sovel

Tomáš G

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 17.9.2016  13:47

Kdyz ctu diskuzi vedle jaou tam strasne emoce a odpadem se to jen hemzi. Nastesti ja jsem warcraftem nepoliben a velmi se mi libil. Za posledni dobu opravdu film, kdy jsem si uzival kazdou minutu stopaze. Vhodne zvoleni herci,paradni vizual. Plny pocet bez debat. Doufam v pokracovani.

• 14.6.2015  17:15

Konečně návrat k prvnímu dílu s excelentním Laserem ... Jestli si myslíte, že v jedničce předvedl prvotřídního psychopata, tak teď zůstanete jen čumět. Bez něj by stejně jako první díl film neměl takové grády! Six udělal dobře. Není nutné vidět znovu fekálie a humus jako ve dvojce ... uvidíme stonožku, né již tak brutálním způsobem sestavenou, jen cesta k ní bude jedna velká psycho jízda v podání ředitele věznice Bosse :-D

• 23.3.2015  19:25
    Kurz sebeovládání (TV seriál) (2012)

Dlouho jsem nehodnotil, dlouho nekomentoval ale tohle musím. Nechápu ale totálně nechápu co lidi vidí na 2 a 1/2 chlapa, totální sračka založena na Charlie někoho fiknul, Alan je looser a Jake je debil....Jenže tohle, to je úplně jiná káva. Ano Charlie to klátí epizodu co epizodu ale prostě je zde okolo spousta, no ani né spousta ale všechny ostatní charaktery jsou prostě suprové. Jejich skloubení s Charliem je pak dokonalá symbioza. Neřezal jsem se tak moc jako u prvních dílů BBT to ne. Nicméně po nějakých 30 dílech se to krásně dostane pod kůži až když se dostanete k stovce, máte slzy na krajíčku, že je konec. Přišel jsem na tento poklad pozdě ... ale přece.

• 30.5.2014  18:49
    NON-STOP (2014)

Po delší době Allstar, zasloužených 5, pár klišé se najde ale film je poctivá akčňárna, nevím jak ostatní ale do rozuzlení jsem neměl tucha kdo je padouch, hlášky, Liam drtící lidi a twistíček na konec...paráda. Jdu se mrknou znovu:)

• 1.9.2013  17:43
    Iron Man 3 (2013)

Milé překvapení, tato výjimka příjemně potvrzuje pravidlo. Opět je dokázáno, že pokračování může překonat první díl. Jednička super, dvojka neslaná nemastná ale tohle byl opravdový kopanec do pytle zábavy a akce.

• 30.6.2013  16:38
    Mirai nikki (TV seriál) (2011)

Opět jedno z novějších anime co mě oslovilo. Supr příběh i tu romanci jsem překousl, výborné charaktery a zde jsem našel svoji oblíbenou ultra psychopatickou ženskou postavu Gasai Yuno :) oproti ukňučenému ubožákovi Yukiterovi. Mix brutálního násilí, lásky, detektivní zápletky okořeněné lesbičkou a završeno teploušem. Toto anime má snad vše. Dále výborný dabing a kresba. Sečteno podtrženo jasných 10/10.

• 22.6.2013  17:33
    Psycho-Pass (TV seriál) (2012)

Další dobrá věc z novější tvorby, začíná to nenápadně ale zvrtne se to v poutavý příběh, který na rozdíl od 99% nepodléhá klasickým šablonám. Kresba trošku slabší ale v dnešní době asi standart, postavy zajímavé a to všechny co se v anime mihnou.

• 2.6.2013  12:18
    NHK ni jókoso! (TV seriál) (2006)

Supr, začátek utahaný nic neříkající. Děj pak vystřelí a začne se točit kolem několika věcí, kdy jej spojuje hlavní dějová linka tj.zdejší NEET :-D, chvilkama to vypadá na trapnou romantickou srajdu ale tvůrci do toho nezabřednou. Dokonce i konec je lišácky zakončený :) Celkově je to jedno z těch zajímavých nevšedních anime.

