Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Příjemná sci-fi pohádka. Mimozemšťani nemusí být zelení mužíčci s tykadélkama a můžou vypadat jako lidé. Příběh, který nenudil s akčními prvky.

Bitva o planetu Terra 3D (2007)

Dost dobrý animák. Obyvatelé planety Terra mi připadali sympatičtí, co o to, že neměli nohy. Jejich svět mě nadchnul. Jen mě štvali lidé, že je chtěli bez milosti zabít a jejich planetu ukrást. Viděli jen válku a krveprolití. Ale James Stanton pochopil, že je to špatná volba a díky přátelství s Malou pochopí, že válka je špatná. K bitvě nakonec dojde, ale James se zachová jako opravdový hrdina a díky němu nenastane katastrofa. Říká se, že se to přirovnává k Avataru. Já nevím, myslím, že tyhle dva filmy se přeje jen potkali, ale asi z jedoucího rychlíku. Žádné převtělování do avatara, aby se spojil s ostatními obyvateli, Jake Sully by asi nikam nevletěl, aby zachránil Na´vi, na Pandoře lidé nechtěli žít, jen chtěli vzácný materiál. Jediná možná věc, co je vlatně spojuje, je sci-fi téma.

Mimzy (2007)

Ze začátku jsem to nějak nepochopila o budoucnosti a co ten králík Mimzy má dělat či nedělat, ale postupem filmu se to vše začínalo obracet jako karty. Je to takový jiný pohled na budoucnost, kde budoucnost není šedá a škaredá.

Kdopak by se Shreka bál (2010) (TV film)

Vtipný speciální díl se Shrekem, kde si v opuštěném hradě lorda Farquada vyprávějí strašidelné historky. O Perníčkově přeslazené ženě, o vafli, která sežrala Oslíka, o Shrekovi, který se snažil vymítit ďábla z Pinochia.

Barbie: Motýlí víla (2008)

Poslední ze série o víle Elině, která v tomto příběhu vypráví o víle Maripose, se mi líbil. Příběh byl zajímavý, někdy vzrušující, co se bude dít dál. Pěkný byl létající zajíček. Mám ráda takové příběhy.

Barbie Fairytopia a kouzlo duhy (2007)

Něco málo mi tam vadilo, asi v tom příběhu, ale pak se to obrátilo a začalo mě to bavit. Barbie Elina a její pokaždý nový ohoz a křídla, Brepta byl roztomilý i s tou jeho novou kamarádkou. Konec se mi líbil nejvíc z celého filmu.

Barbie mořská víla (2006)

Tohle bylo o něco lepší než první díl. Více dobrodružství, příběh se mi líbil a ta Barbie se mi už tak nezdála celá zkostnatělá, už se tak více pohybovala jako člověk, teda jako víla a jako mořská panna.

Hello Kitty - Dobrodružství v Pařízkově (2005)

No nevím nevím, tahle Kitty mi připadá jako nějaká nedomrlina, ale našla jsem jinou Kittinu, jinak animovanou a má tam sestru a spolu prožívají dobrodružství. To už se mi zdálo o krapet lepší, ale ten Pařízkov to teda zazdil.

Barbie - Fairytopia (2005)

Příběh byl příjemný a zajímavý, jen mě ta Barbie Elina připadala taková zkostnatělá, když chodila, ruce od sebe, jako by se bála je dát k sobě. Líbí se mi takové příběhy, je to příjemné strávení u filmu.

Barbie a Kouzelný módní salón (2010)

Líbilo se mi to, i když to je spíš pro menší osazenstvo, ale mě to nevadilo. Jen mě tam neseděl ten trapný Ken. Jak byla Barbie v pohodě, když se rozešli a věnovala se salónu v Paříži.