POciSEM

POciSEM

Česko

• 3.7.2012  20:43
    Piraňa 3D (2010)

Teda rikal sem si co to bude za slataninu ale Pan Aja jeste neni tak uplne zkazenej bezzubym Hollywoodem a zvlada dat do filmu dost stavicky. Velice originalni pribeh obalenej v krvavy poleve by aspiroval na shit roku kdyby to nebyla takova prdel. Chvily si musi clovek pockat nez kozy ustoupi mlynku na maso ale kdyz se to rozjede tak je to mazec. Navic triky (krome masozravych potvurek) maji svoji nepopiratelnou kvalitu a ta krev .....muck,radost se na to koukat. Pan Aja pro me zustava poslednim mohykanem v cim dal vic zahnivajicim zanru kterym se horor za poslednich 10 let stal a kdyz nebude nasledovat toho paznehta Nispela tak se od nej jeste par dobrych filmiku dockame. Byl sem spokojen

• 2.7.2012  23:59
    Srbský film (2010)

To je ono Milos,to je film. Tohle je opravdu film a hodne silna kavicka. Ze zacatku takovy temny porno graduje neuveritelnou davkou ultranasili a balancuje na hrane snuffu az ke kulervoucimu zaveru. Ano je fakt ze nektery sceny si mohl ten srbskej reznik nechat (znasilneny mimino) ale ten pribeh a ta atmosfera deklasuje 8MM a jemu podobny na pohadku pro predskolaky. Hlavni hrdina prodal dusi dablovi (reziser Wukmir) a projde si neskutecnym peklem ktery bych nepral nikomu zazit. Vysmazenej konskou viagrou klati cokoliv co mu Wukmir naserviruje a pritom mava macetou jak na jatkach. Nebudu si tu hrat na drsnone ale existuje spousta filmu ktery jsou o neco nechutnejsi a kdo se nebude moc zaobirat (i kdyz to bude docela orisek) toliko prehnanou syrovosti a brutalitou dostane vybornej thriler s devastujici atmosferou. Pod 5 hvezd nemuzu jit

• 21.6.2012  11:07

Hrdinove z DC Comics se mi vzdycky libily vic nez ty od Marvelu a i tenhle film se mi libil vic nez romantickej spiderman,stupidni Hulk nebo prehravajici Thor. Mam sice alergii na Reynoldse ale zrovna tady mi vubec nevadil a role green lanterna mu sedla na telo. Triky skvely,hlavni padouch je taky zajimavej badass a ten kouzelnej prsten co ukradly z Arabely bych taky chtel

• 15.6.2012  12:12

Docela slusnej masakr. Necekal sem nic svetobornyho tak sem to ze zvedavosti zkouknul a Andy tam pekne radi. Zastrelenej Versace dopadl jeste ,,V pohode" ,ke slovu se jeste dostava motorovka,kola jeepu 4x4 a dal uz si asi nevzpomenu ale pamatuju si ze na tv produkci to bylo velice uspokojive a velice krvave

• 15.6.2012  11:53
    Do útoku (1987)

Stallone by mohl hrat i porodniho dedka a stejne ho budu zrat. Sympatickej kamionak co prijde o manzelku a setka se se svym synatorem. A to je prave ten kamen urazu. Synacek je az prehnane nafrnenej,porad jeci ,,ja te nenavidim" a pak se se Slyem za doprovodu krokodylich slz objima a hrozne ho miluje,no tragedie. Stallone ho mel na zacatku filmu zavrit do boudy a pustit ho az na konci. Mohl se tak plne venovat armwrestlingu s tema osklivyma opicema a hodnoceni mohlo bejt jeste o trochu lepsi. Jedna hvezda je za Roberta Loggiu protoze je to spravnej mafian

• 11.6.2012  21:42
    Jo (1971)

Bombasticka zalezitost. O tomhle filmu sem nemel ani paru a vyklubal se z toho jeden z nejlepsich Funesovych pocinu. Zbavit se mrtvoly se pro Louise stava nocni murou a do toho se na nej lepi smula ze vsech stran. Musim se zastat Cislera protoze to daboval luxusne a libi se mi vic nez Krampol nebo Labus. Neni to sice Filipovsky ale porad dobra volba.

