sovel

Tomáš G

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 3.8.2012  09:16

Někdy opravdu zdejší hodnocení velmi překvapí. Tento film měl velký potenciál. Bývalý tvrďák a oblíbence v současné době odpadlíkem a naopak total looser dnes in. To co film ale předl, je ubohost, patos a totální sračka. Jediná světlá chvilka asi jak se sfetujou. Zbytek filmu hmm, hmm, hmm už je konec? Spousta lepších budies filmů když bych měl jeden vyzdvyhnout tak: http://www.csfd.cz/film/255057-poldove/ nesahá ani po začáteční titulky a to ten film má ještě méně. Chápete méně :-D já tedy nechápu ... ps. na zabití času to půjde

• 8.6.2014  22:53

Nuda, nuda a nuda. Pár rádoby efektů, něco málo prvoplánové brutálnosti. Oproti původní třístovce úplnej ubožáček. Hlavní hrdina nemá takové charisma jako Gerard, ta Grínovic šťáva nic moc i když se snaží a není tak marná. Od půlky filmu jsem se nudil a to je zlé ... konec s Lenou trapný.

• 9.1.2013  19:28

Jednička akční jízda, těšil jsem se co přinese dvojka. Tušil jsem, že laťku neudrží(jak už to tak bývá) mé obavy se naplnili. Úvod filmu nuda, nuda a nuda ale chápu je třeba ukázat, že vše je ok a ubírá se dobrým směrem, navodit atmosféru a pak šup řežba. Jen ta řežba nějak nepřišla. Pár hodniček, nějaká ta bitka ale stříhač si asi něco frkl jelikož je to hoooodně zběsile nastříhané takže jak Liam drtí albánce si moc neužijete. To co fungovalo v jedničce je zde již únavné. Škoda.

• 28.11.2012  18:17

Takže porovnání se bohužel nikdo nevyhne. žádnému z předchozích filmů se rovnat nemůže, herci jsou pro mě nesympatičtí :-( Příběh takovej nijakej, sice tu máme přes 2 hod. materiálu ale nevím, nějak např. osahání schopností apod. okleštěno. Hlavní padouch ujde, na Normana to však nemá. Dokonce trochu upravený děj oproti spider - předloze, vypuštění nějakých věcí + vložení nových = hned všem vybleju, že jsem spidy :D a náznak nějaké zápletky ohledně Petrových rodičů ?? Film není špatný, pobaví, takže 3 hvězdy zaslouží.

• 18.9.2013  15:11

Jedna hvězda za snahu, která tu asi byla ale výsledek je bohužel velmi fádní. Téměř 107 non-stop nudy. Humor tento film opravdu lízl, četl jsem komentáře o naloženosti a těšil se. Nic extra, navíc když např. Klub sráčů má 39 % a tohle tolik ... tak opravdu nevím v čem jsem při sledování udělal chybu.

• 1.3.2010  17:50
    Bez soucitu (2010)

Nemůžu si pomoci ale film se mi líbil. Navíc můj oblíbenec Travolta(díky němu taky hvězda navíc) konečně na konci neumře :-) Jak je již zmíněno, hláškuje, zabíjí ve smrtonosném tempu a navíc to vypadá opravdu dobře. Po utahanějším začátku nastupuje pořádné tempo, které se drží až do konce. Zápletka je celkem o ničem a člověk se jí dozví téměř u konce ale co. Tohle není o ději.

• 4.6.2012  09:19
    Deadman Wonderland (TV seriál) (2011)

Výborná záležitost, slabší pětka. Celou serii jsem sjel jedním dechem, výborná kresba, zajímavý příběh. Jen je škoda, že je to něco na způsob: Claymore, Tenjho Tenge a Gantz, tedy pěkně vás namlsá a zbytek v manze. Moc otázek zůstalo nezodpověděných, děj ukončen defakto nijak. Toto však nevadí jelikož těch 12 dílů bylo supr. Kdo chce může razit v manze dál.

• 4.6.2012  09:23

Nevím kdo co čeká od OVA nebo ve zdejším případě ODA(defakto to samé :-D )?? Toto je celkem dobré rozšíření reálií z původního anime, kdo čeká uzavření konce je naivní blázen. V 25 min. se to určitě nestatne, tedy zbývá jen nějakej ten prequel jako zde nebo dějová odbočka či pohled na děj, který v anime nebyl ukázán. Zde tedy u ,,vrány,, je zajímavé spatřit, že i on jednou byl citlivý člověk.

