dEst28

Jiří Šípek

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 13.9.2020  23:31
    Zlatá maska (TV pořad) (2020)

Jsme o 20 let zpátky v televizní "zábavě". Tohle fakt nee.

• 10.8.2020  23:43

Musím přiznat, že mě tenhle příběh zas tolik nezaujal až na posledních 20 minut cca, kdy se rozebírala kauza z MS2010. Jinak jsem se upřímně i chvílemi nudil.

• 27.2.2019  21:55

Bez Ondry Vetchého a jeho filmových synů by film byl "poloviční".

• 6.12.2018  22:16
    Linka 112 (TV pořad) (2018)

Nekoukatelné. Víc netřeba dodávat.

• 1.6.2018  20:23
    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018)

Oproti první řadě obrovský posun moderátora Ondřeje Novotného. Jinak vcelku fajn, akorát to češi neumí hrát tak dobře jako američani :-) Vítěz 2. řady za mě super. Jak řekl sám na finálovce, jde to i jinak!

• 17.5.2018  20:16

Exkluzivní dokument, který nabízí něco víc, nabízí pohled i do našich dějin téhle naganské party a to jak se utvořila a spojila tenhle národ aspoň na chvíli.

• 13.11.2017  23:40
    Taxikář (TV seriál) (2017)

Nějak jsem to nepochopil. Je to v podstatě takové nic. Žádný vtipy, žádné drama, žádná akce. Nic.

• 7.10.2017  11:05
    Kameňák 4 (2013)

Vrchol trapnosti. V tom nejhorším možném smyslu. Ono trapno může být vynikající nástroj k veledílu ale tohle dílo se blíží spíš k pocitu debility.

• 15.8.2017  20:09

Opravdu ujeta kravina ale pobavilo. :-)

• 23.4.2017  13:43

Pro fanouška knižní a herní série trochu zklamání. Chyběl mi především silnější příběh.

• 27.3.2017  23:10
    Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)

Prostě nemá chybu. Autentičnost, herecké výkony celé mord party, hudba, atmosféra, TOP!

• 27.3.2017  13:07
    Spravedlnost (TV seriál) (2017)

Ten konec byl strašně hloupej. Žádné vyvrcholení, které by dostalo diváka do kolen se nekonalo. Škoda, pro mě promarněná šance, mohlo z téhle minisérie být něco víc.

• 9.3.2017  18:03
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

První řada byla fajn, bylo to něco nového, bylo tam dobré obsazení. Od druhé řady už je to ale docela o ničem a neskutečné zhoršení kvality masek.

• 23.1.2017  21:17
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Jsem ještě neviděl takhle mladé kriminalist. Navíc ksichty totálně se nehodící do koncepce krimi stejně jako v mordpartě. Štáfek jako Lavi super ale tady prostě trapas. Vše bez nápadu, bez scénáře, bez atmosféry. Nuda, děs běs. Sám sobě se divím, že jsem to dokoukal... S kriminálkama se roztrhl pytel ale jen rapl a případy 1. oddělení se opravdu povedly.

• 14.1.2017  21:17
    La La Land (2016)

Skvělá atmosféra po celou dobu filmu včetně nechybějících emocí a snů patřící k L.A. Jazz jsem měl rád, teď ho mám ještě radši. A Gosling je stále větší borec.A film nad kterým je nutno se zmayslet. Vážně má cenu se honit za svými sny, když přijdete o to cennější a máte pak to prázdné místo furt kvůli tomu druhému? Za mě určitě ne. Ale spoustu lidí to bohužel má jinak.

• 28.8.2016  21:44
    Mordparta - Nevěsta (S01E01) (epizoda) (2016)

Billboardy a reklama = Hodně. Napětí? Žádné. Autentičnost? Nulová. Herecké výkony a scénář? Bída. Zvuk? Děs. Neubráním se srovnání s případy 1. oddělení, které měli všechno a upoutaly každým dílem a hlavně poměrně autentickým vyšetřováním. Mordparta ničím nezaujala a neočekávám, že by další epizody měli něco víc. Je to zklamání.

• 9.6.2016  16:30
    Drive (2011)

K dokonalosti chyběl jen lepší konec. Badass Ryan Gosling top výkon, který mě upoutal k obrazovce doslova.. Soundtrack parádní.

• 26.12.2014  13:50
    Velký draft (2014)

Posledních 20 minut zachránilo tenhle film od horšího hodnocení než 3*. Opět film, který působí až moc jednoduše, nereálně a ono to vážně tak jednoduchý není jako je v tomhle sportovním scifi. Samozřejmě nechybí romantická rádoby vložka a další klišé. Já se ptám proč? To se to vážně nemůže obejít bez tak ohraných věcí? Co se týče amerických sportů ve filmu, tak tohle může Moneyballu nebo 42 tak maximálně lízat kulky.

• 25.12.2014  09:52
    Broad Street Bullies (TV film) (2010)

Skvělý dokument o unikátní éře expansion klubu, který je díky této době nenáviděný dodnes.

