Vikki

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 19.2.2019  21:05
    MOST! (TV seriál) (2019)

Jen proto, že to jakousi drsností a vulgaritou vybíhá ze zaběhaných klišé se z toho ještě neposeru zvláště když vidím kam seriál vmanipulovává tupé stádo aniž by si toho všimlo, navíc se tohle vysílá v době kdy u TV sedí i nezletilé děti. Dějově dementní manipulace.

• 16.2.2019  15:18

Zdlouhavá nuda. Děj velmi skokový, roztrhaný a primitivní, trapně si hrající chvílemi na psychologický a chvílemi na dobrodružný film, ale jen si na to opravdu hraje. Celkově film vůbec nemá spád prostě jen taková matlanina všeho možného dohromady.. Být hlavním hrdnivou tak mě takový paskvil rozhodně nepotěší. Film pro tupé masy ovcí.

• 13.2.2019  18:33

Neskutečně primitivní sračka. Ubohé a trapné jak z ameriky.

• 11.2.2019  08:38

Tragicky otřepané téma a jakožehvězdy to rozhodně nijak nezachrání ani počítačové omalovánky.

• 4.2.2019  11:06
    Maximální rychlost (2007)

Zas jen megasračka o krávě s koulema, plná sexistických útoků na muže jak už tomu v úchylných státech bývá zvykem. Dějově naprostá debilita od které utečete po pěti minutách.

• 6.1.2019  17:36
    Záchranáři (TV pořad) (2018)

Hnus a zvrácenost to je TV barandov, absolutní dno septiku.

• 31.12.2018  20:17
    Yes Man (2008)

V hlavní roli bezinteligenční tvor se svými idiotskými stále stejnými ksichty a bezinteligenční cosi jako film pro tupé stádo bezmozků.

• 28.12.2018  07:32

POLITICKÁ PROPAGANDA VE FILMECH PRO DĚTI, UBOHÝ A NECHUTNÝ JAK SAMA AMERIKA!

• 25.12.2018  12:12
    Volání divočiny (2014)

Tisíckrát okopírovaný příběh a opět jen okopírovaný bez fantazie. Autoři jen spoleháají na roztomilého medvídka a náctiletého kolouška, ale film nestojí za nic.

• 25.12.2018  06:01
    Dokonalý KLUK (TV film) (2014)

Obvyklá feminozní sračka made in jusa.

• 24.12.2018  16:05
    Kousek nebe (2005)

Zatraceně nepovedení Skřivánci na niti repsektive dokonale zkurvený. Ubohé kýčovité klišé od začátku až do konce. Za tohle by autoři měli platit a né dostat zaplaeno a navíc tolik let po té domluvené frašce v 89r otravovat s tímhle, už jste trapní, nikoho to nezajímá a ty sobecké nagelované zmrdy co jsme vychovali už tuplem ne. Nj ona asi havloidní kavárna zas vydala rozkaz natočit nějakou taokvou sračku, aby nebylo tolik vidět jak dál kurví republiku že?

• 24.12.2018  11:47
    Projekt X (2012)

Dílo o vykastrovaných retardech pro vykastrované retardy . A zpoměli jsme na kurvičky, které také měly raději zaschnout na hajzlprkýnku. Neskutečná sračka pro sračky, nikomu kdo má aspoň zbytky mozku, aspoň ještě pár buněk se líbit nemůže

• 23.12.2018  10:31

DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ SE NEKONALO - film běží a nic se nedějě - film stále běž í a nic se neděje - film stále běží a stále se nic neděje - a už je konec filmu. To je vše. ŽÁDNÝ PŘÍBĚH JEN OBROVSKÁ NUDA A ČEKÁNÍ ... NA NIC . Autoři jak vidno jsou absolutně bez nápadu, film je neskutečně suchý, prázdný, o ničem. Už v druhé serii bylo vidě, že autorům dochází dech a začínají vařit z vody a tenhle vývar je už jen pára nad hrncem, která se rozplyne a je ničím.

• 22.12.2018  13:04
    Armádní akademie (2007)

Zakažte už němcům točit filmy, uplně stačí sračky made in usa

• 29.11.2018  14:17

NAPROSTÝ FILMOVÝ ODPAD. Myslím, že skuteční hrdinové tohoto příbehu nebudou hrdí na paskvil, který filmaři předvedli. Otřesný střih a mizerně zahrané veškeré scény, vše působí velice nepřirozeně a čpí tu snaha ušetřit na všem kde to jde, největší katastrofou jsou pak počítačové trapné omalovánky, které mají znázorňovat letecké souboje, tak to je megahnus z nějaké obyčejné počítačové hry. Jako velký fanda letecktví musím zvracet když vidím něco tak spraseného. O letcích v Anglii už jsem toho mnoho četl i viděl, ale umělou sračku by měli zakázat. Je otřesnou filmouvou ostudou a názornou ukázkou jak dokonale sprasit film. Podívejte se na starší filmy znázorňující bitvu o Anglii ty jsou kvalitnější( i náš Tmavomodrý svět přes svou zdlouhavost a otravného Vetchého je o milion lepší natož pak film Bitva o Británii a další) , ale tohle je absolutní hnůj.