• 16.7.2009  19:53
    Disaster Movie (2008)

Komedie typu: připoutejte se prosím, scary movie mám rád. Absurdní humor a parodie. To je moje. Z tohoto důvodu jsem moc nedával na zdejší hodnocení. Musím taky říci, že nikdy jsem zatím nevypl film a že sem toho zkousl dost. Tedy do teď. Nevím o co se tento film snažil ale nenašel jsem v něm nic čemu bych se zasmál. Navíc asi po 20 min jsem jej vypl. Neskutečná hloupost. Ten kdo se tomuto zasmál, tomu tleskám. U mě: totální odpad !

• 22.12.2012  19:23

Hrozná chujovina, začátek šel ale do čeho se tam pak Sly zamotal do ultra hero akce beze smyslu .... ne děkuji k 80 letům se to ani nepřibližuje narozdíl od druhého dílu to je JINÉ to pravé kafe :) Jo jsou tam akční hrdinové ale Bruce a Arnie si tam jen ,,štěknout,, zbytek grupy jede na druhé koleji a Sly se sebeukají ve své nepřemožitelnosti.

• 22.12.2012  19:26

Jednička žumpa, Slyova sebeukájecí odysea ALE toto to je něco jiného, paráda! jsem mile překvapen, ostatní až na Jeta dostali dost prostoru, narážky a hlášky na jiné movie. Uvěřitelnější pohnutky narozdíl od jedničky, tentokráte pravá testosteronová óda alá oldies.

• 18.11.2009  22:07
    Gamer (2009)

Průměrný akčňák, který neurazí. Celkem předvídatelný děj a to nemluvím o klišé na konci. Jediné z čeho jsem byl odvařenej a to doslova byl zběsilý střih. Nic pro epileptiky, větší hrůzu co převedly se střihem jsem opravdu neviděl. A co je nejhorší většinou tyto zběsilé orgie nastanou při větší akci. Škoda

• 2.6.2013  12:12

Ale jo bavil jsem se, nic jsem nečekal, takže jsem nemohl být sklámán. Film odsýpal, žádná zdžovačka. Na večír pohodička.

• 19.5.2017  21:56
    Gantz: O (2016)

Davam 4* za tu cenzuru :D,osackej team byl totalne posahanejsi a uchylnejsi ;) pro fanouska mangy jinak balada. Je zajimave jakou cast mangy po zpracovani anime tvurci udelali. Takhle jsou divaci anime a tech hranych srancu osizeni o dost infa a samostatne pusobi asi pro neznale divne. Komu se libil dejte mangu tam jsou zverstva ;)

• 23.8.2014  14:19
    Godzilla (2014)

Parádní pohodička film, herci ucházející, tempo svižné, akce řízná, Godzilla fakt parádně udělaná. Nevím proč to tu má tak nízké hodnocení. Na kino asi ne ale na doma na BD ideálka. Krásně zabité 2 hoďky.

• 18.11.2011  20:59
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Miluji tento styl humoru, občas těžkej kameňák jindy totální úchylárna ve které kraluje stewie :-) spousty nezapomenutelných momentů: peter vs méďa béďa, peter a vyšetření prostaty(scéna u zrcadla), stewie a brian několik drsných úchyláren. Pro někoho totální humus pro mě boží. ps: a spousty absurdních momentů, které na diváka vyskočí z nenadání např. ten kántry zpěvák a spousta dalších 10/5 !

• 18.11.2016  15:04

Oproti jednicce hodne slabsi,snazici se asi o jakousi hloubku(ovsem ve svebitne podobe),kazdopadne stale potrhle. Cekal jsem vice. Pokud nekdo zna japonske filmy a zejmena podle mangy,vi ze jsou proste pritazene za vlasy a dost ujete. Proto nechapu hodnoceni: odpad. Za me slabsi 3*

• 27.11.2012  15:34
    Halo Legends (2010)

Výborná věc, Halo universum mám rád. Tohle nám dalo trošku nakouknout, komentář tipu: odpad ! mě trošku vytáčí ale je to o vkusu každého z nás. Nesouvislí příběh ani střídání kresby mě nijak netočí. Ba naopak jsem za to rád, alespoň film není jednotvárný. Nemám vlastně co vytknout! ps. souhlasím s raziel cz: není třeba znát universum, je to výborná sci-fi podívaná :)

• 2.4.2011  15:23

Nikdy jsem nebyl fanouškem Pottera ale vždy jsem se nakonec na film podíval. Je pravda, že nikdy jsem nebyl zklamán, vždy celkem pěkná pohádka k odpočinku. Bohužel tento díl je totální žumpa, ano děj má vrcholit, vše má být dramatické ale když vezmu první díl, obrat je totální. Samá smrt. Dobře ale i to by mě nevadilo, nicméně ve filmu nebylo nic, nuda nuda a trapáci. Pán zla nehorázně našláplej Ralph Fiennes jen v pár záběrech, zbytek jen stan, utíkání, romantika :-D (ubohá to si měli nechat opravdu jinam). Faktu hrůza. Pro fandy, kteří běhají s hvězdou na čele a že jich tu je :-DD dle hodnocení určitě super. Pro normálního konzumenta shit.