• 29.10.2014  20:24
    Ross Kemp: Mezi piráty (TV seriál) (2009)

Další velice zajímavá dokumentární série Rosse Kempa. Ne tolik zajímavá jako gangy světa ale přesto série která zaujme. Škoda, že se víc nesrovnávalo mezi piráty z historického hlediska a mezi piráty dnes.

• 30.8.2014  02:49

Nikdy se mi nebude líbit, když se do sportu a ještě navíc do "sportu gentlemanů" míchá politika ale prostě tak ten náš svět funguje a politické vlivy ve sportu jsou větší a větší. Mandela ale měl aspoň jistou vizi a cíl pro svojí zemi narozdíl od dnešních politiků, kteří mají vize a cíle jen pro svůj osobní prospěch. Jako dokonalý příklad slouží sázka před finálovým zápasem. Každopádně ale působivý a skvěle ztvárněný snímek.

• 11.8.2014  03:25
    42 (2013)

"Based on real story" jo tak tyhle filmy prostě můžu a opravdu málokdy zklamou. Výborný a inspirující film popisující významný okamžik nejen baseballu ale celého sportu.

• 11.8.2014  00:22
    Našrot (2013)

1 hvězdička pro mě za to, že jsem to dokázal dokoukat až do konce.

• 10.8.2014  02:33
    Conan (TV pořad) (2010)

Oblíbil jsem si ho vyloženě až s příchodem clueless gamera a postupem času jsem se dostal i k rozhovorům a skečím a u toho všeho se člověk s Conanem fakt pobaví až skoro brečí smíchy občas. Conan je prostě svůj a snad takový zůstane a bude ještě dlouho bavit.

• 10.8.2014  02:26
    Stážisti (2013)

No a co že to bylo o googlu a reklama pro něj jako kráva(Né že by jí potřeboval mimochodem). Mě to místy prostě bavilo a to je oč tu běží.

• 10.8.2014  02:19

Po http://www.csfd.cz/film/273582-zkus-me-rozesmat/ konečně velmi dobrá rodinná komedie. A opět na tom má velký podíl Jennifer, ne že ne ale i ostatní herci jsou zde vynikající a konkrétně u Sudeikise jsem si v tomhle filmu potvrdil, že je to šílenec, který do budoucna může natočit víc takových povedených filmů a narozdíl od některých svých kolegů ty vyloženě trapné filmy ke kterým pak většinou spadají už má za sebou, tak snad se k nim nevrátí.

• 10.8.2014  02:03
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

Postavy: Trojan je magor, kterej zahraje všechno a za to ho mám rád. Issová je nadržená blbka, která chce vidět moudí. Neužil je zoufalej vesničan po třicítce s kastrolem na hlavě. Novotný je zasranej sparťan a přes to nejede vlak. Tichý Krobot bez chuti ale s chutí. Smutný Šimčík je super dancer, super cooker a taky je nejhorší kuchař na devítce. Myšička = Mahjong. Babčáková nestojí ani za hovno stejně jako její buzna kamarád/přítel a pak je tu ambiciozní kráva Krobotová. Epizody: Bohužel ani tady se "třetí hvězda" neubránila stejnýmu poklesu jako okjesní pjeboj a střídají se solidní s trapnými epizodami. Prušinovský by se měl naučit být více konzistentní v těhle komediálních seriálech.

• 10.8.2014  01:37

Proč pořád musí hrát Clint Eastwood podobné role? To se nedokáže přzpůsobit i něčemu jinému jako třeba Al Pacino, nebo Robert De Niro. Schválně jsem napsal tyto herce, protože jsou zhruba ve stejné věkové kategorii ale vidět Clinta po tolikáté v podstatě ve stejné roli je už trošku otravné a jestli tohle měl být návrat ke zřejmě poslednímu filmu, tak prostě vyloženě divné. Amy Adams a Justin Timberlake byli dobří a když oni byli na scéně, jako by ten film dostal nový rozměr, škoda že nedostal větší prostor John Goodman. Amy také zachraňovala emočnější části filmu ve kterých byla fakt výborná a pro mě byla jednoznačně ona tou hvězdou filmu, a nakonec díky ní působil i tak pozitivně na jeho konci. Škoda, že ta sportovní vložka a hlavně práce scoutingu byla tak ořezená a vypadala tak až strašně moc jednoduše, nereálně. Z toho šlo vytáhnout opravdu více a film by tak působil mnohem zajímavěji z tohoto pohledu. Takhle je to spíš jen o vztazích a tak jsem nakonec i ten film bral. Nikoliv jako sportovní. Škoda toho ale k pozdnějšímu sobotnímu večeru jsem ani žádný vyloženě náročný veletoč nechtěl, takže s oddychovkou tohoto typu nakonci zavládla spokojenost :)

• 5.8.2014  23:48
    Gangy očima Rosse Kempa (TV seriál) (2006)

Seriál, který stojí za pozornost. Pohled tam, kam se normální lidi naštěstí nedostanou...

• 5.8.2014  23:01

Z toho filmu by si každý měl zapamatovat jednu myšlenku a řídit se jí a to je, že by člověk měl žít přítomností a co nejvíce z ní vytěžit. Jinak jsem od toho očekával takovou klasickou americkou středoškolskou bejkárnu ale k radosti mé osoby se naštěstí nic takového nekonalo.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6