Krupiér (1998)

"Tvůj kluk mě ojel, vykouřil mi haš a pak mě udal. Co si o tom myslíš?" Myslím že to byl setsakra dobrý film o jednom trochu zvláštním frajerovi. Mám z tohohle snímku radost.

Solomon Kane (2009) odpad!

Bravo. Chlap v klobouku, Solomon Kane, mi podezřele připomínal někoho jménem Van Helsing. Dialogy byly tak neobvyklé, že ačkoliv jsem klimbal fest, přesně jsem věděl, jaké budou za vteřinu vyřčeny fatální fráze. Představitele hlavního padoucha film zřejmě bavil asi jako mě, poněvadž nejspíš usnul na záchodě a jak mu padla hlava tak se mu na ksicht otiskly noviny, který do tý doby četl. Ujetý, trapný, patetický, nudný.

Země nikoho (2001)

Dávám plný počet bodů, protože na takovéhle věci by se nemělo zapomínat. Naopak, měly by být dnes a denně připomínány, abychom se jednoho dne neprobudili a nezjistili, že jsme opět v tom samém průseru. Mino a Čiki, jedno neřešitelné?? dilema, voják na mině... během filmu jsem se trochu začal nudit, ale závěrečný záběr mi nejspíš zůstane v paměti dlouho. Opravdu síla. Rubali se tam až by jeden zvracel a nejhorší bylo, že všichni ostatní jenom přihlíželi. OSN se nálepky organizace na baterky nejspíš už nezbaví.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Napsal jsem komentář zhruba o délce dvou A4. Bohužel, formulář čsfd na hodnocení pořadu to nevydržel a smazalo se úplně vše co jsem pracně napsal. Tudíž na to peču, znova to psát nebudu. To hlavní: 1) Pohlreich je sice hulvát, ale ví, co dělá, a takových jako je on, by mělo být víc, aby dali za uši těm blbům, kteří se vyskytují v hospodách i mimo ně. 2) Sere mě čím dál tím víc typická česká nátura, která má tři prdele hemzů o všem, zejména o tom, o čem nemá ani páru, ví a umí hovno, ale je extrémně sebevědomá a tudíž drzá, plus není zodpovědná a sere na ostatní, přestože jsou to taky Češi. 3) Dobrý, některý hospodský si zaslouží přesně Pohlreicha, ale pozor - taky je třeba brát zřetel na to, že existuje velká skupina lidí, který zrovna moc peněz nemaj, tudíž, jídlo v restauraci za dvě kila je prostě pro ně moc. No moc nečumte, je to tak. Ale věřím, že i my chudí se můžeme v hospodě najíst dobře připraveného jídla, které má slušnou cenu. Rád podiskutuju s kýmkoliv, kdo si myslí něco jiného. Na samotné urážky a nadávky neodpovídám. Nazdar.

Bouchači a bouchačky (2001)

Nezapomenutelná finální scéna, kvalitní zasazení absurdity do reálného života, krásná fyzioterapeutka...pobaví.

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Nejvíc mě pobavil nejspíš Bittner:D

Po svatbě (2006)

Výkony herců stojí za to. Život, zdá se, je jedna dlouhá křivka oscilující mezi příjemným a nepříjemným. Věřím, že i přes obrovskou hrůzu, strach, zoufalství a bezmocnost bude zakončení této křivky... vlastně ani nevím jaké. Zřejmě takové, jaké má být.

Kuky se vrací (2010)

Osobně jsem čekal víc. Nicméně dobrý nápad, vynikající zpracování a skvělí Zdeněk a Ondřej Svěrák.

Švestka (2001) (divadelní záznam)

Husa v košíku je dokonalá...

Dobrman (1997) odpad!

Ujetá perverzní nechutná píčovina.