Veni, vidi, vici (2009)

Nebylo to zase tak strašné, jak jsem si myslel že bude. Na druhou stranu, nebylo to o nic lepší. Při sledování mi to ale vůbec nevadilo...

Oheň (1991)

Nadprůměrné drámo, dobré obsazení. Kurt Russel byl třída, škoda že nechytil něco pořádného.

Dospívání po americku (1993)

Tuze dlouhé....přes všechnu uměleckou i jinou hodnotu to bylo tuze dlouhé. Co mi zůstane v paměti: "Už jsem doma vy šťastlivci!"

Smrt darebáka (1977)

Krásná Ornella Muti, psychopat Alain Delon...a příběh od nás z dědiny. Myslím tím pupek střední Evropy. Nebo Střední Evropy? A naprosto dokonalý Klaus Kinski!

Chladnokrevně (2003)

Ušlo to. Rejšl byla dost nepřitažlivá, když jedním okem koukala tamhle a druhým tuhle.

Spojenec (2006)

Velmi dobré, potěšilo. Zajímalo by mě víc o bývalých náccích kteří vysedávali v čelech "nadnárodních" společností léta po válce a díky kterým nyní máme USA a podobné státy v současném stavu, kdy s gustem a nadšením sobě vlastním šíří svoji svobodu.

Hněv Titánů (2012) odpad!

Vskutku tupý film, tak tupý, že ho stačilo pustit doma a teď si nemáme ani čím ukrojit chleba, protože všechno ve svém dosahu ztupěl. Tak snad jen v bodech: 1) Perseus se poté, co strčil Krakenovi ruku do kloaky, chytil ho za bachor a obrátil ho naruby žije nyní s partou otrhaných retardů na skalnaté pláži u moře. 2) Aha, prý jsou to rybáři. Zarazilo mě, jak chytají domnělé ryby. 3) Ne, opravdu nechápu, proč musí být v každém filmu od Zachraňte prezidenta, jeho dceru, jeho psa, po kreslený příběh nějakého cool hyperaktivního akčního zvířátka postava drsného módního slabošského rebela, který obšťastňuje okolí svými hláškami a především přístupem k životu charakterizovaným jako "podívejte jak je mi všechni jedno, chcu si jen užít a nesu si skrytou křivdu". 4) Proč musí být v každém filmu o válečnících křehká blondýnka? Tahle Rosamunda byla chudinka taková neduživá, že byla až neatraktivní, člověk by jí spíš pomuchloval ze soucitu a dal jí pořádně najíst. Když už tam musíte mít ženskou (i když tam nepatří), tak tam dejte himl hergot pořádnou babu, která bude mít pořádný stehniska, zadek, prsa a další ženské atributy ve zdravém a odpovídajícím stavu. Ne kuřátko, který se sotva plouží po place. 5) Benzínového psa ze začátku bych od filmařů odkoupil, stloukl bych mu u nás na dvorku boudičku a jelikož mu teče z držky pohonná hmota tak drahocená v dnešním světě, kojil bych s ním naše auto. 6) Byla to karikatura antických hrdinů, hnus a hnuj. Fuj!

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Tak předně, nevím proč každej druhej šulín sem hází odkaz na Hooligans. Asi neviděli jinčí film vo rawdies a chtěj ukázat že jsou světaznalý. Film samotnej byl vcelku povedený až na pár zanedbatelných detailů, ale chybělo mu závěrečné finále.

Exit Humanity (2011) odpad!

U Manytůa! Že to bude chujovina napověděl už první záběr, ve kterém byl drahocenný denník Youngovic famílie rafinovaně umístěn mezi devatero rozkinklaných svíček. Musím dát Enšpíglovi za pravdu, také mě sere jebavá kamera, hlavně ve scénách kdy dva konverzují, jeden kope hrob apod., tam, kde se nic neděje. Jsem rád, že Václav upír Krejčí dostal zase po letech roli a objevil se na plátně zde coby první zombík ve filmu. Nevím hele. Ten úvod zmatený, najednou spotříte upíra Krejčího jak se sune někam po mezi, pak hlavní hrdina jde z baráku a jen tak mimochodem odpráskne souseda, ani jsem nestihl zaregistrovat je to zombí není to zombí... K mému smíchu pak soused opravdu prišel. Zombíci kvičí jak žížnivý svině, no... vypadají jako když se se spolužákama vracíme z provozovny... No slabota!

Nepřítel pod ochranou (2012)

Dvě hvězdy za akci, jinak příběh mi moc nedával smysl, spíše mi to připomínalo parodii na Bournovu trilogii. A mělo to i stejný happy end.

Ovládací panel
6 bodů