Larry12

VŠ student

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 11.8.2019  20:38
    Dusno (studentský film) (2019)

Nehrál zde Marek Vašut, ve filmu nebyly žádné barvy.

• 27.10.2019  01:27

SPOILERY: Premisa filmu Fractured je známá filmařům už hodně dlouho. Někdo někomu zmizí a nikdo dotyčnému nevěří, všechny důkazy hrají proti němu, avšak na konci se ukáže, že protagonista měl celou dobu pravdu. Fractured je to samé, až na jednu menší odchylku. Ray, hlavní postava filmu, je opravdu blázen. V podstatě stejnou premisu má i film "Tajemné okno". Takový "zvrat" není vůbec špatný, ale co vidím jako velkou chybu a co "Tajemné okno" zvládlo mnohem lépe, je to, že je to jasné od začátku. Rayovi nevěříte ani půl slova, protože filmaři se dost snažili divákovi naznačit, že není v pořádku. Tudíž celou stopáž filmu, která čítá 100 minut, víte, jak film dopadne. Nechápu, proč se filmaři tak očividně snažili naznačit divákům, že Ray je blázen, když poté konečný zvrat filmu je ten, že Ray opravdu JE blázen. Kdyby Raye udělali více důvěryhodného, tak by mě konec i překvapil. Takhle to bylo 100 minut, které mi nikdo nevrátí. I přes to všechno a to, že Sam Worthington je otřesný herec, mě film zaujal svou atmosférou a zhlédl jsem ho na první dobrou, a proto nemůžu dát míň jak 2 hvězdy.

• 15.11.2019  15:48
    Ďábel od vedle (TV seriál) (2019)

Možná bych ubral jeden díl, ke konci to dost natahovali. Jinak výborný.

• 5.5.2018  17:31

SPOILERY Po hrozném Black Pantherovi je tohle docela svěží vánek. Film je naprosto velkolepý a KONEČNĚ všechno nedopadne tak, jako v každém jiném Marvelovském trháku. Jen škoda, že v Marvelu (nebo v Disney, whatever) nemají koule na to, aby nechali aspoň většinu mrtvou. Jsem si naprosto jistý, že skoro každý superhrdinský vandrák ve druhé části ožije. Jsem zvědavý, jak dlouho tahle mánie se superhrdiny bude trvat, ale jelikož se penízky sypou, tak uvidíme ještě minimálně další polovinu Hollywoodu v dalších Avengers. Jen prosím už změňte ten dokola stejný návod, jak udělat Marvelovský film, minimálně aspoň Avengers. Ne vždycky musí všichni hrdinové vyhrát a ne všichni musí přežít. Chceme napětí!

• 23.3.2018  03:48

Naprosto průměrná Marvelovka, která jede v zajetých kolejích ostatních průměrných Marvelovek. Po výborném třetím Thorovi bylo tohle velké zklamání. Film se navíc velmi očividně snaží být "for blacks only" od soundtracku, obsazení až po finální moudro o otroctví od hlavního záporáka. To se nemusí brát jako zápor, ale podle mého to bylo až příliš do očí bijící a navozuje to pocit, že film vznikl jen proto, aby lidi z Disney nahnali afroameričany do kina.

• 8.3.2020  22:07
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

První série je skvělá, druhá je odporná. Místo skvělého Kinnamana je ve hlavní roli naprosto necharismatický Anthony Mackie, který celou sérii odehrál s jedním výrazem a nejspíš se ani trochu nesnažil napodobit herecký styl Kinnamana, který v první sérii udal směr, jakým se postava Takeshiho Kovacse měla logicky ubírat i v sérii druhé. Výprava hrozná, scénář děsný, Rkovej rating už nejspíš taky v druhý sérii nebyl, už to vůbec ani nepůsobilo cyberpunkovým dojmem. Celý to tam vlastně táhne Chris Conner v roli Poea. Pusťte si první sérii a dělejte, že tam to skončilo.

• 6.11.2018  00:21

Příběh je ve svém jádru identický s prvním dílem, což je ohromná škoda po takovém dlouhém čekání. Film je jinak velmi záživný, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že vznikl jenom kvůli momentální šílenosti po filmech o superhrdinech. Proto taky recyklovaný příběh v novém kabátě.

