sovel

sovel

Tomáš G

Česko

• 22.4.2013  16:22
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Po 8 serii musim zmenit hodnoceni,serialu jsem dal sanci a mohu s klidem rici ze 5* si zaslouzi,zadne stagnace,stale vtipny....me prve hodnoceni s jednou hvezdou bylo neuvazene a clovek musi dat aspon dve serky aby tomu prisel nachut;) pak se ale bude vyborne bavit

• 14.4.2013  15:41

Tak jsem se toho bál z důvodu rozpačitých kritik od kamarádů ale mě výborně pobavilo. Dokonce i ty skoro 3 hodiny utekly jak voda. Výborné hlášky, perfektní přestřelky a supr herci!

• 9.1.2013  19:28

Jednička akční jízda, těšil jsem se co přinese dvojka. Tušil jsem, že laťku neudrží(jak už to tak bývá) mé obavy se naplnili. Úvod filmu nuda, nuda a nuda ale chápu je třeba ukázat, že vše je ok a ubírá se dobrým směrem, navodit atmosféru a pak šup řežba. Jen ta řežba nějak nepřišla. Pár hodniček, nějaká ta bitka ale stříhač si asi něco frkl jelikož je to hoooodně zběsile nastříhané takže jak Liam drtí albánce si moc neužijete. To co fungovalo v jedničce je zde již únavné. Škoda.

• 26.12.2012  09:07
    Naboř a ujeď (2012)

Bohužel celý film jsem se nudil, nápad nebyl špatný ale zvrtl se v bezduchou sračku, plnou rádoby vtipů/humoru, které bohužel nefungují(u mě). Ani jednou jsem se nezasmál. Škoda trailer vypadal dobře.

• 22.12.2012  19:26

Jednička žumpa, Slyova sebeukájecí odysea ALE toto to je něco jiného, paráda! jsem mile překvapen, ostatní až na Jeta dostali dost prostoru, narážky a hlášky na jiné movie. Uvěřitelnější pohnutky narozdíl od jedničky, tentokráte pravá testosteronová óda alá oldies.

• 22.12.2012  19:23

Hrozná chujovina, začátek šel ale do čeho se tam pak Sly zamotal do ultra hero akce beze smyslu .... ne děkuji k 80 letům se to ani nepřibližuje narozdíl od druhého dílu to je JINÉ to pravé kafe :) Jo jsou tam akční hrdinové ale Bruce a Arnie si tam jen ,,štěknout,, zbytek grupy jede na druhé koleji a Sly se sebeukají ve své nepřemožitelnosti.

• 28.11.2012  18:26
    Spiderman (TV seriál) (1994)

Seriál mého dětství(no i když zas tak malej jsem nebyl .. :D) výborný, kresba ujde, samá hláška, poutavý příběh, jen škoda toho konce. Každopádně spider universa se namlsáte až až.

• 28.11.2012  18:25
    Spider-Man 3 (2007)

Jo jo, kvalitka klesa, moc uspěchané, snaží se toho stihnout opravdu max. protivníků jak nasráno. Chudák Petr, horší 4 si ale přesto zaslouží. Ps. škoda, že venoma takhle odbyly to je námět min. na jeden movie.

• 28.11.2012  18:22
    Spider-Man 2 (2004)

Drží se kvalit jedničky, doc Oc je dobrej, scena s metrem mě mrazila a dojala :)) jak nějakou patnáctku. Vše odsýpá jak má. Nemám co vytknout.

• 28.11.2012  18:20
    Spider-Man (2002)

Dobře udělaný, vhodně zvolení herci, Tobey se na to hodí, Williem je perfektní padouch. Neomrzí ani na opakované shlednutí. Na animovaný seriál nemá.

• 28.11.2012  18:17

Takže porovnání se bohužel nikdo nevyhne. žádnému z předchozích filmů se rovnat nemůže, herci jsou pro mě nesympatičtí :-( Příběh takovej nijakej, sice tu máme přes 2 hod. materiálu ale nevím, nějak např. osahání schopností apod. okleštěno. Hlavní padouch ujde, na Normana to však nemá. Dokonce trochu upravený děj oproti spider - předloze, vypuštění nějakých věcí + vložení nových = hned všem vybleju, že jsem spidy :D a náznak nějaké zápletky ohledně Petrových rodičů ?? Film není špatný, pobaví, takže 3 hvězdy zaslouží.

• 27.11.2012  15:34
    Halo Legends (2010)

Výborná věc, Halo universum mám rád. Tohle nám dalo trošku nakouknout, komentář tipu: odpad ! mě trošku vytáčí ale je to o vkusu každého z nás. Nesouvislí příběh ani střídání kresby mě nijak netočí. Ba naopak jsem za to rád, alespoň film není jednotvárný. Nemám vlastně co vytknout! ps. souhlasím s raziel cz: není třeba znát universum, je to výborná sci-fi podívaná :)

• 18.11.2012  19:06
    Looper (2012)

Slabší 5, tak či onak film příjemně překvapil, konec ne moc předvídatelný aspoň né ze začátku. Po delší době dobrej film s bursem, škoda že nedostal více prostoru.

