Renie42

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 10.8.2020  15:15
    Tamara Drewe (2010)

Mě ten film přišel takový divný až trapný. Ano, měl i své světlé chvilky, zasmála jsem se, ale ty propletence, ta si začne s tímhle, pak se něco stane a na truc si zase další začne s dalším jiným a do toho dvě puberťačky, který to tak zkomplikují a ten konec. Mě ani tak nebylo líto rozdupanýho dědka krávami, jakožto zastřelenýho psa, který ty krávy honil.

• 31.7.2020  18:31
    Frčíme (2020)

Nevím proč, ale ze začátku mi ti dva bráchové moc nesedli, nevím, jestli vzhledem a nějak mě to nudilo, až do té doby, než si vyčarovali půlku taťky. Ta jejich výprava mě bavila a překvapil mě konec, ale nechci nic prozrazovat. Ale vtipný bylo, jak kentaur jezdí autem a víly na motorce, protože už nepotřebovali křídla k létání.

• 27.7.2020  14:42

Líbilo se mi to, ty tři princezny byly ukázány jako naprosté slípky a jak to v pohádkách bývá, všechno skončilo dobře, z prince byla sejmuta kletba a jedné holce zase prozřelo uzamknuté srdce.

• 25.5.2020  19:36
    Putování k planetám (TV seriál) (2010)

Líbí se mi takový dokument, který je jako průvodce, kde bychom mohli navštívit různá místa ve sluneční soustavě. Dívám se na to s myšlenkou, že by to mohlo jít, že stačí někam zavolat, zarezervovat let a pak poslat srdečný pozdravy ze Saturnu nebo Neptunu. Baví mě vesmír a vše kolem, je to nekonečný zdroj informací, ale i otázek, jestli je to tak nebo onak.

• 21.5.2020  20:35
    Teta Edna (2018)

Edna navrhla pro prcka na základě jeho schopností oblek nebo spíš dupačky a bylo to zábavných několik minut. Jack-Jack má potenciál.

• 21.5.2020  20:25

No od prvního filmu uplynulo čtrnáct let a naši hrdinové se za tu dobu vůbec nezměnili a jako by to pokračovalo ze dne na den. Teď tu více byla na očích Elastička (no hrozný překlady do čestiny) a také trochu malý Jack-Jack, který byl super a ty jeho schopnosti byly "hustý". Jeho setkání s mývalem byla bomba, ani takový zvířátko si nesmí začínat s takovým malým superhrdinou.

• 20.5.2020  19:14

Tak takový mimčo by bylo na hlídání dost drahý, ale být v roli prcka Jack-Jacka, tak to bych si užila to ničení domu :-D.

• 18.5.2020  20:00

Připomnělo mi to dobu, kdy mi bylo -náct. Špionky jsem měla ráda, chtěla jsem být jako ony a nejoblíbenější byla zrzka Sam. Je to takový začátek, jak se holky seznámili a začali dělat tajné špionky. Na svoji dobu dobrý seriál i když tento film vznikl až osm let po seriálu, ale prakticky se tam nic nezměnilo, spíš to připomnělo jeden dlouhý díl. https://www.youtube.com/watch?v=_zrgbA3FMVE

• 14.4.2020  21:36

Asi jsem čekala na jakýsi návrat Cameron, Lucy a Drew, ale bylo to úplně jiné, možná takové jakési pokračování po téměř dvaceti letech. Líbilo se mi, jak se holky umí prát a že princezna Jasmína umí hrát i něco jiného než poletovat s Aladinem na koberci. V jednu chvíli nevím, kdo zradil a když už si myslím, že to vím, tak vlastně vím, že nic nevím a je to úplně jinak. A jako nesedla mi tam postava toho potetovanýho zabijáka, připadal mi jako nějaký fašoun a taky trochu toho tekutýho robota z Terminátora, ten pohled měli stejný.

