Larry12

VŠ student

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.8.2019  20:38
    Dusno (studentský film) (2019)

Nehrál zde Marek Vašut, ve filmu nebyly žádné barvy.

• 27.6.2018  21:04

WHERE IS MY SUPER SUIT?!

• 16.3.2017  23:01

Moc mi nešlo klení k postavě Charlese Xaviera. To, že film byl cílený pro "R" rating neznamená, že každý musí mluvit sprostě. Jinak žádné výtky nemám, právě naopak, výborný film, jsem pro více superhrdinských filmů s ratingem "R".

• 23.11.2014  04:34
    Sviňák (2013)

James McAvoy se pro mě stává jedním z nejlepších herců dnešní doby.

• 17.4.2014  18:26
    Free to Play (2014)

Úžasný dokument o e-sportu. Každý kdo si aspoň jednou zahrál Dotu, nebo něco podobného, by si měl tenhle dokument pustit.

• 9.2.2014  16:37
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Běží to už tak dlouho (počítám i původního Naruta) a přitom je to pořád stejně úžasné jako na začátku, v některých věcech i lepší. Úžasné postavy a skvělý příběh podkreslený výborným soundtrackem dělají z tohoto anime jedničku. Palec nahoru.

• 5.8.2013  03:34
    Michael Jackson: Thriller (hudební videoklip) (1983)

Michael je legenda. Pop neposlouchám, ale jeho songy si můžu poslechnout kdykoliv.

• 6.7.2013  22:01

Už úvod mě naprosto dostal, hlavně díky skvělému soundtracku. Konečně film, ve kterém se nedíváme na nějakou skupinku lidí, která se snaží přežít každý den v postapokaliptickém světě, ale na nějaký "zbytek" vlády, snažící se nalézt příčinu a řešení nákazy. Filmů o zombie jsou mraky, ale tady ten se mi líbí ze všech nejvíc.

• 26.4.2013  00:25
    Lví král (1994)

Hudba - skvělá, dabing - skvělý, animace (na tu dobu) - slušná, příběh - skvělý. Děti se pobaví, dospělí si užijí slušný příběh a pěkné písně. Škoda, že Disney je dneska samej "High School Musical" apod. Takhle se dělá animák.

• 31.1.2013  18:24
    Papíry (2012)

Suprová animace, SKVĚLÁ hudba, hezký romantický příběh. Strašně moc bych chtěl něco podobného vidět jako celovečerák. Lepší kraťas jsem neviděl. EDIT: Oscara si 100% zaslouží.

• 23.1.2013  22:16

Film, který už od začátku zcela očividně útočí na divákovy emoce. A daří se mu to skvěle...

• 2.1.2013  03:31
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Seriál jsem začal sledovat teprve nedávno. Měl jsem hodně vysoká očekávání, bohužel první dvě série mi zkazili příšerným českým dabingem. Třetí sérii jsem už začal sledovat v originálním dabingu, což mi o hodně spravilo podívanou. Breaking Bad je jeden z nejlepších drama seriálů vůbec. Bryan Cranston nikdy neměl hrát komediální role, Walter White mu sedne úplně perfektně (což potvrzují i tři ceny Emmy). Aaron Paul sice hraje druhé housle, ale ve své roli je taky skvělý a o Bobu Odenkirkovi ani nemluvím.

• 18.8.2012  01:37
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Některý díly jsou geniální (zvlášť když dělají nějaké úkoly, nebo speciály) a některé jsou trochu horší (celebrity, představení nových aut apod.) Ale to se samozřejmě nedá brát jako zápor, protože je to přece jenom dokument o autech. Myslím, že lepší show o autech neexistuje, je to prostě vtipný a zajímavý. Zvlášť ten díl ve Vietnamu :D

• 9.8.2012  02:08

Líbilo se mi to víc, než Temný rytíř. Je to přesně to, co se psalo v traileru, epické zakončení trilogie. Z prvních dvou dílů sem měl rozporuplné pocity, ale trojka byla prostě super.

• 18.5.2012  00:51
    Forrest Gump (1994)

Tenhle film nemá zápory.

• 8.5.2012  00:08
    Gran Torino (2008)

Od filmu sem skoro nic nečekal, jelikož nejsem fanda Clinta Eastwooda a tohle byl můj úplně první film, který sem s ním viděl. A o to víc mě překvapil. Dalo by se říct, že takových filmů o starých nepříjemných dědcích, kteří se nakonec "zlepší" a jsou z nich milí dědouškové je spoustu, ale tenhle je něčím vyjímečným. Hlavně to, že Clint (Walt) je nepříjemnej dědek až do konce, ale cítíte, že se postupem filmu v jádře polepšil. Je to prostě boží film a konec mě úplně dostal. Nic víc, nic míň.

• 3.5.2012  01:06
    The Angry Video Game Nerd (TV seriál) (2004)

Na týhle show se mi nejvíc líbí, že ji uvádí někdo, kdo tomu skutečně rozumí a kdo má o těhle hrách přehled. Když jste nadšenec do her, jako například já, tak by se vám vůbec nelíbilo, kdyby to uváděl nějakej ňouma, co se včera dozvěděl, co to je NES. Každopádně úplně nejlepší na tom všem je, že James recenzuje jen ty špatný hry a koukat na něj, jak si kvůli nim rve vlasy a zapaluje cartridge, je fakt sranda. Kdo se však ptá, proč nerecenzuje i nový hry, věřte mi, už by to rozhodně nebyla taková zábava. Kdo aspoň trochu tuší, tyhle hry byly opravdu těžký a nebyl problém jednu hrát klidně měsíc, než jste ji dohráli a to ne kvůli délce, ale kvůli obtížnosti, zvlášť když měla špatnou hratelnost, tak bylo doslova nemožné takovou hru dohrát. A proto je to taková sranda, když hraje jen ty špatný. Abych ale jen nechválil, někdy si stěžuje i na naprostý banálnosti a působí to dost nuceně. Ale to se dá v pořádku hodit za hlavu. Pokud vás však hry, nebo přesněji řečeno starý hry vůbec nezajímají a nemáte ani ten základní přehled, doporučuju se tomuhle seriálu vyhnout velkým obloukem.

