Larry12

VŠ student

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 7.11.2012  13:57

Tak před těmahle zombíkama bych utíkat nechtěl

• 27.2.2012  13:27
    84. Annual Academy Awards (TV pořad) (2012)

Taky můj první přímý přenos a moc mě nebavil. Za prvé tam bylo reklam jak nasráno. I když byly krátký tak tam byly furt. Předali dvě ceny, reklama. Předali další dvě ceny, reklama. A tak to bylo až do konce. Samozřejmě na začátek dali ty nejmíň zajimavý kategorie (kamera, střih apod.) a ty nejlepší dali až na konec, což bylo taky na hovno, protože u těch prvních se mi chtělo pomalu spát. Příště by to mohli aspoň nějak prokládat, jako např. kamera, střih, nejlepší herec, adaptovaný scénář, originální scénář, nejlepší herečka atd. Ale abych jen nekritizoval, líbili se mi některý efekty co tam měli, Billy Crystal už je trochu ohranej, ale nebyl nejhorší.

• 19.4.2012  18:12
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Seriál mě moc nechytl i přesto, že studuju informatiku a sitcomy zbožňuju. Je to na mě moc britský. Skvělej ekvivalent seriálu je "Teorie velkého třesku", která mi příjde rozhodně zábavnější.

• 11.11.2012  22:33

Je to spíš 3,5, ale ke konci mě to přestalo bavit, tak jsem dal 3. I když se to víc přibližovalo ke komiksu, tak se mi Raimiho Spidey líbil víc. Emma Stone je asi milionkrát lepší než Kirsten Dunst a co se týče Andrewa Garfielda, na roli se taky víc hodil, ale nechápu, jak může být člověk jako je on školní loser. Co mi taky trochu kazilo podívanou bylo to, že jsem si celou první polovinu filmu říkal "Tohle už jsem někde viděl". Jasný, je to remake a jinak se to udělat nedalo, ale prostě mi to hrozně připomínalo první díl Raimiho Spider-Mana, a proto si myslím, že bych tu první polovinu mohl klidně přeskočit. A když už o tom mluvím, podle mě je na remake moc brzo. Každopádně na dvojku se těším, protože už to nebude mít ten rozjezd a bude se to lišit od Raimiho trilogie. Teda aspoň doufám.

• 21.8.2012  01:11

Dal bych čtyři, ale je tam až moc nesrovnalostí. Některý scény mi připomínají nějakou komedii (např. záchodová scéna, nebo tohle). Ke konci to začalo být děsně divný, jako např. nahej Christian Bale pobíhající po chodbě s motorovou pilou. A konec byl úplně zvláštní. Jinak když už mluvím o Baleovi, zahrál to fakt skvěle, toho psychopata sem mu opravdu uvěřil. Sečteno, podtrženo není to špatnej film, ale není to taky žádný veledílo.

• 7.9.2014  17:39

Dobrej pokus, ale radši bych viděl víc dílů normálního seriálu.

• 8.1.2013  20:44
    Arrow (TV seriál) (2012)

Komiksovky mě baví, takže seriálem jsem celkem nadšený. Bohužel, jak už psal DaViD´82 herecké výkony jsou někdy k pláči a herci byli opravdu vybíraní podle vzhledu. No snad se to v dalších sériích aspoň trochu změní (i když tomu moc nevěřím). Ale není se čemu divit, když seriál vysílá stanice, která vysílá Beauty and the Beast a Vampire Diaries. Každopádně mě to baví, takže zatím nechávám 4 hvězdy.

• 25.4.2012  22:59

Zajímavé zakončení Eziova života, které ani nenadchne a ani nezklame. Ačkoliv jako fanoušek herní série, jsem nemohl dát jinak než 5. A teď hurá na Assassin's Creed 3! A tím teď myslím v říjnu!

• 28.4.2011  21:06
    Auta (2006)

Skvělej film, kterej jsem zbožňoval jako malej a po letech se mi pořád moc líbí. To je aspoň animák!

• 14.8.2011  03:57

Nezapomeňte, že Rev neumřel. Jenom odešel naučit boha hrát na bubny.

