RedHot

RedHot

Obrácenej kříž na čele

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 1.8.2014  11:48

What da fuck is this shit

• 11.5.2014  14:08
    Key and Peele (TV seriál) (2012)

Seriálu neprospívá hodně kolísavá kvalita, na druhou stranu je aspoň třetina epizod něčím pamětihodná. Třeba po tomhle přijde ještě něco lepšího.

• 19.1.2014  12:36
    The Tunnel (2011)

Nejvíc asi zklame fakt, že díky extrémně otravným a nicneříkajícím vsuvkám ex post je od začátku jasné, kdo běsnění australských tunelů přežije. Navíc je faktor umírání překvapivě nízký, čímž chci říct, že když už vás stvůra chytí, je dost velká pravděpodobnost, že jí znova utečete. No wtf, čarodějnice z Blair vás jednou čapla a bylo po srandě - když už vás někdo našel, tak ne v jednom kuse. Ani tahle paranormální napodobenina neobstojí v nápadech nebo ději; co se opravdu povedlo, je sklíčené klaustrofobické prostředí, ale to je tak všechno. Celý žánr zapadl do bahna. Někdo by si měl plivnout do rukou a pořádně zatlačit, jinak se propadne ještě hlouběji.

• 24.11.2013  10:57
    Tučňáci z Madagaskaru (TV seriál) (2008)

Není skoro o čem mluvit - to, že u diváků nejpopulárnější tučňáci dostali vlastní seriál, je úplně jasně zdůvodnitelný. Točí se v tom prachy a značka si o pár let prodlouží život. Zacíleno je publikum s jednociferným číslem věku, takže i kvalita už nemusí být tak výrazná a na lecčems se ušetří. Kšeft.

• 16.11.2013  18:31
    Superman 2 (1980)

Jestli ve mě úsměvnej sequel zanechal nějaký dojem, tak ten, že se nemůžu dočkat pirátskýho Muže z Oceli. Všechny triky působí hodně papundeklově a vyloženě k smíchu je americké finále s vlajkou, takže mám dojem, že tahle kravinka může vypadat pořádně až s dnešní technologií. Ohoz superhrdiny navíc pořád připomíná reflexní vestu, která se dává dětem ve školce, aby je na vycházce něco nepřejelo. Ale palce jsem Supermanovi držel, rozesmál mě, takže proč ne. A obdivuju, že nejhorší civilní maskování superhrdiny v historii nikdo z jeho okolí neprokoukl.

• 10.11.2013  11:47

Když už se látá rodina dohromady, má to jít přes bráchy. Ano ano!

• 4.11.2013  17:29

Každý na crossover čekal a protože fanoušci od tvůrců očekávali hlavně dech beroucí akční scény, byla to logicky hlavní položka scénáře. Právě masakry obou soupeřů neměly chybu, nešetřilo se na nich a vypadají úžasně. Krom toho ale zaujme máloco, protože ani jedné lidské postavě jsem doopravdy nefandil a děj jsem celkově moc nepobíral. technických chyb by se našla kupa, ale to asi všude. Spíš vadí to, že oba legendární tituly od konce osmdesátých let nenatočily ani jednu opravdovou pecku a Vetřelec vs. Predátor to neprolomil ani po dlouhé odmlce. Minimálně Predátor vydechl naposled.

• 1.11.2013  12:54
    Šmejdi (2013)

Emoce to vzbudí u každého, stavím se k tomu spíš tak, že je dobře, když se díky podobným filmům začíná ve věci něco konat. --- Důchodci jsou dospělí lidi s občankou a ta se nedává z ruky, dokud ji po vás nechce někdo v uniformě, a většinou ani tehdy ne. Na druhou stranu jim doteď nikdo neočkoval, jak daleko jsou schopni ti smrkáči v košili zajít, aby z lidí vytřískali peníze. Je dobře, že jsme šmejdy částečně zahnali do kouta, ale dokud budu chtít věřit letáku, pojedu stejně. To je tak všechno, co se dá o filmu říct. Citlivá a prospěšná práce.

• 1.11.2013  12:43

Série vybředla z úplných sraček, dá se na to koukat, ale tak jednou. Je to jasný, protože ani jedny prcičky neměly ambice tvořit zábavu na víc než jedno posezení u nelegálních léčiv. Takže v tomhle ohledu film vlastně funguje skvěle. Moc nechápu, proč ho každý vidí jako přelomový díl série, ale je fakt, že všema opěvovanej Stifmeister mi začal být sympatický až tady. Že to trvalo.

• 23.10.2013  21:00

Šukéznost prvního dílu už se nezdařilo úplně zopakovat, film už těží z úplně jiných prvků. Taky atmosféra je úplně jiná - sice pořád děsivá, ale teror prvního dílu už napodobit, zdá se, nejde. Všechny odkazy z jedničky jsou rozvinutý dost předvídatelně a vlastně logicky, koukáte prostě na řemeslně bezchybně odvedenou práci, jenže někoho prostě víc chytne za srdíčko původní model s patenou.

