POciSEM

POciSEM

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 11.11.2018  23:35

Kombinace Srpski filmu a čehokoliv od Jima Van Bebbera.Dneska už je to teda slabej čajíček proti některým kouskům ale v roce 74 to musel bejt šílenej dobytek.Scéna s očkem je správnej humus a já sem nadšen.

• 17.10.2018  20:23

Formule mě jako sport nikdy nezajímala.Jenom nehody při ní a zvlástě ty smrtelný na mě vždycky působily jako magnet.V tomhle dokumentu jich je celá řada (kromě těch ultrakrvavých o kterých padne jenom pár slov) a člověk si řiká jak vůbec mohlo vedení FIA tolik let vojebávat bezpečnost svých zaměstnanců jak na trati tak i mimo ní bez jakýchkoliv postihů.Mantinely bez matek,betonový zdi místo pneumatik a tak by se dalo pokračovat hodně dlouho.Opravdu silnej dokument.

• 3.9.2018  15:19

Že jeden člověk nedokáže zabít skoro 1000 lidí během snídaně?Nevěříte?Prosim.

• 24.4.2018  11:20
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Chvíly sem myslel že to je dětská pohádečka ve štylu pokémonů ale hned jak gigantickej óbr kretén vyrazil rozdupat město jako godzilla a při tom zabil tisíce lidí,bylo jasný že to bude správný masíčko.A bylo.Saitamovi schopnosti jsou správně přepálený takže tu máme hrdinu kterej by dokázal rozcupovat supermana jednou fackou a i jeho protivníci jsou pěkně morbidní příšerky takže se furt hláškuje kdo byl jak moc silnej a do toho tryská spousta crwe.Podle mé nejlepší díl hnedka ten první a pak poslední 3 kde si to rozdá Saitama s tim nejdrsnějšim mimozemskym zlořádem a dostane takovou bombu až odletí na měsíc.Ale to neznamená že by ty ostatní díly za moc nestály.Naopak.

• 10.1.2018  18:24

Když si někdo hraje se sirkama, je jenom otázka času než mu to bouchne do xichtu.Euronymous i když uznávanej muzikant byl asi vážně totální lama a tim že si pustil k tělu nevycválaný střeva v čele s vymletym mozkem Vikernesem si prostě zpečetil svůj osud.Škoda že o Deadovi se tu mluví jen tak okrajově protože zrovna o něm sem se chtěl dozvědět trochu víc ale co už.Jinak je to moc zajímavý povídání o tom jak se formoval black metal v Norsku a jeho hlavní figurky.

• 26.7.2017  21:46

Můžete ho buď milovat nebo nenávidět.Dalibor a jeho kámoši maji ale můj respekt že vůbec pustili kameru do svýho soukromí a nebáli se jít do toho i za cenu že se ztrapní nebo budou mít opletačky s policajtama.Jedinej kdo mě teda sral byl ten ulhanej a falešnej přítel Daliborovi máti ale jinak proti týhle tragikomedii nemám výtek.Ba naopak sem nadšen.

• 13.2.2017  15:38

Napadá mě spojení Japonská troma.Amatérská bizarnost a šílenství v nejchaotičtejší podobě.Nemá to hlavu ani patu ale jak jde o masakrování tak se jen těžko hledá konkurence.A ty reklamy,ty reklamy.Kam se na ně sere naturalista Verhoeven.

• 26.10.2016  02:08
    Pérák a SS (1946)

Kapitáne Ameriko dej si facku.Pérákovi stačí jenom dvě pružiny z gauče mrouskajících teenagerů a hned jde pleskat nácky a bránit světovej mír.Trnka prostě uměl

• 22.7.2016  12:22
    Ganheddo (1989)

Tak už vim odkud se vzala moje dětská robotí mánie.Kdepak Transformers,Ganheddo za to mohlo.Vzhledem k tomu že posledních pár let si na takových úletech ujíždim,nemůžu tenhle snímek podělat.Ze svého kouzla neztratil nic i přes ten totálně dementní scénář okopčenej snad ze všech zásadních scifi filmů.Partička banditů sbírá elektronický součástky všude kde to jde a když se dostanou na roky opuštěnej ostrov na kterym se mimo jiné nachází taky nejvýkonější super počítač kterej nesnáší lidi (Zdravim Skynet a Matrix),musí i vola napadnout že z toho žádnej jackpot nebude.Do akce tak nastupujou plastový modýlky robotů co si dávaji vzájemně po tlamě,ničí každý patro fabriky kde se zrovna potkaji a do toho jim hraje říznej elektronickej 80's soundtrack.Tohle nešlo jako malej capart nemilovat a ani teď po tolika letech nemůžu říct že by se mi to nelíbilo.

