Renie42

okres Náchod

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 25.5.2019  22:32

Pobavila jsem se, takový druh filmu už tu je, tak to bylo jasný, že to dopadne tak jako že to bude využívat ve svůj prospěch a pak se stane jeden velkej průšvih a nehoda, kde už potom myšlenky neslyší a pak si uvědomí, jaká to byla píp a bude se to snažit všechno vyřešit.

• 25.5.2019  20:02

Na mě to tak nějak působilo jako jako na první film. Chvílemi jsem si opět připadala, jako bych si něco vzala a když jsem zase zaslechla všechno je tu boží, tak mi to připomnělo ten šílený song. To apokaliptický město mi připomínalo hodně ze šílenýho Maxe, to bylo boží a ti raptoři taky :-).

• 20.5.2019  14:55

Bylo to pěkné, i když tak jako obalené v něčem moderním a chybělo tomu cosi, co bylo třeba ve 12 úkolech nebo překvapení pro Césara, prostě ty animované filmy z 60 až 90 let. Líbili se mi tam ti piráti a jejich stokrát potopená loď a jak si lektvaru cucají nejenom lidé, ale i některá zvířata. A teď mi bude v hlavě zpívat https://www.youtube.com/watch?v=PGNiXGX2nLU :-)

• 19.5.2019  20:27

Někomu se ta animace líbí, někomu ne. Já se s tím nějak nemohla ztotožnit po celou dobu filmu. Ale příběh se mi líbil, ostatní spider lidi, roboti, prasátka, byli fajn.

• 19.5.2019  14:45

Tříhodinové uspokojování mých mozkových buněk, kde jsem seděla nehnutě v kině a vychutnávala každou minutu. Zajímavé bylo pojetí o cestování času, každý tam měl svůj prostor, kde se to spojovalo v jeden celek. Musím doplnit díru v MCU podíváním na Cpt. Marvel, to jsem ještě neviděla. Thorovi jsem nevěřila ten jeho digitálně upravený zevnějšek, ale když bych někde potkala Hulka, teda profesora Hulka, tak bych se s ním fakt chtěla vyfotit :-). Nemůžu říct, jestli jsem měla k nějakýmu hrdinovi blíž, brala jsem to jako celek. Věřím, že Avengers nezmizí a znovu se objeví.

• 5.5.2019  17:19

Líbí se mi to stejně jako první film, tentokráte to okoření wifina a připojení na internet. Prostředí internetu mi připomínalo trochu jako v Emoji ve filmu. Moc pěkná byla automobilová honička a ta Shank byla zajímavá postava, škoda, že tam s ní nebylo toho více. Povedlo se to.

• 5.5.2019  17:14

Toto téma už bylo v několika filmech a tohle jsem chtěla vidět. Bylo to dobrý, některý scény jako přes kopírák, jen trochu jiné prostředí. Vtipný scény taky byly, nenudila jsem se.

• 27.3.2019  19:22

Líbilo se mi to, Lady Gaga vypadala konečně normálně, taková holka od vedle, že si ji ani venku nevšimnete a i když není extra krásná, furt líp vypadá než v jejích šílených outfitech, bláznivých botách nebo šatů z masa. Je to taková romantika a líbili se mi písničky. Nemělo to na mě nějaký ten wow efekt, ale film není špatný.

• 3.3.2019  17:39

Přiznávám, že ze začátku mi ten film nějak nepřinášel ten požadovaný wow efekt, abych z toho byla celá vzrušená. Ani nevím, v které části se to zlomilo a hltala jsem každou minutu. Písničky od Quenn mají tu schopnost být nesmrtelné i po tolika letech a jen málo skupin či hudebníků to dokáže vyprodukovat. A co si myslím o samotným Frediem? Že se nechal strhnout a dostal se mezi ty špatný lidi, který mu nebyly oporou a jen z něho chtěli vytřískat co nejvíc peněz a slávy. Možná by se zas tak neprojevila homosexualita a je možné, že by to třeba tajil hodně dlouhou dobu a nepořádal teplé večírky, kde si hledal milence. Zbytek skupiny ho měli rádi i přes tu jeho sólovou dráhu a že někdy se choval praštěně. Uvědomil si pozdě, že je něco špatně už kvůli svému zdraví. Kdyby ho nepostihla nemoc AIDS, určitě by tu byl dodnes. A když slyším Bohemia Rhapsody, neudržím slzy, protože s ní mám spojenou jednu smutnou věc, ale nádherně se ta písnička poslouchá, jako i ty ostatní písničky. Tento film se zapíše do hudební kinematografie a je to vlastně film i pro budoucí generace, které bude zajímat jeho život i celé skupiny. P.S. Ten Brian May se mi zdál dokonale podobný originálu.

