mr.bredok

mr.bredok

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 12.11.2016  11:14

Jednoznacne skvely film. Nejsem zadny filmovy expert ani radoby filmovy kritik onanista. Proste jen vnimam film jako celek a tento kousek je vyvazeny porce stupidnosti je minimalni oproti jinym hodnotam.

• 12.3.2016  21:22

Fantastické exteriéry, trochu přidušená dějová linie a šílená hudba, ale za ty exteriéry bych dal skoro až 5 hvěd

• 23.4.2015  18:33
    November Man (2014)

Velmi slušně udělaný film. Decentně podhodnocený, ale rozhodně mě nenudil.

• 6.1.2013  19:46

Všechno krásné a bezsstarostné je želbohu prchavé a rychlé jak bublinky z šampáňa.

• 3.6.2012  09:38

jeden z filmů, který se dokáže sáhnout hlouběji do duše minimálními prostředky a příběhem, který se odehrává denně na všech koncích světa...

• 28.5.2012  06:57
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Zábavné, vtipné a poučné. Nechapu jak to nějaký pitomec v dlouhém sebeukájecím komentáři muže přirovnávat k Teletubbies. Viděl jsem všechny díly. ,, jsem expert na Prasátko Pepa.."

• 10.4.2012  13:24
    Američan (2010)

Rozhedně nadprůměrný film, dost chytrý a napínavý a navíc na Castel del Monte mám ty nejlepší vzpomínky, nějaký čas jsem tam taky byl

• 10.4.2012  13:21

Vynikající, strhující a konzistentní od začátku do konce

• 10.4.2012  13:20

Opravdu jsem se podivil nad tak slabým scénářem, tohle nespravil ani oblíbený Freeman....

• 10.4.2012  13:17

dost drsný ochránce Bible, té krve tam bylo víc než by se k uvedenému tématu hodilo a vůbec ty apokalyptycké americké pitominy mi nějak nejdou k duhu,,,ať tam hraje Washington nebo Smith

• 29.3.2012  20:01

Film především pro větší děti a tak ho taky vnímám. Zábavný a násilí a bitky co tam jsou působí spíš komicky - líbilo se mi to a navíc je vizuálně dost zdařilý...

• 15.3.2012  20:00

Roztomilé a vtipné, konec dobrý všechno dobré....

• 30.10.2011  15:03
    Počátek (2010)

Během tohoto snového filmu jsem třikrát usnul a pokaždé jsem měl zmatek v tom ve které fázi filmovéhu snu se probudím, připadalo mi to trochu cimrmanovské. Nakonec jsem to po kávě sjel ještě jednou bez spánku, film jsem celkem pobral, ale ty ovace kolem nepochopil...

• 29.10.2011  20:48

Napětí a atmosféra skvělé, herecky dokonalé.. Ale flmů, kde jsou celý děj hlavní hrdiina i divák v bludu aby nakonec prozřeli a pohlédli pravdě do očíí stačí vidět pár a pak ten efekt ztratí kouzlo.. Ti druzí, Angel Heart Prokletý ostrov a dost... Nebo snad Teddy Daniels připlul na ostrov opravdu jako vyšetřovatel?

• 29.10.2011  16:18
    Vyvolený (2000)

Hledáníí identity bývá někdy bolestné, ale je fakt, že pokud to určení své pozice k životu nevyřešíme přetrvává neklid a nespokojenost. Jak někdy záviidím lidem, kteří hned v dětství neminuly kolej a ujíždí rychhlíkem ke štěstí. Ale bohužel i vlaky do této stanice mohou mít kolizi... Skvělý film

• 2.4.2011  11:42

No ano, je to celkem ptákovina, ale je to film pro děti a moje dítě se bavilo, tak tady přece nebudeme onanovat nad kvalitou uměleckého díla.

• 13.3.2011  01:55

Do poslední chvíle jsem netušil jakou kličkou z toho Will a Gene vybruslí. Bylo to chytře napsáno. Líbila se mi kamera, lítala často do ptačí perspektivy i výš a rychlým klesáním dodávala filmu spád. Hackman charismatičtější než zamlada. Skvělé kinečko.

• 8.1.2011  16:34

nechápu tak slabé hodnocení. Je to chytrý, zábavný a poučný film pro děcka.

• 1.1.2011  09:41
    Mňága & Žďorp On Stage (koncert) (2010)

Tento koncert jjsem viděl na čt2. Zcela mi napravil neuvěřitelně zpackaného a smutného Silvesttra 2010. Mňága je kapelou starších pánů, ale ukázali, že muzika je pořád baví a hlavně jim to perfektně šlape.

• 26.12.2010  11:25
    Dům U Zlatého úsvitu (TV film) (2009)

Nestandartní, vtipné chytré. Jen postava iluzionisty kurevníka trochu nepohádková, byť tak silně pravdivá. Co vy na to chlapi?:

• 11.12.2010  21:40

žádná sláva, ale pár rad jak zatočit s tchýní se tam najde.

• 28.11.2010  13:15
    Sněhurka (TV film) (2009)

Sněhurka je moc hezká - to ostatní v pohádce je mnohem horší.

• 27.11.2010  09:39

Copak vy nevěříte na víly a skřítky?

• 21.11.2010  00:50

Dokonale ponuré na jedné straně a úsměvné až hloupé na straně druhé. Tak jak se to dá čekat od pana režiséra.

• 20.11.2010  10:29

Po shlédnutí hodnocení na ČSFD jsem šel na film (na přání mé přítelkyně) s takovým despektem, že mne mohl již jen příjemně překvapit. A taky se stalo. Film je opravdu předlouhý a absence některách scén by mu sice ubrala na délce, ale přidala na kráse. Ale přesto jsem si z kina odnesl pár postřehů, které se budou do života hodit.

• 14.11.2010  02:11

co naplat bondovky s Brosnanem patří k nejlepším. Škoda, že byl tak nenasytný na peníze, až byl vyměněn a aby skončil u romantických sraček.

• 14.11.2010  02:07

Tak absurdní a nečekané, až naprosto odzbrojujíci. Je divné mít za kámoše vraha svých partnerek...

• 18.10.2010  20:58
    Karamazovi (2008)

Karamazovi jsou natolik silné téma, že by byl příběh dost silný i bez bočního motivu smrti chlapečka a tragické sebevraždy jeho otce. Je to v tomto filmu nadbytečné.

• 28.9.2010  10:49

Zcela nečekaný pohled do mladí pohádkáře. Adolescentní posedlost slávou byla hnacím motorem mnoha umělců. Jen některým vydžela energie. Andersen tu sílu měl - pokud je tedy film natočen opravdu na reálném základu.

• 28.9.2010  10:39
    Princ Bajaja (1971)

Jako dítě jsem se této pohádky bál a zdálo se mi o ní. Navíc je to točeno v Českém ráji.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9