anti.rybka

2 body

1 2 3 následující >>
    • 19.9.2019  13:21
    Rocketman (2019)

Nesrovnávám s Bohemian Rhapsody - to ani nejde. Možná můj zážitek ovlivnil fakt, že nepatřím mezi fanynky Eltona, ale prostě se mi to nelíbilo. Egerton dle mého názoru Eltona vůbec nevystihl a vůbec se mu tedy nepodobal. Film na můj vkus měl příliš muzikálových výplní, které mi lezly na nervy. Dvě hvězdičky z úcty ke zpěvákovi.

• 3.6.2014  01:37

Za všechno mluví to nesmyslné chování vlků. Pak už je pro mě celý film odpad, což po dokoukání mohu potvrdit.

• 26.8.2015  23:33
    Scream (TV seriál) (2015)

Bohužel tohle není Vřískot. Tohle je seriál od MTV z malé části podobný filmové klasice. Dokonce se v 7. díle objevuje prvek i z hororové série SAW. Bohužel pro mě je to zklamání. Ale koukat se na to dá. Jen si k tomu člověk musí představit jiný název a nespojovat si to vůbec s kultovním Vřískotem.

• 11.9.2018  12:50
    Sestra (2018)

Považuji to asi za nejslabší kousek z produkce Jamese Wana, ale mezi horory je to určitě na výši. Celý problém filmu spočívá v nelogickém chování postav a nelogickým faktu celého filmu. To se v předchozích filmech tolik nestávalo. Dalším problémem byl až častý záběr na samotnou bubu sestru, kdy se i srab kamarádka přestala Valaka bát. Suma sumárum tři hvězdičky.

• 19.9.2019  13:18
    Sils Maria (2014)

Zajímavý snímek, na který musí mít člověk náladu. Nesmí se od filmu očekávat mega velký propracovaný děj, na kterém by byl stavěn. Jde spíš o samotnou podstatu příběhu a pak za mě rozhodně skvělá kamera a hudba. Ani Binoche ani Stewart mě ve filmu nevadí ba naopak.

• 30.3.2019  23:29
    Složka 64 (2018)

Jako film to nebylo špatné. Ovšem jako adaptace knižní předlohy to byl průšvih. Měla jsem pocit, že jsem četla úplně jinou knihu. Proto se zmůžu max na tři hvězdičky.

• 2.9.2013  20:19
    Smradi (2002)

Film byl dost zajímavý. Akorát trochu extrémní a to v tom smyslu, že ukázka rasismu byla až přehnaná. Neříkám, že se s tím slušný romové nepotkávají, ale ta nepravdivá obvinění byla až moc... Jinak skvělé herecké výkony jak Pana Trojana a paní Špalkové tak i Jana Ciny, kterého jsem nepoznala.

• 14.6.2018  09:34
    Smrtihlav (2017)

Tohle se vážně nepovedlo. Film, který chce mapovat skutečné události se neustále plete... Vzhledem k nepřesnostem, které film provází se divím, že kluci útok na kostel nepřežili. Opravdu mě film hodně zklamal, takové boty bych čekala od Američanů, kteří mají celkově zkreslenou představu o minulé době, ale Evropané? A to ani nemluvím o tom, že se tvůrci nesnažili najít podobně vypadající typy do hlavních rolí. Suma sumárum jedna hvězda za to, že to muselo stát hodně peněz.

• 19.9.2019  13:30
    Soudný den (2008)

Roztomilá blbost. Ale nic jsem neočekávala, takže mě ani hloupost toho filmu příliš nepřekvapila.

• 24.1.2017  18:15
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Takhle to dopadá, když někdo natáčí z prostřední policie bez dohledu odborníků. Nejde o to, že to vysílají na Nově, ale ta neznalost je cítit v každé scéně. O hereckých výkonech raději pomlčet. Záběry na Prahu jsou zajímavé, když je jich ale víc jak samotného děje je to už jen nechutné vycpávání scén.

