Nyck

The One Who Knocks

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 27.7.2013  15:01
    12 opic (1995)

Nestává se mi to často, ale tenhle film jsem nepochopil při sledování a nepochopil jsem ho ani po přečtení komentářů v diskuzi. Tedy, pochopil jsem, o co mělo jít, ale v tom případě jsem sledoval dvě hodiny zbytečného kecání...

• 27.1.2011  17:23
    127 hodin (2010)

Velké, ale opravdu velké zklamání z mého pohledu. Očekával jsem napínavý a celkově záživný snímek, který se bohužel změnil v nudné čekání na to, až Arona konečně napadne si uříznout ruku. Příběh je zcela jistě velmi zajímavý, nicméně se dal natočit i lépe. Mě prostě 127 hodin zklamalo...

• 30.9.2012  12:11

Dvacet minut nudy, dvacet minut nudy, dvacet minut nudy, dvacet minut nudy, dvacet minut nudy, dvacet minut nudy, dvacet minut nudy...

• 22.11.2009  15:04
    2012 (2009)

Čekal jsem mnohem lepší zážitek. Ne po vizuální stránce, ta v podstatě neměla chybu, ale po stránce příběhové, která byla totálně nemastná neslaná. Nechci drama, ve kterém nevíte, kdo je kdo, chci jen příběh, který doladí skvělý vizuální obal filmu... No, tři hvězdy sluší akorát.

• 28.12.2011  22:07
    21 gramů (2003)

Mám takovou neblahu předtuchu, že jsem se díval asi na jiný film. Minimálně podle zdejších komentářů. Já totiž žádný "silný, úžasný, nepřekonatelný" zážitek neprožil. Škoda, čekal jsem něco lepšího, bohužel bych řekl, že 21 gramů je těžce přečeňovaný film. Aspoň ta Naomi nezklamala.

• 31.12.2014  14:00

Mnoooooohem lepší než 21tka. U některých scén jsem opravdu vyprsknul smíchy a to se mi až tak často nestává. Tahle dvojka spolu s Ice Cubem jde dohromady. Rád se podívám i na další pokračování.

• 20.4.2017  20:54
    24 Hodin: Nezastavitelný (TV seriál) (2017)

24: Legacy je jako šlehačka ve spreji. Vypadá podobně, chutná podobně a používá se podobně. Ale po chvíli zjistíte, že nedrží tvar, nechutná po smetaně a rozpouští se, protože je v ní především voda. Na pravou šlehačku ze smetany (původní "24") se nechytá, ale pokud máte chuť na sladké, vystačíte si i s ní. 60 %

• 10.5.2009  12:38
    24 hodin (TV seriál) (2001)

Skvěle vymyšlený seriál, neotřelé nápady se hodnotí plnými. Seriál je napínavější každou další hodinou o něco víc. A co víc, příběhy mají smysl.. Kiefer Sutherland hraje výborně. Jen mě udivuje, že u nás se oproti USA seriál tolik neuchytil. 90%

• 17.12.2011  13:59

"How would you describe your performance?" "Outstanding" Jiný rok, jiné týmy, ale stále stejně kvalitní minisérie. HBO prostě válí, navíc tentokrát je v obraze i Jaromír Jágr, tedy pro českého diváka ještě lákavější sestava.

• 16.12.2011  19:20

Geniální dílo. Takhle blízko se hráčům, trenérům a celkově týmům z NHL jen těžko dostanete. Pikantní souboj dvou rivalů, jak týmů, tak Crosbyho s Ovečkinem, jenž vrcholí při open-air zápase. Zábavné, svižné, zajímavé, akční, vtipné... :) HBO prostě ví, jak udělat zajímavou minisérii. A navíc, žádná cenzura - takže slyšíte, co trenéři říkají na nepovedené akce, jak si ulevují hřáči...

• 12.8.2011  11:33
    25. hodina (2002)

Hodina a čtyřicet minut ryzí nudy. Vůbec nic se tam nedělo. Příběh mě mě nemohl vtáhnout, ani kdyby se stokrát snažil. To nešlo. Posledních dvacet minut se sice trochu vzepjalo a ukázalo, že to s filmem není tak špatné, ale... Ale stačí vám dvě možná tři dobré scény, abyste ohodnotili film plným počtem? Mně určitě ne. Za mirror dialogue, za bitku a za konec **

• 26.4.2013  22:43

Ani napodruhé si mě Kathryn Bigelow nezískala. Film by se v pohodě vešel někam okolo 2 hodin, zbytečně protahované a zdlouhavé. Vynikající námět a látka ke zpracování bohužel nebyla využita tak, jak mohla být. Velká škoda. Docela souhlasím s komentářem T2, akorát nejsem tak drsný v hodnocení.

• 27.1.2011  18:16
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Propaganda? Ano. Komunistický nástroj? Ano. Slušný seriál? Ano. Vynikající seriál? Ne.

• 24.12.2009  08:32

Je škoda, že už se tolik netočí westerny. Protože právě na "Yumě" je vidět, že když se to umí, stojí to za shlédnutí. Tradiční příběh farmáře a zločince, kontrast jejich světů, myšlení a chování. A kdo jiný by měl hrát klaďase než Christian Bale, můj velký oblíbenec? Hvězda navíc. :) Russell Crowe, k němuž mám neutrální vztah, se předvedl v parádním světle. Normálně bych dával tři, za Balea dávám čtyři.