• 28.11.2018  15:35
    Kajaki (2014)

Nj těžký to mají ti okupanti, fakt těžký. Ale jsou fakt namakaní, poznali po výbuchu, že jsou v minovém poíli. Kravina mega spojená s trapnou propagandou.

• 9.11.2018  17:34

TAK SE TU PRÝ DLE ČLÁNKU NA SUPER.CZ MANIPULOVALO S HODNOCENÍM? CO VÁS NA TOM PŘEKVAPUJE? je to běžná praktika k ovládání tupého stáda. majitelé by měly důkladně hlídat falešné účty a né jen hrabat prachy za reklamu. A TO JSTE JEŠTĚ NEVIDĚLI JAK SE MANIPULUJE S HODNHOCENÍM NA Fdb.cz tam sbor afektovaných adminek zuřivě maže komenty a hodnocení i zadarmo a bez ohledu na to, že to jsou komentáře slušné, ale mají smůlu v tom, že soudružky diktátorky s nimi nesouhlasí, SVOBODA PROJEVU A RESPEKTOVÁNÍ NÁZORU U TĚCHTO SOUDRUŽEK ZÁSADNĚ NEPLATÍ no a kdo se tomu vzpeře toho vyštvou nebo zablokoují, majitelům je to fuk, hlavně prachy za reklamu, a tak je na tomto pofidérním filmovém webu hodnocení skutečně zmanipulované úž dlouhá léta. Tak co vás ještě přejvapuje?

• 9.11.2018  02:57
    Šup sem, šup tam (2003)

Úděsná krávovina.

• 31.10.2018  21:13
    Status Update (2018)

Zas jen klasická júes sračka pro retardované makovičky neschopné pobrat skutečnou kulturu a hltající tyto primitivní bezinteligenční kraviny, protže ve své zaostalosti na víc nemají. Metrokoloušek neboli levná opice v drahých hadrech a samozřejmě nechybí Bárbínka a zbytek už vymyslí i dítě ve školce při sezení na nočníku.

• 31.10.2018  21:05
    Hot Dog (2018)

Klasická německá primitivní trapárna

• 27.10.2018  21:00
    Dynastie Nováků (TV seriál) (1982)

Ku škodě seriálu je, že je přece jen příliš socialistický. Tžko říci kdo měl nad seriálem politický dozor a soudružsky se snažil a seriálu tím ublížil. Po stránce lidských příběhů je však perfektní jako většina filmů a seriálů z před toho trapného 89.roku.

• 5.9.2018  21:41
    Rychlochůze (2014)

Další pedofilní sračka z celé řady. Současná zvrácená zkurvená pedofilněfeministická společnost vyžaduje pedofilní scény velmi mladých chlapců a jak je vidět na hodnocení je ta úchylácká společnost skutečně obrovská.

• 5.9.2018  21:38
    Esteros (2016)

Další homopedofilní sračka, která se má tvářit jako psychologický film, aby prsáčci zakryly dvoje choutky. Na jeho hodnocení je jasně vidět jaká úchylná společnoist tu je, společnost zvrácených hovad pedoušů a pedofilek, která potřebuje sex mladých koloušků.

• 31.8.2018  18:27
    Na Hory (2018)

TOHLE MÁ NĚKOHO VAROVAT NEBO SPÍŠ NALÁKAT? Varujeme před devianty na netu tím, že jim natočíte dětskou erotiku???? Autoerotické scény, které jsou ve filmu takto vyhnané do extrému A TO NAPROSTO ZBYTEČNĚ!!!, JSOU S NEZLETILÝMI DĚTMI-chlpaci ZÁKONEM ZAKÁZANÉ A AUTOMATICKY POVAŽOVANÉ ZA DĚTSKÉ PORNO, ALE ZJEVNĚ SE TO MÍSTNÍM DEVIANTŮM LÍBÍ. Svlékáni chlapců a nezletilých k tomu! ,před kamerou a jejich autoerotické scény a záběry s nimi se stávají v posledních dvou desetiletích úchylnou módou různých rádoby psychologický a jiných filmů, ALE K TAKOVÉMU nedůstojnému ZNEUŽÍVÁNÍ CHLAPCŮ JE neospravedlňuje ani téma daného filmu ani cokoli jiného nemluvě o zákonech! . Natočit takovéto scény s nezletilou dívkou tak čelíte nejen ostrému skandálu, ale možná i trestnímu oznámení!! S dívkami si nikdo takovéto filmy nedovolí strachy natočit, ale chlapci jsou asi pro někoho jen spotřební zboží bez LIDSKÉ důstojnosti ačkoli mají stejná zákonná práva jako dívky , . NADÁVÁTE NA DEVIANTY, ALE VY SAMI SE ROZPLÝVÁTE NAD AUTOEROTICKÝMI ZÁBĚRY NEZLETILÉH CHLAPCE!! (vpodstatě na dětské skoroporno) a ještě to chválíte!! hned je vidět jaká hnusná pedofilní společnost tu je.. Vše šlo vyjádřit rozhodně lépe, důstojně a bez ponižujících a důstojnost degradujících scén. Jenže to by mistr Holiček neměl sledovanost že? A jak je to ukázáno ve filmi Falešné přátelství, čím větší úchylárna a zvěrstvo se natočí tím větší sledovanost a pochvaly od této zvrácené společnosti, která ty prasárny vyžaduje a o to autorům jde. Film sice má to správné napětí, ale po drsném závěru vpodstatě řekne jen velmi lacině, že je třeba komunikovat, na to fakt nebylo potřeb pedofilních scén nad kterýmu tu slintají devianti a náctileté holčičky!!

