raduna01

radek kašpar

okres Šumperk

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 15.7.2020  13:51
    Stretnutie v Kremnici (TV pořad) (1985)

Moderovali Marta Sládečková s Paulovičem, zpívali Hammel a Vašo Patejdl.

• 15.7.2020  13:15
    Stretnutie v Bojniciach (TV pořad) (1982)

Moderovali a zpívali Kolínská, Krajíček, Labuda, host Karol Duchoň.

• 18.6.2020  00:36

1. Under Pressure (Rah Remix) 2. These Are The Days Of Our Lives 3. Princes Of The Universe 4. Barcelona (Freddie Mercury & Montserrat Caballe) 5. Too Much Love Will Kill You (Queen 'DoRo' version) (promo edit) 6. Somebody To Love (live version with George Michael) 7. The Great Pretender (Freddie Mercury) 8. Heaven For Everyone (David Mallet video) 9. Las Palabras De Amor (The Words Of Love) 10. Let Me Live 11. Living On My Own (Freddie Mercury) (1993 radio remix) 12. You Don't Fool Me 13. Driven By You (Brian May) 14. No-One But You (Only The Good Die Young) 15. The Show Must Go On (live version with Elton John) 16. Thank God It's Christmas (title track)

• 7.6.2020  13:33
    Archiv D: Poslední hora (TV film) (2020)

Namluvil: Eduard Cupák, Režie: Pavel Pospíšil. Rok výroby: 1971

• 21.4.2020  13:08
    To byl český muzikant (TV pořad) (1998)

Uvádí Pepíček Zíma

• 27.2.2020  11:23

Hudba: Jiří Srnka

• 14.2.2020  10:54

https://www.youtube.com/watch?v=rVB8w26jWZg&list=PLvZUvzE1_TqWNWZWlZHdSP7gM0GizCIld Scénář a režie: Jiří Musil, hudba: Bedřich Kerten

• 14.12.2019  16:32

Semifinálové vítězství proti týmu Spojených států. Omyl naprosto nepřijatelný.

• 29.11.2019  18:32

Jardovi jsem fandil, byl jsem na pár výškařských závodech a jeho výkonnost šla v posledních letech strmě dolů. Je jasné, že tohle bylo příčinou, soustředit se na atletiku prostě nešlo. Díky Denise a její sbírce se podařila vybrat docela slušná částka, tak snad to všechno dobře dopadne. Díky Jardo co si pro atletiku udělal a držíme palce.

• 9.11.2019  23:11
    Atlet roku 2019 (TV pořad) (2019)

Česká atletika byla po 28 letech bez medaile z MS a tak se čekalo kdo by letos mohl být na trůnu. Zuzka si to zasloužila, byla ve finále v nejkvalitnějším závodě v historii a závěrečná píseň jen potvrdila, že atleti jsou skvělá parta.

• 9.11.2019  06:53
    Odcházejí bez výpovědi (TV film) (1969)

film Odcházejí bez výpovědi, se zabýval nápadnou nemocností a dokonce předčasnou úmrtností pražských tramvajáků.

• 27.8.2019  22:19

DĚKUJI

• 15.7.2019  15:44
    Karel Gott 80 (TV pořad) (2019)

Pořad má dvě části. V první nudný dvacetiminutový rozhovor Borhyové s Gottem a ve druhé dokument Fenomén Gott. Dokument je dobrý, ale dá se hodnotit i samostatně a tu má s bídou 50 procent. Takže, kdo se rozplývá nad dokumentem, ať ho ohodnotí tam kde má. https://www.csfd.cz/film/258270-fenomen-gott/

• 12.6.2019  22:31
    Hana Mandlíková (TV film) (1982)

Komentář: Josef Langmiler

• 12.6.2019  22:22
    Květa (TV film) (1981)

Komentář: Michal Pavlata. Scénář: Robert Bakalář a Pavel Pospíšil.

• 23.5.2019  21:19
    Pepík (TV film) (1976)

Bakalářská povídka na téma: Co z toho kluka bude.

• 6.5.2019  00:47
    Na dvore a na pažiti (TV seriál) (1986)

Hraný seriál, podobný těm, které v devadesátých letech začal natáčet pan Chaloupek. Názvy dílů: Co ukryva klonka***Plavecký deň***Mám koníčka vraného***Zuzkin svetrík***Kozliatka***Prvý strach***Daždník***Domček, domček, kto v tebe býva?***Muškáty. Pro ČST Bratislava vyrobil Krátký film Praha, studio Prométheus Ostrava.

