Wednesday (2022) (seriál)

Mám ráda její "humor", sarkasmus, styl oblékání, i tu její Věc, která ji doprovázela ve škole. Říkala jsem si, jak to chtějí navázat a povedlo se. Klasická Wednesday v podání CHristiny Ricci ukazuje dívku ve školním věku, tato Wednesday už ukazuje středoškolačku, nové lidi, nové kamarády, nové lásky. A aby seriál nebyl takový bezduchý, ještě se snaží vyřešit místní vraždy. Uvidíme, co ukáže další řada.

Hokus pokus 2 (2022) odpad!

Tak tohle ne. Jednička nic moc, ale toto ne. Měly je něchat spát ty šílený sestry. Už radši žádný panice a panny, aby neprobudili tu hrůzu. Napočítala bych na prstech jedné ruky, kolik jsem dala hodnocení odpad, ale tohle fakt nemusím. Ale proti gustu ...

Hokus pokus (1993)

Možná, kdybych to viděla v devadesátkách, tak by mě to i bavilo. Ty tři nány byly dost nesympatické, jediné co bylo fajn, byl ten kocour, ale jeho osud byl také zpečetěn.

DC Liga supermazlíčků (2022)

Mě se to hrozně líbilo, po nějaké době super animák, nemůžu si stěžovat a jak se honil po pískacím Brucovi a ten Black Adam na konci. Jen to plešatý morče nic moc, ale jinak pohoda.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (2022) (seriál)

Spoustu kritiky dostala nebohá Jen, ale myslím si, že mohlo být i hůř. Tenhle seriál se nesmí brát jako nějaký stavební kámen MCU, spíše jen taková oddechovka, pro pobavení a trochu představit tu zelenou osůbku. Některé díly v pohodě, některý nic moc, jako třeba jak byla na tý svatbě a ten poslední byl fajn na tu scénu s Kevinem. Sice nevím, kde Hulk splašil syna, ale budiž. Ortodoxní fanoušci Marvelu by měli přimhouřit oko.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Viděla jsem spoustu negativních, ale i pozitivních recenzí, ale chtěla jsem si udělat na to názor sama. Možná se to malinko vyniká než předchozí filmy s Thorem, ale to mi nevadí a je to na takové veselé struně s občasnými vážnými scénami. Ty kozy byly boží, protože takový velký kozy ještě nikdo neviděl, Hromovrah žárlící na Mjölnir, Zeus jako nějaký obšourník a úchylák, kameny homosexuálové a valkýry lesby. Jestli to bylo i v minulých filmech, tak to šlo nějak mimo mě, teď jak to strkají všude, tak mi to tak brnkne přes ucho a říkám si proč. Thor je skvělý a zároveň mi je ho líto, jak pomalu přicházel o všechny, které miloval, prostě mi bylo líto, jak přišel o matku, bratra, otce, přátele, lásku. Ale konec dává naději, že to bude fajn pokračování.

Auta na cestách (2022) (seriál)

Je to fajn, jak si Blesk a Burák vyrazí na cestu k Burákově sestře na svatbu a mezitím potkávají plno nových tváří a zažívají dobrodružství. Líbili se mi reference na filmy jako je Jurský park a podobně. A ta jeho sestra Bule teda vlastně tabule bez "ta" a kde bydlí, to je úplně nebe a dudy a Burákův prezidentský projev na svatbě to nemělo chybu.

Loki (2021) (seriál)

Jsem spokojena se seriálem, Loki je super. Teda kdysi mě neseděl, ale postupně se vyvíjel a mě začínal být čím dál tím víc sympatičtější. Je to zajímavý příběh po tom, kdy sebral ze země teserakt a zmizel neznámo kam. Tady už víme, kam se poděl. Ale chtěla bych někdy vidět marvelovku z vesmíru, kde je Loki krokodýl, to by bylo zajímavý :-D.

Raya a drak (2021)

Pěkný příběh zasazený do asijského prostředí do světa draků a magie. No dalo se čekat, že člověk všechno pokazí, kde víra v toho druhého je nalomena. Nesourodá skupinka chce znovu oživit svět Kumandru, kde si všichni budou rovni a žít v míru s pomocí posledního draka, co se skrýval před světem.

Rakeťák (2022)

Viděla jsem možná tak první Toy Story a to ani ne celý, i přesto jsem se na tohle ráda podívala. Ještě před shlédnutím jsem viděla růžná videa na spoilery a easter eggy a jak to bylo zakázané v několika zemích, když velitelka Hawthorne teda nevím, jakým způsobem to přeložili na Hlohová, byla tak trochu jiná mající ráda stejné pohlaví. Zase mám pocit, že tam museli i do kresleného filmu strkat všechna ta americká klišé, že tam musí být zastoupen každý z každé entity. Jinak příběh mě překvapil díky těm robotům a kocour Sox byl skvělý a tak nějak jsem věřila, že i ten druhý alá Terminátor, že bude mít tam delšího setrvání.