Larry12

VŠ student

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.8.2019  20:38
    Dusno (studentský film) (2019)

Nehrál zde Marek Vašut, ve filmu nebyly žádné barvy.

• 6.11.2018  00:21

Příběh je ve svém jádru identický s prvním dílem, což je ohromná škoda po takovém dlouhém čekání. Film je jinak velmi záživný, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že vznikl jenom kvůli momentální šílenosti po filmech o superhrdinech. Proto taky recyklovaný příběh v novém kabátě.

• 27.6.2018  21:04

WHERE IS MY SUPER SUIT?!

• 26.6.2018  23:25

S prvním dílem to má společné jen podobnou pointu, jinak je to úplně jiný film. Jednička je lepší.

• 5.5.2018  17:31

SPOILERY Po hrozném Black Pantherovi je tohle docela svěží vánek. Film je naprosto velkolepý a KONEČNĚ všechno nedopadne tak, jako v každém jiném Marvelovském trháku. Jen škoda, že v Marvelu (nebo v Disney, whatever) nemají koule na to, aby nechali aspoň většinu mrtvou. Jsem si naprosto jistý, že skoro každý superhrdinský vandrák ve druhé části ožije. Jsem zvědavý, jak dlouho tahle mánie se superhrdiny bude trvat, ale jelikož se penízky sypou, tak uvidíme ještě minimálně další polovinu Hollywoodu v dalších Avengers. Jen prosím už změňte ten dokola stejný návod, jak udělat Marvelovský film, minimálně aspoň Avengers. Ne vždycky musí všichni hrdinové vyhrát a ne všichni musí přežít. Chceme napětí!

• 23.3.2018  03:48

Naprosto průměrná Marvelovka, která jede v zajetých kolejích ostatních průměrných Marvelovek. Po výborném třetím Thorovi bylo tohle velké zklamání. Film se navíc velmi očividně snaží být "for blacks only" od soundtracku, obsazení až po finální moudro o otroctví od hlavního záporáka. To se nemusí brát jako zápor, ale podle mého to bylo až příliš do očí bijící a navozuje to pocit, že film vznikl jen proto, aby lidi z Disney nahnali afroameričany do kina.

• 16.3.2017  23:01

Moc mi nešlo klení k postavě Charlese Xaviera. To, že film byl cílený pro "R" rating neznamená, že každý musí mluvit sprostě. Jinak žádné výtky nemám, právě naopak, výborný film, jsem pro více superhrdinských filmů s ratingem "R".

• 20.11.2015  02:52

Výborné akční scény podtržené skvělým soundtrackem. Tenhle film je opravdu zběsilá jízda. Jen škoda, že příběh je prakticky nulový...

• 26.8.2015  03:04

Viděli jste Iron Mana 3? Tím pádem jste viděli Avengers 2. Viděli jste Kapitána Ameriku 2? Tím pádem jste viděli Avengers 2. Objeví se bad guy, přiletí superhrdinové, udělají bum bum a ahoj, God bless the America. Nebaví mě to, je to nuda, v podstatě se tam nic neděje a takhle se to v Marvel Cinematic Universe děje furt dokola. Pořád stejná parta, která už prostě nemá co nabídnout, zvlášť když skoro každý z nich má dalších deset vlastních filmů. Čímž se dostávám k další věci, která mi vadí a to je ta, že než se podíváte na tenhle film, tak by jste měli zhlédnout následující filmy: Iron Man, The Incredible Hulk, Iron Man 2, Iron Man 3, Thor, Thor: The Dark World, Captain America, Captain America: The Winter Soldier a Avengers (nečekaně). Hodně štěstí, protože všechny ty filmy jsou na jedno brdo. A co mě dostává do kolen je to, že podle všeho některé události filmu navazují na první sérii seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. To už je prostě přehnané. S Marvelovskými filmy končím a radši zaměřím svoji pozornost na DC.

• 5.4.2015  22:18

Proboha, kdo přeložil "The Winter Soldier" jako "Návrat prvního Avengera"?

• 13.12.2014  12:55

Hobit měl být rozdělený maximálně na dva díly. Třeti díl byl už v podstatě o ničem. Ale i tak jsem si film náramně užil, Jackson to v sobě pořád má.

• 23.11.2014  04:34
    Sviňák (2013)

James McAvoy se pro mě stává jedním z nejlepších herců dnešní doby.

• 7.9.2014  17:39

Dobrej pokus, ale radši bych viděl víc dílů normálního seriálu.

• 1.7.2014  04:07
    Gravitace (2013)

V kině to muselo vypadat opravdu úžasně. Film jsem viděl ve FullHD na svém notebooku a i tak mi přišla vizuální stránka úchvatná. Také se mi líbila jistá realističnost, díky které působil film uvěřitelně. Bohužel jinak je film v podstatě o hovně. Kdo si potrpí na nějakém kvalitním příběhu nebo nějakých zápletkách, tak ať jde raději někam jinam. Film mi přijde spíš jen jako taková předváděčka nových technologií, které ale fungují na jedničku.

