anti.rybka

člověk

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 4.11.2019  15:34

Dle mého nejlepší série z celého seriálu.

• 8.10.2019  09:08
    Joker (2019)

Tak nám DC nabídla konečně něco pořádného. Kdo nezná Jokera a Batmana si i tak v tomto filmu přijde na své, jelikož se jedná o propracované psycho. Film pohledem na narušeného jedince, kterého zničil okolní svět a sebral mu veškerou naději v dobro. Phoenix zvládl roli skvěle. Nedá se hodnotit jinak, než 5 hvězdičkami. (Jo abych nezapomněla na hudbu, která dokonale dokreslovala aktuální náladu a pocity ve filmu.)

• 19.9.2019  13:27
    Klec (TV film) (2019)

Běžte víc k oknu, je tam lepší signál... Jirka Strach nám opět naservíroval skvělý snímek, kterému nic nechybí. Za mě opravdu jedinečný zážitek, který drží moji naději v český film.

• 12.11.2018  15:40

Splnilo to vše, co jsem od filmu očekávala. Oslava rockové legendy se povedla na výbornou. Film mě absolutně ničím nezklamal. Ano, některá fakta byla jinak, ale to mi v tomto případě vůbec nevadilo. Rami Malek zvládl úlohu na jedničku a závěrečný koncert na Live Aid byl třešničkou na dortu.

• 30.7.2018  12:19

Tak se mi konečně podařilo jít do kina a odcházet spokojená. Snímek se na české poměry opravdu povedl. Syrově vylíčený alkoholismus ve mně zanechal smíšené pocity a radost, že nejsem alkoholik. Slyšela jsem, že někteří vyléčení alkoholici, kteří film viděli byli v šoku z autentičnosti filmu. Proto rozhodně dávám pět hvězdiček a těším se až si přečtu i knihu Josefa Formánka.

• 11.12.2016  03:38

Důstojné pokračování a nejspíš i zakončení seriálu, který v poslední sérii (myslím, že to byla 7.) dostal facku a byl uřvaný, nudný, nesnesitelný a nevím co dalšího... Tohle byla Gilmorova děvčata, která měla vše, co si začátek seriálu zasloužil. Velkou dávku emocí, plnohodnotný příběhy, sympatické postavy a pěkný a dojemný závěr. Těžko říct, jestli doufat v pokračování. Na jedné straně je tu ta touha vidět další a další díly, ale i strach, aby seriál nezajel do starých ohraných kolejí. Kdo ví. Nic méně si toto čtyř dílné pokračování zaslouží 5 hvězdiček.

• 2.12.2016  21:27

S čistou hlavou dávám pět hvězdiček a určitě se za ně nestydím. Pohádka nejenže splnila má očekávání, ale dokonce je předčila. Dříve jsem si k vánocům přála hlouposti jako plyšovou kosatku, mobil, oblečení. Letos jsem si nepřála nic jiného, než aby se pohádce Anděl Páně dostalo důstojného pokračování. A nejenže je dvojka důstojným pokračováním, ale je také krásnou ukázkou toho, do jaké herecké geniality dospělo duo Ivan Trojan a Jiří Dvořák. Že má pohádka slabší děj? Ále kdepak… jen holt ta česká povaha ne vždy všechno vidí a vše pochopí. Film má prostě vše, co má mít. Děj, poslání, geniální herecké duo, hudbu snad ze samotného nebe a českého režijního „Pána Boha“ Jiřího Stracha.

• 21.9.2014  23:37

Krásná, ač pro tvůrce filmu nečekaná, rozlučka s filmem a životem Robina Williamse. Není víc co dodat. Věta, na náhrobku bude stát 1951 - 2014, byla dost mrazivá v případě tohoto vynikajícího herce a člověka.

• 10.7.2014  03:16
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Skvělé drama, které bez obalu ukazuje jak se DEMOKRATICKÁ vláda v USA staví k věcem, které se jí nehodí. Jako je například homosexualita. Nejsem homofobní jako minimálně polovina členů csfd a proto nezaujatě hodnotím film 5 hvězdičkami. A to za odvahu toto natočit, dále za herecké výkony všech ( nikdo nehrál špatně), za režii, ne moc známého Murphyo, která je také vynikající. Skvělá hudba a skvělý námět včetně scénáře.

