sovel

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 19.5.2017  21:56
    GANTZ: O (2016)

Davam 4* za tu cenzuru :D,osackej team byl totalne posahanejsi a uchylnejsi ;) pro fanouska mangy jinak balada. Je zajimave jakou cast mangy po zpracovani anime tvurci udelali. Takhle jsou divaci anime a tech hranych srancu osizeni o dost infa a samostatne pusobi asi pro neznale divne. Komu se libil dejte mangu tam jsou zverstva ;)

• 18.11.2016  15:04

Oproti jednicce hodne slabsi,snazici se asi o jakousi hloubku(ovsem ve svebitne podobe),kazdopadne stale potrhle. Cekal jsem vice. Pokud nekdo zna japonske filmy a zejmena podle mangy,vi ze jsou proste pritazene za vlasy a dost ujete. Proto nechapu hodnoceni: odpad. Za me slabsi 3*

• 17.9.2016  13:47

Kdyz ctu diskuzi vedle jaou tam strasne emoce a odpadem se to jen hemzi. Nastesti ja jsem warcraftem nepoliben a velmi se mi libil. Za posledni dobu opravdu film, kdy jsem si uzival kazdou minutu stopaze. Vhodne zvoleni herci,paradni vizual. Plny pocet bez debat. Doufam v pokracovani.

• 17.9.2016  13:43

Bohuzel u me doslo k zamene filmu a stahl jsem si tuhle sracku. No, jsem asi masochysta ale domoukal jsem to i z duvodu toho,ze jsem optimista a vzdy verim ze konec filmu to treba zachrani. Omyl, coz me melo byt jasne uz ze zacatku. Srackove zapletky,dialogy,herci a vykradacka slavnejsich filmu v kazdem zaberu me mela otevrit oci. Hlavni hrdinove nesympaticky debilci, debilni chovani postav. Snaha o radoby komplexni svet,ktery stejne zustava prazdny a srackoidni. Odpad jak vysisty. Mozna, ze teen devcata budou vlhnout ale jak jsem psal, hrozni herci tak asi ani tohle.

• 26.4.2016  20:26

Tak zaprve 2ka to je jelikoz navazuje na jednicku kdy zustal sun zatrest uveznen pod horou 5 prvku,takze s timto problem neni. Dej je zcela normalni po radeni v nebi prichazi ta nejpodstatnejsi cast pribehu cesty na zapad a to je putovani s tripitakou,cunikem a pisecnym mnichem + sun of course;) na jejich ceste chce vetsinou mnicha nekdo pozrit. Stejne jako zde v podani bile pani, takze nevidim zde nic nesmyslneho. Druhym dechem vsak dodavam ze tentokrate jsem byl spokojen tak na pul. Necitil sem ten feeling, sun nebyl tak skotacivy. Cekal sem vice ukazek jeho powa. Slouceni druziny bylo hoodne rychle ale chapu. Dej byl zbytecne natahovanej tohle bych videl spise tak jako samostatny dil serialu. Fandove budou jiste spokojeni. Oproti jednicce, ktera je jiz min z duvodu toho ze se zameruje jen na suna slabe. Obsazeni taktez. Doufam ze nejsem sam ale zatim nikdo neprekonal herce suna z puvodniho serialu :)

• 14.6.2015  17:15

Konečně návrat k prvnímu dílu s excelentním Laserem ... Jestli si myslíte, že v jedničce předvedl prvotřídního psychopata, tak teď zůstanete jen čumět. Bez něj by stejně jako první díl film neměl takové grády! Six udělal dobře. Není nutné vidět znovu fekálie a humus jako ve dvojce ... uvidíme stonožku, né již tak brutálním způsobem sestavenou, jen cesta k ní bude jedna velká psycho jízda v podání ředitele věznice Bosse :-D

• 23.3.2015  19:25
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Dlouho jsem nehodnotil, dlouho nekomentoval ale tohle musím. Nechápu ale totálně nechápu co lidi vidí na 2 a 1/2 chlapa, totální sračka založena na Charlie někoho fiknul, Alan je looser a Jake je debil....Jenže tohle, to je úplně jiná káva. Ano Charlie to klátí epizodu co epizodu ale prostě je zde okolo spousta, no ani né spousta ale všechny ostatní charaktery jsou prostě suprové. Jejich skloubení s Charliem je pak dokonalá symbioza. Neřezal jsem se tak moc jako u prvních dílů BBT to ne. Nicméně po nějakých 30 dílech se to krásně dostane pod kůži až když se dostanete k stovce, máte slzy na krajíčku, že je konec. Přišel jsem na tento poklad pozdě ... ale přece.

