Pablo Escobar (2010)

Jiný kraj,jiný mrav.Hodný strýček Pablo Escobar si dokázal užívat svojí moci jako král a když mu teklo do bot,zavrtal se do země jako krysa.Zajímavej dokument o honu na nejzvrhlejšího narkobarona kterej se neštítil kráglovat děti svých nepřátel a jeho oběti se počitají na tisíce.Jenom trochu nechápu že jeho přibuzný jsou pořád naživu když spousty nepřátel který si nadělal se s jeho brutalitou můžou směle měřit.

Fantazie (1940)

Neskutečná vizuální mrda.Netušil sem že mi harfa a obláčky dokážou vyrazit dech.Kdo si chce udělat výlet do surreálního chaosu tak tady najde přesně to co hledá

Korgoth of Barbaria (2006) (TV film)

"Naserte na sebe jejich hovna,budou vás brát jako svoje vlastní".Drsná fantasy totok.Takhle by dopadl barbar Conan kdyby nevystudoval poezii Kytaje a filozofii Tsun.Krev,holubí hovna,střeva a bombastický hlášky jéééé

Nejsme andělé aneb Potíže s miminkem (1992)

Kterak ten největší ochlasta,zhulenec a kurevník z jugošky do chomoutu přišel.Jak kdybych se díval na Rockyho kterýho dobývá Adriana legálně i těžce nelegálně.V půlce se to sice zvrhne troche v romantično ale vůbec to nepřekáží v ději.Chlast vpřed,zpátky ni krok.Bomba

Jeden hot a druhý čehý (1978)

,,No foto''.Rtuťovitej prďola srovná celý město do latě ale svý holubičce zapírá i když se jim továrna přesune až do baráku.Funes se pro tohle narodil

WWW: Neurobeat (2006) (video kompilace)

Lexikon s Typltem a Sifonem sem zažil v galerii trafačka naživo.Ani sem nepotřeboval drogy.Takovou nálož chaosu už nic nepřekoná.Ryba zatavená v letu,tou dobou v plechu :D

Zpráva o Europě (2013)

Tohle je vděčný théma.Posádka vesmírné lodi má důležitej úkol navrtat jeden z měsíců Jupitera a vydolovat pár prťavých informací pod povrchem.Jenže se všechno hned po startu podělá.Jako naschvál vypadne jedinej signál k zemi a vesmírný kovbojové se začnou potýkat s mnohem větším problémem než je zásoba kyslíku.Bomba filmeček

Krvavá hostina (1963)

V době vzniku propustka do ústavu pro choromyslné,dneska nechtěně bláznivá komedie plná hovězích stejků,laku na nehty místo krve jak v Bruce Leeho filmech a spousta násilí.Šílenej Řek nabízí ve svym řeznictví exotický pochoutky a lidi v okolí mizí jak naběžícím pásu.Co chtít víc?No snad jenom kameraman mohl trochu promazat stativ protože ho měl nějak moc utaženej.Na dílo z pravěku ale jinak hodně našlapaný

Chunk Blower (1990)

Mein gott!!!Proč tak krátký???Tomuhle já řikám mini roadmovie kořeněná nefalšovanym chaosem.Ten trucker sice moc talentu nepobral ale když jde o gore tak je to prvotřídní drtikol.Věčná škoda že to nemá aspoň 15 minut.

2010: Druhá vesmírná odysea (1984)

Uzrál čas a jeden z nejhorších fušérů všech dob natočil absolutně podmanivý sci-fíčko který se hravě vyrovná originálu.Dokud se tlachá na zemi tak to za moc nestojí ale na oběžný dráze jupitera už je to jiný kafíčko.Masakr nastane když se na zemi rozjede konflikt mezi ruskem a emerikou a bodří záchranáři ze svobodný země se musej stůj co stůj přesunout na znovuobjevenou discovery která si jen tak 10 let rotuje v hlubinách vesmíru.Smrdí z toho béčkovost na sto honů ale mě to děsně sedlo.Ty triky jsou famózní a Bowman je děsivej i když kope za hodný.Ta scénka kde se vrátí za bláznivou maminou na smrtelný posteli a češe jí vlasy me rozmlátila.