• 6.7.2014  23:06
    Hop nebo trop (TV seriál) (2004)

Po Dobré čtvrti a Četnických humoreskách další top seriál polistopadové doby. Ano doba socialismu děs, ale filmy a seriály měli několika násobně větší kvalitu. A tenhle seriál je jeden z mála světlých okamžiků naší současné kinematografie. Naštěstí se i dnes najdou tyhle světlé stránky. Ještě, že máme českou televizi a její některé seriály a hlavně její televizní filmy.

• 8.5.2014  02:26

Úžasné ještě nikdy mě Ben Stiller tolik nenadchnul jako právě zde... Vynikající snímek.

• 2.8.2013  17:34

Skvělý snímek, tak prostý a přitom tak dokonalý. V tomto snímku mě Brad Pitt definitivně přesvědčil o tom, že dokáže zahrát téměř všechno. Že to není jen pěkná tvářička.

• 2.8.2013  17:23
    Auta (2006)

Úžasný animák a dokonce skvělý český dabing od Richarda Krajča... Málo který animovaný film se mi líbí, ale Auta patří podle mého názoru k pěti nejlepších.

• 2.8.2013  17:20
    Marley a já (2008)

Film, který si znovu nepustím. Ne kvůli tomu, že by byl špatný, ba naopak. Velmi pěkné téma a moc hezky zpracované. Owen Wilson, u kterého jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí, tak tady předvedl dobrou práci. O Jennifer ani nemluvím, tak mě nikdy v žádném filmu nezklamala. Bohužel sama tohle téma znám z vlastní zkušenosti, a tak právě proto se víckrát na film nepodívám, jelikož to pokaždé dost bolí.

• 31.7.2013  12:48

První plus: Lidí v kině odcházeli před koncem, jelikož se báli. Druhé plus: Občas jsem se lekla i já Ale... řekla bych, že to je smíchanina několika hororu a jejich nejlepších scén dohromady. A postrádalo to hlubší myšlenku. Jinak proti tomu to hororu nic nemám. Byl to jeden nejlepších jaké jsem kdy viděla.

• 8.4.2013  03:09

Quentin je prostě borec... Film, který ve vás probudí pomstychtivého skřítka...když si například pustíte Lidice, Odsund atd... a jste po shlédnutí snímku aspoň na půl dne nasr... na němce, Tenhle film vám krásně pomůže si ulevit, jelikož tu aspoň v jednom filmu dostanou na zadnici! Hned mi je líp... škoda jen té reality.

• 11.11.2012  17:55
    Lidice (2011)

Cival, jdi se zahrabat! Kvalitně podaný film. Skvělé herecké výkony hlavně paní Bydžovská. A ano skutečně se to STALO!!! Tohle není žádná dojáková ždímačka, ale realita, která se stala. A to ji měl Z. Máhler podávat s vtipem? Měli jsme se u toho svinstva, které němci prováděli smát? Jestli jo tak si stoupni k těm holohlavým chlapečkům, co neznají dějiny ani ústavu a jdi si s nimi zvedat pravici!

• 12.9.2012  21:24

Film skvělý, ale knížka od Bacha ještě stokrát lepší. Krásně řešený život jednoho tvora, který chtěl bourat škatulkování, nesvobodu a nesmyslnou nadvládu. Bomba!

• 29.8.2012  21:02
    Neklid (2011)

Skvělé barvy ve filmu. Další skvělý počin Guse Van Santa. Emotivní od začátku do konce. Dobře vybraní herci i prostředí, Proto dávám 4 hvězdičky…

• 19.9.2019  13:36

Příjemný film s pěkným příběhem a výborným hereckým výkonem Dustina Hoffmana a E. Thompson. Za mě 4 hvězdičky na 5 to asi nebylo.

• 19.9.2019  13:18
    Sils Maria (2014)

Zajímavý snímek, na který musí mít člověk náladu. Nesmí se od filmu očekávat mega velký propracovaný děj, na kterém by byl stavěn. Jde spíš o samotnou podstatu příběhu a pak za mě rozhodně skvělá kamera a hudba. Ani Binoche ani Stewart mě ve filmu nevadí ba naopak.