• 26.8.2015  03:04

Viděli jste Iron Mana 3? Tím pádem jste viděli Avengers 2. Viděli jste Kapitána Ameriku 2? Tím pádem jste viděli Avengers 2. Objeví se bad guy, přiletí superhrdinové, udělají bum bum a ahoj, God bless the America. Nebaví mě to, je to nuda, v podstatě se tam nic neděje a takhle se to v Marvel Cinematic Universe děje furt dokola. Pořád stejná parta, která už prostě nemá co nabídnout, zvlášť když skoro každý z nich má dalších deset vlastních filmů. Čímž se dostávám k další věci, která mi vadí a to je ta, že než se podíváte na tenhle film, tak by jste měli zhlédnout následující filmy: Iron Man, The Incredible Hulk, Iron Man 2, Iron Man 3, Thor, Thor: The Dark World, Captain America, Captain America: The Winter Soldier a Avengers (nečekaně). Hodně štěstí, protože všechny ty filmy jsou na jedno brdo. A co mě dostává do kolen je to, že podle všeho některé události filmu navazují na první sérii seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. To už je prostě přehnané.

• 5.5.2018  17:31

SPOILERY Po hrozném Black Pantherovi je tohle docela svěží vánek. Film je naprosto velkolepý a KONEČNĚ všechno nedopadne tak, jako v každém jiném Marvelovském trháku. Jen škoda, že v Marvelu (nebo v Disney, whatever) nemají koule na to, aby nechali aspoň většinu mrtvou. Jsem si naprosto jistý, že skoro každý superhrdinský vandrák ve druhé části ožije. Jsem zvědavý, jak dlouho tahle mánie se superhrdiny bude trvat, ale jelikož se penízky sypou, tak uvidíme ještě minimálně další polovinu Hollywoodu v dalších Avengers. Jen prosím už změňte ten dokola stejný návod, jak udělat Marvelovský film, minimálně aspoň Avengers. Ne vždycky musí všichni hrdinové vyhrát a ne všichni musí přežít. Chceme napětí!

• 9.8.2012  02:04
    Batman (1989)

Christian Bale je jako Batman charizmatičtější, ale jinak super. Tenhle Batman se vůbec nedá srovnávat s Batmanem od Nolana. Jeho film je spíš drama, zato tohle je typická komiksovka. Ale oba dva filmy jsou super.

• 8.12.2010  18:19

Je to sračka. To můžu říct o tomhle filmu. Z výborných herců jako např. Samuel L. Jackson a s dobrým nápadem, šlo podle mě vyždímat mnohem víc zábavy. Bohužel to se nepovedlo a film spadl do hlubin průměru.

• 23.3.2018  03:48

Naprosto průměrná Marvelovka, která jede v zajetých kolejích ostatních průměrných Marvelovek. Po výborném třetím Thorovi bylo tohle velké zklamání. Film se navíc velmi očividně snaží být "for blacks only" od soundtracku, obsazení až po finální moudro o otroctví od hlavního záporáka. To se nemusí brát jako zápor, ale podle mého to bylo až příliš do očí bijící a navozuje to pocit, že film vznikl jen proto, aby lidi z Disney nahnali afroameričany do kina.

• 5.4.2015  22:18

Proboha, kdo přeložil "The Winter Soldier" jako "Návrat prvního Avengera"?

• 26.4.2012  01:26

Na můj styl až přespříliš americké (ano, vím, že je to i v názvu) Podobných filmů už sem viděl mnoho, a proto sem si už mohl hrát na věštce a předpovídat, co se stane v další scéně. K tomu všemu sem si musel přičíst, že Kapitán Emérika je můj nejméně oblíbený Avenger a vyšly mi pouhé dvě hvězdy. Film sem dokoukal jen kvůli právě v kině vycházejících Avengerech, od kterých čekám daleko víc.

• 12.7.2012  01:12
    Cesta (2009)

Na film sem byl dost natěšenej, ale pak sem dostal jen 107 minut záběrů, jak chlap s malým klukem někam jdou, pak někde přespí, pobrečí si a pak zase jdou a furt dokola. Občas se tam najdou silnější momenty, ale je to naprostý minimum (z hlavy si vybavím tak tři). Je to škoda, řekl bych, že by z toho šlo vymáčknout víc.

• 1.1.2011  05:24
    Chuck (TV seriál) (2007)

Skvělý seriál, který mě, jako počítačového nadšence a milovníka seriálu opravdu nadchl. První dvě série skvělé, pak už to šlo z kopce.