• 10.4.2016  17:50
    Dravci (1999)

Všechny rány,kuří oka.Vše vyléčí steak z člověka.Tak tohle je opravdu velmi lahodný kousek.Asi začnu taky žrát lidi a přestanu chodit k doktorovi.Teda chtěl sem dát 4 ale teď když sem zjistil že se to točilo v Tatrách a ne v emerice tak ještě jednu hvězdu musim přihodit.Sem nadšen.

• 28.3.2016  02:10
    Bobby Yeah (2011)

Nefalšovaná nálož chaosu.Jako kdyby někdo spojil ty nejšílenější bijáky co kdy vznikly a vecpal je do 23 minutovýho animáku.Vlastně Morgan si to hodil.Pochytil sem odkaz na mechanický pomeranč a tetsua než mi mozek totálně zkolaboval.

• 8.3.2016  14:16

Starej dobrej italsko emerickej trash říznutej over the top a terminátorem.Navíc tam běhá jeden perfektní kybóóók a Paco rozmačkává hlavy jako kokosáky takže o nudu neni nouze.

• 5.3.2016  23:41
    Světlonoš (studentský film) (2005)

Tohle dokážou jenom zlatý český ručičky.Příběh neni nic originálního ale vizuál je ohromující,ozvučení špičkový a atmosféra zadupe cokoliv z tohohle žánru kromě jedný vyjímky.Zaniklý svět rukavic bude vždycky best.

• 5.1.2016  02:15

Starosta Belgody z toxickýho mstitele jako ojížděč mrtvol vyplavených na břeh,nejdrsnější akční detektiv co to koupí už v půlce filmu a placatka tygřiho likéééru která vás rozpustí v hajzlíku.Reklama nelhala,to je opravdovej hobo holocaust.

• 1.12.2015  12:20

Jiný kraj,jiný mrav.Hodný strýček Pablo Escobar si dokázal užívat svojí moci jako král a když mu teklo do bot,zavrtal se do země jako krysa.Zajímavej dokument o honu na nejzvrhlejšího narkobarona kterej se neštítil kráglovat děti svých nepřátel a jeho oběti se počitají na tisíce.Jenom trochu nechápu že jeho přibuzný jsou pořád naživu když spousty nepřátel který si nadělal se s jeho brutalitou můžou směle měřit.

• 19.10.2015  00:50
    Fantazie (1940)

Neskutečná vizuální mrda.Netušil sem že mi harfa a obláčky dokážou vyrazit dech.Kdo si chce udělat výlet do surreálního chaosu tak tady najde přesně to co hledá

• 15.9.2015  15:50
    Korgoth of Barbaria (TV film) (2006)

"Naserte na sebe jejich hovna,budou vás brát jako svoje vlastní".Drsná fantasy totok.Takhle by dopadl barbar Conan kdyby nevystudoval poezii Kytaje a filozofii Tsun.Krev,holubí hovna,střeva a bombastický hlášky jéééé

• 7.9.2015  02:33

Kterak ten největší ochlasta,zhulenec a kurevník z jugošky do chomoutu přišel.Jak kdybych se díval na Rockyho kterýho dobývá Adriana legálně i těžce nelegálně.V půlce se to sice zvrhne troche v romantično ale vůbec to nepřekáží v ději.Chlast vpřed,zpátky ni krok.Bomba

• 25.7.2015  03:10

,,No foto''.Rtuťovitej prďola srovná celý město do latě ale svý holubičce zapírá i když se jim továrna přesune až do baráku.Funes se pro tohle narodil

• 21.7.2015  03:36

Lexikon s Typltem a Sifonem sem zažil v galerii trafačka naživo.Ani sem nepotřeboval drogy.Takovou nálož chaosu už nic nepřekoná.Ryba zatavená v letu,tou dobou v plechu :D

• 21.7.2015  00:37

Tohle je vděčný théma.Posádka vesmírné lodi má důležitej úkol navrtat jeden z měsíců Jupitera a vydolovat pár prťavých informací pod povrchem.Jenže se všechno hned po startu podělá.Jako naschvál vypadne jedinej signál k zemi a vesmírný kovbojové se začnou potýkat s mnohem větším problémem než je zásoba kyslíku.Bomba filmeček

• 18.7.2015  18:19

V době vzniku propustka do ústavu pro choromyslné,dneska nechtěně bláznivá komedie plná hovězích stejků,laku na nehty místo krve jak v Bruce Leeho filmech a spousta násilí.Šílenej Řek nabízí ve svym řeznictví exotický pochoutky a lidi v okolí mizí jak naběžícím pásu.Co chtít víc?No snad jenom kameraman mohl trochu promazat stativ protože ho měl nějak moc utaženej.Na dílo z pravěku ale jinak hodně našlapaný

• 3.7.2015  01:30
    Chunk Blower (1990)

Mein gott!!!Proč tak krátký???Tomuhle já řikám mini roadmovie kořeněná nefalšovanym chaosem.Ten trucker sice moc talentu nepobral ale když jde o gore tak je to prvotřídní drtikol.Věčná škoda že to nemá aspoň 15 minut.