• 8.2.2015  11:45

No kvalit jedničky nedosahuje ale i přesto, je to konečně zase harry a Lloyd, né žádné atrapy! Na hercích se hooodně podepsal čas ale to nevadí, stále to umí a jednou jeden skeč za druhým. Myslím, že film je důstojným pokračováním.

• 8.2.2015  11:43

Tak jako seriál, film dokáže občas zasadit dobrou ránu(gag), celkově nijak nevybočuje za zavedeného. Slušná porce zábavy a hlavně nebýt ratolesti do kina na tohle fakt nejdu ale díky ní mám sjetej celej seroš, takže jsem udělal výjimku a šel s ní za kulturou :)

• 2.9.2014  14:23
    Sousedi (2014)

Rogen je trapák, Efron je buzna ale film pobavil, žádná hluchá místa, dobré vtipy klidně bych přitlačil na pilu, oproti Apokalypse v H. super, přivřu oči a 4 hvězdy to snese.

• 23.8.2014  14:19
    Godzilla (2014)

Parádní pohodička film, herci ucházející, tempo svižné, akce řízná, Godzilla fakt parádně udělaná. Nevím proč to tu má tak nízké hodnocení. Na kino asi ne ale na doma na BD ideálka. Krásně zabité 2 hoďky.

• 8.8.2014  11:53
    Superúchyl (2013)

4 jen proto, že ke konci to už trošku ztrácelo tempo a vtipu ubylo. Podle hodnocení a několika komentů je jasné, že toto není pro každého ale ten kdo je kovaný v anime, bude v sedmém nebi. Absurdita, humor na hraně vše jak má být :)

• 8.6.2014  22:53

Nuda, nuda a nuda. Pár rádoby efektů, něco málo prvoplánové brutálnosti. Oproti původní třístovce úplnej ubožáček. Hlavní hrdina nemá takové charisma jako Gerard, ta Grínovic šťáva nic moc i když se snaží a není tak marná. Od půlky filmu jsem se nudil a to je zlé ... konec s Lenou trapný.

• 30.5.2014  18:49
    NON-STOP (2014)

Po delší době Allstar, zasloužených 5, pár klišé se najde ale film je poctivá akčňárna, nevím jak ostatní ale do rozuzlení jsem neměl tucha kdo je padouch, hlášky, Liam drtící lidi a twistíček na konec...paráda. Jdu se mrknou znovu:)

• 20.5.2014  15:27
    Robocop (2014)

Hrozná žumpa, robo je jak homosexuál, herec neslanej, nemastnej. Děj je nezajímavá spatlanina, Gary se na dobráka nehodí :) Jen Michael je přesnej, jediný světlý moment filmu 2x je hudba od Basila z původního Roba. Na předlohu nemá.

• 23.1.2014  11:54

Žádný přehnaný akčňák, žádné přehnané efekty, žádná zvučná jména(no 2 by se našla :D) a hle stejně to jde. Výborný film. Snesl bych i delší stopáž.

• 10.1.2014  17:12

Srry ale sračka, myšlenka dobrá. Nicméně těchhle více dějových filmů jsem viděl více a lepších. První příběh o hovně. Druhý byl supr, brutální. Třetí opět o hovnech. Holt nejsem ten filmovej labužník s vytříbeným vkusem co se vyžívá v dialozích o ničem. Rádoby humor v prvním příběhu mě zcela minul. Zahrané nicméně dobře to jo. Hodnocení. Hmm průměrný filmeček si dám znovu bez problémů ale tohle už vidět nemusím. tj. 2/5 se zamhouřeným okem a díky scéně: E.Wood + M.Dillon + kladivo :)

• 4.10.2013  19:22

Od sračky to fakt dělí jen nepatrný kousek, naprosto fádní a plytké dílo, zcela odtržené od prvních dvou filmů. Smích max. na konci filmu a to byl smích radosti, že už je konec. No možná pak ještě changovo péro mě trošku pobavilo. To je na údajnou komedii hodně málo.

