POciSEM

Česko

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 30.11.2009  01:41
    Freejack (1992)

Miluju toho parchanta Vasendaka jak umi trousit hlasky jak na bezicim pasu.Dneska uz trochu extrem ale v dobach moji puberty velice dobrej filmik

• 20.10.2009  19:27

Můj mozeček dostal hodinu a půl volno a já vyrazil na tenhle kousek s očekáváním co že je to za blbost.A světe div se,ono to tak špatný nebylo.Je sice fakt že to je skoro jako sestříhaná jednička,dvojka a trojka dohromady,ale drží si to pořád slušný tempo a tak masakr střídá masakr až do konce kterej přijde poměrně rychle.Jinak po vizuální stránce nemam co vytknout,dokonce sem jednou ucuknul když odlítl kus kola přímo do mýho frňáku.Takže se toho nebojte a klíďo na to vyrazte,chce to jenom vypnout ten mozek.1 hvězdička za 3D a 1 hvězdička za ty hlavní titulky

• 24.9.2009  17:41

Nebejt sladoučkých a srdceryvných keců okolo,mohlo to dopadnout o dost líp

• 24.9.2009  17:39
    Firewalker (1986)

Trosicku dobrodruznejsi a humornejsi Norris ale porad,neznicitelnej masakrator.Nostalgicka vzpominka a film kde se i mistr zapoti,protoze si ho do parady vezme zurivec Landham.

• 24.9.2009  17:29

2 hvezdicky.Jedna za Landhama a druha za Moellera

• 24.6.2009  19:16

Tohle je snad nejhorší film co sem kdy viděl.Kameraman musel mít kratší nohu nebo co,protože skoro všechny záběry jsou točeny šikmo a nebo se klepou jak kdyby kamera ležela na tatramatce.Kdo to překousne a vydrží do půlky,čeká ho nejtrapnější souboj v historii kinematografie.Bitka v hospodě je fakt síla.Scénář tady neexistuje,říkal bych tomu spíš improvizace za pochodu,no a herci?HA HA HA HA HA HA HA.Snad jenom ten Richard Lynch se mi líbil

• 21.5.2009  10:19

Konecne nekdo Dudikoffovi nakopal rit.Nesnasim jeho i jeho filmy,ale koneckoncu se na to dalo koukat XD

• 4.5.2009  15:14
    Pátek třináctého (2009)

Zrudnost,trapnost,dementni stupidnost.Nejotresnejsi zazitek z kina za poslednich 5 let.Muj milacek Jason si podal ruku z hrobarem Nispelem a ac mi to trha srdce na tehle ceste uz dal pujde bohuzel beze me.Dalsi dil friday 13 ignoruju

• 20.4.2009  19:16
    C.H.U.D. (1984)

SPOILER##Kontaminovana Skladka Mestskeho Odpadu.Vzdycky sem slintal nad ukazkou tohoto masakru na konci Vhs kazet od Intersonicu.O par let sem si slintani zopakoval kdyz se naskytla moznost se na to konecne podivat.Jeden z nejlepsich beckovych hororu co sem kdy videl

• 20.4.2009  17:25

Street Fightera sem mastil v hernách jako ďábel,proto sem se až neskutečně těšil až uvidim Van Damma jako mojí nej postavičku ze hry.I přes naprosto stupidní a retardovaný scénář sem se královsky bavil při pozvánce do města Shadaloo.Co mě ale nejvíc mrzelo,jak zprznili bojovníka jménem Blanka

• 20.4.2009  17:03

Bombastickej film ale původní trilogii se nevyrovnà ani kdyby se Lerner stavěl na hlavu.

• 20.4.2009  15:32
    Démoni 2 (1986)

Stara dobra pecka.S jednickou je to pro me jeden z nejlepsich italskych horurku

• 20.4.2009  14:29

Vzdycky se mi libil ten tlukot srdce a trimetrovej zabijak.Skoda ze si nechal tak trapne vytahnout kardiostimulator ale jinak je tenhle film pecka od zacatku do konce

• 20.4.2009  14:21

Existujou pro me 3 nedotknutelny bozstva. Predator,John Rambo a Indiana Jones. A tohle strasidelny dobrodruzstvi archeologa Indyho se mi nejvic vrylo pod kuzi.

• 20.4.2009  14:20

The Rock tady nasadil laťku vysoko a nevěřim tomu že jí ještě někdy překoná.Přes občasný trapný vtípky je to jinak výborná dobrodružná akční komedie

• 20.4.2009  14:19
    Doom (2005)

Tahle odpornost má s hrou společný jenom necelých 5 minut FPS akce.Tím veškerá podobnost končí.Chápu že vymyslet příběh podle hry z vlastních očí je celkem nadlidskej úkol ale bohužel sáhly po tom nejtrapnějším námětu.Jakej chromozom 24?Co to komando nesympatických dementů co se jmenujou kozel,ničitel,prcek nebo serža?DOOM byl vždycky o peklu a o masakru brokovnicí,rotačákem nebo motorovkou a nic z toho tady prostě neni.Atmosféra totálně zprasená,triky celkem ucházející,Herci velice špatně vybraný a toho radoby režiséra Bartkowiaka bych okamžitě nakopnul do prdele za to co s Doomem provedl.Jediný co můžu pochválit byla možnost hlasovat na netu o podobě BFGčka.

• 16.4.2009  19:53

Nekompromisni a ultimativni zombi komedie.Nejni pro me lepsiho hororu.Jako malej sem z toho mel plny tdedýdky a i dneska ma tahle klasika neodolatelny kouzlo+nejdrsnejsiho zombika vsech dob. Horor number 1 a nenecham si to od nikoho rozmluvit i po 30ti letech. Asi lehce starnu ale tohle je ultimatni pecka

• 16.4.2009  19:43
    Scanners III (1991)

Tak tenhle filmik muzu kdykoliv.Sice uz je to hodne v komedialnim stylu ale hlavy porad explodujou, vzduchem litaj pankaci,kickboxeri ale i hlavni hrdinove jako kdyby v sobe meli 10 plechovek Redbullu.Pribaleno je i docela dost povedenych hlasek a tak nejak vsechno drzi pohromade.Jedinej duvod proc nedam plnej pocet je neskutecne trapnej finalni souboj scanneru.je fakt ze xichty kroutily jak kdyby za to meli dostat oscara ale to uz bylo i na me moc XD

• 16.4.2009  19:41
    Predátor (1987)

Tohle je moje droga.Neexistuje dokonalejsi film

1 4 7 10 11 12 13 následující >>