Vetřelec: Covenant (2017)

Jako když dítě patlá barvičkama po papíře.Čmárá totální nesmysly ale vidí v tom krásnou malbu.Scott to velice kvalitně pohřbil a jestli bude trojka tak ani omylem.Jedna hvězda za docela pěknej vizuál,jinak je to tragédie.

Třída smrti (2013) (studentský film)

Solidní paranoia totok.Hraný by to za moc nestálo ale takhle animovaný to mělo tu správnou atmošku.Hlavně se mi moc líbilo že roztomiloučký dětičky se tady ale vůbec nešetřily a každej spratek si vyžral,co si nadrobil.Při sledování se mi pořád vybavoval monolog mladýho Bruny ze studny

Rozpolcený (2016)

McAvoy zahrál kouzelnýho psychopata ale jinak ten film vůbec nefunguje.

Věznice Fortress (1999)

Trochu vyčpělejší ale pořád dobrej biják se skvělou Frankeho hudbou a líbivym space ambientem.Hlavně šváb s kamerou co zemřel jako hrdina mě poslal do kolen.

Svatá krev (1989)

Pekelně natahovanej kýč s geniální kamerou a originálnim pojetim.Vůbec nevim kdo je Jodorowsky ale určitě to neni poslední věc kterou bych od tohohle bizarního šílence viděl.

V oku tornáda (2014)

Tuctovej popcornovej biják prvních 20 minut.Dětičky točí nesmysly aby se na to mohly po 20ti letech podivat.Hmmm tak to je supr.Pak ale do jejich osady zavítá přírodní živel s IQ 200 a diplomem z Harvardu a hned se točení nesmyslů změní na natáčení hry na kočku a na myš.Tornádo naprosto cíleně a takticky svírá obyvatele do kleští aby nemohly uprchnout a kdyby ho přece jenom nějakej chytrák přechcal,strhne jeho pozornost tim že nasaje krapet benzínu a předvede divokou fire show načež krásnou podívanou omráčené uprchlíky vcucne,přežvýká a vyflusne jako hromádku kostí.Jindy si zase zmizí ve vteřině aby se zjevilo o 50 metrů vedle a uvolnilo tim cestu přímo do centra dění, to jest do školy kde se všechna ta přírodní síla transformuje jako Optimus Prime do gigantickýho ultra tornáda a z celkem hezkýho pár tisícovýho městečka udělá během několika minut kůlničku na dříví.Do toho burácí epicky hrdinská hudbička od Tylera aby to dodalo tu správnou šťávičku na dramatičnosti.Dost mi sice vadili burani/juťubeři a pokusy puberťáků konečně zasunout ale naštěstí tohle tornádo je chytré a vždy v mžiku přispěchá aby rozmetalo na cucky tyhle scény co nemaji v katastrofáku co dělat.Tož dobré to bylo.Čekal sem větší průjmíček.

Dcera jako rukojmí (2010)

Texas na začátku mi přišel jako Bulharská skládka ale nějak to holt muselo začít.Pak se to naštěstí přesune do krásně zalesněných hor a i když to má strašně debilní děj tak je radost na ty obrázky koukat.Stone Cold je sympaťák jenže bohužel moc hereckýho talentu nepobral.Ve wrestlingu patřil mezi moje nejoblíbenější bijce ale ve filmech se pere tak nějak podivně.Je vidět že důkladně sledoval filmy s Rambem protože pořád ořezává pazourkem nějaký klacky a pak s nima napichuje zlotřilce který mu unesly dcérku.Když to vemu kolem a kolem tak je to pohodovej filmík na sobotní odpoledne ale nic víc.

Tokyo Gore Police (2008)

Napadá mě spojení Japonská troma.Amatérská bizarnost a šílenství v nejchaotičtejší podobě.Nemá to hlavu ani patu ale jak jde o masakrování tak se jen těžko hledá konkurence.A ty reklamy,ty reklamy.Kam se na ně sere naturalista Verhoeven.

Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál) odpad!

Už sem viděl spoustu sraček ale nikdy takhle velkou.Jediná věc u který sem se bavil byla to jak lidi kterým se to přihodilo byly vždycky tak o 100 kilo těžší než herci kteří je hrály.Jedině v emerice

Příchozí (2016)

A já furt čekal kdy Abbott konečně vyfoukne z chapadla větu "A teď jste všichni v prdeli." Ne,ne,ne tyhle filmy nejsou nic pro mě.