• 4.6.2015  02:46

Uzrál čas a jeden z nejhorších fušérů všech dob natočil absolutně podmanivý sci-fíčko který se hravě vyrovná originálu.Dokud se tlachá na zemi tak to za moc nestojí ale na oběžný dráze jupitera už je to jiný kafíčko.Masakr nastane když se na zemi rozjede konflikt mezi ruskem a emerikou a bodří záchranáři ze svobodný země se musej stůj co stůj přesunout na znovuobjevenou discovery která si jen tak 10 let rotuje v hlubinách vesmíru.Smrdí z toho béčkovost na sto honů ale mě to děsně sedlo.Ty triky jsou famózní a Bowman je děsivej i když kope za hodný.Ta scénka kde se vrátí za bláznivou maminou na smrtelný posteli a češe jí vlasy me rozmlátila.

• 4.6.2015  01:57
    Kung Fury (2015)

80's vládne.Přeberte si to jak chcete.Tohle školí cokoliv co by se chtělo přiblížit jenom trochu pojmu akční hardcore jako bejval kdysi.Akorát mě ten hajzl švédskej nasral že ukradl nápady z mýho abstraktního animáku

• 26.5.2015  17:01
    Gator Green (2013)

3 vietnamský veteráni si otevřou krokodýlí farmu s knajpou a nesnášej lidi.Co se asi stane když se jim do hospůdky přijdou podivat zduněný hipíci je asi jasný.Totální trash masakr.Jimmy už krapet sešel chlastánim ale dává si pořád ty samý gore pecky jako kdysi.Ty šílený nájezdy kamer na chlupatý bobry pak na krokodýly a zase zpátky jsou úlet.Jenom škoda že tam nehraje Marc Pitman.Je to amatérský až to praští a je to prostě bomba kraťas

• 18.2.2015  02:22

Hardcore.Co jinýho o tom napsat?Neskutečnej hardcore.Válka je hrozný svinstvo ale že se zrovna o tomhle konfliktu dozvim takovouhle formou,sem ani ve snu nečekal.Hrozně mě to rozbilo.

• 15.2.2015  01:26

Už vim kde vykrádal McDonald s Van Dammem svýho legionáře.Hrstka cizinců která se brání zájezdu přičmoudlíků ve vyprahlí poušti.Myslel sem že když v tom hraje Terence Hill že se to zvrhne v nějakou fackovanou ale chyba lávky.Svym přesně mířenym výstřelem přímo na komoru odstartoval hardcore masakr.Jediná moje výtka patří k hlavnímu uzenáčovi Ianu Holmovi páč takhle sem si krvežíznivýho El Krima nepředstavoval.

• 2.1.2015  00:37

Nehorázná řežba.Chtěl sem si dát lehkou dětskou nostalgii a omylem se mi dostal pod ruku tenhle hardcore.Druhej díl Guyvera taky hýří gumovýma kostýmkama ale tentokrát šli dětičky spát a hyperdimenzionální oblek na sebe navlíkl Solid Snejk.Po masakrálnim začátku to trochu šlo s tempem dolu ale jakmile dorazil Snejk na archeologický naleziště tak se rozjel ten pravej masakr.Vlkodlaci neexistujou tak si to Guyver musí rozdat jenom s emzáckym šmejdem z vesmíru.Teda vypadá to fakt jako debilní dětská kravina ale ta choreografie fightů a to krásný gore mě totálně rozbilo.Bomba

• 10.9.2014  01:03
    Sabotáž (2014)

Naprostý zjevení mezi současnýma akčňákama a zároveň nejtemnější Arnoldův flick.Srát na to že je mu skoro 70.Pořád drží opratě pevně v ruce a dokáže držet krok s dobou,i ty primadony co se tady snaží zviditelnit.Pryč je doba kdy cedil hlášky mezi zubama a kosil zlořády a predátory.Teď je z něj nejdrsnější velitel zásahový jednotky co nemá slitování s nikym (Ostatně měl vůbec někdy slitování?) Připadá mi to tu jak v mateřský školce nebo v politickym kroužku když si pročítam ty komenty.Tohle je nářez jako prase a navíc s extrémně našlapanym dědulou na kterýho sme musely čekat 10 let.Kdyby tam Arnie nehrál tak je to na 4* ale s nim chčiju na objektivitu a dávám ultimátních 5* Proti konečný (na kterou taky nedam dopustit) je to uplně jiná liga.Goslingu,Stathame i ty přičmoudlej Johnsone.Král není mrtev,král is back i když má čelo skoro až na záda

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13