Nad propastí (2023)

Ohromný zklamání - zoufale špatnej scénář a otřesné herecké výkony jsou podpořeny klasickými přísadami moderního filmu - lesbický vztah, muslim tmavší pleti a emancipovaná matka velitelka která si to nastřídačku rozdává s manželem a milencem. No na rozdíl od Trolla se tohle seveřanům hrubě nepovedlo.

Tropická bouře (2008)

Jedinej problém Tropický bouře je, že tam hraje Stiller - já toho blba fakt nesnáším. Sheen ve výstřelech byl jiný kafe. Zbytek personálu OK.

Nejhvězdnější noc popu (2024)

Co říct - pro mě, jako pro pamětníka, který si myslel, že o téhle písničce ví všechno, to je pecka. Musela to bejt fakt síla, když to celý vydržel i Dylan, byť, až na závěrečné nahrávání jeho partu, s výrazem: nic nechápu a vůbec tady nejsem ......

Sisu (2022)

Myslím že Quentina by to bavilo ...protože to je kurva ultimátní záležitost

Přízraky v Benátkách (2023)

Bohužel - pro mě nejhorší z Branaghových Poirotů - lezlo mi to strašně na nervy, zvlášť ten chlapeček byl na ránu. Úplně se mu to vymklo- herci, provedení ....

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

takhle - já už sem ani nic psát nebudu - Asia_Power a verbal to napsali naprosto přesně - smál jsem se asi 10 min. Mě to tak hrozný nepřijde, ale jejich hodnocení se limitně blíží mýmu názoru, takže proč se vysilovat

Únos letadla - Bez odezvy (2023) (epizoda)

Pořád čekám, až to začne bejt napínavý, a ono pořád nic. Kazdej normální únosce by si už dávno Idrise vyhodnotil jako největší hrozbu a eliminoval by ji. Ne tak zde - ůnosci si nechávaj vykecávat díru do hlavy a nejsem si jistej, jestli na konci nebudou škemrat o odpuštění. Mimochodem - tak slabýho vrchního záporáka jsme tu ještě neměli. PS: mluvíte maďarsky? Anglická letuška: jistě  😂😂😂😂

Únos letadla - Tři stupně (2023) (epizoda)

Moc se to od první epizody nezlepšilo. Za blbečky jsou tu tentokrát únosci. Unést letadlo, aniž by někdo rozuměl kokpitu, není nejchytřejší. A to co dovolej Idrisovi, naprosto nedává smysl. Vyhlašuje soutěž o přirozeně se chovají postavu. Synátor a druh Idrisovy bejvalky maj celkem šanci.

Únos letadla - Poslední výzva (2023) (epizoda)

Takže - blbější výkop to mít nemohlo. Nevěřím prostě tomu, že v dnešní době by se posádka podobného letu a obsluha letiště k tomu chovaly podobně amatérsky. Nevyslání kódu únosu letadla (7500 myslím), otevření dveří kokpitu na základě strachu o milenku, zrušení vyhlášeného poplachu na základě ujištění pilota, že se přehlíd .... a dalo by se pokračovat. Navíc, proč by si měli únosci, který maj letadlo komplet pod kontrolou, nechat radit od nějakého černocha? Takový charisma zas Idris nemá. Takže zatím fakt nic moc

Vražda na samém konci světa (2023) (seriál)

Já už k těmhle ubohostem ani nic psát nechci. Jestli je cílem těhle nesmyslů zvednout téhle Ztracené generaci sebevědomí, myslím že to není nejlepší cesta. V těhle seriálech nejde o příběh (zlatej Poirot) - vrah mi byl jasnej cca 2 min po začátku 2 epizody, ale udělat z mladý generace něco, co není. Proč? Protože Greta. Howg! Hvězda je za nádhernej Island.