Legendární parta (2012)

Ač tihle hrdinové převládají v anglicky mluvících zemí, dokonale mě to strhlo do děje. Nebylo to typicky americké, potetovanýho Santu jsem ještě neviděla a docela dost dobře krutýho zajdu taky ne. Chvíli jsem si přála, abych byla opět dítě a bezmezně na ně věřilo. Opět po nějaké době výborný animák.

Sesterstvo putovních kalhot 2 (2008)

Holky nám trochu povyrostli a zažívají dospělácké příhody. Dalo se na to koukat jako u jedničky.

Sesterstvo putovních kalhot (2005)

Takový americký příběh, který kdyby se odehrával tady, tak by ho určitě napsala Lenka Lanczová. Mě se to líbilo, dalo se na to koukat. Nejvíc se mi asi líbila ta část v Řecku.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Některé vtípky od "blbé blondýny" se mi líbili, ale něco bylo tak trochu trapné. Asi nejsem na tyhle druhy soutěží, ale ze zvědavosti jsem se na pár dílů podívala.

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Jako kdybych se vrátila do dětských let, příběhy o Zvonilce se mi moc líbí. A zdá se mi, že díl od dílu je to lepší. Užila jsem si tento příběh.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Byla jsem neočekávaně překvapena jako ta neočekávaná cesta. Líbilo se mi to, celý film jsem vydržela sedět a koukat až do konce. Je to takové klidnější než Pán prstenů a zbytek, vizuální prvky perfektní, hudba také. Jsem sem tak dumala nad tím, proč Hobit je rozdělen do třech dílů, když je to jedna kniha a ten Pán prstenů je pro každou knihu jeden díl. Jakoby z toho chtěli vycucat co nejvíce peněz. Ale aspoň bude se víc na co koukat.

Doktor Pomahač (2013) (TV film)

Toto je lékař, který má ruce ze zlata. Těm by mělo velebit za jejich práci, obdivuji ho. Celý dokument jsem viděla bez dechu a otevřenou pusou. Jen tak dál.

Hon na Šakala (1997)

Byla jsem k tomu přinucena se dívat. I když jsem v tom filmu asi třikrát odběhnula, tak jako šlo to. Některý scény trapný, některý nudný a některý se povedli. Pro mě průměr, ač se takovým druhům filmům vyhýbám. Ne úmyslně, ale přeci jen jsem na jiné témata a žánry.

Rosamunde Pilcher - Falešná jeptiška (2012) (epizoda)

Tak jako žádná sláva, ale zkoukla jsem to. Ona lže, proč chce být jeptiškou, on lže, že se vydává za někoho jiného, oba lžou, ale nakonec vyřeší ten případ. Co k tomu dodat více.