Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Dokumentární
  • Komedie
  • Drama
  • Hudební
  • Krimi

Recenze (583)

plakát

Pyongyang s'amuse (2019) (TV film) 

Abyste byli lépe v obraze, podívejte se na polský dokument https://www.csfd.cz/film/291418-defile/recenze/.

plakát

Černá hodinka s Rudolfem Hrušínským (1967) (TV film) 

Link ke zhlédnutí, jak píše gezper dne16.12.2012,  je nefunkční, protože účet s tímto videem byl. ukončen. Nyní lze snímek vidět na https://www.youtube.com/watch?v=BGKYp3Pu_Ds Vřele doporučuji. Škoda, že není delší.

plakát

Lucie Bílá - Air (2000) (hudební videoklip) 

Moji nejoblíbenější Bachovu skladbu nelze jinak hodnotit než 5*. Mám ji sice nejraději v klasickém provedení, ale L. Bílá jí nijak neublížila.

plakát

Případ s koncem (2023) (TV film) 

Pamětníci si zajisté vzpomenou na https://www.csfd.cz/film/284836-mesic-s-dymkou/recenze/ z r. 1967. Pokud ho budou opakovat, mrkněte se na něj.

plakát

Fantom opery (1987) (TV film) 

Jabudab badod. Kdo se trochu vyzná ve středosúdánských dialektech jistě snadno přeloží, že to znamená kosivše seno udívavali jsme maso. Tedy pokud má zvládnutou tvorbu minulého času včetně plusquamperfekta a přechodníků, není-liž pravda. :-))

plakát

The Cranberries - Zombie (1994) (hudební videoklip) 

Po vizuální stránce docela dobré, ale je to marné, protože tento způsob zpěvního projevu nemám rád, což u mne sráží vysoké hodnocení.

plakát

Mates (1967) (pořad) 

Tento pořad uváděl jako úplně první Josef Zíma, pokud mne paměť neklame. Pokud klame, ta se omlouvám, ale každopádně tam jako konferencier vystupoval.

plakát

Až zmlknou tranzistory (1966) (pořad) 

Prima vzpomínka na mládí, kdy jsem taky mlátil do kytary nějakou dobu m. j. i většinu písniček, co tu zazněly. Ke komentáři satora bych přidal ještě další účinkující, kteří na čsfd nemají profil: Jiří Kupšovský, Jiří Racek, Petr Třebický, Blažena Musilová. Vystupují tam tyto hudební soubory: K.T.O. , Mariňáci, Orchestr Slávy Kunsta, Country beat J. Brabce, Westmeni, Červánek, Greenhorni.

plakát

Vyprávění v pokoji (1983) (pořad) 

Je zajímavé vidět mladého Ondřeje Soukupa s tehdy ještě bujnou černovlasou kšticí. Inu, léta běží.

Ovládací panel
185. nej uživatel Česko
117 bodů