Po stopách duchů (2008) (pořad) odpad!

Tomuhle jako někdo fakt věří?Tento pořad je vrcholem trapnosti.

Korgoth of Barbaria (2006) (TV film)

"Naserte na sebe jejich hovna,budou vás brát jako svoje vlastní".Drsná fantasy totok.Takhle by dopadl barbar Conan kdyby nevystudoval poezii Kytaje a filozofii Tsun.Krev,holubí hovna,střeva a bombastický hlášky jéééé

Návrat živé smrti 3 (1993)

Hmmmm trochu velká odbočka.Yuzna to pobral lehce mimo a vykouzlil love story mezi klučíkem a mrtvou buchtou co se ráda propichuje a cucíká mozečky.Kouzlo týhle série už se totálně vypařilo a tak se hraje docela dost na gore.Triky jsou našlapaný ale už to nejni ten old school.A Tarman tentokrát jenom vystrčí ruku z barelu a vtáhne k sobě jednoho neschopnýho sekuriťáka.

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

Tyhle mozky už lehce vyčpěly ale pusťte si to na chatě,hluboko v lesích a pak jděte pár kiláčků přes les pro cíga na nejbližší benzinu.Nedoporučuje se.S jedničkou to má společný tak maximálně Matthewse s Karenem ale i tak to patří k tomu nejlepšímu ze zombí 80's žánru.A samozřejmě Tarman je třešnička na dortu.Škoda že se zmůže jenom na tu jedinou nejděsivější scénu z celýho filmu.Škoda

Slow Torture Puke Chamber (2010) odpad!

Fuj to byl ale humrus.Blitky a zase pochcaná kamera.To neni horor ale klacek pod nohy.Gore bylo tentokrát hodně našlapaný a mělo to něco do sebe ale ta sprcha blitek to pohřbila.

Nejsme andělé aneb Potíže s miminkem (1992)

Kterak ten největší ochlasta,zhulenec a kurevník z jugošky do chomoutu přišel.Jak kdybych se díval na Rockyho kterýho dobývá Adriana legálně i těžce nelegálně.V půlce se to sice zvrhne troche v romantično ale vůbec to nepřekáží v ději.Chlast vpřed,zpátky ni krok.Bomba

Osamělý vlk (1988)

,,Ale mladíku,teď nejste na řadě" Fuch a půl hlavy mizí v obecenstvu.Hodně přestřelená parodie na vlkodlačí hity z 80s ale čim tenhle kousek vyniká víc než ta vycpaná medvědí hlava v nočních záběrech je hodně slušný gore.Dost to sice sráží debilní příběh i když už v něm mám po letech exkluzivní díry ale ten nezapomenutelnej masakr na maškarnim plese a konec to dozajista nahradí

Černý pás (1992)

Teda přiznám se že kdyby ten film byl jenom o Huesovi tak mu napálim 5 hvězd jen to fikne.Bohužel tady jenom dělá podržtašku tomu trapnýmu dřevákovi Wilsonovi a má tak jenom pár scének kde drsně vymlátí duši ze všech v okolí.Naprostou většinu filmu tak sledujeme jenom nějakýho nesympatickýho pitomce jak se přimotá někam kde je bezpráví,nechá si roztrhat triko a pak každýho dost odflákle zbije (škoda že i souboj s Huesem je jenom o kulení vočí a zpomalených kopancích do lebky).Wilson byl sice borec v ringu ale ve filmech je vždycky ten kdo mi vadí nejvíc.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad)

Ali je pohodář ale obklopil se košťatama kterým lezou z huby takový hovna že se na to nedá dívat.Občas zapařej s nějakou vip osobou která to lehounce pozvedne,načež to začnou nějakym divnym jazykem komentovat ostatní a je po srandě.Neškodilo by víc hraní a míň kecání

Válečná banda (2015)

Nejni Lundgren,nejni láska.Další televizní pičovinka která se snaží vytřískat popularitu ze slavných jmen.Liddel je příšernej,Lundgrena bylo trestuhodně málo a brutálni Nomak se drží co mu síly stačej.Má to koule i spoustu digi krve ale holt to neni to co bejvávalo