• 4.5.2019  11:46
    Strom (2012)

AZYL Festival 2012

• 4.4.2019  11:46

Vyšlo na DVD v květnu 2008. Nezapomenutelné scénky a vystoupení komika Jiřího Wimmera. Divák a posluchač na nich najde především kreace Jiřího Wimmera jako učitele maďarštiny, hry na housle nebo tance ve dvojici s Karlem Černochem. Nechybí ani "rozkašlaná" recitace básně Ostrava, scénka s Miroslavem Horníčkem a další humorná čísla z pořadů Šance, Možná přijde i kouzelník a Proměny Jiřího Wimmera. Téměř dvě hodiny skvělé zábavy na DVD Jiří Wimmer - Legendární scénky! (oficiální text distributora)

• 27.3.2019  11:44

Vyšlo na DVD v říjnu 2007. Nepřehlédnutelná osobnost Heleny Růžičkové, herečky a zpěvačky, nadané tak sympatickým komediálním darem a schopností brát s humorem i sebe samu, nemohla chybět po více než půl století v žádném ze zábavných pořadů Československé a České televize. Nejen, že se bez ní neobešel žádný televizní Silvestr, ale ani kabarety, písničkové pořady, pohádky a seriály. I z malé epizodní role dokázala stvořit živoucí postavu a dostala-li více prostoru, její hrdinky převyšovaly mnohdy okolní spoluhráče. Náš výběr přináší kompletní pohled na tvorbu tohoto symbolu češství (tak ji nazval režisér Zdeněk Troška). Z televizního archivu se soustředíme na parodická písničková vystoupení, komické scénky z kabaretních a estrádních vystoupení, a ukázky ze slavných seriálů a pohádek. V bonusu objevíme i druhou tvář Heleny Růžičkové, skvělé představitelky tzv. charakterních rolí (ukázka ze seriálu Vlak dětství a naděje, Přítelkyně z domu smutku a Revizor z Činoherního klubu). Portrét populární komediální herečky, velké nejen svou postavou. (oficiální text distributora)

• 26.3.2019  08:33

Nádherné město.

• 11.1.2019  01:10

Pan Kvietik už dvacet let netočí a proto setkání s ním byla velmi příjemná půlhodinka.

• 13.12.2018  23:36
    Dobšinského rozprávky (TV seriál) (1969)

U příležitosti 190.let narození slovenského vypravěče a vydavatele Pavola Dobšinského připravila slovenská dvojka ve své premiéře padesát let staré krátké pohádky. Shrnula je do tří částí: v první O hlúpej žene, O troch bratoch a Ďuro truľo, ve druhé Nebojsa, Dlhý nos a Tri citróny a ve třetí části uvedla závěrečnou pohádku Červeňkráľ a Žltovláska. Pohádkami nás provede Július Pántik, který se ujal režie celého cyklu a hraje ve všech hlavní roli. Dále mu sekundují Ján Géc, Bronislav Križan, Jarmila Koleničová, Michal Dočolomanský, František Vereš, Mišela Beranová-Cajchanová, Vilma Jamnická, Samuel Adamčík a další. Scénář napsala Zuzana Pántiková a hudbu složil Svetozár Stračina.

• 10.11.2018  23:46
    Atlet roku 2018 (TV pořad) (2018)

Monika rodí, Háma to zvládl. Potěšila úvodní píseň atletek a sympatický byl i výběr účinkujících Lenny, Kristína, Mirai, Anna K., Olga Lounová. Nikola Ogrodníková zaslouženě první.

• 3.10.2018  15:57

Pedagogické vedení: František Filip.

• 3.10.2018  15:52
    Paní vrátná (studentský film) (1968)

FAMU. Režie: Srdjan Karanovič. Pedagogické vedení: František Filip. Tady očividně někdo namíchal jablka s hruškami. https://www.csfd.cz/film/130550-pani-vratna/

• 1.8.2018  22:05
    Zmizelá Šumava (TV pořad) (2013)

Jezerní slať - kdo tam nebyl nikdy nepochopí jaká Šumava opravdu je. Nejvíce mě zaujaly díly o Josefu Klostermannovi - Ranklu Seppovi a o celé Horské Kvildě.

• 4.4.2018  10:34
    ZOH Salt Lake City 2002 (TV film) (2002)

Olympiáda spjátá se jménem Aleše Valenty. Tento šumperský rodák a muž jednoho skoku dokázal neuvěřitelně využít svoji popularitu a v nedalekých Štítech ze zchátrajícího koupaliště vybudoval lyžařský acrobat park. Nevím jak to tam vypadá teď, ale jednu dobu to tam docela frčelo. http://www.acrobatpark.com/

• 20.3.2018  07:38
    Atlet roku 2017 (TV pořad) (2017)

O tom, že si první tři místa rozeberou oštěpaři nebylo pochyb. Překvapil sympaťák Helcelet a potěšila závěrečná píseň Báry a Kuby Vadlejcha. Velmi vydařený večer, bylo vidět, že i sami atleti si to užívají, výběr hudebních hostů tentokrát výborný tak proč ne 5*

• 12.10.2017  13:04

Jedno z témat bakalářských povídek. Povídky Oříšek, Krabička a Otíček jsou tu uvedeny i samostatně.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14