• 18.9.2013  15:11

Jedna hvězda za snahu, která tu asi byla ale výsledek je bohužel velmi fádní. Téměř 107 non-stop nudy. Humor tento film opravdu lízl, četl jsem komentáře o naloženosti a těšil se. Nic extra, navíc když např. Klub sráčů má 39 % a tohle tolik ... tak opravdu nevím v čem jsem při sledování udělal chybu.

• 1.9.2013  17:43
    Iron Man 3 (2013)

Milé překvapení, tato výjimka příjemně potvrzuje pravidlo. Opět je dokázáno, že pokračování může překonat první díl. Jednička super, dvojka neslaná nemastná ale tohle byl opravdový kopanec do pytle zábavy a akce.

• 30.6.2013  16:38
    Mirai nikki (TV seriál) (2011)

Opět jedno z novějších anime co mě oslovilo. Supr příběh i tu romanci jsem překousl, výborné charaktery a zde jsem našel svoji oblíbenou ultra psychopatickou ženskou postavu Gasai Yuno :) oproti ukňučenému ubožákovi Yukiterovi. Mix brutálního násilí, lásky, detektivní zápletky okořeněné lesbičkou a završeno teploušem. Toto anime má snad vše. Dále výborný dabing a kresba. Sečteno podtrženo jasných 10/10.

• 22.6.2013  17:33
    Psycho-Pass (TV seriál) (2012)

Další dobrá věc z novější tvorby, začíná to nenápadně ale zvrtne se to v poutavý příběh, který na rozdíl od 99% nepodléhá klasickým šablonám. Kresba trošku slabší ale v dnešní době asi standart, postavy zajímavé a to všechny co se v anime mihnou.

• 18.6.2013  14:31
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

2 z 5 a to jsem mírný, to jak dokázali tvůrci celkem zajímavý příběh přeroubovat na klišoidní vztahovku, jo pane to se jen tak nevidí. Prvních 10 dílů to šlo pak strmý pád dolů :( dorazil jsem jen ze zvědavosti co z toho vypadne. škoda. Pro děti a romantiky dobré.

• 12.6.2013  18:23

Suprová podívána pro mě krom nového nejlepší filmový star trek co jsem viděl. Pár filmů chybí.

• 12.6.2013  18:22

Výborný filmeček, rozmanitý, dobré herecké obsazení já se bavil a vždy si ho rád pustím. Jinak je to spíše 4,5 hvězdiček.

• 9.6.2013  09:10

2 hvězdy z nostalgie. Bohužel to co jsem viděl je prostoduchý blábol co má označení DIE HARD, nic víc nic míň. John občas pustí hlášku, občas někoho zabije ale na předchozí včetně 4 dílu to zdaleka nemá. Škoda, škoda ... R.I.P Johne a raději už se nevracej :( budu dělat, že tento film neexistuje.

• 2.6.2013  12:18
    NHK ni jókoso! (TV seriál) (2006)

Supr, začátek utahaný nic neříkající. Děj pak vystřelí a začne se točit kolem několika věcí, kdy jej spojuje hlavní dějová linka tj.zdejší NEET :-D, chvilkama to vypadá na trapnou romantickou srajdu ale tvůrci do toho nezabřednou. Dokonce i konec je lišácky zakončený :) Celkově je to jedno z těch zajímavých nevšedních anime.

• 2.6.2013  12:12

Ale jo bavil jsem se, nic jsem nečekal, takže jsem nemohl být sklámán. Film odsýpal, žádná zdžovačka. Na večír pohodička.

• 12.5.2013  22:22

Těšil jsem se ale bohužel byla mi naservírována jen nuda, která se tvářila komediálně. Zvučná jména to je supr ale chlapi už by to měli zabalit, minimálně Al vypadal v pár momentech, že mele z posledního a to nemyslím, že to hrál.

• 22.4.2013  16:22
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Po 8 serii musim zmenit hodnoceni,serialu jsem dal sanci a mohu s klidem rici ze 5* si zaslouzi,zadne stagnace,stale vtipny....me prve hodnoceni s jednou hvezdou bylo neuvazene a clovek musi dat aspon dve serky aby tomu prisel nachut;) pak se ale bude vyborne bavit

<< předchozí 1 2 3