Poetic Justice (1993)

Nadhodnocená blbina o ničem. Takový černý venezuelský Hallmark.

Waco (2018) (seriál)

Těžko říct, jak to tehdy vlastě bylo, ale jako seriál to funguje. Dementi na obou stranách barikády.

Avengers: Endgame (2019)

Nechal jsem si to uležet v hlavě a počkal si na tu velkou chvíli. A už je to tady. Avatar padnul a Avengers vládnou. Možná to není nejlepší film od Marvelu, ale jako zakončení dekády je to dokonalé. Všichni dostanou dost prostoru na zakončení svých příběhů. Akce, emoce, slzy. Jsem rád, že jsem mohl být u toho, když se psala historie.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Narozdíl od mnoha jiných lidí mi nikdy pavouk nepřišel jako zajímavá postava. A tady už kope docela mimo svojí ligu. Ale pořád je to Marvel, takže v pohodě.

Captain Marvel (2019)

Marvel mě nikdy vyloženě nezklame. I do tak nic moc filmu umí dát pár pěkných překvapení a twistů. Jen nechápu, proč tak mocná bytost sehrála tak malou roli v dalších událostech. Sbohem Stane a moc díky za vše.

Auta 3 (2017)

Pixar do toho pořád umí dát srdíčko a to je dobře. Jeď, Blesku!

Upgrade (2018)

Celkem pěkné varování před technologií, která stejně nikoho nezastaví, protože lidi jsou tupé ovce a zaslouží si svůj osud.

John Wick 3 (2019)

That fuckin' nobody je zpět a zase řádí jak morová rána. Co chtít víc, že? Těším se na další díl s názvem Světová válka W.

Hardcore Henry (2015)

Akční žánr dostal úplně nový rozměr. Doslova. U některých scén ani netuším, jak je sakra natočili. A je mi to jedno.