Rychle a zběsile 10 (2023)

Snesu hodně ale tolik bullshitů fakt ne. Od odpadu to zachraňuje jenom solidně přehrávající záporák Momoa, i když i ten je dost dobře na pěst.

Shazam! Hněv bohů (2023) odpad!

Pamatuju že jednička byla celkem koukatelná blbina. Tohle ale vážně neni ten případ protože to je ještě blbější než Rockův Black Mr.Hankey.

FUBAR (2023) (seriál)

"Koho sem to tam kruci viděl? Jak to voním zmrde? Kdo takhle mluví?" nebo "On si platí Cinemax? Já věděl že je to úchyl." Arnold je pořád borec i když už je to takovej prošedivělej dědoušek s trénovanym bicákem. Čekal sem že mi ty mladý košťata budou pít crew ale nestalo se tak a já se u toho dobře pobavil. Jenom by v dalších sezónách mohli ubrat na těch zklamávání ve vztazích drahých poloviček a přidat víc mrtvol.

Tetris (2023)

Nejlepší a nejúletovější film podle videohry. Vždycky sem se smál když chtěl někdo převést Tetris do filmu ale že přijdou se zrodem hry místo kostiček co lítají v prostoru a střílí po sobě jak ukazovalo množství fan trailerů, mě teda vážně nenapadlo. Naprostej nářez a ta brutální honička Žigula s Volhou po Moskvě by zasloužila Oskara.

Creed III (2023)

Za zuby v chrániči jedna ☆ jinak je to příšerně zrecyklovaná sračka. Vidět to znova, odpad to tentokrát nemine.

Svědkové Putinovi (2018)

Hroznej tijátr. Vladimír Vladimírovič plácá v roce 1999 hovna do kamery přesně tak jako každej politik před svym zvolením ale když to člověk vidí dnešním pohledem musí si ťukat na čelo jak si už tenkrát při tom plkání nádherně sral do huby.

Motiv? (2020) (seriál)

Prťavej fakan co si veme taťkovu pušku a jednou v noci se rozhodne vystřelit všem z rodiny mozek z hlavy. Skvělej námět na brakovej béčkovej horor kterých je na trhu spousta. Mno problém je v tom že se to vážně stalo. Nemám rád dokumenty kde se pitvoří herci a snaží se lidem nabulíkovat přibarvený verze už tak šílených příběhů, což v tomhle případě neplatí a my tak vidíme syrovou realitu pár minut po činu až po odhalení toho kdo za to může pěkně tak jak to zažili chlupatý. Nejvíc mě fascinovalo když po pár minutách od masakru pustili reportéry z médií do domu aby se zblízka seznámili s šedou kůrou mozkovou a pořídili pár záběrů do večerních zpráv a samozřejmě ten malej vypočítavej smrad z kterýho by si mohl každej chladnokrevnej psychopat vzít příklad . Mno holt jinej kraj, jinej mrav.

Nitram (2021)

Mnó neni to nejhorší. Kdo by měl potřebu si doplnit trochu informací o Bryantově bezvýznamnym životě před tim než udělal svojí nesmazatelnou kaňku do historie člověka, má tady v tom filmíku až na pár nepřesností docela věrně nastíněno jak se z celkem neškodnýho mentála co by se rád se všemi kamarádil, stal uplně ten nejnebezpečnější magor co kdy chodil po zeměkouli. Asi od půlky mi to už přišlo strašně hr, hr a to je škoda protože jinak je ta atmosféra správně psycho.

Felidae (1994)

Zajímavej kočičí gore masakr. Ze začátku to vypadalo na takovou blbůstku pro děti ale po první Francisově noční můře se to hodně slušně rozjede. Škoda že se tu našlo i pár hluchých míst, jinak by bylo hodnocení ještě lepší. Jo a dojde i na nefalšovanou kočičí mrňouskačku, takže bych to dětičkám jako pohádečku na neděli radši nepouštěl. A nebo možná jo.