Larry12

VŠ student

4 body

1 2 3 4 následující >>
    • 19.2.2011  12:17

Sorry Wrighte, ale tohle byla fakt sračka. :)

• 17.2.2011  23:28

Jedna hvězdička za Bena Stillera, druhá za Jacka Blacka a třetí za originální nápad, Jinak mě bohužel film jako celek moc nezaujal. Doporučuju, ale jen pro akční fandy se smyslem pro humor.

• 14.2.2011  22:17
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

I když je to komediální seriál, tak se u něj dvakrát moc nesměju. Ale i přesto mě moc baví. Proč? Protože seriál je velice moc příjemný a strašně mě zajímá, co si to ten Earl zase odšktne z toho seznamu. Doporučuji všem, kdo si chtějí po dlouhých hodinách v práci (nebo ve škole) oddychnout a trochu zasmát. EDIT: Ale bohužel u posledních sérií už ta "příjemnost" moc nestačí.

• 10.2.2011  22:50

Jako fanoušek her (GEEK ALERT), jsem tento film rozhodně nemohl přehlédnout. Ta řežba a masakr byli sice ve hře stejně, ale hra mě bavila víc. Tohle se podle mě prostě na film nehodí. Ale i tak jsem si to užil.

• 10.2.2011  22:43
    Já, padouch (2010)

Co se takhle poslední dobou dívám na nový animovaný filmy, musím říct, že se mi líbí čím dál míň (asi začínám dospívat). Mnou neoblíbené 3D se totiž cpe už úplně do všeho a hodně animáků si na něm zakládá. Avšak tento film se mi líbil a mohl bych ho doporučit všem co mají aspoň trochu rádi animáky. Příběh byl CELKEM originální a párkrát jsem se i zasmál. Ale podruhý bych se na to asi nepodíval.

• 10.2.2011  22:35
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Stačilo mi vidět, že je to turecký seriál a věděl jsem, že Nova už větší sračku do televize pustit nemohla. Člověk si musí uvědomit, že turecké TELENOVELY nepatří do Evropy. Rozdílná kultura je hlavní věc, proč mi tohle příjde jako ta největší sračka co kdy dávali. To zase bude ve všedních dnech nuda!

• 7.2.2011  22:11
    Den poté (2004)

Po dlouhé době, jsem zase viděl katastrofický film, který se mi opravdu zamlouval. Sice by se mi víc líbilo, kdyby se tam víc něco dělo a nejenom aby se půl hodiny řešilo, že někde blízko rovníku začnou lidi lyžovat, ale to už jenom hledám nepatrné chyby. Efekty byly super

• 9.1.2011  10:17
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

První série je skvělá, ale dalšími sériemi je to béčkovější a béčkovější. Ale pořád dobrá zábava s cliffhangerama, kvůli kterým si prostě musíte pustit další díl.

• 9.1.2011  10:02
    Drtivá porážka (TV pořad) (2009)

Mám ve zvyku, že soutěžní pořady a seriály, vždy hodnotím, až po pěti šesti dílech. Ale stačilo mi vidět jeden díl s báječným Richardem Hammondem (Top Gear) a věděl jsem, že se mi tahle show bude hodně zamlouvat. Nikdy jsem neviděl americký originál, ale tenhle britský (narozdíl od Fear Factoru) se mi hodně líbil. Hammondovy komentáře mě vždycky dokážou pořádně pobavit a překážky jsou taky dost zábavné. Budu se dívat ještě na další díly, ale jestli se úroveň zábavnosti nezmění, bude to asi ta nejlepší "překážková" show, kterou jsem kdy viděl.

• 2.1.2011  02:11

Ne, že by se mi film nelíbil. Jenom jsem už podobných příběhů viděl mnoho a to mi trochu zkazilo podívanou. Jinak byl film dobrej. Aspoň ukázal světu, jak se žije (nebo spíš přežívá) v zemi jako je Indie. A vůbec jim to nezávidím.

• 1.1.2011  05:24
    Chuck (TV seriál) (2007)

Skvělý seriál, který mě, jako počítačového nadšence a milovníka seriálu opravdu nadchl. První dvě série skvělé, pak už to šlo z kopce.

• 1.1.2011  05:17
    Joey (TV seriál) (2004)

Viděl jsem asi 5 epizod a na další jsem se nepodíval. Kdykoliv, když vidím Joeyho, říkám si, kde má tu svou partu. Joey mi jako hlavní postava nepříjde dost zajímavý a vtipný, aby utáhl celý seriál. Vedlejší postavy mi nic neříkají a vůbec mě nezajímají. Prostě bez Joeyho party je tento seriál pouze poloviční. Sice jsem četl, že později mají ostatní postavy také co nabídnout, ale pokud mě nechytí první epizody, nemám chuť se dívat na ostatní.

• 29.12.2010  04:32

Až do půlky filmu, jsem byl pevně přesvědčený, že dám tři hvězdičky. Prostě mi tenhle britský humor neseděl. Ale od druhé poloviny filmu do toho přimíchali trochu vyšetřování a akce a hned se u mě film dostal na tu správnou vlnu. Sice jsou to těsné 4 hvězdičky, ale za to zajímavé rozuzlení si to zaslouží.

