Larry12

okres Třebíč
VŠ student

4 body

• 26.4.2012  01:26

Na můj styl až přespříliš americké (ano, vím, že je to i v názvu) Podobných filmů už sem viděl mnoho, a proto sem si už mohl hrát na věštce a předpovídat, co se stane v další scéně. K tomu všemu sem si musel přičíst, že Kapitán Emérika je můj nejméně oblíbený Avenger a vyšly mi pouhé dvě hvězdy. Film sem dokoukal jen kvůli právě v kině vycházejících Avengerech, od kterých čekám daleko víc.

• 25.4.2012  22:59

Zajímavé zakončení Eziova života, které ani nenadchne a ani nezklame. Ačkoliv jako fanoušek herní série, jsem nemohl dát jinak než 5. A teď hurá na Assassin's Creed 3! A tím teď myslím v říjnu!

• 25.4.2012  22:46
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Výborný seriál, který je sice hodně ukecaný, ale díky tomu neztrácí na kouzlu a svět díky tomu působí opravdu uvěřitelně. Pokud máte aspoň trochu rádi fantasy seriály, tohle si určitě nemůžete nechat ujít. Jinak, Peter Dinklage opravdu skvěle ztvárnil roli Tyriona Lannistera. Podle mě jeho životní role.

• 19.4.2012  18:12
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Seriál mě moc nechytl i přesto, že studuju informatiku a sitcomy zbožňuju. Je to na mě moc britský. Skvělej ekvivalent seriálu je "Teorie velkého třesku", která mi příjde rozhodně zábavnější.

• 18.3.2012  23:54
    Jackass 3 (2010)

Je to nechutný, hodně nechutný. Ale sranda...sranda to fakt je :D To vlastně platí pro všechny tři díly.

• 27.2.2012  13:27
    84. Annual Academy Awards (TV pořad) (2012)

Taky můj první přímý přenos a moc mě nebavil. Za prvé tam bylo reklam jak nasráno. I když byly krátký tak tam byly furt. Předali dvě ceny, reklama. Předali další dvě ceny, reklama. A tak to bylo až do konce. Samozřejmě na začátek dali ty nejmíň zajimavý kategorie (kamera, střih apod.) a ty nejlepší dali až na konec, což bylo taky na hovno, protože u těch prvních se mi chtělo pomalu spát. Příště by to mohli aspoň nějak prokládat, jako např. kamera, střih, nejlepší herec, adaptovaný scénář, originální scénář, nejlepší herečka atd. Ale abych jen nekritizoval, líbili se mi některý efekty co tam měli, Billy Crystal už je trochu ohranej, ale nebyl nejhorší.

• 21.2.2012  23:02
    REC (2007)

Horor? Ani náhodou, tohle je spíš hororovější komedie! Za celý film jsem postřehl jednu děsivější scénu na konci, jinak stál film jako celek za nic. Navíc když už tam byla nějaká lepší část, tak sem viděl naprostý hovno, kvůli tomu, že se tam ten dement s tou pitomou kamerou pořád klepal. Jednu hvězdu dávám jen proto, že film byl nízkorozpočtový a že sem se občas i zasmál. Někdy tady to hodnocení opravdu nechápu.

• 21.2.2012  00:37
    Počátek (2010)

O tomhle filmu slyšel skoro každý a já jsem nebyl vyjímka. Dlouho sem se mu vyhýbal, protože Nolan není můj nejoblíbenější režisér a jeho filmy mě nikdy moc nebavili. Avšak jednou sem se sebral a na film sem se podíval a musím říct, že by byla velká škoda ho nevidět. Je to takový Matrix od Nolana. Ale aby jste si mohli film užít jako já, nesmíte minout ani vteřinu, být ostražití a vše si pamatovat, protože na sebe nakonec vše naváže. Myslím si, že to byl úžasný film a určitě by jste ho neměli minout. Hudba je skvělá, co jinýho čekat od Zimmera.

