Kožené slunce (2002) (TV film)

Jediné co mi na tom vadilo byla Jiřina Jirásková.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Kdyby se nesnažili být za každou cenu tak vidlákovští, tak by to bylo celkem fajn. Ta snaha ztvárnit určité typy je příliš očividná a křečovitá, takže to kazí dojem. Jinak ale paráda. Co mi ale vadilo úplně ze všeho nejvíc byla ta pojebaná Hnátková a Vilhelmová.

Dealer III (2005)

Je to síla.Nicolas Windig Refn natočil opravdu kvalitní trilogii. Chcete-li se vzdělat a dozvědět se něco o tom jak to chodí v drogovém byznysu, tak tohle je film pro vás. Mohamed v mrazáku. "Kdo je tohle?" "Polák." A tenhle? "Albánec". Tak to je v pořádku. Srbská mafie v Dánsku, úplně mě z toho mrazí v zádech. Ten "čistič" jak měl napsáno "Radovan" na triku... no ty vole...hotovej válečnej zločinec.

Pes Baskervillský (1959)

Christopher Lee má vskutku chování aristokrata, spojitost případu dával tušit skvělým herectvím i představitel Stapletona, no a Peter Cushing, to je jev sám o sobě. Scéna, ve které afektovaně promlouvá směrem k Dr. Mortimerovi, načež se zprudka otočí a s neuvěřitelným výrazem zakuchne dýku do stolu je perfektní. Čokl byl ale spíš pro smích:)

Generál (1998)

Nuda celkem...příliš dlouhá stopáž. Brendan Gleeson hraje skvěle, to jak si pořád schovával obličej na mě působilo až trochu ďábelsky.

Samuraj (1967)

Film je to velmi dlouhý a rozvážný, herci hrají dlouze a rozvážně, takže se u toho člověk dost často nudí. Nelze stavět film jen na Delonově upjatém čumění na vše kolem. Pohled má pevný, to jistě, oči zelené, to jistě, ale skoro dvě hodiny na to koukat...pche...Kam se hrabe na Belmonda. Ty dvě ** dávám za scénu v baru, těsně před finále, kdy si nandavá gumové rukavice, to byla paráda, to zase jo. A také se přiznám, že jsem příliš jasně nepochopil konec.

Hallam Foe (2007)

Dobrý film o jednom halamovi. Byl trochu úchylný, ale zase na druhou stranu měl k tomu úchyláctví vytvořené celkem dobré prostředí.

Kořist (1971)

Slabá belmondovka...jediné plus byla Dyan Cannon, scéna ve které ji Belmondo fackoval přičemž se rozsvěcovalo a zhášelo světlo, povedená bitka s tím amantem a honička v pekáčích.

Borsalino (1970)

Parádní gangsterka s Belmondem a Deloinem. Skvělé prostředí, supr plavky a dobrá show s bednou plnou koček na tržišti:)

Banánová slupka (1963)

Oddychovka s klasickým mladším Belmondem. Musím ale říct, že ho zde vcelku zastiňuje skvělý Gert Fröbe, jeho čača na hotelové chodbě, to je opravdu něco:)