ZackSawyer

ZackSawyer


Neúspěšný rentier

7 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Miluju to. Vyrostl jsem na tom a doufám, že ještě nějaký ten rok budu moci koukat na příhody postaviček z města Springfield. Vždycky se zamyslím nad tím, koho z městečka mám úplně nejvíc rád? Je to těžké, ale čím jsem starší začíná se mí čím dál více líbit pan Burns :-D Ačkoliv nápady, představy a svět Homera v jeho hlavě nemá chybu a nikdo ho asi už ničím nepřekoná. A propo: "Homere, musíme šetřit! Dva tisíce dolarů měsíčně za vlasovou kůru, je vážně hodně" :-D

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Kult, slovo, které vystihne tenhle skvělej počin. Pro někoho blbost, pro někoho zdroj neskonalé zábavy. Hádejte kam pařím já? :-)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Tahle šestice se jen tak neokouká. Viděl jsem to x krát, ale nevím čím to je, ale kouknu na to vždy zas a znova. Chandler nemá chybu a co, že on to vlastně dělá? :-) Chtěl bych talent co má Phoebe, to jsou teprve songy :-)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Myslel jsem si, že nic lepšího jako Přátelé už nebude. Představte si Přátele a It Crowd a nějak to tak nějak smíchejte a vypadne vám The Big Bang Theory. Doporučuju koukat jen na originální znění, protože cz dabing totálně pohřbil charakter Sheldona, který je asi nejlepší a nejvýraznější a nejprotivnější z celé skupinky. Po pár dílech jsem se do toho zamiloval. Opět skvělé profily jednotlivých postav. Doporučuju.

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Možná nejsprostší seriál - zatím. Eriček a Butters to je dvojka. Ztřeštěné příhody party školáků, kteří jsou ale chytřejší než dospělí. Mám to rád a ne jen kvůli formě, ale kvůli tomu do čeho všeho se autoři strefují.

 • poster

  Americký táta (TV seriál) (2005)

  Podle mě lepší než Family Guy. Roger - nejlepší mimozemšťan, který zatím hrál ve filmu či seriálu. Je totiž neskonale hravej a vtipnej a cynickej. Další "typická" rodinka z USA ;-) Perfektní.

 • poster

  Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

  Ačkoliv víte jak bude probíhat další epizoda tohohle seriálu, tak se na ní přesto vždy těšíte. Přijde mi to pořád vtipné, jiné a přitom zábavné. Snad to nezruší.

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  Viděl jsem to už když to přišlo a byl to kult. Ale až když se na to koukám v cz dabingu, tak si to vychutnávám ještě víc. Dabing se povedl a rychle a dobře se na něj zvyká. Snad budou předabovány i filmy ;-) Přeju si ještě další filmy Matte prosím.

 • poster

  Chalupáři (TV seriál) (1975)

  Poetika českého chalupářství v čele s neskutečně šikovným panem Kemrem a dědou Sovákem. Pohladí po duši, je to návrat v čase...

 • poster

  Black Books (TV seriál) (2000)

  Neurotický Bernard, asi nejhezčí alkoholička Fran co znám a nejlepší zaměstnanec na světě Manny, nekompromisních 5 hvězdiček, i když uznávám, že někdy zejména ve třetí řadě pár dílů klesne na 4. Ale i tak když to zhodnotím jako celek je to vynikající seriál s neotřelým humorem s velmi běžnými zápletkami normálního života. Kdo nemá rád víno nepochopí osudy těchto lidiček (postaviček). Jen škoda, že jsou jen 3 série :-( Přál bych si jich mnohem více. Nicméně jak se říká, v nejlepším je nutné přestat. Děkuji.