• 28.4.2011  21:38
    Comeback (TV seriál) (2008)

Kdyby to byl americký seriál, tak na něj plivnu a už se za ním ani neohlídnu. Ale protože to pochází z české (z respektive NOVÁCKÉ produkce) tak je to asi ten nejlepší seriál co kdy vysílali. Možná, že je to taky kvůli tomu, že jsem už přežranej seriálů z jů-es-ej

• 10.2.2011  22:50

Jako fanoušek her (GEEK ALERT), jsem tento film rozhodně nemohl přehlédnout. Ta řežba a masakr byli sice ve hře stejně, ale hra mě bavila víc. Tohle se podle mě prostě na film nehodí. Ale i tak jsem si to užil.

• 7.2.2011  22:11
    Den poté (2004)

Po dlouhé době, jsem zase viděl katastrofický film, který se mi opravdu zamlouval. Sice by se mi víc líbilo, kdyby se tam víc něco dělo a nejenom aby se půl hodiny řešilo, že někde blízko rovníku začnou lidi lyžovat, ale to už jenom hledám nepatrné chyby. Efekty byly super

• 13.5.2012  01:30
    Dexter (TV seriál) (2006)

Výbornej seriál s hodně neobvyklou hlavní postavou. Nejvíc bych chtěl tvůrce pochválit za to, že dokáží ze sériového vraha udělat miláčka davu. Kriminální případy jsou taky hodně dobré a rozmanité. I po šesti sériích, pořád skvělý seriál. EDIT: Konec stál za nic.

• 9.9.2012  22:11
    Diktátor (2012)

Už to není "naživo" jako Borat, nebo Bruno, ale i tak sem se skvěle pobavil. Cohen je prostě borec a mezi komedianty je u mě dost vysoko.

• 9.8.2011  04:03
    District 9 (2009)

Po dlouhý době jsem znovu viděl film, u kterýho si řeknete: "Sakra, vážně jsme my lidi takoví zmrdi? ". Příběh je sice trochu jednodušší, ale zase je silný. Po celou dobu jsem měl v úmyslu dát jen tři hvězdičky, hlavně kvůli nesympatické hlavní postavě, ale nakonec se "polepšil" , jak už to tak ve filmech bývá, tak jsem se rozhodl nakonec ty čtyři hvězdičky dát. Pokud vám nevadí emzáci a chcete vidět jaký jsou lidi svině tak určitě doporučuju.

• 9.1.2011  10:02
    Drtivá porážka (TV pořad) (2009)

Mám ve zvyku, že soutěžní pořady a seriály, vždy hodnotím, až po pěti šesti dílech. Ale stačilo mi vidět jeden díl s báječným Richardem Hammondem (Top Gear) a věděl jsem, že se mi tahle show bude hodně zamlouvat. Nikdy jsem neviděl americký originál, ale tenhle britský (narozdíl od Fear Factoru) se mi hodně líbil. Hammondovy komentáře mě vždycky dokážou pořádně pobavit a překážky jsou taky dost zábavné. Budu se dívat ještě na další díly, ale jestli se úroveň zábavnosti nezmění, bude to asi ta nejlepší "překážková" show, kterou jsem kdy viděl.

• 11.8.2019  20:38
    Dusno (studentský film) (2019)

Nehrál zde Marek Vašut, ve filmu nebyly žádné barvy.

• 19.8.2012  02:29
    Equilibrium (2002)

No, i když sem si lidi bez citů představoval úplně jinak, byl to skvělej film. Bale to zahrál suprově, jen škoda, že nedali prostor ostatním hercům. Myslím, že tam nebyla scéna, kde by Bale nebyl. Bojový scény byly taky super, klidně bych jich tam ocenil víc. Ta poslední mi úplně připomněla Matrix. Jenom mám jednu otázku. Kde tam sakra hraje Dominic Purcell? Jednou sem si odběhl pro jídlo, takže jestli tam hrál asi 15 sekund, tak tam teda dostal fakt "skvělou" roli.

• 19.8.2012  21:54
    Farma (TV pořad) (2012)

Je to sračka bez pořádnejch pravidel. Ale někdy sem se na to podíval, tak tomu nemůžu dát odpad

• 18.5.2012  00:51
    Forrest Gump (1994)