dEst28

dEst28

Jiří Šípek

okres Kladno


6 bodů

Moje oblíbené pořady

 • poster

  Top Gear (TV pořad) (1978)

  Neznám lepší pořad o autech a nic lepšího asi ani nebude. Jeremy, James a Richard představují auta skvělá, rychlá, ale i špatná, stará a občas i nefungující. Do toho mezi sebou tyhle tři závodí mezi sebou a to kdekoli na světě, testují auta, zvou si osobnosti do studia a hlavně umí pořad podat zábavnou formou a nestalo se zatím, abych se u nějakého dílu nezasmál. #edit1 Stal jsem se definitivně závislákem na tomhle pořadu. Stále lepší a lepší show. Jezza, Hamster a cpt. Slow jsou prostě vynikající a i kdyby mě auta nezajímala, tak mě to bude bavit. Názorný příklad je moje babička :-)

 • poster

  Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

  V současné době nejlepší TV pořad u nás. Ale zároveň mi znechutil chuť chodit do restaurací. Nutno říct, že bez Zdeňka Pohlreicha by tak dobrej ten pořad nebyl. Jeho hlášky jsou něco neskutečnýho :)

 • poster

  Kdo přežije (TV pořad) (2000)

  Návyková a skvěle vymyšlená soutěž. Nejdřív souboj v kmenech, sloučení a souboje jednotlivců, spousta taktizovaní, dřiny, zábavy, odměn. Zajímalo by mě jak bych se s tím vypořádal já sám, můj respekt mají všichni co se tohodle zúčastnili. Po shlédnutí několika řad vypěstována nová závislost.

 • poster

  Conan (TV pořad) (2010)

  Oblíbil jsem si ho vyloženě až s příchodem clueless gamera a postupem času jsem se dostal i k rozhovorům a skečím a u toho všeho se člověk s Conanem fakt pobaví až skoro brečí smíchy občas. Conan je prostě svůj a snad takový zůstane a bude ještě dlouho bavit.

 • poster

  Taxík (TV pořad) (2008)

 • poster

  Partička (TV pořad) (2011)

  U některejch scén jsem opravdu brečel smíchy. Výbornej pořad založenej na improvizaci. Po delší době výbornej pořad na kterej rád koukám v TV. #edit 30.12.2012 Delší dobu už na Partičku nekoukám, kvalita zábavnosti šla neskutečně směrem dolů, divácké obsazenstvo se v divadle zvětšilo, což pořadu taky ublížilo.

 • poster

  Británie má talent (TV pořad) (2007)

  Nemohl jsem jinak než 5*. Viděl jsem všechny řady a pokaždé mě to velmi bavilo hlavně díky 3 porotcům a dvoum velmi oblíbeným fanouškům Newcastlu, který provázejí pořadem a řikají si Ant & Dec.