sovel

Česko

1 2 3 následující >>
    • 2.12.2010  12:49
    Já, padouch (2010)

Zloduch, kterému nic nejde a aby dosáhl svého adoptuje 3 malé holčičky. Postupem času si je zamiluje a upřednostní je před vším ostatním. 1000x viděné klišé, které mě unavuje ale kupodivu zde ne. Moc jsem se bavil a po skončení jsem si říkal, že tohle rozhodně stojí za to vidět. Nevím proč, kresba normál, vtipné scénky normál. Není zde nic co by bylo neprůměrné. Výsledek však stojí zato.

• 29.10.2010  13:18
    Zakázaná zóna (2010)

Film o ničem. Neslaní nemastní herci jdou z místa a do místa b. Při tomto se nic neděje, jen v pozadí se neustále připomíná nějaká hrozba, kdy ve finále se ukážou jen 2 normální přerostlé chobotnice, které se pokočkují a odejdou. Přežil jsem to jen proto, že jsem čekal, že nakonec z toho něco vypadne. Bohužel 94 min. o ničem.

• 31.7.2010  18:23
    Kenpú denki Berserk (TV seriál) (1997)

Starší kousek, animace nic moc i když člověk musí brát v potaz rok vzniku a to, že se jedna spíše o úvod do mangy(získání čtenářů). Na druhou stranu jediné anime, kvůli kterému jsem se dal na čtení mangy. Příběh je dokonalost sama, jak jednotlivé charaktery tak samotný děj. Snad se jednou splní sen všech fandů a bude pokračování. Takže výsledek 6/5 :-D

• 19.7.2010  18:35

Celkem velké zklamání. Originálu to nesahá ani po paty. Hlavně postava Freddyho mě zklamala. Jak vzhledem tak absencí jeho zvráceného humoru. Jedna hlvězda navíc z nostalgie. Jinak mě film zcela neoslovil.

• 3.6.2010  19:18

Tak, od filmu jsem nic nečekal. Slyšel jsem jen negativní hodnocení. Po shlédnutí musím říci, že to nebyla ztráta času. Vizuálně zajímavé, Denzel je frajér jako vždy. Děj nikterak propracovaný ale jak sem řekl, kdo od tohoto nic nečeká, film pobaví. Dám 4 hvězdy ale slabší.

• 28.5.2010  20:05

Dokonalá věc, tuhle komedii fakt žeru. Hodně ujetej humor a pár nezapomenutých hlášek. A dááááál? Dál už nic. A dáááál? :-D

• 22.4.2010  09:55
    Podivní (2010)

Možná jsem už zhýčkaný ale tohle je totální průměr. Dle hodnocení jsem byl celkem natěšen ale ve finále zklamán. Film nemá co nabídnout, nic čím by se odlišil nebo vyzdvihl. Žádné napětí, nervy na hadry ani šoky z ,, bafajících,, scén. Na zabití času slušné.

• 20.4.2010  12:06
    Poldové (2010)

Královsky jsem se pobavil. Je pravda, že k Willisovi misto Morgana mohli dát Scotta ale to už bych chtěl moc. Od první minuty do poslední a to, že to není krátká věc jsem sledoval a neodtrhl zrak. Za poslední dobu další povedená věc.

• 21.3.2010  17:13
    The Final (2010)

Děj celkem jednoduchý. Parta středoškolských odpadlíků, které oblíbení studenti šikanují, uráží a ponižují. Přichystá odplatu svým mučitelům, super mejdan. Zde je nadrogují a sváží řetězy. Poté ty nejprůbojnější oblíbence posadí do mučícího křesla a pohrají si s nimi. Vše v duchu nezabít ale znetvořit tak aby si vše dobře pamatovali, všechnu bolest co oni způsobili jim. Zprvu film vypadal zajímavě, bohužel se zde spíše více mluví než jedná a film ztrácí tempo. Takže něco ve stylu Saw nečekejte.