• 28.5.2010  20:05

Dokonalá věc, tuhle komedii fakt žeru. Hodně ujetej humor a pár nezapomenutých hlášek. A dááááál? Dál už nic. A dáááál? :-D

• 17.5.2011  14:11

Vynikající, odpočinková věc. Divím se, že jsem ji neviděl dříve.

• 1.9.2013  17:43
    Iron Man 3 (2013)

Milé překvapení, tato výjimka příjemně potvrzuje pravidlo. Opět je dokázáno, že pokračování může překonat první díl. Jednička super, dvojka neslaná nemastná ale tohle byl opravdový kopanec do pytle zábavy a akce.

• 10.3.2012  15:26
    Jack a Jill (2011)

Ač nerad, mám rád filmy se Sendlerem ale tohle bylo hodně pod úroveň. Zlatej Zohan. Od odpadu ho zachránilo jen to, že ho mám rád. Jeho mužskej charakter byl ubohej, ženskéj trapnej. Kam se poděl ten dřívější humor???

• 12.5.2013  22:22

Těšil jsem se ale bohužel byla mi naservírována jen nuda, která se tvářila komediálně. Zvučná jména to je supr ale chlapi už by to měli zabalit, minimálně Al vypadal v pár momentech, že mele z posledního a to nemyslím, že to hrál.

• 19.5.2012  10:50

Ale jó dám tomu 5(slabší), proč ne. Zdejší komentáře ve většině nechápu. Je to takové pohodové fantasy, jsem obyčejný nenáročná divák a bavil jsem se. Je pravda, že na prdel jsem se neposadil ale ty cca 2 hodky utekly rychle. Technická stránka dobrá, herecké obasazení také v poho. Takže proč odpad? Nechápu co tito lidé očekávají od filmů. Osobně bych snesl další díl. Jestli chce někdo filosofovat ať si přečte knihu, filmy jsou až na vyjímky o něčem jiném a to jiné se jmenuje zábava a ne hnidopišství :-)

• 2.12.2010  12:49
    Já, padouch (2010)

Zloduch, kterému nic nejde a aby dosáhl svého adoptuje 3 malé holčičky. Postupem času si je zamiluje a upřednostní je před vším ostatním. 1000x viděné klišé, které mě unavuje ale kupodivu zde ne. Moc jsem se bavil a po skončení jsem si říkal, že tohle rozhodně stojí za to vidět. Nevím proč, kresba normál, vtipné scénky normál. Není zde nic co by bylo neprůměrné. Výsledek však stojí zato.

• 31.7.2010  18:23
    Kenpú denki Berserk (TV seriál) (1997)

Starší kousek, animace nic moc i když člověk musí brát v potaz rok vzniku a to, že se jedna spíše o úvod do mangy(získání čtenářů). Na druhou stranu jediné anime, kvůli kterému jsem se dal na čtení mangy. Příběh je dokonalost sama, jak jednotlivé charaktery tak samotný děj. Snad se jednou splní sen všech fandů a bude pokračování. Takže výsledek 6/5 :-D

• 3.6.2010  19:18

Tak, od filmu jsem nic nečekal. Slyšel jsem jen negativní hodnocení. Po shlédnutí musím říci, že to nebyla ztráta času. Vizuálně zajímavé, Denzel je frajér jako vždy. Děj nikterak propracovaný ale jak sem řekl, kdo od tohoto nic nečeká, film pobaví. Dám 4 hvězdy ale slabší.

• 6.10.2009  19:36
    Komando (1985)

Pro mě naprostá klasika, na které jsem vyrůstal a kterou jsem zbožňoval. Je pravda, že s odstupem času musím uznat, že je to velmi kýčovité a ve filmu nelze hledat nějakou hloubku. Tak i přesto je to pěkná podívaná na časy, kdy film nestál na efektech a bůhvi jakých vychytávkách ale kde záleželo na jiných věcech.

• 7.3.2012  11:18
    Král Šamanů (TV seriál) (2001)

Nechápu některé komentáře, kdo znám anime a je sním obeznámen více než Jetix a Animax nemůže nechápat. Je to klasické fajto anime, pro mě určitě lepší než naruto a bleach:)to jsou strašné provařeniny ale i u nich bych to vopálil tak na 3 za snahu. U shamank king je celkem pěkně provedený svět, stále se něco děje. Je to delší doba co jsem anime viděl ale vzpomínky na něj jsou pěkné.

<< předchozí 1 2 3