Vikki

Jarda F

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 25.5.2020  11:22

Zlo made in USA a jejich desítky let trvající ohrožování celé planety atomovými zbraněmi a propaganda tu bude ještě fanaticky vřískat o ruské hrozbě. A jak se ukazuje všechno je jinak!! Tohle je jen střípeček z obrovské hromady zla zvaného USA.

• 17.5.2020  01:09
    Hvězdná výprava (TV film) (1996)

Trapně okopírovaná Hvězdná pěchota což byla konec konců taky jen sračka.

• 16.5.2020  14:07
    Rychlejší než smrt (1995)

Jen další ubohá fenistická sračka spoza velké kaluže o drsné krávě s koulema.

• 15.5.2020  20:07
    Rudý baron (2008)

Tak zfušované a nepřirození, že je to jen k blití. A ty naprosto příšerné trikové záběry jak ze středověku. Podívejte se na film Velký Valdo pepper, tak se točí letecký film, ale né tenhle hnůj.

• 12.5.2020  11:21
    Amerika po roce 2000 (TV seriál) (2018)

Propagandistický odpad

• 9.5.2020  10:43

Nejen usa plodí kvanta filmových sraček, že přetékají filmové smrduté septiky. Jejich věrní spojenci nemohou zůstavat pozadu. Vypatlané bárbínky a bezpohlavní zženštilí koloušci, všichni omotání předraženým textilem z Číny a polití kvantem jedovatých parfémů a devadesát minut jejich kydů o hovnech. Obvyklý primitivizmus a zvratky.

• 8.5.2020  14:25
    Paragraf 224 (1979)

Tady je debilních keců to by člověk blil. Jde o vcelku jednoduchý příběh, kde se prolíná osud hlavního hrdiny s osudy ostatních postav a všechny je spojuje život v ekologicky zničené krajině a co s tím. Zvládnuto celkem dobře a autorům se podařilo vyhnout nadbytečnému schůzování a soudruhování. Aby to mohli více roztočit bránila nepochybně i cenzura a tak je z toho spíš takové slušné komornější psychologické drama, které má hodně co říci i dnes.

• 8.5.2020  09:31

NIKDY NEZAPOMEŇTE KDO JSU TI TZV SPOJENCI - JEN ZBABĚLÝ INTRIKÁNI A VRAZI - Nikdy nezapomeňte jak nás prodali fašistickým tyranům a co ti prováděli v Evropě!!, Dnešní eurozmrdi překrucují otřesným způsobem dějiny a neštítí se těch nejabsurdnějších lží, které šíří s fašistickým fanatizmem !!! Hitler z nich musí mít v záhrobí radost jací jsou jeho i čeští soukmenovci zmrdi!! !!! NEDOVOLTE NOVODOBOU OKUPACI A ZNIČENÍ NAŠEHO NÁRODA NOVODOBÝMI FAŠISTTICKÝMI DIKTÁTORY !! Naši předci, kteří umírali za naši zemi se musí v hrobech obracet když vidí ty současné eurozmrdy a slyší jejich otřesnou lživou demagogii, která překonává staré komunistické lhaní nejméně stonásobně!!!

• 7.5.2020  10:17
    Dějiny letectví (TV seriál) (2019)

Technicky fajn, ale jinak je to propagandistické podsouvání lží a manipulací ve prospěch západu a USA ačkoli bylo vše často uplně jinak. Dokumenty nás nemají jen na oko seznamovat s dějinami letectví apod ale především manipulovat naše myšlení, podsouvat lži a demagogii a štvát proti údajnému nepříteli... zbabělí militantní fanatici a světoví agresoři z USA rozpoutávají další studenou válku a neštítí se absolutně ničeho.

• 2.5.2020  18:06
    Šťastný nový rok (2019)

Obvyklý současný odpad našich současných tvůrců a pseudofilmařů. L9né čůzy, které nic nedělají jen se celé dny povalují v přepychových vilách, které jim zařídili manželé , kteří musí makat 20 hodin denně aby to ty naduté kurvy měly a ještě pak ohrnnují rypák a na manžele si stěžují a jsou překvapeny, že se na ně manžel vykašle. . Klasická debila o současných megakurvách, o kterých není třeba točit stačí se podívat okolo.