• 22.4.2013  16:22
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Po 8 serii musim zmenit hodnoceni,serialu jsem dal sanci a mohu s klidem rici ze 5* si zaslouzi,zadne stagnace,stale vtipny....me prve hodnoceni s jednou hvezdou bylo neuvazene a clovek musi dat aspon dve serky aby tomu prisel nachut;) pak se ale bude vyborne bavit

• 14.4.2013  15:41

Tak jsem se toho bál z důvodu rozpačitých kritik od kamarádů ale mě výborně pobavilo. Dokonce i ty skoro 3 hodiny utekly jak voda. Výborné hlášky, perfektní přestřelky a supr herci!

• 22.12.2012  19:26

Jednička žumpa, Slyova sebeukájecí odysea ALE toto to je něco jiného, paráda! jsem mile překvapen, ostatní až na Jeta dostali dost prostoru, narážky a hlášky na jiné movie. Uvěřitelnější pohnutky narozdíl od jedničky, tentokráte pravá testosteronová óda alá oldies.

• 28.11.2012  18:26
    Spiderman (TV seriál) (1994)

Seriál mého dětství(no i když zas tak malej jsem nebyl .. :D) výborný, kresba ujde, samá hláška, poutavý příběh, jen škoda toho konce. Každopádně spider universa se namlsáte až až.

• 27.11.2012  15:34
    Halo Legends (2010)

Výborná věc, Halo universum mám rád. Tohle nám dalo trošku nakouknout, komentář tipu: odpad ! mě trošku vytáčí ale je to o vkusu každého z nás. Nesouvislí příběh ani střídání kresby mě nijak netočí. Ba naopak jsem za to rád, alespoň film není jednotvárný. Nemám vlastně co vytknout! ps. souhlasím s raziel cz: není třeba znát universum, je to výborná sci-fi podívaná :)

• 18.11.2012  19:06
    Looper (2012)

Slabší 5, tak či onak film příjemně překvapil, konec ne moc předvídatelný aspoň né ze začátku. Po delší době dobrej film s bursem, škoda že nedostal více prostoru.

• 1.11.2012  08:05

Supr, supr, supr! po dlouhé době dobrá Sandlerovka. Dobře jsem se pobavil, film má 2 hodky a ani chvilku jsem se nenudil. Nechápu zdejší puritány co dobrej film takhle stáhnou....ale každý ví, že zdejší hodnocení je třeba brát s rezervou.

• 4.6.2012  09:19
    Deadman Wonderland (TV seriál) (2011)

Výborná záležitost, slabší pětka. Celou serii jsem sjel jedním dechem, výborná kresba, zajímavý příběh. Jen je škoda, že je to něco na způsob: Claymore, Tenjho Tenge a Gantz, tedy pěkně vás namlsá a zbytek v manze. Moc otázek zůstalo nezodpověděných, děj ukončen defakto nijak. Toto však nevadí jelikož těch 12 dílů bylo supr. Kdo chce může razit v manze dál.

• 19.5.2012  10:50

Ale jó dám tomu 5(slabší), proč ne. Zdejší komentáře ve většině nechápu. Je to takové pohodové fantasy, jsem obyčejný nenáročná divák a bavil jsem se. Je pravda, že na prdel jsem se neposadil ale ty cca 2 hodky utekly rychle. Technická stránka dobrá, herecké obasazení také v poho. Takže proč odpad? Nechápu co tito lidé očekávají od filmů. Osobně bych snesl další díl. Jestli chce někdo filosofovat ať si přečte knihu, filmy jsou až na vyjímky o něčem jiném a to jiné se jmenuje zábava a ne hnidopišství :-)

• 18.11.2011  20:59
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Miluji tento styl humoru, občas těžkej kameňák jindy totální úchylárna ve které kraluje stewie :-) spousty nezapomenutelných momentů: peter vs méďa béďa, peter a vyšetření prostaty(scéna u zrcadla), stewie a brian několik drsných úchyláren. Pro někoho totální humus pro mě boží. ps: a spousty absurdních momentů, které na diváka vyskočí z nenadání např. ten kántry zpěvák a spousta dalších 10/5 !

• 17.5.2011  14:11

Vynikající, odpočinková věc. Divím se, že jsem ji neviděl dříve.