• 14.2.2012  17:50
    Spartakus: Bohové arény (TV seriál) (2011)

Bohové arény se mi rozhodně nelíbili tolik, jako Krev a písek, ale i tak sem si všech 6 dílů užil. Co mi nejvíc chybělo byl samotný Spartakus (Andy Whitfield) Myslím, že bez něj se mi ani nebude líbit připravovaná 2. série Krve a písku.

• 7.2.2012  20:33
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Hned jak jsem viděl první díl, myslel jsem si, že to bude laciná kopie 300: Bitva u Thermopyl. Ale jakmile jsem se podíval na další dva díly, zjistil jsem, že nedívat se dál by byla obrovská chyba. Seriál je úžasná sloučenina 300, Gladiátora a trochu i GoT. Pokud alespoň jeden z těchto filmů/seriálu máte rádi, tohle by jste si neměli nechat ujít. Škoda smrti Andyho Whitfielda. Ať odpočívá v pokoji.

• 2.1.2012  00:09

Má to sice jednodušší příběh, ale jinak se mi film vážně líbil. Jsou filmy, u kterejch se každejch 10 minut dívám na hodinky, ale když sem koukal na tohle, tak jsem se neodvrátil od obrazovky ani na vteřinu.

• 11.12.2011  01:22

Nevím co dodat. Film mi přišel nesnesitelně dlouhej a za ty 2 hodiny a půl se mi líbilo asi tak 5 scén. Tři hvězdičky jsem dal hlavně kvůli tomu, že Batman je můj nejoblíbenější superhrdina. EDIT: Ještě párkrát sem to zkouknul a ono to nakonec nebylo tak špatný. Hlavní je se ponořit do příběhu a film brát spíš jako drama než jako komiksovku. Tři hvězdy nechám, ale z filmu už mám lepší pocit.

• 10.10.2011  23:03

Je to o něco víc "vážnější" než jednička a to mě celkem štve. Pro mě je to jen na jedno podívání, za to jednička se mi líbila moc. A taky mě štve že s jedničkou to nemá skoro nic společného. Doufal jsem že se aspoň objeví Bough :D

• 3.9.2011  15:28

Hodně podobné prvnímu dílu, i když možná trochu horší. Ale i tak se mi to hodně líbilo.

• 24.8.2011  12:02
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Na Publicu to bylo nic moc, ale když na Coolu vystoupil Tukan, tak jsem věděl, že tohle bude stát za to. EDIT: Po delší době už nic moc, zdá se mi, že je to spíš pro casual hráče, takže je to hodně zjednodušeně podaný. A to je pro hardcore hráče velké mínus.

• 14.8.2011  03:57

Nezapomeňte, že Rev neumřel. Jenom odešel naučit boha hrát na bubny.

• 9.8.2011  04:03
    District 9 (2009)

Po dlouhý době jsem znovu viděl film, u kterýho si řeknete: "Sakra, vážně jsme my lidi takoví zmrdi? ". Příběh je sice trochu jednodušší, ale zase je silný. Po celou dobu jsem měl v úmyslu dát jen tři hvězdičky, hlavně kvůli nesympatické hlavní postavě, ale nakonec se "polepšil" , jak už to tak ve filmech bývá, tak jsem se rozhodl nakonec ty čtyři hvězdičky dát. Pokud vám nevadí emzáci a chcete vidět jaký jsou lidi svině tak určitě doporučuju.

• 5.8.2011  17:39

Kdo pochopil ten konec, tak by zasloužil Oscara

• 20.7.2011  01:17

Pro mě druhý nejlepší Harry Potter a jednoznačně nejlepší film co jsem (zatím) v tomhle roce viděl.Skvělé finále velkolepé ságy okořeněné vynikajícím výkonem snad všech známých anglických herců, ze kterých byl nejlepší Alan Rickman.