• 10.7.2014  03:16
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Skvělé drama, které bez obalu ukazuje jak se DEMOKRATICKÁ vláda v USA staví k věcem, které se jí nehodí. Jako je například homosexualita. Nejsem homofobní jako minimálně polovina členů csfd a proto nezaujatě hodnotím film 5 hvězdičkami. A to za odvahu toto natočit, dále za herecké výkony všech ( nikdo nehrál špatně), za režii, ne moc známého Murphyo, která je také vynikající. Skvělá hudba a skvělý námět včetně scénáře.

• 9.5.2018  09:12

Jedna hvězda nejspíš za Vávru, který mě celkem mile překvapil, nebo možná také proto, že odpad dávám jen výjimečně. Tak či onak film mě dost zklamal. Byl nudný, nezáživný a k tomu všemu se dost vzdaloval skutečnosti, která ve finále byla záživnější než snímek České televize. Číst o Joskovi na wikipedii bylo prostě lepší, že koukat na film a to asi není úplně dobře.

• 19.9.2019  11:55
    Teroristka (2019)

Lehce rozpačité dojmy. V první řadě moc nechápu, jak tento scénář mohl získat od filmové nadace 200 000 Kč. Nic převratného to není. Film je na poměr komedie ucházející, ale drama bych v tom nehledala. V poslední době se čeští filmaři v případě komedií rozhodli do filmu zařadit alespoň na minutu celebritu, která s filmovým průmyslem nemá nic společného. I zde se proto objeví úplně zbytečně Gabča Koukalka, aby koukala jak herci hrají. Děj se z filmu postupně vytrácí a jak už tu někdo psal ke konci je to jeden velký bordel. Suma sumárum nejlepší z filmu je trailer, který nabízel celkem pohodový film s vtipem a nápadem, ale ve finále je těžké se smířit s realitou, že je to typická český komedie (občas vtip, velké množství zbytečného divadelního přehrávání, celebrita v nedůležité a zbytečné roli a nelogické a nereálné jednání postav a prostředí). Dávám 3 hvězdičky, že jsem film neviděla v kině, že mě Martin Hofmann opět přesvědčil o tom, že umí hrát a že se na to v pohodlí domova dalo kouknout.

• 21.9.2014  23:37

Krásná, ač pro tvůrce filmu nečekaná, rozlučka s filmem a životem Robina Williamse. Není víc co dodat. Věta, na náhrobku bude stát 1951 - 2014, byla dost mrazivá v případě tohoto vynikajícího herce a člověka.

• 29.8.2012  21:22
    Trapasy (TV seriál) (2007)

Kdyby tam tak trapně nehrál Mádl možná bych ještě jednu hvězdu přihodila, jelikož jsou tam občas vtipné příběhy.

• 2.8.2013  17:47
    Ulice (TV seriál) (2005)

Proč? Nekonečný seriál? Proč? Jaké téma chtějí v nekonečném seriálu vymyslet, aby vás aspoň trochu po třístém díle šokovalo. To prostě nelze a proto nedám ani jednu hvězdu.

• 31.7.2013  12:48

První plus: Lidí v kině odcházeli před koncem, jelikož se báli. Druhé plus: Občas jsem se lekla i já Ale... řekla bych, že to je smíchanina několika hororu a jejich nejlepších scén dohromady. A postrádalo to hlubší myšlenku. Jinak proti tomu to hororu nic nemám. Byl to jeden nejlepších jaké jsem kdy viděla.

• 13.9.2017  09:39

Já byla spokojená. Sice tomu chyběla Ripleyová, ale nápad to mělo. Nový pohled na vetřelce a jejich stvoření a konec odkazující na první film z roku 1979 se mi prostě líbil. Navíc vždy jsem fandila vetřelcům, a proto pro mě byl konec extra dobrý. :)

• 19.9.2019  13:29
    Vybíjená (2015)

Někdy nepochopím, že některé film někdo zaplatí a že jdou do kin. Za mě ztráta času u televizní obrazovky. Knihu jsem nečetla a rozhodně se po tomto filmu ani nechystám. Viewegh mě nadchne jedině prostřednictvím filmových adaptací a to ještě jen někdy.

• 8.5.2014  02:26

Úžasné ještě nikdy mě Ben Stiller tolik nenadchnul jako právě zde... Vynikající snímek.

