Renie42

Renie42

Renuš od maminky

okres Náchod


4 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

  Zajímavé a netradiční způsoby vyšetřování, tam kde nestačí pitevna, tam to zvládne Kůstka. Každý díl má něco do sebe, vidím lehce podobnost s CSI, ale neřadila bych je do stejné lajny. Líbí se mi.

 • poster

  Pravěk útočí (TV seriál) (2007)

  Jen náhodou jsem narazila na tento seriál v obchodech. Ale jakmile jsem uviděla dvojici člověk a dinosaurus, vzpomněla jsem si na Jurský Park, neváhala a koupila si to. Bylo milým překvapením, že seriál má spád a děj a i triky se povedly. Hltala jsem doslova každý díl první série. Těším se na další pokračování a věřím, že díl od dílu bude lepší a lepší. Dodatek k druhé sérii: Je vidět, že svět se změnil, lidé na první pohled zůstávají stejní, jiní mizí a objevují se v jiné identitě. Anomálií přibývá, existuje instituce, která jimi zaobírá, kde právě pracuje profesor Cutter se svým týmem. Zvířata z minulosti i budoucnosti děsí stále více obyvatel. Je tam více zla ohledně lidí na druhé straně, což se mě oc nelíbilo, ale dalo se to přežít. Poslední díl druhé série jsem koukala doslova s otevřenou pusou. Smrt Stephena mě zasáhla, ale nevím, zda se nějakým zázračným způsobem objeví v další řadě. To asi ví jen Helen a parta jejích klonovaných vojáků. Od raptora, smilodona, mamuta, přes příšery z budoucnosti, to vše je tam k vidění. (Rexe mi bylo líto, jak se s ním zle zacházelo, doufám, že bude opět fit). 3. série: Jak smutné, že někteří hlavní hrdinové odcházejí, nebo jsou zabiti, jako v případě Nicka. Myslela jsem, že to dotáhne daleko a Jenny (Claudia), to mě zamrzelo, že to s ní takhle skončilo. Ale plno nových tváří to trochu rozvířilo. Některý díly se mi zdáli, jako kdyby nevěděli, o čem točit, ale některé díly byly opravdu super (např. díl s gigantosaurem). Opět otevřený konec. Bude snad další řada????

 • poster

  Akta X (TV seriál) (1993)

  Jak já jsem byla zamilovaná do agenta Muldera a chtěla jsem být Scullyovou, abych mu byla nablízku :-). Paranormální jevy, nevysvětlitelné záhady, to mě vždycky zajímalo. Akta X, to je už kultovní záležitost, to je už legenda. Mám ten seriál ráda a vše co k tomu náleží. Jen mě trochu mrzí, že jsem neměla možnost shlédnout poslední sérii, no snad se mi to někdy podaří.

 • poster

  Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

  Jak jsem si přála být maličkou krvinkou a poznat lidské tělo. Už i táta mi říkal, že budu doktorka, když se na to dívám, ale to jaksi na to nestačí :-). Díky tomu jsem poznala, jak to v lidském těle chodí, na co všechno je a tak podobně. Když jsem si to před nedávnem pustila, stále je ve mě ta dětská duše, která ten seriál neskutečně zbožňovala.

 • poster

  Hrdinové (TV seriál) (2006)

  Tenhle seriál se opravdu povedl. Viděla jsem zatím jen první sérii a moc se mi líbí. Ještě mám mám tento seriál v komisksové podobě a tam je trochu toho víc než v seriálu, ale to tak vždycky bývá. Někdy bych si přála, abych uměla létat jako Nathan Petrelli, aby se mi všechno zregenerovalo jako Clare Bennet, abych uměla všechny věci jako Peter Petrelli, abych uměla procházet časem jako Hiro Nakamura. Fascinující seriál slibující možné a nemožné. Druhá série: Naprosto neskutečný pocit zažívat opět dobrodružství všech známých a taky nových tváří, jako je např. Elle, Maya, Monica, West. Ve dvou dnech jsem celou sérii shlédla a chvílemi nevíte, co je správné a co ne, kdo si hraje na správňáka, kdo koho podrazí. Seriál se vyvíjí celkem dobře a těším se na další sérii.

 • poster

  Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

  Moji oblíbení kriminalisti řešící prapodivné vraždy. Mnohokrát jsem si říkala, že bych tu jejich práci chtěla zkusit, je tak strašně zajímavá a fascinující.

 • poster

  Řekni, kdo tě zabil (TV seriál) (2007)

  Na každý díl se těším jako malé dítě. Netradiční příběh, líbí se mi příběh Neda a Chucky, do ráje koláčů bych zavítala a ochutnala nějaký ten jejich speciální koláček. Anna je zde milionkrát lepší než v Bathory, tak mrtvá a plná života.

 • poster

  Mrtví jako já (TV seriál) (2003)

  Smrt, která je všudypřítomná, je v tomto seriálu pojata tak trochu i s humorem. Zaujal mě Mandy Patinkin a i hlavní představitelka Ellen Muth. Nepatří mezi zářivé krásky, její až flegmatické chování a cynismus může někoho naštvat, ale je to neokoukaná tvář a líbila se mi tam. Někdo ji nemusí, mě nevadí. Zatím sleduji první sérii a nemůžu si stěžovat, že by mě to nějak nebavilo, či nudilo.

 • poster

  Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

  Skvělý seriál z východu :-)

 • poster

  The Mandalorian (TV seriál) (2019)