Nyck

The One Who Knocks

1 4 8 11 12 13 14 následující >>
    • 9.5.2009  16:32
    Ratatouille (2007)

Myška, dobré jídlo, vtipné dialogy a super animace = skvělý animák, který doráží směle na Shreka.

• 9.5.2009  16:30
    Pianista (2002)

Jediné, co se dá vytknout, je možná trochu delší stopáž filmu. Jinak je to opravdu vynikající film, který se dá jen doporučit. Ideální do výuky dějepisu.

• 9.5.2009  16:28

"Ale je tady krásně"... "Pane Lorenc, uvezu to?" - "Ne" - "A teď?" - "Teď jo" ... :)

• 9.5.2009  16:27

Vynikající, po celou dobu uvěřitelná a překvapivá série vrcholí perfektním snímkem. Klobouk dolů před Mattem Damonem a celým týmem tvůrců. Geniální.

• 9.5.2009  16:23
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Ze všech kriminálek (ať už Kolín, nebo kdejaké další německé město, Miami, NY atp) je právě Las Vegas tou nejlepší, s nejlepšími případy, herci a znělkou.

• 9.5.2009  16:22
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Lost jsou kultovním seriálem, ať si říká, kdo chce, co chce. Tajemno, mysteriózní zvuky, neobyčejné charaktery jednotlivých postav a parádní scénář na úžasných lokacích. To je to, co si budu pamatovat z Lost. A že byly poslední dvě série jen něčím navíc? Je to možné, připouštím, že kvalita šla trochu dolů. Nicméně, pořád byli Ztraceni nadprůměrným seriálem, kde jsem hltal každé nové tajemství, každou novou nápovědu k vyřešení "neřešitelných" záhad. Cestovaní časem bych možná vynechal, ale nevadilo mi tam. Lost zůstanou kultem. Chápu však, že jsou dvě skupiny lidí. Jedna Lost zbožňuje, druhá je nenávidí. Jsem rád, že jsem členem té první.

• 9.5.2009  16:22
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

První řada - naprostá revoluce, něco co mě přikovalo k židli. Druhá řada - pořád to mělo svůj "drajv", ale vězení je vězení. Třetí řada - netradiční prostředí Sony a návrat k útěku. Čtvrtá řada - vyvrcholení celého seriálu se smutným koncem. Scofield, Linc a T-Bag - na to se nezapomíná.

• 9.5.2009  15:54
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Zlehčování války se každému líbit nemusí, ale tohle je prostě legenda :) Postava "Radara" taky nemá obdoby!

• 9.5.2009  15:53
    Dr. House (TV seriál) (2004)

"Všichni lžou". Kultovní seriál, přesně splňuje moje představy o inteligentním humoru s nádechem sarkasmu a cynizmu. Všechny herce, ač jsem je do té doby neznal, jsem si bezmezně oblíbil, především pak Jennifer Morrison. Pro mě nejlepší seriál široko daleko. EDIT: Po dokoukání 6. série bych nejradši přidal další hvězdu, ale nejde to. :)

• 9.5.2009  15:50
    Futurama (TV seriál) (1999)

Futurama na plné čáře předhání Simpsonovi. Alespoň u mě. Přestože se někdy začíná opakovat děj dílů, stále je to skvělý, svěží a neustále zábavný seriál. Dr. Zoidberg!

• 9.5.2009  15:48

První díl byl na zasmání, druhý se dal taky vidět, třetí byl k pláčí.

• 8.5.2009  15:55

Předtím než jsem šel do kina, měl jsem přečtené všechny díly a říkal si, že těžko bude film lepší než knížka. Jenže jsem byl překvapen, jak moc se film podobal knížce a nakolik byl věrný předloze. A v tu chvíli u mě vypukla mánie jménem Pán Prstenů :) "Milááášku... " V TOPce mám záměrně jen první díl, aby se tam vešly i ostatní filmy

• 8.5.2009  15:55
    Matrix (1999)

Naprosto revoluční film své doby a pro mě legendární. Kam se na něj hrabou další dvě pokračování (ač ne špatná), první díl je originál a tím zůstane. Nejoblíbenejší postavou je pro mě Morpheus.

• 8.5.2009  15:54

Hasta la vista, baby!

• 8.5.2009  15:53

Scéna v autě, kdy se rozprskne mozek jednoho chlápka, je bezkonkurenční :) Černý humor mám rád a tenhle film byl celý "černý" :) Skvělí herci, skvělé scénky, parádní dialogy. Nezapomenutelné.

• 8.5.2009  15:52
    Gran Torino (2008)

Gran Torino na mě zapůsobilo neočekávanou silou. Od počátku filmu až do jeho konce jsem jen zíral a čekal co fantastického ještě uvidím. Skvělé herecké výkony, režie, hudba a scénář. Prostě dokonalost sama. 100%

1 4 8 11 12 13 14 následující >>