• 27.3.2017  00:13

Jen v Americe hrdinná skupinka vojáků jde ve válečné zóně zachránit vojína, aby matka nepřišla o posledního syna. A Hitler? Ten počká. Konec konců od toho tam jsou Rusové. Filmu se musí uznat propracovaná hudba, kostýmy, masky, líčení, nasvícení, herci... prostě všechno, co má dobrý film mít, ale ten příběh je tak uhozený, že to moje malá hlavička pořád nepobírá. Prostě fantasy hadr...

• 13.11.2012  00:49

Verbal je trošku k nepochopení... Šikana je humus a jestli si to nemyslíš, jsi divnej... Sorry ale fakt DIVNEJ!!! Jinak film na Estonské poměry celkem vyvedený. Stejně jako Bang Bang seš mrtvej či Slon a Zabít je snadné... Takové filmy mají vždycky něco do sebe.

• 27.11.2017  09:09

Hudba nemá chybu, ale jinak pro mě film dost pokulhává. Scéna, která měla donutit diváky plakat mě spíš rozesmála a jak už psal honajz dá se dopředu odhadnout, kdo se jak ve filmu promění a vlastně co se stane. Takže dávám 3 hvězdy za hudbu a za to, že jsem nečetla knižní předlohu.

• 29.6.2014  17:42
    Znamení koně (TV seriál) (2011)

Vzhledem ke konkurenci českých seriálů po roce 89 musím tomuto seriálu dát aspoň 3 hvězdy. Sice se nejedná o extra kvalitní snímek, ale je pořád 100 krát lepší než seriály jako Ordinace, Ulice, Pouta a cesty kam si...

• 19.9.2019  13:32

Taková škoda peněz za návštěvu v kině. FIlm bez překvapení a docela i bez nápadu. Okopírujeme saw - uděláme jej míň nechutné a dáme tomu nálepku únikových her, které jsou in a ono to něco vynese. Asi takhle tvůrci filmu uvažovali a výsledek vidíme sami.

• 30.7.2018  12:19

Tak se mi konečně podařilo jít do kina a odcházet spokojená. Snímek se na české poměry opravdu povedl. Syrově vylíčený alkoholismus ve mně zanechal smíšené pocity a radost, že nejsem alkoholik. Slyšela jsem, že někteří vyléčení alkoholici, kteří film viděli byli v šoku z autentičnosti filmu. Proto rozhodně dávám pět hvězdiček a těším se až si přečtu i knihu Josefa Formánka.

• 10.11.2013  21:28
    České století (TV seriál) (2013)

Těžko soudit po shlédnutí třech dílů, ale zatím nehodnotím kladně. Nuda, nuda a zase nuda. Nebo také dialogy o ničem, dialogy o ničem a zase dialogy o ničem. Asi jsem od toho čekala víc, ale co se dá dělat. U Kulky pro H. jsem čekala nějakou akci. Bohužel jsem se dočkala jen dialogů o chystaných dekretech a chystání atentátu a přišel velký skok a měli jsme rok 45 a kde kulka? Nikde. Kde akce? Také nikde. Jen proslov Beneše, ovšem zase o ničem.

• 6.1.2017  21:34
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

To jsou zase plnohodnotné komentáře, které odůvodňují proč někteří odborníci dali odpad. Po prvním dílu musím říct, že jsem spokojená. Nevykrádá to Četnické humoresky, poukazuje to na první kroky četnictva a hlavně československé republiky a herci nehrají jako amatéři. Suma sumárum prozatím 3 hvězdičky, jelikož se nechci ukvapit a uvidí se kam to povede, ale myslím, že pod tři to nepůjde.

• 9.10.2019  09:12

Dost často nerozumím hodnocení na csfd a u tohoto filmu přímo valím oči. 77%? Za co? Film s naprosto jednoduchou dějovou linkou, kde už na začátku víte, jak to celé dopadne. Herecké výkony průměrné, hudba děsná a dialogy? No... snad raději nekomentovat. Dvě hvězdičky za to, že když nic jiného tak vás film motivuje k běhu. (Alespoň do té doby, než se z něho vyspíte.)

1 2 3 následující >>