• 26.6.2018  23:25

S prvním dílem to má společné jen podobnou pointu, jinak je to úplně jiný film. Jednička je lepší.

• 16.3.2017  23:01

Moc mi nešlo klení k postavě Charlese Xaviera. To, že film byl cílený pro "R" rating neznamená, že každý musí mluvit sprostě. Jinak žádné výtky nemám, právě naopak, výborný film, jsem pro více superhrdinských filmů s ratingem "R".

• 26.8.2015  03:04

Viděli jste Iron Mana 3? Tím pádem jste viděli Avengers 2. Viděli jste Kapitána Ameriku 2? Tím pádem jste viděli Avengers 2. Objeví se bad guy, přiletí superhrdinové, udělají bum bum a ahoj, God bless the America. Nebaví mě to, je to nuda, v podstatě se tam nic neděje a takhle se to v Marvel Cinematic Universe děje furt dokola. Pořád stejná parta, která už prostě nemá co nabídnout, zvlášť když skoro každý z nich má dalších deset vlastních filmů. Čímž se dostávám k další věci, která mi vadí a to je ta, že než se podíváte na tenhle film, tak by jste měli zhlédnout následující filmy: Iron Man, The Incredible Hulk, Iron Man 2, Iron Man 3, Thor, Thor: The Dark World, Captain America, Captain America: The Winter Soldier a Avengers (nečekaně). Hodně štěstí, protože všechny ty filmy jsou na jedno brdo. A co mě dostává do kolen je to, že podle všeho některé události filmu navazují na první sérii seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. To už je prostě přehnané.

• 20.11.2015  02:52

Výborné akční scény podtržené skvělým soundtrackem. Tenhle film je opravdu zběsilá jízda. Jen škoda, že příběh je prakticky nulový...

• 7.9.2014  17:39

Dobrej pokus, ale radši bych viděl víc dílů normálního seriálu.

• 5.4.2015  22:18

Proboha, kdo přeložil "The Winter Soldier" jako "Návrat prvního Avengera"?

• 17.4.2014  18:26
    Free to Play (2014)

Úžasný dokument o e-sportu. Každý kdo si aspoň jednou zahrál Dotu, nebo něco podobného, by si měl tenhle dokument pustit.

• 13.12.2014  12:55

Hobit měl být rozdělený maximálně na dva díly. Třeti díl byl už v podstatě o ničem. Ale i tak jsem si film náramně užil, Jackson to v sobě pořád má.

• 1.7.2014  04:07
    Gravitace (2013)

V kině to muselo vypadat opravdu úžasně. Film jsem viděl ve FullHD na svém notebooku a i tak mi přišla vizuální stránka úchvatná. Také se mi líbila jistá realističnost, díky které působil film uvěřitelně. Bohužel jinak je film v podstatě o hovně. Kdo si potrpí na nějakém kvalitním příběhu nebo nějakých zápletkách, tak ať jde raději někam jinam. Film mi přijde spíš jen jako taková předváděčka nových technologií, které ale fungují na jedničku.

• 13.5.2013  02:17
    Iron Man 3 (2013)

Ke konci to byla pecka, ale zbytek filmu mi spíš přišel průměrný. Rozhodně se časem na film podívám znova, ale do té doby dávám 3 hvězdy. Jednička mě bavila víc.

• 17.6.2013  00:03

Doufal jsem, že uvidím suprovou komedii jako byly první dva díly. Místo toho jsem dostal průměrnou dramatickou komedii, která měla s jedničkou a dvojkou společnýho snad jen postavy a reference na první dva díly. Škoda, těšil jsem se na další jízdu.

• 23.11.2014  04:34
    Sviňák (2013)

James McAvoy se pro mě stává jedním z nejlepších herců dnešní doby.

• 6.7.2013  22:01

Už úvod mě naprosto dostal, hlavně díky skvělému soundtracku. Konečně film, ve kterém se nedíváme na nějakou skupinku lidí, která se snaží přežít každý den v postapokaliptickém světě, ale na nějaký "zbytek" vlády, snažící se nalézt příčinu a řešení nákazy. Filmů o zombie jsou mraky, ale tady ten se mi líbí ze všech nejvíc.