• 26.12.2010  00:42

Super pohádka, jak pro děti, tak i pro dospělé. Sice obsah filmu se nemění (místnost, vyhazov děcka, místnost, vyhazov děcka atd.), ale i tak je to super a Johnny Depp je skvělej.

• 26.12.2010  00:15
    Gladiátor (2000)

!!!!!SPOILER!!!!!! Úžasnej film, Generál Maximus je sympaťák, vžít se do postavy tedy nebyl problém, takže když umřel, tak mi to bylo líto. Ač musím říct, že je trochu divné, že po zabití římského císaře po něm nepůjde horda římských legionářů a všichni ho poslechnou, když řekne, aby propustili ty gladiátory. Ale i přesto byl film skvělý a vždy si ho pouštím, když chci vidět nějaký film s římskou tématikou.

• 25.12.2010  21:53

Je mi jedno, jaký konec mají filmy. Špatný, nebo dobrý, zkrátka je mi to jedno. Ale nejvíc nesnáším, když konec nepochopím. Klidně mi říkejte, že jsem blbej, ale já to zkrátka nepochopil. Film se mi jinak líbil (hlavně díky Meryl Streep a Jimovi Carrymu) Nápad je dobrý, líbil se mi, jen mi to prostě zkazil ten závěr. Smůla

• 24.12.2010  00:43
    Pianista (2002)

Jeden z nejlepších filmů o holocaustu a pro mě snad nejlepší film o druhé světové válce. Film nemá žádné zbytečné scény, většinou jen to nejdůležitější (a nejdrsnější). Když vidím Adriana Brodyho v nějakém filmu, vždycky si ho představím jako vyzáblého Žida. Myslím, že tahle představa u mě zůstane napořád. Ale sakra, ta role mu padla.

• 23.12.2010  15:54

Jak se mi líbil Sám doma, tak dvojka mě baví ještě víc. Pravda, je to úplně stejné jako jednička, až na to, že je to v New Yorku, ale tento díl mi přišel mnohem strašidelnější a dojemnější než jednička a to se mi na tom líbilo nejvíce. V jedničce se mi nejvíc líbila část, kdy nastražil ty pasti. A ve dvojce je pastí víc a jsou mnohem zábavnější. Ale být Kevinem, tak bych stál na letišti a brečel bych, dokud by si mě někdo nevšiml.

• 23.12.2010  15:49
    Sám doma (1990)

Když jsem byl malý tak jsem se o Vánocích vždycky těšil na určité filmy, které dávali každy rok. A právě Sám doma byl jeden z nich. Sice nevím jaký rodič by nechal doma svého syna, ale to jsem nějak neřešil. Vždycky jsem si užíval jak nastražil ty pasti a nechával ty dva dementy, aby se do nich chytali. To byla moje nejoblíbenější část filmu.

• 19.12.2010  00:24
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Kdyby se mě někdo před třemi lety zeptal, co považuji za svůj "nej" seriál řekl bych HIMYM. Ale dnes? Bohužel dnes už ne. Prvni tři série byli vážně úžasné, skoro v každé epizodě jsem se zasmál, ale jak už sleduji šestou sérii tak jsem bohužel až skoro znechucen. Celý seriál pohromadě drží jenom postava Barneyho, která už taky pomalu nemá co nabídnout. Postavy mi začínají být protivné a některé díly mi připadají jako kdyby je scénáristi sfoukli za deset minut u kafe. Ale jak tak vzpomínám na ty první tři série, nemůžu dát menší známku než 5. To prostě nejde. A mimochodem, z českého dabingu je mi na zvracení. Horší jsem dlouho neslyšel. Většina vtípků je úplně změněná a už nejsou ani trochu vtipná. Humus.

• 8.12.2010  18:29
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Jednou se mě někdo zeptal co považuji za svůj nejoblíbenější seriál. Nemusel jsem dlouho přemýšlet a řekl jsem "Přátelé". Kvalitu seriálu jsem si ale uvědomil až když skončil. Za těch deset sérií mi Joey, Chandler, Ross, Monica, Rachel a Phoebe přirostli k srdci tak, že když seriál skončil, přišlo mi, jako by mě opustili mí nejlepší přátelé. Postavy jsou geniálně promyšlené, každá je jiná a každý aspoň v jednom z nich vidí trochu sebe. Doufám, že až budu v dospělosti někde bydlet bude to s mým nejlepším kamarádem, budu mít naproti přes chodbu dvě nejlepší kamarádky a budu bydlet kousek od kavárny.

• 8.12.2010  18:19

Je to sračka. To můžu říct o tomhle filmu. Z výborných herců jako např. Samuel L. Jackson a s dobrým nápadem, šlo podle mě vyždímat mnohem víc zábavy. Bohužel to se nepovedlo a film spadl do hlubin průměru.

• 8.12.2010  18:13

Po shlédnutí hodnocení tady na CSFD jsem čekal stejnou kravinu jako byl Shrek 3. Ale po dokoukání filmu jsem byl příjemně překvapen a film se mi líbil. Dobře, vtípky už byly celkem ohrané z předchozích třech dílů a film se mi zdál trochu rychle odbytý, ale i přesto jsem se pobavil.

1 2 3 4 následující >>