Larry12

okres Třebíč
VŠ student

4 body

• 23.1.2013  22:16

Film, který už od začátku zcela očividně útočí na divákovy emoce. A daří se mu to skvěle...

• 8.1.2013  20:44
    Arrow (TV seriál) (2012)

Komiksovky mě baví, takže seriálem jsem celkem nadšený. Bohužel, jak už psal DaViD´82 herecké výkony jsou někdy k pláči a herci byli opravdu vybíraní podle vzhledu. No snad se to v dalších sériích aspoň trochu změní (i když tomu moc nevěřím). Ale není se čemu divit, když seriál vysílá stanice, která vysílá Beauty and the Beast a Vampire Diaries. Každopádně mě to baví, takže zatím nechávám 4 hvězdy.

• 2.1.2013  03:31
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Seriál jsem začal sledovat teprve nedávno. Měl jsem hodně vysoká očekávání, bohužel první dvě série mi zkazili příšerným českým dabingem. Třetí sérii jsem už začal sledovat v originálním dabingu, což mi o hodně spravilo podívanou. Breaking Bad je jeden z nejlepších drama seriálů vůbec. Bryan Cranston nikdy neměl hrát komediální role, Walter White mu sedne úplně perfektně (což potvrzují i tři ceny Emmy). Aaron Paul sice hraje druhé housle, ale ve své roli je taky skvělý a o Bobu Odenkirkovi ani nemluvím.

• 12.12.2012  17:10

Pro fanoušky westernu určitě skvělá podívaná, pro mě už moc ne. Kvůli dlouhým scénám, kde se opravdu nic neděje, mi příjde film nudný. Hudba je výborná, herecké obsazení je taky super, ale ve střižně to někdo odflákl.

• 2.12.2012  17:09

Jedna hvězda za Megan Fox. Jinak je to sračka.

• 2.12.2012  17:08

Jedinej díl, kterej sem byl schopnej dokoukat s jistým dobrým pocitem, že sem jenom neztrácel čas. Ale do kina bych na to nešel.

• 11.11.2012  22:33

Je to spíš 3,5, ale ke konci mě to přestalo bavit, tak jsem dal 3. I když se to víc přibližovalo ke komiksu, tak se mi Raimiho Spidey líbil víc. Emma Stone je asi milionkrát lepší než Kirsten Dunst a co se týče Andrewa Garfielda, na roli se taky víc hodil, ale nechápu, jak může být člověk jako je on školní loser. Co mi taky trochu kazilo podívanou bylo to, že jsem si celou první polovinu filmu říkal "Tohle už jsem někde viděl". Jasný, je to remake a jinak se to udělat nedalo, ale prostě mi to hrozně připomínalo první díl Raimiho Spider-Mana, a proto si myslím, že bych tu první polovinu mohl klidně přeskočit. A když už o tom mluvím, podle mě je na remake moc brzo. Každopádně na dvojku se těším, protože už to nebude mít ten rozjezd a bude se to lišit od Raimiho trilogie. Teda aspoň doufám.

• 7.11.2012  13:57

Tak před těmahle zombíkama bych utíkat nechtěl

• 20.9.2012  00:59
    Gympl (2007)

Na český poměry docela slušná zábava. Ale Vorel ml. stojí pěkně za hovno.

• 9.9.2012  22:11
    Diktátor (2012)

Už to není "naživo" jako Borat, nebo Bruno, ale i tak sem se skvěle pobavil. Cohen je prostě borec a mezi komedianty je u mě dost vysoko.

• 26.8.2012  16:34
    Havran (2012)

První polovina filmu byla hrozná, za to ta druhá už byla o mnoho lepší. Trochu sestříhat tu první polovinu a trochu to vybalancovat a byla by z toho skvělá detektivka.

• 23.8.2012  22:55
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

Prvně sem dal pět hvězdiček za každého, ale když ve třetí sérii chybí Nathan, tak musím jednu ubrat. První dvě série byly bezkonkurenční, bohužel třetí už je mnohem horší.

• 21.8.2012  01:11

Dal bych čtyři, ale je tam až moc nesrovnalostí. Některý scény mi připomínají nějakou komedii (např. záchodová scéna, nebo tohle). Ke konci to začalo být děsně divný, jako např. nahej Christian Bale pobíhající po chodbě s motorovou pilou. A konec byl úplně zvláštní. Jinak když už mluvím o Baleovi, zahrál to fakt skvěle, toho psychopata sem mu opravdu uvěřil. Sečteno, podtrženo není to špatnej film, ale není to taky žádný veledílo.

• 19.8.2012  21:54
    Farma (TV pořad) (2012)

Je to sračka bez pořádnejch pravidel. Ale někdy sem se na to podíval, tak tomu nemůžu dát odpad

• 19.8.2012  02:29
    Equilibrium (2002)

No, i když sem si lidi bez citů představoval úplně jinak, byl to skvělej film. Bale to zahrál suprově, jen škoda, že nedali prostor ostatním hercům. Myslím, že tam nebyla scéna, kde by Bale nebyl. Bojový scény byly taky super, klidně bych jich tam ocenil víc. Ta poslední mi úplně připomněla Matrix. Jenom mám jednu otázku. Kde tam sakra hraje Dominic Purcell? Jednou sem si odběhl pro jídlo, takže jestli tam hrál asi 15 sekund, tak tam teda dostal fakt "skvělou" roli.