• 1.5.2020  21:43
    Na krátko (2018)

Neuvěřitelně utahaný a nudný film, který si hraje na cosi psychologického, ale je to neskutečně zdlouhavá matlanina s obrovskou kupou totálně hluchých míst díky kterým je ještě neskutečně delší. Můžete čekat kdy se stane něco zásadního, kdy se vůbec bude něco dít, ale nedočkáte se, nebude se dít nic jen se to stále potáhne skoro dvě hodiny jako sopl a díky neskutečně dlouhé stopáži usnete dlouho před koncem. Tenhle film nemusel vůbec vzniknout.

• 1.5.2020  17:49

Megasračka jak z ameriky aneb názorná ukázka jak v usa zkurvili lásku a udělali z ní jen sprostý obchod se svědky, předsvatebními smlouvami a posvatebním totálním oškubání a zničení mužů a otců zvráceným lidská práva pošlapávajícím diktátorským feministickým zřízením. Samzřejmě u ameriky nemůžou chybět úchylné muže hrubě ponižující sexuální sračky. Film pro dementní a bezmozkové diváky bez nejmenší kvality a v závěru nemůže chybět kupa neskutečně kýčovitých kydů. Prostě klasická primitivní fekálie, kterých chrlí za velkou kaluží stovky.

• 1.5.2020  14:59
    Zlato: Dějiny jedné posedlosti (TV film) (2018)

Manipulační odpad a nekonečné zdůvodňování proč je kapitalizmus tak úžasný...... jen šíření demagogie a manipulací, aby byli lidé udrženi ve slepé víře k megagrázlům šířící zhoubný vřed zvaný kapitalizmus. Víc než názorná ukázka jak gigantický podvod je jakýkoli obchod a jak je vše giganticky zmanipulováno vždy ve prospěch těch nahoře. Kdyby lidstvo nebylo tupé stádo idiotů, se kterým si každý zmrd může dělat co chce, a jednoduše se těm nahoře na veškeré zlato vysrali a řídíli se tím, že nejdůležitější je být zdravý a mít okolo sebe skutečné přátele a rodinu - to je to nejhlavnější ve vesmíru - a poslali ty zmrdy co si vymýšlí obriovské mega machinace do prdele .. tak teprve pak se staneme bohatými a ti zmrdi co si vymýšlí megamanipulace vychcípou a půjdou pod most, protže jejich štěstí je založeno na megachamtivosti...ale stejně chcípnou s holou prdelí .

• 30.4.2020  11:07
    Mory Vratislavi (2018)

Úchýlná morbidní sračka pro úchylnou morbidní společnost současného světa, která vyžaduje čím dál větší úchylárny ke svému zvrácenému uspokojení a masturbaci. Včetně toho, že tahle sračka je i volně přístupná dětem, které jsou v té zvrácené úchylné morbiditě vychovávány a stejně jako současné generace i z nich budou jen úchylná hovada vyžadující ještě horší zvrácenosti.

• 30.4.2020  03:08

UŽ DESÍTKY LET NÁM FILMAŘI UKAZUJÍ O ČEM JE TZV DEMOKRACE A KAPITALIZMUS - obrovské intriky, vraždy, fanatické šíření lží, demagogie a manipulací, že fašistický ministr propagandy Gobels i s Hitlerem blednou závistí a to vše ve prospěch těch nahoře, kterých se ty sračky dole bojí ačkoli jich je mnohem víc a snadno by ten vrcholek smetly navždy do hajzlu, ale ......... Ti nahoře k tomu samozřejmě potřebují naprosto tupé stádo nemyslících idiotů, se kterým si můžou za kus chleba a pokryteckou falešnou lichotku dělat co chtějí. Česko je od 89 roku tou nejlepší ukázkou a můžeme se chlubit, že tupých stád tu máme hned několik a tento film je víc než názorně ukazuje v sále té vražedné show ....... akorát, že tato pohádka jako většina končí spravedlivě což už bohužel díky ješitnosti a idiotizmu tupců ve stádu v realitě není možné.

