Poručík (1992)

Nedojme, neosloví, nebaví. Nuda a zfetovanej fízl. Holt leta za zamřížovaným oknem udělaj svoje.

Pomsta hříšnice (2012) (TV film)

Nejdřív to vypadalo sympaticky, rytíři byli takový špinavý v ksichtech, řikal jsem si ahá, to bude nějaká neholywoodská výprava a kostýmy co..., jenže pak....Hlavní hrdinka je jakási běhna, která se ohání mečiskem jak chlap, hlavní hrdina je fricek trpící amnézií, poláci vypadají jako čerti, češi vypadají jakomongolové, mongol vypadal jako číňan, němci vypadají jako švédi....ani trpaslík z hry o trůny tam nechyběl... Kníže Václav vypadal jak homosexuální rock star, velký inkvizitor zase jako viking... a těch pár nahatejch bab co se tam mihlo to nezachrání.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Křížovi prostě tahle role sedí, i když se z něj posledně snažili udělat debila. Tentokrát ovšem povedený film, líbila se mi taková uvolněná laskavost z toho čišící. A všecky holky co se svlíkly měly fajne dudy. p.s. Mazda product placement OK, ale Protonový centrum už mě sralo.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Na tomdle filmu se mi líbil rozdíl ve schopnostech jednotlivců a skupin, jmenovitě, jak delta válcovala všechny ostatní a Benicio s Jošem jak válcovali taky všechny ostatní.

Focus (2015)

Na Willa Smise rád koukám, mělo to drajf, karisma, tach na branku, seksepýl. Akce, luxus, hezký lidi, dobrý pokoukání.

Fakjů pane učiteli (2013)

Tohle docela ušlo, zasmál jsem se. Některý vtípky byly fakt k světu a středoškolačky se zdály rajcovní.

Birdman (2014) odpad!

Jako helejtese, já nemám kdy abych svůj drahocený čas marnil pohledem na exhibující rádoby drsné nezralé kreatury typu Galifiňukase et consortes. Nechápu jak se to někomu může pozdávat. Nechápu, jestli je to rozdílem kultur anebo osobníma odlišnostma, ale prskající sprostej přerostelj fousatej fracek a podivně ujetá fantasyKeaton mi prostě totálně neseděj.

Krásno (2014) odpad!

Žel, Sokol je dement. Žel podruhé, co mohlo být zajímavé téma s naznačeným potenciálem (utopená matka, návrat na rodnou hroudu atd. zůstalo totálně nevyužito.

71 (2014)

Pefektní. Myslel jsem si, že to bude dakési bezduché utikání skrzevá probourané příčky, kterýžto obraz mi v mysli vytanul jako vzpomínka na syrovost Day-Lewisova Boxera, leč nestalo se. Bylo to napínavý, postavy se mi zdály reálný, bylo jich tam akorát, tajní fízli supr, Paul Anderson supr imidž drsnýho cápka, s takovým ksichtem prostě zloducha nejde nezahrát. Když pak vojín Húk zapích toho nesympatickýho sráče na sídlisku, mocně se mi ulevilo. Dobré!