knoxvile

knoxvile

okres Praha

1 bod

• 17.4.2019  12:17
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Dá se říct, že to je jediný pořad o autech, který běží v televizi. Bohužel pojetí pořadu je naprosto příšerné. O testovaných vozech se nedovíme skoro nic, maximálně pár blbostí z broužury nebo nějakou naprosto irelevantní pitomost. K tomu si přidáme extrémně rychlé a šílené střihy, kdy každý záběr na auto trvá asi vteřinu, to vám přivodí možná tak epileptický záchvat. Přidejme ještě naprosto hrozný komentář "experta" Pepy, kterému to prostě nevěříte. O autech se tu dozvíte vlastně úplné hovno. Jediný povolaný člověk, který své práci opravdu rozumí a je profesionál, tak to je Pepa AKA "Sršeň" .. ten testuje motorky, které mě zase moc nezajímají. Možná by si zasloužil svůj vlastní pořad. Jediní, kteří v CZ/SK dělají svoji práci dobře jsou pánové Honza Koubek - Meziplyn a Rasto Chvala - Garaz.TV, jejichž pořady mají aspoň nějakou informační hodnotu.

• 26.11.2018  09:39
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Hodnotím po 8 letech, po které sleduji tento seriál, již od jeho uvedení v roce 2010. Současné série už nedosahují kvalit těch prvních...ALE přece nemůžeme čekat, že každý díl budou pořád jen sekat zombie na kousky. Tak jako se vyvíjí postavy, tak i seriál se posunul ze zombie řežby na postapokalytické drama, kde jsou zombie spíš jen pro zpestření děje. Teď už jde jen o vztahy mezi postavami a různýmí skupinkami přeživších a o to, kdo tomu všemu bude velet. Za mě je to pořád víc než dobrý seriál. Hlavně těch seriálů s touto tématikou mnoho neběží, že?! Takže buďme za něj rádi. Postavy co mám rád: Daryl, Michonne, Negan a Glenn (R.I.P.)

• 22.11.2018  15:16

Bohemian Rhapsody: Film, který byl natočen tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Jsem však rád, že něco takového vzniklo a po shlédnutí se mi to moc líbilo, protože Queen a Freddie nemá ve svém žánru dodnes konkurenci. Ale opravdu lituji toho, že nebyl film natočen s Cohenem, který je pomalu Freddieho dvojník. Film by byl sice s ratingem R ale o to víc realistický, film který by byl určen jen pro opravdové fanoušky. Tajně doufám, že by se toho někdo mohl chopit (nejlépe Cohen) a něco takového ještě někdy natočit!

• 13.7.2018  09:37

Film jako celek mě moc nebavil a chvílemi i nudil. Bylo tam ale i několik světlých okamžiků. Hodnotím tedy následovně: dávám jednu * za Ferrari 250GT, druhou * za Mia Sara a třetí hvězdu za štěk Charlie Sheena, kterého jsem tam opravdu nečekal. :)

• 10.7.2018  10:11

Atrakce v rámci Universal studios v Hollywoodu. Nevím, jestli všech 321 hodnotících zažilo na vlastní kůži. Myslím, že si zaslouží lepší hodnocení. Nutno zažít. Hodnotit dle videa na YT nemá smysl. Zároveň souhlasím, že toto nepatří na CSFD.

• 9.7.2018  14:25

Dávám o jednu * méně než u jedničky. Po slibném začátku (do chvíle než odjedou do Chicaga) se film bohužel táhl a myslel jsem, že bude trvat věčnost. Aspoň, že bylo zachováno původní obsazení. Jeden z filmů, na které člověk rychle zapomene.

• 21.6.2018  11:23

Jedná se o jednu z mnoha atrakcí v Universal studios v Hollywoodu, kterou jsem měl možnost "zažít" několikrát. Píšu zažít, protože tohle člověk musí cítit na vlastní kůži a hodnotit lze opravdu až po osobní návštěvě. Ve velkém sále jsou lavice, které se s vámi pohybují, fouká vítr a cáká voda. Tomu všemu předchází výborně stylizovaná průprava, která vám zkrátí čekání, než se na vás dostane řada. Potom všem, můžete zajít do Kwik-E-Martu (gift shop) nebo si zajít na pravý Krusty burger. Pro fanoušky Simpsons family je to jistě nezapomenutelný zážitek.

• 21.6.2018  11:23
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Seriál, u kterého jsem každý díl viděl několikrát. Výborné obsazení hlavních postav. Byl to takový průkopník seriálů z nemocničního prostředí, kde byla i správná dávka humoru. V době, kdy stále běžela válka ve Vietnamu, bylo odvážné vysílat takový seriál, naštěstí se producentům sázka na seriál z válečného prostředí vyplatila, a seriál se u amerického publika stal jedním z nejsledovanějších. Myslím, že snad každý musel vidět aspoň několik dílů (díky TV Prima, která ho dává téměř non-stop). proto není nikomu třeba přibližovat prostředí seriálu. Sám jsem navštívil exteriéry, kde se natačelo, v dnešní době se jedná o Malibu Creek State Park v Californii. I po desítkách let od natáčení je jednoduché poznat okolní krajinu a místa kde stála nemocnice, heliport a další. Každému fanouškovi bych přál zažít ten pocit nostalgie na tomto místě (jedná se o netknuté místo bez turistů a asiatů se selfie tyčemi). !!! :)

• 21.6.2018  11:00
    Baby Driver (2017)

Čas od času se udělá remake nějakého starého filmu, někdy i několikrát. Jen nevím proč udělat remake jen 6 let od filmu Drive. Naprosto zbytečná záležitost. Výběr hlavního hrdiny, který je extrémě nesympatický (ok subjektivní názor) ale i tak. Děj samozřejmě jak přes kopírák. Ve srovnání s filmem Drive je to max na jednu * ... nechce se mi to ani hodnotit. Čekal bych tu nižší hodnocení, hlavně od lidí, kteří viděli Drive.

• 7.6.2018  19:12

Solidní tří *** záležitost, která se mi líbila ale za pár týdnu si ji už nebudu pamatovat. Trochu mě zklamal konec, který jsem tak trochu předvídal. Ale nebudu psát víc, abych tu nespoileroval.

• 7.5.2009  23:02

U tohoto filmu jsem se celou dobu nudil...

• 7.5.2009  22:59
    Forrest Gump (1994)

Neznám člověka kterému by se Forrest Gump nelíbil....

• 7.5.2009  22:56
    Las Vegas: Kasino (TV seriál) (2003)

Je příjemný přijít domu a odreagovat se u tohoto serialu....děj je nenáročný a utíká

• 7.5.2009  22:53
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

sračka....