• 4.10.2013  15:26

Pro mě první opravdu dobrý kanibalský film. Vyznačuje se úplně jinou atmosférou než nejznámější Cannibal Holocaust a soundtrack se povedl o trochu míň, ale tenhle borec líčí svět lidožroutů uvěřitelněji, aniž by extrémní násilí ztlumil kvůli sousedům. Při standartu, na jakej si divák italského filmu zvykne, působí film silně nadprůměrně a po většinu času je fakt strhující a napínavý. Gore scény jsou co do efektů zpracovaný výborně a člověk až vyhladoví.

• 29.9.2013  15:36

Napálil jsem se dobrovolně - prostě jsem chtěl mít kanibaly zkompletovaný a nic moc jsem od filmu neočekával. Když to ale má být film o kanibalech, tak bych čekal aspoň trochu toho kanibalismu - divoši spořádali pár hadů a ještěrek a jeden tam dováděl s prasetem, ale jinak jde o nezajímavej brak, kde ty nejdrsnější triky zajišťuje hadrová figurína a kečup. Nedělám si iluze o možnostech tehdejší doby, ale jak dokázali vyrazit dech originální Kanibalové, natočení o pouhý rok nato! Ke konci jsem si říkal, že tu největší nudu jsem už přetrpěl, teď už musí konečně přijít to maso, ale nepřišlo nic. Abych byl úplně spravedlivý, tak jedna holka tu ukáže píču, to jo. A ať nežeru, tak souboje zvířat jsou parádní, skoro jako na National Geographic, jen natáčený v botanické zahradě.

• 29.9.2013  10:58
    Tele Tele (TV pořad) (2000)

Každýmu dílu jsem dal poctivě novou šanci, snad jsem chtěl věřit tomu, že sem tam přes tlustý nátěr hoven probleskne paprsek geniality. Bohužel se tak nestalo, zbyla jen ta hovna.

• 14.8.2013  10:01

Každý někdy šlápne vedle a když vím, jak bohatý a kvalitní repertoár jinak Šáša má, prostě nechám Aliho být.

• 14.8.2013  09:49

Už jen popisek je lživý, ale čert to vem, vyhodil jsem za to desetikorunu. Jestli nepočítáte figuríny, tak bomby tu nerozmetají nikoho, jen vzorky stavebních materiálů a pár domů. Všechny filmy odsud najdete na youtube a byla to nuda snad i ve zlatých šedesátých, kdy to fakt málem začalo padat. --- Mír.

• 22.7.2013  17:53
    The Angry Video Game Nerd (TV seriál) (2004)

Neocenitelný náhled do pařanské doby kamenné ze začátku začínal jako slabší série, postupně ale Nerd chytil tu správnou vlnu a kvalita už k polovině seriálu hodně stoupá. Naopak v novějších dílech už se Rolfe obsáhleji věnuje tomu, jak by hru neotřele urazil, jakou scénu s průjmem by přidal k dobru a podobně, což už se u mě nesetkává s velkým ohlasem. Nerdovi jde jeho řemeslo výborně, tak proč chce pořad zabít zbytečnými koninami okolo? Podobně jako u Simpsonových tvoří prostřední série to zlaté "mezi".

• 2.6.2013  21:25
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Vyšumí to z paměti dřív než za těch dvanáct měsíčků.

• 29.5.2013  17:09
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

Jojo, kdo si koho osedlá, to bude ještě sranda.

• 18.5.2013  20:29

Ze všech komedií mistra humoru mám tuhle suverénně nejradši, určitě se řadí k nejlepším vůbec a dokonalý hudební podkres ji navíc vystřelí ještě o jednu třídu výš. Pětihvězdičková záležitost už jen proto, o jak mimořádnou srdcovku u mě jde, viděl jsem to poprvé jako odrostlé dítě a úplně mě to okouzlilo. Oproti Grand Restaurantu je tohle něco, co mě rozhýbe pokaždé. Díky!!

• 18.5.2013  18:11
    Sunshine (2007)

Chybí mi tam návaznost a taková lidštější tvář. Proč se stal kapitán Ikaru 1 nestvůrou? Nedalo se nějak blíž ztvárnit charaktery jednotlivých postav, abych měl větší přehled o tom, komu vlastně fandím - nebo spíš, kdo vůbec ještě žije? U podobného Vetřelce tenhle problém nebyl. --- Námět krásný, zpracování po efektní stránce působivé, ale dlouho asi době neodolá. Na ten Mars už se těším.

• 18.5.2013  18:06

Po čase film o drogách, který z nějakého důvodu skvěle funguje. Nemoralizuje, nekýčuje, Skotům není rozumět ani na minutu - vypráví příběh drsný, ale s působivým nadhledem a strhne každého, kdo za každou nechce vidět druhé Sbal Prachy a Vypadni. Semele vás to na tu hodinu a půl skoro tak dobře jako ten žlutej prášek.