• 23.4.2018  14:00
    Hastrman (2018)

Kniha je naprosto skvělá a film se jí snaží celkem úspěšně konkurovat. Jen mi příliš neseděla herečka Simona Zmrzlá, místo které bych si dokázala představit v její roli jiné herečky. U Ondřeje Havelky, který je výborný divadelní režisér (jeho Muži v ofsajdu se do dnes úspěšně hrají v Mladoboleslavském divadle), ovšem bylo znát, že film Hastrman je jeho prvotinou na poli hraného filmu. Ve finále musím dát 4 hvězdičky, jelikož se mi film zdá jako dobrá adaptace a příslib pro budoucna v případě nového filmového režiséra Ondřeje Havelky.

• 11.11.2017  23:43
    Carol (2015)

Jediným mínusem filmu je jeho děj. Přes zajímavý námět a dějovou linii jsem měla pocit, že scény a dialogy mají trhliny, které kazí celkový dojem z příběhu. Což je škoda, jelikož jinak je film perfektně propracovaný, skvělá kamera, dokonalá hudba a vynikající herecké výkony (což není u herečky jakou je Cate Blanchett nic neobvyklého).

• 13.9.2017  09:39

Já byla spokojená. Sice tomu chyběla Ripleyová, ale nápad to mělo. Nový pohled na vetřelce a jejich stvoření a konec odkazující na první film z roku 1979 se mi prostě líbil. Navíc vždy jsem fandila vetřelcům, a proto pro mě byl konec extra dobrý. :)

• 21.1.2017  23:06

No sláva, konečně se dočkali básníci důstojného pokračování. Lehké a celkem příjemné sledování rodinného filmu.

• 6.1.2017  21:34
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

To jsou zase plnohodnotné komentáře, které odůvodňují proč někteří odborníci dali odpad. Po prvním dílu musím říct, že jsem spokojená. Nevykrádá to Četnické humoresky, poukazuje to na první kroky četnictva a hlavně československé republiky a herci nehrají jako amatéři. Suma sumárum prozatím 3 hvězdičky, jelikož se nechci ukvapit a uvidí se kam to povede, ale myslím, že pod tři to nepůjde.

• 7.9.2016  14:20
    Private Practice (TV seriál) (2007)

Seriál se myslím povedl. Jen mě mrzí, že jako spin - off Chirurgů se až příliš mnoho herců z Chirurgů objevuje v Private jako jiné postavy. To by se u spin - off seriálů stávat nemělo a když už tak výjimečně omylem. Jinak se seriál celkem vydařil. Sice má k Chirurgům daleko (nemá tak propracované příběhy, hudba není tak dobrá atd), ale mezi jinými seriály z lékařského prostředí má určitě vysoké postavení.

• 24.8.2015  21:58
    Polda (studentský film) (2014)

Opět nepochopím hodnocení některých slovem odpad. Co je pak pro vás takový film jako Babovřesky? Myslím si, že studentské filmy, takhle povedené si zaslouží lepší hodnocení. Ano má chyby, právě proto, že je to studentský film a mladí filmaři se pořád učí, ale i přes několik chyb se jedná v studentském formátu o kvalitní a vydařený snímek. Lepší než řada českých celovečeráků. FAMO už dlouho ukazuje, že na rozdíl od FAMU, vychovává kvalitní filmaře.

• 2.9.2013  20:19
    Smradi (2002)

Film byl dost zajímavý. Akorát trochu extrémní a to v tom smyslu, že ukázka rasismu byla až přehnaná. Neříkám, že se s tím slušný romové nepotkávají, ale ta nepravdivá obvinění byla až moc... Jinak skvělé herecké výkony jak Pana Trojana a paní Špalkové tak i Jana Ciny, kterého jsem nepoznala.

• 2.8.2013  17:13

Skvělé téma a moc dobrý film. Bohužel pro mě mínus zvolením hlavního představitele a to herce Willa Ferrella. Will je pro mě v něčem hrozně nechutný a tak mi ho ve filmu nebylo líto. Bude to asi tím v jakých filmech jsem ho viděla.

<< předchozí 1 2 3