• 29.4.2020  20:20

DALŠÍ Z NÁZORNÝCH UKÁZEK CO TO BYL FAŠIZMUS A KDO BYLY FAŠISTÉ, KTERÉ DNES RŮZNÉ NAŠE EUROZRŮDY OBHAJUJÍ !! Takové mučení, které museli vytrpět vězni ve filmu by měla prožít naše známá eurozrůda a ochránkyně fašistů, ale také třeba ti co obhajují sudetské fašisty a stojí proti našim předkům jak je vidět v té odporné sračce toho hnusného slovesnkého vlastizrádce a špinavce co natočil habrmanův mlýn. Jeho fanoušci i autoři by měli toto zažít, aby věděli co tu jejich fašističtí miláčci včetně sudeťácké vydatné pomoci páchali za zvěrstva!!!

• 29.4.2020  20:14
    Tajemství dešťového pokladu (TV film) (2008)

Novodobý filmový primitivizmus v podání totálně neschopných rychlokvašek, které nemají na filmovém plátně ani v TV co dělat. Tak hnusné a nepřirozené výkony a jejich stvořitelé patří hluboko na dno filmového septiku. Pro naši zemi, která patřila ke špičkám ve filmovém průmyslu se svou kvalitou herců je tahle megakravina jen další obrovskou ostudou.

• 20.4.2020  17:54
    Špindl 2 (2019)

Týýý krávo velebnosti to jsem šel blejt jak už dlouhgo nikdy. Ani vypumpovanej žaludek by nebyl tak prázdnej. Po neúspěchu jedničky dala od té sračky asi většina herců ruce pryč a sesšla se jen spodina , aby přivedla na svět neskutečnou fekálii. ALE HOVNO I KDYŽ ZABALÍŠ DO ZLATÉ FOLIE......... JE POŘÁD JEN HOVNO. A to jsme byli zemí s perfektními komediemi a filmovou tvorbou celkově včetně skutečných a kvalitních herců a žádné rychlokvasící umělé náhzražky.

• 13.4.2020  13:52
    Druhý dech (TV seriál) (1988)

Seriál je velmi dobbrý. Rozkrývá bordel tehdejšího režimu v zemědělství. Kdo ví proč nezkončil v trezoru jako protikomunistický. Možná kvůli pár úpravám, které se museli udělat, ale i tak dost pichlavě útočil na tehdejší režim a protekcionalizmus. No v dnešní havloidně skurvené době je vše ještě stokrát horší. Trochu moc se v něm pracuje což chvílemi už nudí, ale jinak kvalitním zůstává včetně perfektně zpracovaných mezilidských vztahů a postojů. Není plný úchyláren jak bývá zvykem dnes , a je dobrý takže se asi řadě místních blábolilů líbit nebude.

• 9.4.2020  13:55
    Anděl Páně 2 (2016)

NASTAVOVANÁ KAŠE TĚŽÍCÍ Z JAKÉHOSI ÚSPĚCHU JEDNIČKY. opakující se vtípky na jedno brdo a vymývání makovic pánbíčkářstvím. krom toho tu měl někdo asi velké komplexy, nevím jestli víc Božka Němcová nebo Jiří Strach, protože tu jsou zásadně a stále všude jen špatní chlapci, kteří musí nesustále prostit o milost, jako kdyby být chlapcem znamenalo být zrůdou tedy solidní ponižující feministický výplach, který k takovýmto zhovadilostem vychovává děti. pak se nelze divit, že slýcháme věty typu: ty seš kluk ty jsou zlí a nikdo ti neuvěří, mě uvěří každej protože jsem holka!!! Autoři by si měli uvědomit, jaké feministické zrůdy dnes žijí a jak se chovají a to v masovém měřítku a naopak pánové by se už konečně měli sebrat a začít si bránit důkladně svou důstnojst. Nj, ale to po dnešních zženštilích strachy podělných princezničkách asi chtít nemůžem. Ti se zmůžou jen na drsné kecy, ale stačí aby malá holčička zadupala a strachy se poserou drsný hrdinové natož, aby si bránili svou důstojnost a úctu.