• 1.11.2012  08:05

Supr, supr, supr! po dlouhé době dobrá Sandlerovka. Dobře jsem se pobavil, film má 2 hodky a ani chvilku jsem se nenudil. Nechápu zdejší puritány co dobrej film takhle stáhnou....ale každý ví, že zdejší hodnocení je třeba brát s rezervou.

• 12.9.2012  21:34
    Prometheus (2012)

Ale jó, to bylo spousta negativiních ohlasů jak je to žumpa apod. No od filmu jsem nic nečekal a dostal jsem pěkný zážitek, herecké obsazení dobré, je pravda že i když film má přes 2 hodky tak mě nějak děj pokulhával. Bylo pár lidí co kňůčelo, že se tam nic nevysvětlilo, já nevím zda jsem viděl nějakej jinej film ale více méně odpovědi jsem dostal, třeba že né přímo řečené ale dostal. Vizuélně film taky nezklamal. Mohlo tam být více alienků ale zde máme mýt prequel a tedy dříve či později se k nim dopracujeme :) viz prometheus 2 ... sice dlouhá doba ale neva. Za mě 80%

• 2.9.2012  09:03

Moc a moc jsem se těšil, bohužel to co jsem shlédl se zdaleka nepodobá tomu na co jsem čekal. Pohádka? Fantasy? leda tak z dálky. Měl jsem představu něčeho jako stardust no nedostal jsem. Místo toho slabí děj, hlavně belskurychlé přesvědčení lovce ano musím ji chránit a dalších pár blbostí. Navíc Kristen Stewart je beznadějná. Viděl jsem ji poprvé v nějakém filmu a otřes. Co to má být?! Dobrý den jsem Kristen a v xichtu mám jen jeden vyraz jako když seru :-( Děkuji nechci. Jediné pozitivní a obrovské plus je Charlize. A zde mám další paradox. Charlize namaskovaná jako stoletá je sto krát hezčí než sněhurka. Menší klopítnutí ale prostě to tak je. Ve filmu občas moc pěkné prostředí, víly apod. Škoda, že to nebylo stále. Málem odpad ale díky Charlize jedna hvězda.

• 3.8.2012  09:20

Ale jo, podle hodnocení jsem čekal nějakou hovadinku a vona to bylá parádní odreagovačka. Přijemné herecké obsazení, tento film nezklame, ani nijak neohromí taková scénáristická klasika. Dva chlapi, ženská, triky jeden na druhého a konec, zvolení si jednoho a když zapřemýšlíte kterého hned na začátku máte jasno(no za půlkou určo) + nakopání jedné badass. Narozdíl od naposledy viděného Jumpstreet 21, kdy i toto má horší hodnocení. Což je wtf?

• 3.8.2012  09:16

Někdy opravdu zdejší hodnocení velmi překvapí. Tento film měl velký potenciál. Bývalý tvrďák a oblíbence v současné době odpadlíkem a naopak total looser dnes in. To co film ale předl, je ubohost, patos a totální sračka. Jediná světlá chvilka asi jak se sfetujou. Zbytek filmu hmm, hmm, hmm už je konec? Spousta lepších budies filmů když bych měl jeden vyzdvyhnout tak: http://www.csfd.cz/film/255057-poldove/ nesahá ani po začáteční titulky a to ten film má ještě méně. Chápete méně :-D já tedy nechápu ... ps. na zabití času to půjde

• 4.6.2012  09:23

Nevím kdo co čeká od OVA nebo ve zdejším případě ODA(defakto to samé :-D )?? Toto je celkem dobré rozšíření reálií z původního anime, kdo čeká uzavření konce je naivní blázen. V 25 min. se to určitě nestatne, tedy zbývá jen nějakej ten prequel jako zde nebo dějová odbočka či pohled na děj, který v anime nebyl ukázán. Zde tedy u ,,vrány,, je zajímavé spatřit, že i on jednou byl citlivý člověk.

• 4.6.2012  09:19
    Deadman Wonderland (TV seriál) (2011)

Výborná záležitost, slabší pětka. Celou serii jsem sjel jedním dechem, výborná kresba, zajímavý příběh. Jen je škoda, že je to něco na způsob: Claymore, Tenjho Tenge a Gantz, tedy pěkně vás namlsá a zbytek v manze. Moc otázek zůstalo nezodpověděných, děj ukončen defakto nijak. Toto však nevadí jelikož těch 12 dílů bylo supr. Kdo chce může razit v manze dál.