• 25.4.2012  22:59

Zajímavé zakončení Eziova života, které ani nenadchne a ani nezklame. Ačkoliv jako fanoušek herní série, jsem nemohl dát jinak než 5. A teď hurá na Assassin's Creed 3! A tím teď myslím v říjnu!

• 25.4.2012  22:46
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Výborný seriál, který je sice hodně ukecaný, ale díky tomu neztrácí na kouzlu a svět díky tomu působí opravdu uvěřitelně. Pokud máte aspoň trochu rádi fantasy seriály, tohle si určitě nemůžete nechat ujít. Jinak, Peter Dinklage opravdu skvěle ztvárnil roli Tyriona Lannistera. Podle mě jeho životní role.

• 7.2.2012  20:33
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Hned jak jsem viděl první díl, myslel jsem si, že to bude laciná kopie 300: Bitva u Thermopyl. Ale jakmile jsem se podíval na další dva díly, zjistil jsem, že nedívat se dál by byla obrovská chyba. Seriál je úžasná sloučenina 300, Gladiátora a trochu i GoT. Pokud alespoň jeden z těchto filmů/seriálu máte rádi, tohle by jste si neměli nechat ujít. Škoda smrti Andyho Whitfielda. Ať odpočívá v pokoji.

• 14.8.2011  03:57

Nezapomeňte, že Rev neumřel. Jenom odešel naučit boha hrát na bubny.

• 20.7.2011  01:17

Pro mě druhý nejlepší Harry Potter a jednoznačně nejlepší film co jsem (zatím) v tomhle roce viděl.Skvělé finále velkolepé ságy okořeněné vynikajícím výkonem snad všech známých anglických herců, ze kterých byl nejlepší Alan Rickman.

• 25.5.2011  21:31
    Futurama (TV seriál) (1999)

Pro mě o něco lepší než Simpsonovi, i když se na to nedá dívat pořád dokola. Tvůrci se mohli trochu rozšoupnout což mohli v Simpsonových dělat jen ve Speciálních čarodějnických dílech. Narozdíl od Simpsonů se ve Futuramě aspoň něco mění. Postavy se mi líbí víc a jsou i mnohem zajímavější. Doporučuju.

• 28.4.2011  21:41
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Simpsonovi jsou jeden z těch seriálů, na který se můžete dívat skoro pořád. Je to opravdu skvělej seriál, i když ne každý díl je dobrý. Jak už psal dobytek, první série jsou strašně nábožensky předpojatý, což je opravdu hnus. A taky moc nemusím Marge, podle mě je to děsná kráva a ani nemá nějaký vtipný pasáže. Ale víc jak 20 let ze sebe hrnout pořád dobrý díly, to je opravdu úctyhodný výkon, a proto dávám plný počet. 9. až 19. série pro mě byly bezkonkurenční. EDIT 2018: Tak nakonec jsem dospěl a posledních 8-9 sérii mě seriál brutálně nebaví. Za mě už seriálu došla šťáva a měl by skončit, pokud si chtějí tvůrci zachovat špetku důstojnosti.

• 28.4.2011  21:06
    Auta (2006)

Skvělej film, kterej jsem zbožňoval jako malej a po letech se mi pořád moc líbí. To je aspoň animák!

• 24.2.2011  00:00

Prostě si nemůžu pomoct, ale já se smál snad každých pět minut a to je pro mě při sledování komedií to hlavní. Jelikož jsem ještě "teen" tak mě a mých 29 spolužáků prostě tady ty fekální parodie baví. A já Scary Movie prostě žeru.

• 7.2.2011  22:11
    Den poté (2004)

Po dlouhé době, jsem zase viděl katastrofický film, který se mi opravdu zamlouval. Sice by se mi víc líbilo, kdyby se tam víc něco dělo a nejenom aby se půl hodiny řešilo, že někde blízko rovníku začnou lidi lyžovat, ale to už jenom hledám nepatrné chyby. Efekty byly super

• 26.12.2010  00:42

Super pohádka, jak pro děti, tak i pro dospělé. Sice obsah filmu se nemění (místnost, vyhazov děcka, místnost, vyhazov děcka atd.), ale i tak je to super a Johnny Depp je skvělej.

• 26.12.2010  00:15
    Gladiátor (2000)

!!!!!SPOILER!!!!!! Úžasnej film, Generál Maximus je sympaťák, vžít se do postavy tedy nebyl problém, takže když umřel, tak mi to bylo líto. Ač musím říct, že je trochu divné, že po zabití římského císaře po něm nepůjde horda římských legionářů a všichni ho poslechnou, když řekne, aby propustili ty gladiátory. Ale i přesto byl film skvělý a vždy si ho pouštím, když chci vidět nějaký film s římskou tématikou.

• 24.12.2010  00:43
    Pianista (2002)

Jeden z nejlepších filmů o holocaustu a pro mě snad nejlepší film o druhé světové válce. Film nemá žádné zbytečné scény, většinou jen to nejdůležitější (a nejdrsnější). Když vidím Adriana Brodyho v nějakém filmu, vždycky si ho představím jako vyzáblého Žida. Myslím, že tahle představa u mě zůstane napořád. Ale sakra, ta role mu padla.

<< předchozí 1 2 3 4