• 29.5.2012  14:35

Smrt lajferum. Neskutecne stupidni thrash ale treskute zabavna podivana. Akcni mlaticka plna namakanych vopicaku musela vznikat za pochodu protoze takovy pribehy sem si vymejslel do svych komixu nekdy pred 20ti lety na zakladce. Je to takovy maly expendables kde se sesli vladci Cckovych karate filmu tehdejsi doby. Mame tu Blankse jako hodnouckyho poldu (jeho ale nemusim),Bolo Yeunga jako Nebezpecnyho mistra Sumaie,Matthiase Humprdinka jako namakanyho zlyho korbu korbice (jake prekvapeni) a Jalala Meriho jako Niki Picassa coz neni zadnej svalovec ale zdatne svym kolegum sekunduje protoze jeho bitky mi neprisly tak rutinni jako u ostatnich. Navrh dostavame kyber stetku co neumi ani trochu hrat,natoz mlatit lidi. Suma sumarum tu mame Cckovou zumpu s nevydane stupidnim pribehem ale na druhou stranu velice kvalitnima rvackama a nezapomenutelnym fightem mezi Blanksem a Huesem v telocvicne

• 15.5.2012  02:06

Norris mucenej,Norris postrelenej a tak bych mohl pokracovat dal. Norris prezije vsechno i shledani se ztracenou manzelkou po 15ti letech(ona teda moc ne),rozda si to na ferovku s helikopterou,hazi trojity axly pred granatama a do toho pres vous cedi hlasky jako na bezicim pasu. Mladsi Norris se s tim nepare a jak se kdysy rikalo ze Rambo II vykradl Missing in action tak vraci uder a tezkotonazne kopiruje Rambicovi kousky z druhyho dilu. Narozdil od nej umi Norris navic poradne nakopat prdel a tak je tenhle film po trosicku utahanejsim zacatku testosteronovou bckovou jizdou a vubec proste za 5 hvezd

• 14.5.2012  14:24

Je s podivem ze v dalsim dilu hraje Wincott a uplne nekoho jinyho nez ve dvojce. To ale nemeni nic na tom ze tresta zlotrilce svyma hulkama a efektnima kopackama,to kdyz nahodou nekdo nechce dat prispevek na misii hodne pani Larkinove. A kdyz nezabere ani to povola sveho dvoumetroveho bratricka kterej si necha dat nejdriv do huby nacez zlame vsechny prsty a vykosti dosytosti. Trikrat slava

• 12.5.2012  22:33
    Icarus (2010)

Lundgren pomalu ziskava rezisersky zkusenosti a zacina je uplatnovat. Porad tezkotonazne beckovy ale o tridu lepsi nez jeho starsi pociny z rumunska nebo kde se to ten odpad toci. I tady se najde nejakej ten Mikulescu jenze to nebije tolik do oci. Pribeh je opet velice originalni ale vcelku nijak nenudi a spravny krvavy cakance tomu dodavaj tu spravnou stavu. Kde ovsem Dolphino pokulhava je ta rodina stranka protoze to k filmu tohodle razeni vubec nesedi a kdyz uz tak by se to dalo udelat urcite lip. Nastesti tech sladkych scen u rodinneho krbu moc neni a tak je vic prostoru pro bitky a pekne udelany prestrelky s mafianama. Za me jednoznacne palec nahoru a uz sem zvedavej na dalsi Dolphovi kousky