• 21.7.2018  11:10

Naprosto idiotský film, který má být komedií a ve skkutečnosti je to jen sračka retardovaných pro další retardované idioty bez špetky inteligence. Něco tak debilního může vzniknout fakt jen za velkou louží, tam je potřebného materiálu kupa a bohužel i u nás je mládež už jen kupa retardovaných debilů bez inteligence. Tohle Je jen snůška vulgarit a idiotizmu, který amerika vyváží na husto, protože ho má nevyčerpatelné zásoby. Já jsem proti nim slušné dítko. Vedle tohoto hnusu postavte špičkové české komedie s Tomášem Holým nebo celou řadu dalších, které máme a uvidíte vrchol hnusu made in amerika.

• 17.7.2018  13:56

Překvapivě příjemná pohádka pro malé děti. Žásné feministické ani jiné úchylárny jak bývá zvykem, ale opravdu čistý příběh vhodný pro děti. Pro místníá idioty, kteří to tu kritizují, nedokáží rozeznat pěkný film pro menší děti od debilní sračky a ke svému životu potřebují agresivitu a úchylárny můžu jen dodat ať se nechají zavřít do ústavů. Nikomu chybět nebudou jen nevím jestli máme dostek takových ústavů pro ty miliony tupých hovad považujících zvrácenost , feministické a další úchylárny za kulturu a umění.

• 11.7.2018  17:59
    Ležáky 42 (2010)

Naprostá filmová katastrofa těch nejhorších amatérských primitivů jaké šlo vyhrabat v amatérské stoce, především představitelé parašitistů jsou nefalšovanou hereckou tragedií. Tak příšerné herecké výkony se nenajdou v celém vesmíru. Scénaristicky a režijně ....škoda, se vyjadřovat. Jen nechápu, že takový elitní herec jako je Radoslav Brzobohatý se propůjčí takovým příšerným filmařským primitivům. O ručně malovaných kulisách ve stylu omalovánek pro mateřské školky škoda mluvit.

• 3.7.2018  12:55
    12 hrdinů (2018)

Trapná a ubohá propaganda, která má zakrýt pravdu.

• 17.6.2018  17:33
    Já, Simon (2018)

Podle popisu jsem tomu dával naději, ale opět se z toho vyklubala jen obvyklá otřepaná sračka s nagelovanými koloušky a barbínkami, aby náctileté bezmozečky mohli čvachtat(a že tu čvachtají) a nevšímat si jaký film doopravdy je sračkoidní, , bez nápadu, bez originality, průhledné a laciné jako vždy s otřesně klišé kýčovitým koncem stejným jako u miliony stejných filmů. Je zajímavé, žýe se vždy specialně u jemerických sraček vše točí okolo kluků gayů, hodně okolo masturbujících kluků apod, viděl někdo totéž s o holkách? Ne, vždy se jen degraduje důstojnost klukovská, není divu když současní kluci jsou jen banda tupých sebestředných metroušů, kteří na povrch machrují a naffukují se jak vzducholoď , ale uvnitř to jsou jen ubozí zbabělci, kteří si nedokážou chránit svoji tvrdě důstojnost jako holky a tak to podle toho vypadá.

• 15.6.2018  17:12

Není to vůbec marný, jen komunistobijci zas prskají neb jim to velí pražská kavárna tak jejich stádo tupých ovcí musí bečet na povel. Menzel do filmu stejně vpašoval kus toho svého umu, to by nebyl on, i když musel natočit budovatelský film tak se s tím popral slušně. party tehdy byly a nebylo vyjjímkou, že pořádné a chlapské, to už dnešní společnost plná sobeckých a sebestředných idiotů, kteří tu sází nízké hodnocení niky nepozná, protže tehdy dokázali lid respektive skupiny držet při sobě a lecos dokíázat a nejen v práci, ale i soukromě na rozdíl od toho jaká jste dnes hnusná tupá bepáteřní hovada.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26