• 2.6.2012  19:33
    Strážci vesmíru (TV seriál) (1993)

Tak to snad asi ani ne? 28 percent? za mě 4 :-) samozřejmě jedu ze vzpomínek z raného když jsem byl mlaďoch. Samozřejmě teď by to asi nebylo vono a votom to je! toto není pro 15 let a více, tohle je opravdu jen pro děti. Pro mě legenda.

• 19.5.2012  10:50

Ale jó dám tomu 5(slabší), proč ne. Zdejší komentáře ve většině nechápu. Je to takové pohodové fantasy, jsem obyčejný nenáročná divák a bavil jsem se. Je pravda, že na prdel jsem se neposadil ale ty cca 2 hodky utekly rychle. Technická stránka dobrá, herecké obasazení také v poho. Takže proč odpad? Nechápu co tito lidé očekávají od filmů. Osobně bych snesl další díl. Jestli chce někdo filosofovat ať si přečte knihu, filmy jsou až na vyjímky o něčem jiném a to jiné se jmenuje zábava a ne hnidopišství :-)

• 10.3.2012  15:26
    Jack a Jill (2011)

Ač nerad, mám rád filmy se Sendlerem ale tohle bylo hodně pod úroveň. Zlatej Zohan. Od odpadu ho zachránilo jen to, že ho mám rád. Jeho mužskej charakter byl ubohej, ženskéj trapnej. Kam se poděl ten dřívější humor???

• 7.3.2012  11:18
    Král Šamanů (TV seriál) (2001)

Nechápu některé komentáře, kdo znám anime a je sním obeznámen více než Jetix a Animax nemůže nechápat. Je to klasické fajto anime, pro mě určitě lepší než naruto a bleach:)to jsou strašné provařeniny ale i u nich bych to vopálil tak na 3 za snahu. U shamank king je celkem pěkně provedený svět, stále se něco děje. Je to delší doba co jsem anime viděl ale vzpomínky na něj jsou pěkné.

• 18.11.2011  20:59
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Miluji tento styl humoru, občas těžkej kameňák jindy totální úchylárna ve které kraluje stewie :-) spousty nezapomenutelných momentů: peter vs méďa béďa, peter a vyšetření prostaty(scéna u zrcadla), stewie a brian několik drsných úchyláren. Pro někoho totální humus pro mě boží. ps: a spousty absurdních momentů, které na diváka vyskočí z nenadání např. ten kántry zpěvák a spousta dalších 10/5 !

• 23.10.2011  15:27
    Super 8 (2011)

112 min. nudy, do poloviny jsem čekal, že se to pořád ještě nějak zvrhne ale bohužel překvapení se nekonalo. Defakto ani nemám rád, když se vše výhradně točí kolem děcek, když nejde přímo o nějakou pohádku. Další klišoidní film, škoda vypadalo to dobře, od opadu ho zachránilo to, že chvilku přeci jen zaujal ale opravdu jen chvilku. ps. co čtu komentáře, hodně si vychvaluji ,,vývoj postav,, na toto nejsem, né že by mě to vadilo ale základem je se bavit a né řešit jestli se za celý film postava dostala z bodu A do B(rozumově či jinak)

• 19.9.2011  21:47
    Podraz (2011)

Opravdu hodně slaboduché, řekl bych o ničem. Čemu se ten propůjčil Willis, nechápu. Fifty by měl zůstat u toho co mu ,, jde ,,

• 17.5.2011  14:11

Vynikající, odpočinková věc. Divím se, že jsem ji neviděl dříve.

• 2.4.2011  15:23

Nikdy jsem nebyl fanouškem Pottera ale vždy jsem se nakonec na film podíval. Je pravda, že nikdy jsem nebyl zklamán, vždy celkem pěkná pohádka k odpočinku. Bohužel tento díl je totální žumpa, ano děj má vrcholit, vše má být dramatické ale když vezmu první díl, obrat je totální. Samá smrt. Dobře ale i to by mě nevadilo, nicméně ve filmu nebylo nic, nuda nuda a trapáci. Pán zla nehorázně našláplej Ralph Fiennes jen v pár záběrech, zbytek jen stan, utíkání, romantika :-D (ubohá to si měli nechat opravdu jinam). Faktu hrůza. Pro fandy, kteří běhají s hvězdou na čele a že jich tu je :-DD dle hodnocení určitě super. Pro normálního konzumenta shit.

• 5.12.2010  21:09

Bože větší hovadinu jsem zase dlouho neviděl. Trapní herci, trapný děj, trapné dialogy totálně o ničem a trapná snaha o vizuální ztvárnění. Nedokážu pochopit jak jsem se na film mohl dodívat. Bohužel stalo se. No jak vidno někomu se film líbil. Já jakožto zástupce obyčejného konzumního diváka padám do mdlob.