Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (197)

plakát

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023) 

Pěkně natočený film o tom, jak násilí vyřeší všechny problémy světa. Akční béčko pro seniory.

plakát

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023) 

Je to jeden z těch dobře natočených filmů, které se mi utkvějí v hlavě, ale vidět znova bych je nechtěl. Skvělý Robert de Niro jako jeden z nejhorších padouchů posledních let.

plakát

Oppenheimer (2023) 

Hodně dlouhý film plný skvělých herců, ale Matt Damon a Emily Blunt jsou pro mě jednoznačně MVP tohodle snímku.

plakát

Stvořitel (2023) 

Zajímavý film s mizerným necharismatickým hrdinou.

plakát

Duna: Část druhá (2024) 

Viděl jsem Dunu s dabingem, který nebyl naštěstí příšerný. Skoro 3 hodiny utekly jako nic. Zatím co v knize se příběh odehrával asi během 3 let, filmová verze byla zkrácená a odehrává se mnohem rychleji. Konec byl velký SPEKTÁKL, bitvy, atomovky, obrovité písečné červy, ojeeeee. Hodně se odklonili od knižního konce a spoustu vnitřních dialogů museli vypustit aby to bylo vůbec zfilmovatelné. Velkolepý zážitek, si mi zdálo, že se každou chvílí rozpadne chodovské kino jak tam nešetřili s volumem. Bylo to perfektní? Ne. Bylo to nejlepší přijatelná varianta? Rozhodně..

plakát

John Wick: Kapitola 4 (2023) 

Nejlepší film celé série. Skvělí herci. Krásné záběry a dokonalé choreo. Je to vtipné jak má John Wick tolik přátel, když má řečnické schopnosti jako batole. Pěkný comeback nunchaků na velkou obrazovku. Snad se brzo dočkáme dalších dílů.

plakát

Hříšné noci (1997) 

Mark Wahlberg hraje blbečky, tak přesvědčivě, že začínám pochybovat jestli to vůbec hraje. Dlouhý film s místy geniálními scénky.

plakát

The Gray Man (2022) 

Chris Evans výborný, místy až parodický, ale jako jediný herec, který se nebere vážně v tomhle jinak neoriginálním dlouhém akčňáku.

plakát

Skleněný (2019) 

1. Díl: Shyamalan - Co když mezi námi žije Superman, ale nemá ponětí o tom, že je Superman? V tomhle díle Supermana zabijou tím, že ho utopí v louži vody. Místo skvělé trilogie, frustrující hummus.