• 21.3.2010  12:32

Kvalita animovaných filmu opravdu upadá. Tento film je tímto důkazem. Naprosto o ničem, pár rádoby vtipných scének se najde ale to opravdu film nezachrání.

• 1.3.2010  17:50
    Bez soucitu (2010)

Nemůžu si pomoci ale film se mi líbil. Navíc můj oblíbenec Travolta(díky němu taky hvězda navíc) konečně na konci neumře :-) Jak je již zmíněno, hláškuje, zabíjí ve smrtonosném tempu a navíc to vypadá opravdu dobře. Po utahanějším začátku nastupuje pořádné tempo, které se drží až do konce. Zápletka je celkem o ničem a člověk se jí dozví téměř u konce ale co. Tohle není o ději.

• 19.12.2009  14:28
    Zvláštní škola (2008)

Odpad je to správné slovo. Moc jsem nevěřil zdejším reakcím, říkám si komedie, bláznivá nemůže být špatné. Bohužel nic komediálního jsem v celém tomhle díle neshledal. Trapné dialogy a hrozné herecké výkony. Film přeci nemůže být postaven jen na tom, jé hraje tam ten s Prciček a ta kráska ze zoufalých manželek. Tohle opravdu nestačí.

• 18.11.2009  22:07
    Gamer (2009)

Průměrný akčňák, který neurazí. Celkem předvídatelný děj a to nemluvím o klišé na konci. Jediné z čeho jsem byl odvařenej a to doslova byl zběsilý střih. Nic pro epileptiky, větší hrůzu co převedly se střihem jsem opravdu neviděl. A co je nejhorší většinou tyto zběsilé orgie nastanou při větší akci. Škoda

• 19.10.2009  22:14
    Náhradníci (2009)

U takových to filmů většinou vypínám a jen sleduji. Musím říci, že při sledování jsem se bavil. Je pravda, že poté co film skončil napadá člověka spousta věcí co mohly být ve filmu více rozvedeny. Film měl skvělý námět avšak nešel nikterak do hloubky, což je asi škoda. Na druhou stranu je to po delší době dobré sci-fi se suprovým B.Willisem. Díky němu je u mě tento film o třídu výše a dávám 4 hvězdy(bez něj 3) Jediné co mi nesedělo byl konec alá ,, Já, Robot + Minority Report ,, Což tu již bylo také zmíněno.

• 6.10.2009  19:36
    Komando (1985)

Pro mě naprostá klasika, na které jsem vyrůstal a kterou jsem zbožňoval. Je pravda, že s odstupem času musím uznat, že je to velmi kýčovité a ve filmu nelze hledat nějakou hloubku. Tak i přesto je to pěkná podívaná na časy, kdy film nestál na efektech a bůhvi jakých vychytávkách ale kde záleželo na jiných věcech.

• 16.7.2009  19:53
    Disaster Movie (2008)

Komedie typu: připoutejte se prosím, scary movie mám rád. Absurdní humor a parodie. To je moje. Z tohoto důvodu jsem moc nedával na zdejší hodnocení. Musím taky říci, že nikdy jsem zatím nevypl film a že sem toho zkousl dost. Tedy do teď. Nevím o co se tento film snažil ale nenašel jsem v něm nic čemu bych se zasmál. Navíc asi po 20 min jsem jej vypl. Neskutečná hloupost. Ten kdo se tomuto zasmál, tomu tleskám. U mě: totální odpad !

• 16.7.2009  19:44
    Star Trek (2009)

Výborná podívaná. Původní seriál jsem neviděl, proto jej nemohu srovnávat s tímto filmem. Každopádně od začátku do konce se člověk u tohoto filmu nenudí. Velmi mě potěšilo obsazení Zachary Quinto aka Sylara do role Spoka. Jeho podání je bravurní. Po delší době opravdu vydařeny star trek filmeček.

1 2 3 následující >>