• 9.4.2020  20:46

Trochu hra dostala upgrade nebo jak byla taková zničená, tak se to v ní trochu přetočilo a vytvořilo další světy a příběh plus nové postavy ve starých tělech. Trochu mě to zmátlo, když každý neměl tu svoji postavu, ale to byla maličkost. Děsivá scéna byla na mostech s opicemi, to teda bylo krutý. No a k tomu konci nebudu nic psát, buď bude pokračování nebo nebude.

• 7.4.2020  19:22

Toto je pro mě opět ten typ filmu, kde je v ukázce narvané to nejlepší z toho filmu a zbytek se tak nějak moc nepovedl. A ta délka je také zabíjející. Kdyby tam nebyly sem tam vtipné scény, tak bych i tu hvězdu ubrala.

• 4.4.2020  19:18
    Bumblebee (2018)

Tak má i nejsympatičtější autobot svůj film. Bumblebee mě už v těch minulých filmech zaujal a je takový lidštější, i když to tak blbě zní. A to, že se film odehrává na konci 80. let se mi taky moc líbí, nějak mi to připomnělo, že tyhle americký filmy mají své kouzlo, že bych tam i chtěla být, i když jsem v tý době byla malý škvrně. A vztah hlavní hrdinky a "žlutého brouka" byl krásný. Pobavilo mě, jak se Bumblebee choval v domě jako slon v porcelánu a podle toho to tak dopadlo :-).

• 3.4.2020  20:50

Moc pěkný animák a dost jsem se tam nasmála a Susan Článka musíte zbožňovat. Trochu mě zarazilo, co se dělo v cíli jejich výpravy, ale asi to tak mělo být. Mělo to šťávu, akci, děj.

• 30.3.2020  19:17

Byla to bomba plná třpytků s kočičkami, hejnem holubů a bláznivých vynálezů. Fakt to nemělo chybu a já se neskutečně bavila.

• 27.3.2020  11:34

Ta Harley to je teda číslo, i když provádí šílený věci, tak jí musím prostě fandit. A její zvířecí miláček je bomba, mít hyenu, hned bych ho oňuchňala :-). Částečně je to retrospektivní, ale to se dá nějak pochopit, trochu mě to připomnělo Deadpoola, taky se ten příběh takhle podobně odvíjel.

• 25.3.2020  19:26

To nemělo chybu, na tenhle film jsem narazila náhodou, ale o to víc mě nadchnul. Nevím proč, ale strašně mě fascinovali ty její oči a strašně jsem jí fandila. Mohlo by to mít někdy v budoucnu pokračování, aby Alita dosáhla všeho a dostala se tam, kam chtěla.

• 23.3.2020  20:54
    Ježek Sonic (2020)

Takovýho ježka bych chtěla mít doma a asi bych se s ním nenudila. Pamatuji si, jak jsem v devadesátkách pařila na konzoli a byla to v té době moje nejoblíbenější hra. Povedlo se oživit tuto legendu od Segy jak se patří. Jen ten Robotnik alias Jim Carrey mě tam vůbec neseděl. V jiných filmech alias Maska nebo Ace Ventura bych ty jeho grimasy a keci snesla, ale toto bylo ubohý, nechápu lidi, kterým se jeho výkon líbil. Rozklepaná želva super, na mrakodrap mohl vyběhnout a scéna s výtahem nemusela ani být, ale budiž. Bavila jsem se, bylo to dobrý.

• 15.3.2020  11:36

Těšila jsem se na pokračování a byla jsem spokojena. Sice se Elza chvílemi chovala jako suchar a Anna byla taková plná života, ale bavilo mě to celou dobu. Asi bych ubrala těch písniček a ani nevím, která z nich byla ta "hlavní" jako v předchozím Let it go.

• 15.2.2020  19:24

Myslím, že to bylo malinko slabší než předchozí film, ale líbilo se mi, jak se vepři spojili s ptáky, aby zachránili svoje ostrovy. Ten začátek se mi zdál malinko nudnější, více akčnější to bylo, když se vydali na misi zničit zbraň na ledový koule.