• 2.12.2010  12:49
    Já, padouch (2010)

Zloduch, kterému nic nejde a aby dosáhl svého adoptuje 3 malé holčičky. Postupem času si je zamiluje a upřednostní je před vším ostatním. 1000x viděné klišé, které mě unavuje ale kupodivu zde ne. Moc jsem se bavil a po skončení jsem si říkal, že tohle rozhodně stojí za to vidět. Nevím proč, kresba normál, vtipné scénky normál. Není zde nic co by bylo neprůměrné. Výsledek však stojí zato.

• 31.7.2010  18:23
    Kenpú denki Berserk (TV seriál) (1997)

Starší kousek, animace nic moc i když člověk musí brát v potaz rok vzniku a to, že se jedna spíše o úvod do mangy(získání čtenářů). Na druhou stranu jediné anime, kvůli kterému jsem se dal na čtení mangy. Příběh je dokonalost sama, jak jednotlivé charaktery tak samotný děj. Snad se jednou splní sen všech fandů a bude pokračování. Takže výsledek 6/5 :-D

• 28.5.2010  20:05

Dokonalá věc, tuhle komedii fakt žeru. Hodně ujetej humor a pár nezapomenutých hlášek. A dááááál? Dál už nic. A dáááál? :-D

• 20.4.2010  12:06
    Poldové (2010)

Královsky jsem se pobavil. Je pravda, že k Willisovi misto Morgana mohli dát Scotta ale to už bych chtěl moc. Od první minuty do poslední a to, že to není krátká věc jsem sledoval a neodtrhl zrak. Za poslední dobu další povedená věc.

• 1.3.2010  17:50
    Bez soucitu (2010)

Nemůžu si pomoci ale film se mi líbil. Navíc můj oblíbenec Travolta(díky němu taky hvězda navíc) konečně na konci neumře :-) Jak je již zmíněno, hláškuje, zabíjí ve smrtonosném tempu a navíc to vypadá opravdu dobře. Po utahanějším začátku nastupuje pořádné tempo, které se drží až do konce. Zápletka je celkem o ničem a člověk se jí dozví téměř u konce ale co. Tohle není o ději.

• 6.10.2009  19:36
    Komando (1985)

Pro mě naprostá klasika, na které jsem vyrůstal a kterou jsem zbožňoval. Je pravda, že s odstupem času musím uznat, že je to velmi kýčovité a ve filmu nelze hledat nějakou hloubku. Tak i přesto je to pěkná podívaná na časy, kdy film nestál na efektech a bůhvi jakých vychytávkách ale kde záleželo na jiných věcech.

• 16.7.2009  19:44
    Star Trek (2009)

Výborná podívaná. Původní seriál jsem neviděl, proto jej nemohu srovnávat s tímto filmem. Každopádně od začátku do konce se člověk u tohoto filmu nenudí. Velmi mě potěšilo obsazení Zachary Quinto aka Sylara do role Spoka. Jeho podání je bravurní. Po delší době opravdu vydařeny star trek filmeček.

• 19.5.2017  21:56
    Gantz: O (2016)

Davam 4* za tu cenzuru :D,osackej team byl totalne posahanejsi a uchylnejsi ;) pro fanouska mangy jinak balada. Je zajimave jakou cast mangy po zpracovani anime tvurci udelali. Takhle jsou divaci anime a tech hranych srancu osizeni o dost infa a samostatne pusobi asi pro neznale divne. Komu se libil dejte mangu tam jsou zverstva ;)

• 8.2.2015  11:45

No kvalit jedničky nedosahuje ale i přesto, je to konečně zase harry a Lloyd, né žádné atrapy! Na hercích se hooodně podepsal čas ale to nevadí, stále to umí a jednou jeden skeč za druhým. Myslím, že film je důstojným pokračováním.

• 8.2.2015  11:43

Tak jako seriál, film dokáže občas zasadit dobrou ránu(gag), celkově nijak nevybočuje za zavedeného. Slušná porce zábavy a hlavně nebýt ratolesti do kina na tohle fakt nejdu ale díky ní mám sjetej celej seroš, takže jsem udělal výjimku a šel s ní za kulturou :)

• 2.9.2014  14:23
    Sousedi (2014)

Rogen je trapák, Efron je buzna ale film pobavil, žádná hluchá místa, dobré vtipy klidně bych přitlačil na pilu, oproti Apokalypse v H. super, přivřu oči a 4 hvězdy to snese.

<< předchozí 1 2 3