• 18.5.2013  18:03

V rámci sebereflexe jsem si pustil tisíciletou klasiku a musím uznat, že po většinu času jsem měl z filmu opravdu dobrý pocit. Necpal bych ho asi ke hvězdám jako ostatní, ale nemůžu mu odolnost času odepřít.

• 17.5.2013  18:51
    Kanibalové (1980)

Možná by to bylo i svým způsobem dobré, kdyby to nebyla strašná amatérština. Sám režisér s odstupem času lituje, že kdy na Kanibalech pracoval. Jedině to schvaluji, protože film bohužel neslouží jako nic víc než jen ta nejsprostší přehlídka nelidského násilí a tupého mrdání. Mohlo by se to zdát jako původní záměr, to by se ale tvůrci nenamáhali s nešikovným vykreslením čehosi, co mělo působit jako drsný pokus o sebereflexi pro západní čumily. Snad každá scéna v New Yorku začíná záběrem na mrakodrapy, což působí uměle jak noha. Filmaři domorodce vraždí tak bez rozmyslu a krutě, že to nemůže připadat věrohodné a příčetné vůbec nikomu - všechny vlády v Jižní Americe o indiánech na svém území ví a pokud už se rozhodnou, že jsou divoši postradatelní, rozhodně nedovolí nějakým bělochům dělat jejich práci za ně. Pokus o vystavění jakéhosi letálního kontrastu, kdy křováci mrzačí své oběti a na pozadí hraje nádherná serenáda, působí silně už jen v momentech, kdy topornost herectví zabila veškerý pokus o autenticitu. Do filmu byli obsazeni pornoherci, jejichž zkušeností se hojně využívá, ale stejně mrhavě a bezmyšlenkovitě, jako vše ostatní. Vůbec nic ve filmu nepůsobí logicky nebo přesvědčivě, dialogy i postavy jsou mizerné a jediné, co se opravdu povedlo, jsou triky. Neznamená to však, že by štáb šetřil zvířata. Celkově to dokazuje, že nešlo o nic jiného, než jen šokovat za každou cenu, což se podařilo na celé čáře. Vlastně bych měl být spokojený, film jsem si teda nekoupil kvůli ději... a k žánru mě to přivedlo. Takový kafe se solí.

• 13.5.2013  22:33

Kravina to je kolosální a docela určitě zdravotně závadná - přesně jak to mám rád - ale tak hluboko by si zasloužily klesnout horší věci. Přece jen jsem se aspoň tu a tam zasmál, a navíc mi jedna vedlejší role totálně připomínala spolužáka.

• 23.4.2013  21:17
    Vylomeniny (TV pořad) (2013)

No, střízlivého by mě to asi nebavilo.

• 23.4.2013  21:16
    Máme rádi Česko (TV pořad) (2013)

Taková přejuchaná společenská hra, při které se necítím nejlíp. Něco zbytečnějšího si na tuzemské obrazovce umím představit jen těžko. Ale já mám taky rád Česko.

• 20.4.2013  21:15
    Polívka na víně (TV pořad) (2013)

Suché to víno tedy je. Ale netěšte se ani na suchý humor, ani že budete sušit slzy smíchu. Taková nijaká suchařina, se mi zdá.

• 19.4.2013  17:17
    RedNews (TV pořad) (2012)

Zas tak moc ty holky pěkný nejsou a funguje to opravdu jen jako předskokan k South Parku, ostatně, kdo z nás je vůbec zvědavý na nahotu v televizi, že, vůbec nikdo!

• 24.2.2013  11:26
    Babovřesky (2013)

Já vám nevím, sice jde o stotřicetiminutové rozmazávání stále téhož hovna, ale v rámci toho, čeho je Troška schopen, to vlastně dopadlo ještě dobře. Shoř v pekle, Zdeňku.

• 22.12.2012  20:57

Dvě až tři hvězdy, co s tím. --- Nevyvážili to dobře, ale strach jsem ke konci měl, takže to zaokrouhlím nahoru. Co od začátku nefunguje, jsou postavy, i když si aspoň nemusíte lámat hlavu s tím, komu nadržovat, když už se duchové objeví. No nevím. První polovina je celkem otřesná a nechutně zdlouhavá, kdyby to nevynahrazovala o to vydatnější druhá část, asi bych se dost nudil, což v sedmnácti není problém. Trik s náhlým odmrštěním v chodbě je asi posledním, co bych filmu vytknul, protože je strašně amatérsky udělanej a působí asi jako speciální efekt z doby, kdy se natáčela Arabela. Když na to nebyly peníze, neměli to tom cpát. - Zbytek filmu už šlape slušně a fakticky se bojíte skoro nepřetržitě. Slovy též děsivého Míry Donutila, pořád se něco děje...

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10