• 3.2.2019  20:26
    Venom (2018)

Venoma musíte buď mít rádi nebo milovat :-D. Byla to skvělá podívaná, plno zajímavých triků a hlášek. Venom je takovej kamarád, kterýho byste chtěli, teda já bych ho klidně brala, jen tu nezvladatelnou chuť na jídlo, popřípadě hlavy, játra a tak podobně, to by mě vadilo. Venom není zlý, je to vlastně mírumilovný tvor z dalekého vesmíru. P.S. A není to parazit :-D

• 2.2.2019  23:26
    Aquaman (2018)

Pěkná podívaná, ty podvodní záběry se mi líbily a navíc hlavní hrdina je fešák a možná jediný chlap, kterému sluší plnovous a dlouhé vlasy. Jelikož jsem v tento samý den koukala na Aquamana v LEGO provedení, tak originál byl blond a podle toho filmu tak trochu praštěnej. Ale to může být asi jen v tom LEGO filmu. Jinak zde to byla taková adventura o hledání bájného trojzubce a právoplatné získání Atlantidy.

• 2.2.2019  19:43

Bylo to v pohodě, Aquaman mi připadal ze začátku jako hňup, ale pak se dal do kupy a dokázal, že je právoplatným králem Atlantidy a zachránil s ostatními Zemi. Jen ta Osvěžovna mi připadala jako ta hospoda ve Star Wars :-).

• 24.12.2018  18:15

Náhodně jsem přišla na tento seriál. Ale zdá se mi v pohodě a vyhovuje mi, že má dvacet minut a tak naráz si můžu dát několik dílů za sebou. Hrdinové bojují proti padouchům v takovém dětském až pubertálním vydání. Jen mi nejde na rozum, jak může ona mít ráda jeho a v jeho přítomnosti se chovat jako naprostá pipka, když pak oba v převleku dokážou spolu bojovat, komunikovat a že se nepoznají, když ty převleky moc neschovávají jejich identitu.

• 2.12.2018  21:42

Bylo to pěkný, vtipný, jen si myslím, že to mohlo být o trošku lepší. Horst by se tetelil radostí, kdyby věděl, že o jeho produkty mají zájem bytosti z vesmíru.

• 30.11.2018  19:18

Bavila jsem se, komedie mám ráda. Jen mám takový malý pocit, že když jsem viděla ukázku, tak do tý ukázky dali to nejvtipnější, co tam bylo. Asi to tak bývá, že v trailerech je to nejlepší z filmu. Lepší průměr, ale na čtyři hvězdy ještě ne.

• 28.11.2018  21:41
    Vánoční melodie (TV film) (2015)

Takový sladký romantický film s nádechem Vánoc. Kýčovité, ale když už se Vánoce blíží, tak jsem se snažila trochu naladit.

• 28.11.2018  20:06

Vím, že to na ty starší filmy nemá, nemá to tu atmosféru, ale mě se to líbilo. I predátoři mají smysl pro humor s tou utrhlou rukou ukazující palec nahoru. A ti jejich vesmírní hafani, ti byly jim podobní aspoň tou hlavou. Možná to bylo takové moc splácané do kupy, ale pro mě bylo hlavní, že jsem se na to vydržela dívat a bylo to fajn.

• 28.11.2018  14:17

Zajímavý nápad udělat film o :-). Představit svět v mobilu, kde si to žije svým vlastním životem. Asi jsem čekala, že hlavní hrdina nebude ten skvělý smějící se smajlík, ale bude muset dělat pche. Má to i lehce morální příběh, že byste měli být svoji a ne muset si hrát na něco, co nejste a že je pěkný být tak trochu jiný. Jen mě je líto, že každý děcko v tom filmu čumělo do mobilu a že si posílají zprávy a stojí pár metrů od sebe.

• 27.11.2018  20:41

Není nad klasickou pohádku. Tady bych to Lego nestrkala, ale budiž.

• 27.11.2018  20:17

Bylo to takové prosťoučké, hrozně naivní a předvídatelné. Ale na druhou stranu jsem se ze zvědavosti na to podívala. Nikdy mě nevadili kreslené filmy s lego kostičkami a postavami, jen tady to bylo takové nemastné, neslané.