• 27.2.2012  13:27
    84. Annual Academy Awards (TV pořad) (2012)

Taky můj první přímý přenos a moc mě nebavil. Za prvé tam bylo reklam jak nasráno. I když byly krátký tak tam byly furt. Předali dvě ceny, reklama. Předali další dvě ceny, reklama. A tak to bylo až do konce. Samozřejmě na začátek dali ty nejmíň zajimavý kategorie (kamera, střih apod.) a ty nejlepší dali až na konec, což bylo taky na hovno, protože u těch prvních se mi chtělo pomalu spát. Příště by to mohli aspoň nějak prokládat, jako např. kamera, střih, nejlepší herec, adaptovaný scénář, originální scénář, nejlepší herečka atd. Ale abych jen nekritizoval, líbili se mi některý efekty co tam měli, Billy Crystal už je trochu ohranej, ale nebyl nejhorší.

• 11.11.2012  22:33

Je to spíš 3,5, ale ke konci mě to přestalo bavit, tak jsem dal 3. I když se to víc přibližovalo ke komiksu, tak se mi Raimiho Spidey líbil víc. Emma Stone je asi milionkrát lepší než Kirsten Dunst a co se týče Andrewa Garfielda, na roli se taky víc hodil, ale nechápu, jak může být člověk jako je on školní loser. Co mi taky trochu kazilo podívanou bylo to, že jsem si celou první polovinu filmu říkal "Tohle už jsem někde viděl". Jasný, je to remake a jinak se to udělat nedalo, ale prostě mi to hrozně připomínalo první díl Raimiho Spider-Mana, a proto si myslím, že bych tu první polovinu mohl klidně přeskočit. A když už o tom mluvím, podle mě je na remake moc brzo. Každopádně na dvojku se těším, protože už to nebude mít ten rozjezd a bude se to lišit od Raimiho trilogie. Teda aspoň doufám.

• 8.1.2013  20:44
    Arrow (TV seriál) (2012)

Komiksovky mě baví, takže seriálem jsem celkem nadšený. Bohužel, jak už psal DaViD´82 herecké výkony jsou někdy k pláči a herci byli opravdu vybíraní podle vzhledu. No snad se to v dalších sériích aspoň trochu změní (i když tomu moc nevěřím). Ale není se čemu divit, když seriál vysílá stanice, která vysílá Beauty and the Beast a Vampire Diaries. Každopádně mě to baví, takže zatím nechávám 4 hvězdy.

• 9.9.2012  22:11
    Diktátor (2012)

Už to není "naživo" jako Borat, nebo Bruno, ale i tak sem se skvěle pobavil. Cohen je prostě borec a mezi komedianty je u mě dost vysoko.

• 19.8.2012  21:54
    Farma (TV pořad) (2012)

Je to sračka bez pořádnejch pravidel. Ale někdy sem se na to podíval, tak tomu nemůžu dát odpad

• 26.8.2012  16:34
    Havran (2012)

První polovina filmu byla hrozná, za to ta druhá už byla o mnoho lepší. Trochu sestříhat tu první polovinu a trochu to vybalancovat a byla by z toho skvělá detektivka.

• 9.8.2012  01:47
    Méďa (2012)

Vsadím všechno, že bude dvojka.

• 28.1.2013  22:12

Tarantino by měl točit víc takových filmů. Žádný ujetý scény, prostě kvalitní western. Kdybych nevěděl, že to natočil on, asi bych to ani nepoznal. Herecké obsazení je super, ale trochu mi to tam kazil Foxx. Možná, že to bylo kvůli roli, kterou hrál, ale Christoph Waltz ho totálně zastiňuje. Závěr byl jedno velké klišé, což mi taky trochu ubralo na hodnocení. Po setkání s Candiem (Leonardo DiCaprio) to bylo na 5 hvězdiček, pak už šla kvalita dolů.

• 31.1.2013  18:24
    Papíry (2012)

Suprová animace, SKVĚLÁ hudba, hezký romantický příběh. Strašně moc bych chtěl něco podobného vidět jako celovečerák. Lepší kraťas jsem neviděl. EDIT: Oscara si 100% zaslouží.

• 17.2.2013  20:56

Hezké, ale na Oscara to není.

<< předchozí 1 2 3 4