• 17.4.2014  18:26
    Free to Play (2014)

Úžasný dokument o e-sportu. Každý kdo si aspoň jednou zahrál Dotu, nebo něco podobného, by si měl tenhle dokument pustit.

• 9.2.2014  16:37
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Běží to už tak dlouho (počítám i původního Naruta) a přitom je to pořád stejně úžasné jako na začátku, v některých věcech i lepší. Úžasné postavy a skvělý příběh podkreslený výborným soundtrackem dělají z tohoto anime jedničku. Palec nahoru.

• 5.8.2013  03:34
    Michael Jackson: Thriller (hudební videoklip) (1983)

Michael je legenda. Pop neposlouchám, ale jeho songy si můžu poslechnout kdykoliv.

• 22.7.2013  23:29

Nejlepší scéna se včelama a motorovkou :D

• 6.7.2013  22:01

Už úvod mě naprosto dostal, hlavně díky skvělému soundtracku. Konečně film, ve kterém se nedíváme na nějakou skupinku lidí, která se snaží přežít každý den v postapokaliptickém světě, ale na nějaký "zbytek" vlády, snažící se nalézt příčinu a řešení nákazy. Filmů o zombie jsou mraky, ale tady ten se mi líbí ze všech nejvíc.

• 17.6.2013  00:03

Doufal jsem, že uvidím suprovou komedii jako byly první dva díly. Místo toho jsem dostal průměrnou dramatickou komedii, která měla s jedničkou a dvojkou společnýho snad jen postavy a reference na první dva díly. Škoda, těšil jsem se na další jízdu.

• 28.5.2013  00:50
    Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

Cool....cool, cool, cool.

• 13.5.2013  02:17
    Iron Man 3 (2013)

Ke konci to byla pecka, ale zbytek filmu mi spíš přišel průměrný. Rozhodně se časem na film podívám znova, ale do té doby dávám 3 hvězdy. Jednička mě bavila víc.

• 26.4.2013  00:25
    Lví král (1994)

Hudba - skvělá, dabing - skvělý, animace (na tu dobu) - slušná, příběh - skvělý. Děti se pobaví, dospělí si užijí slušný příběh a pěkné písně. Škoda, že Disney je dneska samej "High School Musical" apod. Takhle se dělá animák.

• 17.2.2013  20:56

Hezké, ale na Oscara to není.

• 31.1.2013  18:24
    Papíry (2012)

Suprová animace, SKVĚLÁ hudba, hezký romantický příběh. Strašně moc bych chtěl něco podobného vidět jako celovečerák. Lepší kraťas jsem neviděl. EDIT: Oscara si 100% zaslouží.

• 28.1.2013  22:12

Tarantino by měl točit víc takových filmů. Žádný ujetý scény, prostě kvalitní western. Kdybych nevěděl, že to natočil on, asi bych to ani nepoznal. Herecké obsazení je super, ale trochu mi to tam kazil Foxx. Možná, že to bylo kvůli roli, kterou hrál, ale Christoph Waltz ho totálně zastiňuje. Závěr byl jedno velké klišé, což mi taky trochu ubralo na hodnocení. Po setkání s Candiem (Leonardo DiCaprio) to bylo na 5 hvězdiček, pak už šla kvalita dolů.

• 24.1.2013  23:46
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Kdybych žil v Americe a znal všechny ty moderátory, politiky apod., tak by to byl můj hodně oblíbený seriál. Ale když polovinu dílu ani nevím o kom mluví, tak je pochopitelně těžké pochytit všechny vtípky. Každopádně některé díly jsou opravdu bránici trhající. Ale až od páté sezóny (teda aspoň u mě).

• 23.1.2013  22:16

Film, který už od začátku zcela očividně útočí na divákovy emoce. A daří se mu to skvěle...

• 8.1.2013  20:44
    Arrow (TV seriál) (2012)

Komiksovky mě baví, takže seriálem jsem celkem nadšený. Bohužel, jak už psal DaViD´82 herecké výkony jsou někdy k pláči a herci byli opravdu vybíraní podle vzhledu. No snad se to v dalších sériích aspoň trochu změní (i když tomu moc nevěřím). Ale není se čemu divit, když seriál vysílá stanice, která vysílá Beauty and the Beast a Vampire Diaries. Každopádně mě to baví, takže zatím nechávám 4 hvězdy.

• 2.1.2013  03:31
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Seriál jsem začal sledovat teprve nedávno. Měl jsem hodně vysoká očekávání, bohužel první dvě série mi zkazili příšerným českým dabingem. Třetí sérii jsem už začal sledovat v originálním dabingu, což mi o hodně spravilo podívanou. Ačkoliv seriál ani tak nesplnil má očekávání, pořád je to jeden z nejlepších drama seriálů vůbec a moc rád se na něj dívám. Bryan Cranston nikdy neměl hrát komediální role, Walter White mu sedne úplně perfektně (což potvrzují i tři ceny Emmy). Aaron Paul sice hraje druhé housle, ale ve své roli je taky skvělý a o Bobu Odenkirkovi ani nemluvím.

<< předchozí 1 2 3 4