• 31.3.2020  06:46
    Joker (2019)

Debilní psychosračka, která che těžit z původní slávy původního batmana.

• 30.3.2020  15:30

Šikovný psychologický film. Mladým úchylným generacím se líbit nebude, nejsou tu agresivní scény plné létajících a praskajích částí těla s roztřísknutými vnitřnostmi ani hzrubá vulgaritta současných primitivních neandrtálců. Žádný úchylný zmrd tu nenutí běhat nahí dospívající chlapce a nenutí je k masturbaci ani nemusí předvádět své pohlavní orgány jak je dnes u havloidy odchovaných pedofilních zmrdech zvykem.Je šmrcnutý tehdejší ideologii, ale oproti těm dnešním havloidním totálně prolhaným a zamnipulovaným megasračkám je stále na solidní úrovni.

• 22.3.2020  02:17

Realita americké demokracie a kapitlaizmu. mafie, korupce, vraždy dětí, drogy.

• 22.3.2020  02:13
    Rozdělený Adam (TV film) (2015)

Klasický odpad s zženštilým metro kolouškem pro vlhké čvachtalky a pedofilky.

• 18.3.2020  14:34

KLASICKÉ AMERICKÉ FEMINISTICKÉ FEKÁLIE O PSYCHOTICKÉ ZRŮDĚ, KTERÁ NIČÍ ŽIVOT DRUHÝM NA KTERE SI ZASEDNE. TY KECY PUBERTÁLNÍCH mozečků O TOM JAK JE FILM NĚŽNÝ JSOU K ZEBLITÍ. KLASIČTĚJŠÍ AMERICKÝ FEMINISTICKÝ SAJRAJT ABYSTE POHLEDALI. Tak jak to píšu obvykle-být vše naopak a chovat se takto úchylně kluk tak se feministické zrůdy zblázní. JSTE TU SAMÉ NAGELOVANÉ JELITA, ŽE VÁM TO NEDOCHÁZÍ JAKÝ JE TO TERROR VŮČI KLUKŮM, KTERÝ PODPORUJETE?? !!!!! Hlavní hrdinka trpí těžkou psychickou poruchou psychopatické posedlosti, která patří k těžkým nemocem a to se tu proapguje jako normální?? Čím tady přemýšlíte, že taková kurvárna obhajující úchylnou psychopatku má takové hodnocení??!! kluka by za to označili ihned za hrozného úchyla a byl by to skandál jak prase, ale když je úchylná holka je to vpořádku?? A že těch úchylaček je!!! AlE pánové jsou dnes zženštilé podělané sračky neschopné se tvrdě postavit a hájit svoje práva!!

• 17.3.2020  16:59
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Obvyklá primitivní sračka.

• 17.3.2020  16:54
    Válka a já - Anton (E01) (epizoda) (2019)

Neuvěřitelné? Že by ČT ukázala pravdu o tom jaká fašounská pakáž nás vyvražďovala a vyhnala z pohraničí a následně okupovala? Tomu se mi nechce věřit. Je to natočené němci to nebude jen tak v dnešní době kdy se překrucijí dějiny a lže se, že ani komouši tak nelhali jak tyhle současné kurvy.

• 16.3.2020  16:40
    7 vteřin (2005)

Zas nám země sraček pustila další fekálii do oběhu.

• 16.3.2020  16:38
    Nukleární cíl (2005)

Další primitivní debilita zamindríkovancú za velkou louží, kterou si léčí své komplexy a touhy diktátorsky ovládat celý svět.

• 14.3.2020  17:55
    Konfident (2012)

Škoda strácet čas s takovou sračkou a ještě s hereckými lůzry a zaprodanci v čele. Přesně jak kdysi starý režim dokázal natočit přehnaně agitační film tak tentýž hnus se točí i teď, zas je přehnané a agitky a výplach na politickou objednávku současných totalitních diktátorů, kteří jsou o dost horší než byli ti rudí.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33