• 28.12.2019  20:51

Epické zakončení první série. Jak do mrňouse bouchali na začátku dílu, to se mi nelíbilo, ale on to zvládnul a světe div se, málem mi ukápla slza při sebedestrukci "droidí chůvy" IG-11. Prostě "This is the way" a "I have spoken". (i když už to tam nezaznělo)

• 25.12.2019  22:19

Tak tady jsem to opět hltala minutu za minutou. Nějak se to muselo otočit a Mandovi byla nabídnuta možnost očistit své jméno. Ten závěr epizody jsem těžko rozdýchávala a moc už chci vidět další díl. Věřím, že malý prcek Yoda jim propere šunky a ukáže pořádně svoji sílu.

• 25.12.2019  19:20

Tak tenhle díl měl šťávu, akci a taky o pár minutek delší. Banda mimoňů jela osvobodit dalšího mimoně a když se to v jednu chvíli obrátilo a myslela jsem, že to Mando nezvládne, tak všechno zvládnul. Je čím dál tím lepší. A ještě ten závěr neměl chybu.

• 25.12.2019  13:35

Mrňouse tam moc nebylo vidět, spíš to byl díl, který byl malinko slabší, ale stále dobrý. Uvidím, co přinesou další díly, protože konec byl tak nějak otevřený.

• 24.12.2019  19:08

Myslela jsem, že tento díl bude trochu oddechovější, co se týče názvu, ale všude, kde se objeví Mandalorian, se stane něco, aby bojoval a kde taky hledají malýho Yodu. Mandalorian pomalu, ale jistě jihne, když má u sebe prcka, ale stále bojující ze všech sil.

• 24.12.2019  16:04

Když to napíšu blbě, tak prostě žeru každou vteřinu a při scénách, kdy už to vypadá, že to nedopadne dobře, si zakusuju dokonce i nehty :-). Je vidět, že Mandalorian má přece jen srdce a není mu jedno, co s malým Yodou bude.

• 24.12.2019  14:35

Ty zvířata mi připomínali vyhynulý tvory ani ne tak z období dinosaurů, ale potom z třetihor, takové chodící cosi, které si můžete osedlat a velký chlupatý nosorožec s obřím rohem. Mandalorian je drsný chlap, ale malé mimi ho trochu zjemňuje a ukázal, že v sobě něco má a ta síla tam je.

• 24.12.2019  14:30

Kdybych náhodou neobjevila na internetu článek o "Baby Yoda", tak by mě ani nenapadlo, že nějaký takový seriál existuje. Líbí se mi SW, ale nejsem až tolik zapálená, abych znala všechny galaxie a planety a obyvatele, co ve SW universu existují. A ten malinký padesátiletý Yoda, ten byl tak roztomilý, takový miminko bych brala všemi deseti a pokaždé jsem čekala na scénu, kde bude a v duchu jsem si říkala, že bych ho tak poňuchňala.

• 15.12.2019  19:45

Bylo to takové milé a všichni byli roztomilý, jen tygr se mi zdál takový vybledlý až opelichaný, ale jinak to bylo fajn. Pár smutných scén, pár vtipných, několik expedic hledání přátel, vracení papírů a nakonec zjištění, že život není jen práce, ale i rodina a přátelé.

• 30.10.2019  14:56
    Film mých snů 2 (TV film) (2015)

Je to stejný jako jednička, chtěla jsem jen zabít čas a kouknout se na něco odlehčenýho. Účel to splnilo, písničky chytlavý, proč ne.

• 29.10.2019  19:02
    Film mých snů (TV film) (2013)

To bylo šílený, ale chtěla jsem se dívat na nějaký odpočinkový bláznivý film. Myslím, že Disney Channel by mohl dokázat zplodit něco lepšího, ale budiž. Taky jsem si všimla pár malinkých chyb jako např. když hrdinka chce sjet velkou vlnu, má rozpuštěné vlasy a z dalšího záběru je už má v culíku.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30