murkl

Noční hra (2018)

Moc fajné.

• 21.9.2018  19:05
    Upgrade (2018)

Moc hezky natočená vize budoucnosti. Mám rád scifi, které obsahují prvky současnosti. Perfektně natočené akční scény film pozvedly. Bylo úchvatné sledovat "robotický" pohyb a práce kamery. Vše vygradované perfektním závěrem.

• 10.9.2018  10:48

Mnohem lepší zábava než jsem si myslel. Je to jako sledovat videohru.

• 10.9.2018  10:25
    Gordon Ramsay za mřížemi (TV pořad) (2012)

Nejužitečnější a nejzajímavější projekt G. Ramsayho.

• 10.9.2018  10:22

Vietnamská kuchyně je náročná a netoleruje žádné chyby. Všude jinde by ho pochválili, jenom my Vietnamci, vybíraví kurvy, jsme mu vynadali.

• 18.8.2018  19:17

Čekal jsem o dost horší film.

• 18.8.2018  19:12

Mistrovské dílo.

• 18.8.2018  19:08

Film plný zvratků.

• 16.8.2018  19:51
    Zombieland (2009)

Scény s B, Murrayem jsou dokonalé.

• 5.8.2018  11:22

Nebýt zdlouhavého létání na konci, tak by se jednalo o nejlepší MI film, který byl kdy natočen. Neúprosné odpočívání drží nasazené tempo po celý film. Je to neskutečné co Cruise dokáže ve svých letech. Zatím co ostatní akční hvězdy z minulého století jsou rádi za každou malinkou roli, kde jsou jenom aby řekli hlášky, které je proslavily, Tom Cruise stále běží v čele s Fast and Furious jako nejlepší akční série současnosti. Za 10 let si ale už nikdo na Rychlou partu nevzpomene. Poslední 2 díly nastavily neskutečnou laťku, kterou těžko někdo překoná.

• 4.7.2018  19:02
    Bo Hai (studentský film) (2017)

Jo no. Není to sranda stát celý den v krámě. Popis filmu zní mnohem líp než konečné zpracování. Mladého to za kasou očividně nebaví, ale dělat kvůli tomu takový ksichty a mluvit zpomaleně celý film? Nejvtipnější momenty jsou stejně ty scény, kdy se táta zlobí na syna, že nezkontroloval občanky. A ti ožralí na konci. 26 minut je akorát.

• 13.6.2018  20:13
    Tomb Raider (2018)

Měl jsem pocit jako kdybych se díval znova na Bídníky. Kamera 30 cm od ksichtu 2 hodiny v kuse je na mě trošku moc. Akční scény jak z TV bez špetky originality. Ta honička s těma Číňany byla jako taky taková divná. Čekal jsem víc akrobacie a míň MMA. Zkrátka jsem očekával úplně jiný film, než který jsem nakonec dostal.

• 27.4.2018  11:23
    Až na krev (2007)

Mástrpís. Děsivý výkon D. D. Lewise v roli nelítostného těžaře. Počáteční sympatie, které vzbuzuje, se postupně změní v opovržení. Stejně jako u Breaking Bad fandíte hrdinovi a na konci zjistíte, že byl celou tu dobu monstrum.

• 14.4.2018  21:09

Ten začátek byl nic moc, ale film postupně nabere tempo a je na co dívat.

• 5.4.2018  15:18
    Dunkerk (2017)

Mám pocit, že Dunkirk měl potenciál být mnohem lepší film. Jako by Nolan se snažil být za každou cenu jiný úplně zpřeházel, krásně na sebe navazující minipříběhy. Člověk pak nemá vůbec komu fandit. Nejvíce je to znát na rodince, která jela zachraňovat vojáky na vlastní pěst. Ten retardovaný klučina co neumí padat vyvolá v člověku více emoce, než všechny scény s vojáky a to jenom tím, že to bylo poskládané bez zbytečných vylomenin.

• 5.4.2018  14:48

Pastva pro oči. Překrásný film.

• 5.4.2018  14:44
    Tvář vody (2017)

Strašně divné péčko. Definitely not fap material.

• 29.3.2018  11:56
    Wind River (2017)

Chladný a přímočarý film.

• 29.3.2018  11:54
    Já, Tonya (2017)

Margot je frajerka. Když hrála hrála 15ti letou Tonyu, tak jsem si říkal jako OK, Nevěřím, ale budiž. Ale ten závěrečný soud mě dostal. Je to takový hnusný film o hnusných lidech.

• 29.3.2018  11:44

Hrozně dlouhý film úplně o ničem. Předchozí války měli aspoň nějaký příběh. Rei sbírala odpadky a objeví v sobě sílu. Důstojný konec starého Hana. Vykoupení černého uklízeče atd. U Abramse člověk dostane přesně to, co očekával. Johnson se snaží až moc. Místo aby navázal na Abramse, tak se snažil za každou cenu být jiný i za cenu toho, že to bude úplná hovadina, hlavně ať to není stejný. A co to bylo s těma ceckama? Jesus! Všechny scény na ostrově stály za hovno. Luke měl být nějaký superjedi, ale působí jak úplný retard. Už to, že se plíží v noci někomu jinému, když spí je dost úchylný. A ta jeho sestra. Jak se proletěla vesmírem? Týpek co zničí všechny bombardéry a dělá si co chce? "Hi hi, to je frajer. Líbí se mi:" A ta její kámoška. "Hele vzpoura. Ne, neřeknu jim nic, ať je sranda. Bude lepší, když si budou všichni myslet, že chcípnou." Jedinej normálně uvažující byl ten uřvanej týpek s kotletama. Bože! Nejsem takový fanda abych pochopil co tam dělal mistr Jouda, takže mi to přišlo dost mimo mísu. Tak neuspokující konec jsem dlouho nezažil.

• 5.2.2018  18:39
    Fargo (1996)

Geniální film plný divných postav. Ideální "zimní" film.

• 5.2.2018  18:37

To je určitě nejstrašidelnější animák, co jsem kdy viděl.

• 25.1.2018  20:06

Velice zábavný komiksák. Většina vtipů se povedla a až na ty divné scény s Odinem to bylo dokonalé. Waititiho humor je mi moc blízký.

• 20.12.2017  15:53
    Uteč (2017)

Geniálně natočený film. Sympatický černoch na návštěvě rodičů své bílé přítelkyně? To zní jak popis béčkové černošské komedie. Mé obavy se naštěstí nenaplnily a já viděl jeden z nejlepších filmů roku.

• 11.11.2017  21:19

Nečekaně povedený snímek.

• 11.11.2017  21:16

Pěkné zakončení opičí trilogie.

• 10.11.2017  10:52
    To (2017)

Víte proč se ve městě Derry ztrácejí tolik dětí? Protože tu žijí na hovno rodiče.

• 4.11.2017  17:57
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Portál do jiné dimenze? OK. Může být. Holka co umí ovládat věci myslí. Hmmm.. Tak jo, proč ne? Malí přechytralí mrňata co nevědí co je strach? Uhhh.. To je ale hovadina.

• 4.11.2017  17:27

Většinou fandím klaďasům, ale Russel Crowe je výjimka. Christian Bale se taky vytáhl. Nečekaně dobrý film.

• 4.11.2017  17:16

Špičkový trailer. Na hovno film.

<< předchozí 1 2 3