• 26.11.2018  16:22
    Mazlíček (2017)

Roztomilé

• 26.11.2018  16:15

Tak to je bomba, zdá se mi nejlepší ze všech třech dílů, ale ty předchozí jsou taky super. Myslela jsem, že blbě slyším, když jsem zaslechla to sorry jako na začátku :-). A ten suprový mazlíček, připomíná mi to toho mého mazlíčka. Nemá to chybu a hlavně Macarena super hudba :-D.

• 12.11.2018  18:57

Spokojenost podruhé s tímto hrdinou, mravenci se mi začínají líbit, jak si hrajou na bicí a nebo koupou ve vaně či stavějí kvantový tunel. Měla jsem si trochu osvěžit jedničkou, ale nakonec to bylo dobrý. Čekala jsem tak trochu tu scénku na konci, ale věříme, že se Antman a Wasp určitě vrátí.

• 19.9.2018  15:52

Bylo to pěkný, žádný wow efekt jsem nečekala, ale jako na zpestření odpoledne to bylo dobrý. Děj byl takový uhádnutelný, ale to mi nijak nevadilo.

• 3.9.2018  20:12

Tak nám smradi trochu dospěli a udělali maturitu. Mě se to zdá, že to jede na stejné vlně jako předchozí filmy, pro mě dobrý, zasmála jsem se.

• 3.9.2018  15:01

Další skvělá masáž mozku jako Deadpool 2. Bylo to super, líbili se mi hlášky, občas jsem se zasmála, no prostě balzám pro moji marvelovskou duši. Ten puberťáckej Groot k sežrání, Loki a Heimdall to tak trošku pocuchali na začátku. Jelikož jsem byla ještě plná Deadpoola, tak mě napsadlo několik věcí, jak zastavit Thanose, nebo aspoň nějak částečně za pomocí toho červenýho chlapíka, co zbožňuje Wolverina jako já :-). A pak ten konec, to není možný, ale opravdu padla hláška: Thanos will return. No jinak, co bychom dělali bez Spidermana, Dr. Strange, Groota atd. ?

• 29.8.2018  16:19
    Deadpool 2 (2018)

Tak toto byla pořádná masáž mozku a to se mi líbilo. Deadpoola nejde nemilovat, ten je tak boží, stejně tak jako ten můj oblíbený Logan alias Wolverine.

• 12.6.2018  15:28
    Coco (2017)

Nádherné, vtipné, ale i smutné. Po dlouhé době to je pro mě animák, který se povedl. Ukazuje na španělské zvyky ohledně mrtvých příbuzných, něco jako u nás dušičky, ale tam to berou tak nějak barevněji i veseleji. Svět mrtvých byl teda suprový a to procházení přes hranice, to nemělo chybu. Byly tam i smutné momenty a přiznávám, slzu jsem nezamáčkla, nechala jsem ji stéct. Byla jsem dojatá. A i ten hafan Dante byl rozkošný.

• 17.5.2018  15:30

Uspokojující, nadšení a celou dobu přibité oči na obrazovku hltající další pokračování. Teď to bylo jako dvě dějové linie, Rey a Luke Skywalker a zbytek odboje s Leiou, Finnem a ostatními, kde se později protnou. Nevím proč, ale Kylo Ren je prostě takový usmrkanec, hajzlík a spratek (pardon za ta slova), který se neumí chovat. Snaha Rey ho změnit a začít myslet jinak, je obdivuhodná. Hrozně se mi líbily ty zvířátka z toho ostrova a ty jakoby krystalové lišky a jakýsi "koně", kde bylo to kasíno.

• 15.5.2018  22:31

Tak to bylo dobrý. Sice mi ten začátek opět tak lehce nudně se převíjel, chvilku to dalo, než se to rozjelo. A to se mi líbila navenek chudá země třetího světa ukrývající neskutečné technologie, jako kdyby je dostali někde od mimozemšťanů. Ano musela jsem si nalézt něco o vibraniu a tak mě trošku zklamalo, že se jedná o fiktivní kov. Ale ty technologie od látek, kde kov je protkán, až po super skvělý hologram a simulátor, kde jste jako v realitě, to teda bylo něco. Určitě se na to ještě někdy podívám, ale s dabingem, jelikož mě ta jejich angličtina rvala uši.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28