Není čas zemřít (2021)

Není tvoje, není čas zemřít. Co bude dál? Není čas byt mrtvý. Nejlepší na filmu je, že se příště začne od nuly s novým hercem, díly kdy jsem si musel pamatovat děj předchozích bondovek už nikdy více.

Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série)

Mě už je velmi těžké seriálově či filmově překvapit a téhle olihni se to povedlo. Vůbec jsem nepochopil o čem v reálu hra na oliheň je i když pravidla byla vysvětlená pečlivě. Naštěstí to pro děj seriálu nemá žádný význam a dostanete scenáristicky dokonalé dílo, kde prostě poklička sedí na hrnci.

Matrix Resurrections (2021)

Chtěli jsme další díl, tak tady ho máme, teď doufám, že už další díly nebudou. Tuhle slátaninu nemá cenu ani komentovat, kdo chce tak se na to stejně podívá.

Porter Ridge (2013) (pořad)

Buran z vrakoviště si žije svůj vlastní život bez pravidel. Ze začátku jsem si myslel, že to snad nemůže myslet vážně, mýlil jsem se. Na užovku si pořídí plamenomet, manželce místo karavanu koupí školní autobus, toaletní papír na záchodě má jen pro případ nouze. Hlava mi nebere jak policajtovi rozebrali auto a dělali sním bordel, královský jsem se bavil.

Na Pavláska (2020) (pořad)

Lukáš si ze sebe umí udělat srandu a umí si ji udělat i z hostů. Vítám i komunikaci hostů mezi sebou.

Dílna poslední naděje (2017) (pořad)

Kdokoliv kdo spoléhá na tuto bandu lidí musí žít v opravdovém zapadákově.

Junk Gypsies (2011) (pořad)

Mám rád produkci Discovery, ale tohle je na mě moc. Dvě potrhle ženštiny s účesem z 90 let, vyrábějí nevkusné věci a prodávají je stálým zákazníkům. Kýbl rozstříleli brokovnicí a udělají lustr, z lesního rohu udělají lampičku, rezavou židli natřou nevkusnou barvou za dolar, hold Texas.

Vzpomínky na lásku (2004)

Nejlepší film, jaký jsem viděl od Forrest Gump. Asi hodně pomohla má současná situace, vůbec nechápu jak mi mohl tento film, tak dlouho unikat a vidět ho 15 let od premiéry. Má to pomalí rozjezd, ale to vůbec nevadí, protože každou minutou graduje až někde do nebe, bravo.

Války kontejnerů (2013) (seriál)

Hromada amerického testosteronu přihazujíc horentní sumy na obsah kontejnerů. Pozitivně hodnotím velmi svižný střih, díl než začne nudit skončí.

Take me out (2017) (pořad)

Mě se to libí, nesmí se to brát jako seznamka, ale jako show. Holky odmítnou muže jen proto, že by po nich chtěl denně vyžehlenou košili. Dáma se diví, když má prsa pomalu větší než obličej, že se muž zaměřuje na prsa. Rande dost často nevyjde, kvůli tomu, že muž o zvolené ženě ví výrazně méně než ona o něm. Bylo by zajímavé udělat, kdyby byla i opačná soutěž, kdy by 30 mužů usilovalo o jednu ženu.