• 2.8.2013  16:24

Joseph Gordon-Levitt mě ještě nikdy nezklamal. A je jedno, jestli na jeho filmy koukám na jaře, v létě...

• 23.2.2015  11:40
    87. Annual Academy Awards (TV pořad) (2015)

Je to předávání cen, nelze z toho udělat estrádu o třech vtipech. Myslím, že v rámci možností to byl pohodový večer, Barney pobavil několika vtipy a narážkami, grafika byla pěkně připravená. Že někdo odříká trapný proslov, za to přeci nemůžou organizátoři akce, to je věc vítěze, takže nechápu, že to někde zahrnuje do hodnocení. Celí Oscaři mohli být mnohem, mnohem horší. Ale naštěstí nebyli.

• 21.12.2012  21:37

Za házení granátů, jako kdyby to byly kamínky, a za skoky po střeše, za něž by se nestyděl ani Carl Lewis, ubírám jednu hvězdu z původně zamýšlených čtyř.

• 17.1.2011  22:41
    A-Team (2010)

Za letící tank hvězda dolů. Chtěl jsem dát původně čtyři, s tankem by to byly tři, ale nějak jsem si uvědomil, že to byl vlastně dobrý film. Až na ten tank..

• 7.9.2014  16:03
    Afrika (TV seriál) (2013)

Těžko hledat lepší dokumenty, než ty od BBC. Továrna na krásné záběry a vynikající dokumenty. Afrika není výjimkou, jedná se o fascinující výpravu na kontinent, kde lze nalézt snad úplně všechno. Člověk při sledování nestačí vycházet z údivu.

• 8.7.2010  19:08

A legenda začala...

• 13.8.2009  20:20
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Dříve jsem shlédnul dva díly IT Crowd a absolutně mě to nebavilo. Nedávno jsem si řekl, že bych to mohl zkusit znovu. Pustil jsem první díl a dopadlo to shlédnutím celého seriálu až do konce. Najednou mě totiž IT Crowd pobavilo, pochopil jsem jeho humor... a já se smál a smál. :)

• 25.2.2018  17:14

Méně šokující, méně strhující, ale přesto poctivý a koukatelný bratříček oscarového Spotlight.

• 19.10.2016  20:44
    American Crime Story (TV seriál) (2016)

[The People v. O.J. Simpson 80 %] | [Hurricane Katrina ?]

• 25.7.2014  13:58

Po několika dílech úvodní řady vzdávám boj a zjišťuji, že tenhle seriál pro mě není... což nemusí nutně znamenat, že je špatný.

• 26.2.2015  10:58

Pokud bych měl hodnotit dokument z pohledu zapáleného fanouška samotné herní série, pak by nebylo o čem diskutovat a napálil bych 5 hvězdiček bez rozmýšlení. Na druhou stranu, hodnotí se filmový prožitek a jakkoliv je pohled do zákulisí FMka zajímavý, jakkoliv jsou překvapivá jména známých lidí, kteří sérii hrají, tak musím jít o jednu hvězdu níž. Dovedu si představit, že nezapáleného by to příliš nebavilo, po filmařské stránce to vůbec není špatné, ale přeci jen to není úplná špička. Ale nám hráčům je to jedno, jde tu o hraní, nikoliv o dokumentární orgie.

• 21.6.2009  16:34

Pro ty, co četli knížku (jako já), je film lepší. Bohužel pro nezasvěcené knižní předlohou to může být trochu složité. Ale i tak, čtyři hvězdy sedí.

• 10.2.2013  21:58

Film nemůže těžit jen z vizuální stránky, kostýmů a výpravy... Když mu chybí to hlavní, to že vás udrží v pozornosti, tak je mu to všechno k ničemu.

• 23.9.2011  17:19
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

"Čumí do toho jak Bulhar do mlátičky ."

• 25.7.2015  14:36
    Ant-Man (2015)

Ant-manova síla netkví v bombastické akci, jakou známe od Avengers či Iron Mana, ani v historickém zasazení, z kterého těžil Captain America, Ant-Man sází na relativně jednoduchý příběh, skvěle technicky provedený, okořeněný humorem a se spolehlivými herci. Proč ne?

• 19.12.2009  21:51
    Apokalypsa (1979)

Jak nazvat toto monumentální dílo? Použil bych větu: "Co se povedlo u Kmotra, nepovedlo se tady..." Ačkoliv byl Kmotr co do stopáže stejně dlouhý, tam mi to nevadilo. Kdežto u Apokalypsy mi všechno připadalo zbytečně protahované. Film neměl spád, neměl dynamiku. Výjimkou nebyly desetiminutové scény o ničem. Ještě ucházející byla první půlka, kdy filmu dodával energii Duvall. Ovšem při cestě dále po řece jsem začínal přemýšlet o tom, zda by nebylo lepší zkrátit Apokalypsu klidně o půl hodiny... Viděna prodloužená verze!

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14