• 12.5.2012  22:13

Bezmozkova lahudka. Asi trochu nechtena parodie,trochu rasisticky (ale jenom trosicku) a hlavne totalne prestrelenej film. V zadnym filmu sem jeste nevidel skiny co vlitnou do ciganskyho ghetta a navzajem si rozbijej lebky nebo hlaskujiciho Krampoula kterak ovlada zizkovsky bojovy umeni a likviduje jednoho zadatele o podporu za druhym. Korunu tomu vsemu nasazuje psychotik Fuko co rad ocelovy sterbinky a tresty pro neposlusny tety co odmitaj slapat. K tomu explozivni hlasky,tezce nepresvedcivy prestrelky a naprosto labilni pribeh delaji z tohodle ceskyho trashe perlu mezi tuzemskyma akcnarnama. Co je gadzo,nic gadzo

• 12.5.2012  21:49

Kam to ty horory dopracovaly,to nepochopim. Stupidni neherci,stupidni pribeh,jedna mala kapicka krve a drsnak bez ruky co chce nasadou od kostete ulovit nejvetsiho podvodniho predatora. No debilita

• 12.5.2012  21:39

Dalsi ong-bak se nekona. Je fakt ze hlavni hrdina se umi velice slusne ohanet ale nejakym zpusobem mi to vsechno prislo nemastny,neslany

• 12.5.2012  21:33
    Interceptor (1992)

Zadnej zazrak ale kupodivu se mi tady libil Jurgen Prochnow kteryho moc nemusim. Dalsi z variaci na Die Hard tentokrat z vojenskyho letadla a tercem unosu jsou 2 super letadla ktery tak uplne super nejsou. Na nedelni odpoledne je to kazdopadne slusnej bijak

• 9.5.2012  14:14

Jedna hvezdicka za zacatek a docela pekny masky ale film je maximalni odpad

• 4.5.2012  11:01

Kdo to kdy videl aby se vlkodlak pretahoval s obedem o pohrabac. Docela povedeny triky se utapi v zalostne srackoidnim pribehu a opet neuhasil moji chut po poradnym vlkodlacim hororu

• 30.4.2012  09:10
    Brána II. (1990)

Teda nechapu co se vam vsem na tomhle horurku nelibilo protoze to byl ulet. Pribeh sice neni nic extra ale porad je lepsi nez ty vycpely srajdy co se toci dneska. K tomu bombasticky oldschool triky a par vydarenych vtipku dela z tohodle snimku nostalgickou jizdu

• 25.4.2012  23:04

Tady nepochybne cerpal Aronfsky do wrestlera. Dokument o vyslouzilych bitkarich kterak se jim dari dneska. Mrzacily se aby se obecenstvo bavilo a po letech na ne skoro zapomnelo. Zajimava sonda do zivota tech ktery sem i ja jako malej spunt obdivoval ukazuje ze tenhle sport neni zdaleka takovej fake jak se rika.

• 25.4.2012  22:56

Cekal sem nejakej schizofreni psychedelickej vyplach jako byl tetsuo ale az na toho psychopata co v pulce filmu nastoupi do vytahu to nebylo nic extra

• 25.4.2012  22:40

Hezky efekty a starej pardal Harrison Ford. Jediny pozitiva. Craig vypada jak ukrajinec co zrovna vylezl z krimu a jeho vykon byl velice nepresvedcivej. A to to vypadalo na slusnou podivanou

• 23.4.2012  22:48

Teda Spielberg me trefil primo na komoru. Myslel sem ze vojin Ryan je vrcholna tvorba z II.svetovy ale Schindleruv seznam ho prevysuje o kilometry. Solidni drama ktery se po hodince rozjede v cestu skrz peklo se mi nesmazatelne vrylo pod kuzi. Neverim sice ze by nackove takhle tolerovaly Schindlerovo chovani ale to nijak nebrani ve sledovani tohodle bombastickyho filmu. Spielberg je fakt pan reziser

• 23.4.2012  22:07

Exkluzivni akcnarna s nenapodobitelnym Travoltou a nesympatickym gumakem Slaterem