• 25.5.2011  21:31
    Futurama (TV seriál) (1999)

Pro mě o něco lepší než Simpsonovi, i když se na to nedá dívat pořád dokola. Tvůrci se mohli trochu rozšoupnout což mohli v Simpsonových dělat jen ve Speciálních čarodějnických dílech. Narozdíl od Simpsonů se ve Futuramě aspoň něco mění. Postavy se mi líbí víc a jsou i mnohem zajímavější. Doporučuju.

• 10.5.2011  02:05

Typické pohádkové klišé (všichni draky nesnáší, jenom jeden je má rád, mimochodem náčelníkův syn jak jinak, který svého otce zostuzuje atd.) Sorry, ale toho už jsem přežranej. Na film jsem myslel asi tak deset minut, pak už jsem málem zapomněl, jak se jmenuje. Možná že už jsem moc starý na to soudit animáky, ale tenhle mě prostě nebavil.Ale dal jsem tři, protože pro děcka to asi musí být fakt zábava. Hlavně ve 3D.

• 8.5.2011  00:56

Máte rádi auta, střílečky a akce? Tak si tenhle film nemůžete nechat ujít. Jediný co tomu musím vytknout je to, že je to hodně odlišný od ostatních dílů. Zapomeňte na nějaký ilegální závody. Je tam jeden a ani ho neukážou. Ale jinak je to fakt super.

• 1.5.2011  15:36
    Ďábel (2010)

Dobrej horor, se skvělou atmosférou, ale s průměrnou originalitou. Na jedno shlédnutí je to celkem kvalitní horor.

• 28.4.2011  21:43
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Fakt dobrej seriál ale má hned několik chyb. Hlášky se neustále opakuji (např. Nejsem blázen, matka mě nechala vyšetřit). A taky stačí vidět pár dílů a už vím, co každej z nich v tom díle řekne. Ale tohle všechno se dá v pohodě překousnout a když se mi to povedlo, začal sem se na seriál pravidelně koukat. A rozhodně doporučuju.

• 28.4.2011  21:41
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Simpsonovi jsou jeden z těch seriálů, na který se můžete dívat skoro pořád. Je to opravdu skvělej seriál, i když ne každý díl je dobrý. Jak už psal dobytek, první série jsou strašně nábožensky předpojatý, což je opravdu hnus. A taky moc nemusím Marge, podle mě je to děsná kráva a ani nemá nějaký vtipný pasáže. Ale víc jak 20 let ze sebe hrnout pořád dobrý díly, to je opravdu úctyhodný výkon, a proto dávám plný počet. 9. až 19. série pro mě byly bezkonkurenční. EDIT 2018: Tak nakonec jsem dospěl a posledních 8-9 sérii mě seriál brutálně nebaví. Za mě už seriálu došla šťáva a měl by skončit, pokud si chtějí tvůrci zachovat špetku důstojnosti.

• 28.4.2011  21:38
    Comeback (TV seriál) (2008)

Kdyby to byl americký seriál, tak na něj plivnu a už se za ním ani neohlídnu. Ale protože to pochází z české (z respektive NOVÁCKÉ produkce) tak je to asi ten nejlepší seriál co kdy vysílali. Možná, že je to taky kvůli tomu, že jsem už přežranej seriálů z jů-es-ej

• 28.4.2011  21:06
    Auta (2006)

Skvělej film, kterej jsem zbožňoval jako malej a po letech se mi pořád moc líbí. To je aspoň animák!

• 24.2.2011  00:00

Prostě si nemůžu pomoct, ale já se smál snad každých pět minut a to je pro mě při sledování komedií to hlavní. Jelikož jsem ještě "teen" tak mě a mých 29 spolužáků prostě tady ty fekální parodie baví. A já Scary Movie prostě žeru.

• 23.2.2011  23:51
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Stačí se podívat na Ingův knír a je mi na zvracení.

• 22.2.2011  18:09
    Speed Racer (2008)

Moc příjemný film se spoustou super efektů. Příběh je zajímavý, konec trochu předvídatelný, ale jinak jsem se fakt pobavil.