• 18.8.2012  01:37
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Některý díly jsou geniální (zvlášť když dělají nějaké úkoly, nebo speciály) a některé jsou trochu horší (celebrity, představení nových aut apod.) Ale to se samozřejmě nedá brát jako zápor, protože je to přece jenom dokument o autech. Myslím, že lepší show o autech neexistuje, je to prostě vtipný a zajímavý. Zvlášť ten díl ve Vietnamu :D

• 9.8.2012  02:08

Líbilo se mi to víc, než Temný rytíř. Je to přesně to, co se psalo v traileru, epické zakončení trilogie. Z prvních dvou dílů sem měl rozporuplné pocity, ale trojka byla prostě super.

• 9.8.2012  02:04
    Batman (1989)

Christian Bale je jako Batman charizmatičtější, ale jinak super. Tenhle Batman se vůbec nedá srovnávat s Batmanem od Nolana. Jeho film je spíš drama, zato tohle je typická komiksovka. Ale oba dva filmy jsou super.

• 9.8.2012  01:56
    Porn Rental (TV film) (2011)

2 hvězdy za Halla, zbytek nuda. CollegeHumor má určitě mnohem lepší kousky.

• 9.8.2012  01:47
    Méďa (2012)

Vsadím všechno, že bude dvojka.

• 12.7.2012  01:12
    Cesta (2009)

Na film sem byl dost natěšenej, ale pak sem dostal jen 107 minut záběrů, jak chlap s malým klukem někam jdou, pak někde přespí, pobrečí si a pak zase jdou a furt dokola. Občas se tam najdou silnější momenty, ale je to naprostý minimum (z hlavy si vybavím tak tři). Je to škoda, řekl bych, že by z toho šlo vymáčknout víc.

• 24.5.2012  00:01

První polovina filmu o ničem, pak se to začne rozjíždět. Nebýt toho nudnýho začátku, asi dám plnej počet.

• 18.5.2012  00:51
    Forrest Gump (1994)

Tenhle film nemá zápory.

• 18.5.2012  00:44
    Velká ryba (2003)

Závěr byl celkem emotivní, jinak film jako celek byl nic moc. Zdálo se mi, že to mělo příliš málo historek z Edwardova mládí, hlavně proto, že jednu věc natahovali na strašně dlouho. Konec byl na nic, v podstatě se tam nic nevysvětlilo. Edward mi připadal strašně naivní, a proto sem se ani s hlavní postavou nezžil, spíš mi bylo líto jeho syna, že musel s takovým pakem vyrůstat. Škoda, vypadalo to fakt dobře.

• 13.5.2012  01:30
    Dexter (TV seriál) (2006)

Výbornej seriál s hodně neobvyklou hlavní postavou. Nejvíc bych chtěl tvůrce pochválit za to, že dokáží ze sériového vraha udělat miláčka davu. Kriminální případy jsou taky hodně dobré a rozmanité. I po šesti sériích, pořád skvělý seriál. EDIT: Konec stál za nic.

• 13.5.2012  00:58
    Nenávist (2004)

Japonské děti jsou děsivé.

• 10.5.2012  01:29

Film byl spíš na tři hvězdy, ale ten konec byl vážně dobrej tak sem se rozhodl dát čtyři. Už od začátku sem si říkal, proč do toho plést nějaký halucinace, proč prostě neudělají normální dobrej thriller, bez nějakých zbytečných halucinací. Ale na konci se potvrdilo, že ty halucinace byly důležité části filmu, a proto sem se nakonec rozhodl dát čtyři hvězdy. I když je to tak tak.

• 8.5.2012  00:08
    Gran Torino (2008)

Od filmu sem skoro nic nečekal, jelikož nejsem fanda Clinta Eastwooda a tohle byl můj úplně první film, který sem s ním viděl. A o to víc mě překvapil. Dalo by se říct, že takových filmů o starých nepříjemných dědcích, kteří se nakonec "zlepší" a jsou z nich milí dědouškové je spoustu, ale tenhle je něčím vyjímečným. Hlavně to, že Clint (Walt) je nepříjemnej dědek až do konce, ale cítíte, že se postupem filmu v jádře polepšil. Je to prostě boží film a konec mě úplně dostal. Nic víc, nic míň.

• 3.5.2012  01:06
    The Angry Video Game Nerd (TV seriál) (2004)

Na týhle show se mi nejvíc líbí, že ji uvádí někdo, kdo tomu skutečně rozumí a kdo má o těhle hrách přehled. Když jste nadšenec do her, jako například já, tak by se vám vůbec nelíbilo, kdyby to uváděl nějakej ňouma, co se včera dozvěděl, co to je NES. Každopádně úplně nejlepší na tom všem je, že James recenzuje jen ty špatný hry a koukat na něj, jak si kvůli nim rve vlasy a zapaluje cartridge, je fakt sranda. Kdo se však ptá, proč nerecenzuje i nový hry, věřte mi, už by to rozhodně nebyla taková zábava. Kdo aspoň trochu tuší, tyhle hry byly opravdu těžký a nebyl problém jednu hrát klidně měsíc, než jste ji dohráli a to ne kvůli délce, ale kvůli obtížnosti, zvlášť když měla špatnou hratelnost, tak bylo doslova nemožné takovou hru dohrát. A proto je to taková sranda, když hraje jen ty špatný. Abych ale jen nechválil, někdy si stěžuje i na naprostý banálnosti a působí to dost nuceně. Ale to se dá v pořádku hodit za hlavu. Pokud vás však hry, nebo přesněji řečeno starý hry vůbec nezajímají a nemáte ani ten základní přehled, doporučuju se tomuhle seriálu vyhnout velkým obloukem.

• 28.4.2012  01:10
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Od Darabonta sem čekal něco víc než tohle. Není to sice špatný, ale rozhodně sem viděl lepší seriály (i když spíš filmy) o zombie, než je tenhle. Ale i tak mě seriál chytil a pořád sleduju díl za dílem, a proto nemůžu dát jinak než 4 hvězdy. Ale je to jen tak tak.