• 23.4.2012  22:01
    Válka Bohů (2011)

Mam novyho oblibence. Pan rezizer uz v cele ukazal ze nebude tak uplne psychicky vyrovnanej clovek a ve valce bohu ve svych vyjevech pokracuje. Vizualne dokonaly dilko ale tezce klopyta v servirovani pribehu kterej je tezce srackoidni a musel by se poklonit i tem par televiznim vyplachum se stejnou tematikou. Dalsi vytka patri bohum a titanum. No to se snad posraly brat si jako inspiraci stmivani. Zeus je nebezpecne naondulovanej metrosexual s namalovanyma brisnima svalama,o ostatnich bozich nemluve a titani vypadaly jako kdyby utekly z koncentraku. Jenze ono se na to tak suprove kouka ze tyhle ustrely filmarum nejde neodpustit. S ultranasilim se tu roztrhl pytel,Rourke je hodne drsnej badass i ten hlavni hrdina byl docela sympatak a vubec bych se nedivil kdyby se jeho kariera vydala smerem jako pred par lety u Sama wortinghtona. No zkratka skvela jizda ktera kdyby podala pribeh aspon trochu podle starych povesti,mohla se zaradit do moji top 20

• 23.4.2012  21:38

Vizualne pritazlive,jenze to nestaci aby byl film kvalitni

• 23.4.2012  21:33

Nevim co timhle filmem chtel Gilliam rict ale jeho zdrogovany vize a totalne zfetovanej Jack Sparow byly bezkonkurencni. Na co brat drogy kdyz si staci pustit totok

• 23.3.2012  01:09

Suprovej crossover. Hulk vs Thor bitka v laboratori nema chybu

• 21.3.2012  14:04

Myslel sem si ze me Jim Van Bebber po Mansonovi a My Sweet Satan nemuze prekvapit ale zase vedle. Roadkill ma nehorazne depresivni atmosferu ktera nevim proc ale velice se mi libila. Maniak co masakruje kazdyho koho potka (v tomhle filmu jenom 3) aby si nasledne mohl udelat krvavej popcorn a cumet na bednu. Tenhle kratas prevysuje vsechny filmy o seriovych vrazich na mile daleko a plyne z nej ponauceni,nikdy se nenechat svezt clovekem kterej to sam nabidne :)

• 21.3.2012  12:34

Van Bebber je spravnej psychopat. Jeho Ricky a ten druhej kamarad jako by vypadly z Mansonovy rodinky. Po trochu nudnym zacatku prijde posezeni u taboraku kde se boda a boda a boda a boda a slape po hlave. Na tak kratkou stopaz je to solidni masakr.

• 19.3.2012  14:07
    Hlava nehlava (TV film) (2004)

Natoceno podle knizky Vincenta Bugliosiho. Statniho zalobce jenz poslal Mansonovu rodinku do chladku. Takze pohadka vycucana z prstu na zaklade vyslechu u soudu kde Mansonovy holcicky menily vypovedi jak na bezicim pasu. Samotnyho Charlieho vykresluje jako klauna co porad poskakuje a snazi se koulenim oci porad nekoho zhypnotizovat (i kdyz je fakt ze to obcas doopravdy udelal) no proste prehrava jak muze. Co se tyce hlavniho bodu filmu a to masakru na cielo drive tak sem byl docela na rozpacich protoze zabijaci vypadaly jako z reklamy na novy sampon a netekla ani kapka krve takze to cely vyznelo jako nechtena komedie. Dokoukal sem to cely abych zjistil neco dalsiho ale vic nez z tohodle odpadu se da dozvedet z par videi na youtube

• 11.3.2012  13:58

Druha svetova a krveziznivi loutky to je exkluzivni kombinace. Ma to vybornou atmosferu i perfektni stopmotion triky,loutky jsou stylovy a samozrejme velice stylove popravujou vsechny nacky co se jim pripletou do cesty. Ja sem byl nadmiru spokojen