xxlch

Česko
filmoholik

4 body

• 28.10.2009  19:47

Skvělý pan Z.Štěpánek ve filmu ,ze kterého by bylo záhodno vzít si i dnes poučení.

• 28.10.2009  19:44

Och,další Fantozzi-jednou skouknout a dost.Vždyť se to furt opakuje.

• 28.10.2009  19:41

O bojových uměních jsem toho slyšela dost,ale tadydlenc jsem se poprvé setkala z výrazem "capoeira".Pro běžného koukatele to není zase až takový trhák,ale asi pro znalce tohoto bojového umění je to o něčem jiném.Skoukala jsem jej se zájmem o cosi nové a jsem obohacena o nové slovo a nový poznatek v bojovém umění.

• 28.10.2009  19:12
    Hercule Poirot (TV seriál) (1989)

David Suchet nehraje Poirota,David Suchet Je Poirot a to naprosto excelentní.A.Christie by se jistě dmula pýchou,při pohledu na tohoto skvostného představitele jejího Hercula a na perfektní atmosféru Anglie té doby.Tedy, né že bych se jakkoliv chtěla dotknout pana Ustinova,ale na D.Sucheta coby Poirota nemá.Hudba je skvělá a od samého počátku naprosto úchvatně přechází do děje ,no a herecké obsazení zbylých protagonistů je naprosto dokonalé, (Japp je úplně k sežrání).Neznám žádný jiný detektivní seriál,ke kterému se vždy ráda vrátím a totéž platí i o filmech s tímto elegantním pánem.

• 28.10.2009  18:24
    David Copperfield (TV film) (2000)

Filmové zpracování týdle věcičky jsem viděla mnohokrát a tohle nepatří zrovinka k těm nejlepším.Koukatelné to však určitě je,takže tři * za snahu za S.Field a za A.Andrewse.

• 28.10.2009  17:40
    Zůstanu svůj (TV pořad) (2009)

I málo stačí aby to pohladilo na duši.Jo Gott je Gott.

• 28.10.2009  11:03
    S politiky netančím (TV pořad) (1995)

Každý, kdo pokračoval ve šlépějích svého učitele,měl těžký začátky.Kdo miloval pana Wericha,tomu neseděl humor páně Horníčkův.Když odešel pan Grossman,samotný Šimek to taky neměl nijak jednoduchý.No a paní Bubílková je na tom skoro asi úplně stejně.Dejte tomu čas a pak hodnoťte.Ona paní Bubílková tak špatná není a její opření se do politiků,byť jen slovně,je někdy perfektně padnoucí jak se říká "ako riť do šerbľa"!

• 28.10.2009  10:53
    Hvězdy letí do století (TV pořad) (2005)

Vláďa Hron umí a celkem pobaví.

• 28.10.2009  10:50
    Kam zmizel ten starý song (TV pořad) (2004)

Jako pamětník písní nemohu dát méně!

• 28.10.2009  10:47
    Divadlo žije! (TV pořad) (2002)

Pokud mohl být kinobox,tak proč né todlenc?

• 28.10.2009  10:41
    Noc s Andělem (TV pořad) (1999)

Todlenc je pořad pouze pro skalní fandy.Vzhledem ke kruté vysílcí době s moc fajnšmekrovským hudebním zaměřením je pro širokou obec diváckou dost nepřijatelný.

• 28.10.2009  10:31

Pokud kdokoliv zná humor pana Horníčka,dostane se mu přesně toho,co očekává.

• 28.10.2009  10:27
    Černé ovce (TV pořad) (1992)

Pokud tendle pořad pomůže pár lidem,pak je určitě užitečnější než jakékoliv politické debaty.Velkým + jsou testy kvality různých věcí a věciček,dostupných v našich obchodech.To je občas velký překvápko!

• 28.10.2009  10:20
    Nekecej! (TV pořad) (2008)

Todlenc je dost ubohá napodobenina,která je především o blbosti tvůrců......fuj!

• 28.10.2009  10:12
    Testoviny (TV pořad) (2006)

No todle není špatný.Má to tak akorátní délku,takže nestihne nudit,akorát některé rady jsou celkem k ničemu.

• 28.10.2009  10:09
    Jak se co dělá (TV pořad) (2007)

Člověk se vzdělává celý život a tak kdo se chce poučit a kouknout jak se dělá čokoláda,vyrábí punčocháče(i pro pány),nebo třeba voskové pastelky a gumoví medvídci,těm vřele doporučuji! http://www.stream.cz/video/160464-jak-se-co-dela-chipsy

• 28.10.2009  09:57
    Buly (TV pořad) (1992)

Páni,rány co tady dělá todlenc.Jak může nefanda hodnotit a neurážet?Pro mně to je odpad,takže raději nehodnotím!

• 28.10.2009  09:53

Z duše nesnáším Luďka Sobotu.Takže i když tydle scénky vůbec nejsou špatné,ŠIMEK TO KAZÍ.Za tohodle pána jde jedna * dolů.

• 27.10.2009  21:45

27.10.2009 Málokterá knižní předloha se povede přepsat na plátno tak,jako se to povedlo u tohoto filmíku.Možná že kdo nezažil, tak nepochopí,ale takhle už jsem se dlouho nanachechtala.Mrzí mně, že tuto recenzi píšu ve chvíli.kdy jsem se dozvěděla že pan Švandrlík zemřel.Věřím však že bude pořád žít v srdcích všech,kteří se nikdy nepřestanou smát při setkání s jeho tvorbou tak,jako se smál on, při návrhu nápisu na jeho pomník -"Čo bolo,to bolo,terazky som tu pomníkom".Děkuji pane Švandrlík!

• 27.10.2009  05:19

Celkem milé překvapení.Na jednoduchém příběhu ze 13 století z doby vlády krále Přemysla Otakara II mně nejvíce zaujaly interiéry.Jsou tak krásně strohé až jsou autentické.K.Roden, jako Oldřich z Chlumu,je perfektní a dokázt postavit šlechtice před spravedlnost,byla v té době věc nevídaná,ale né nemožná.Doplněno dobrou hudbou a neopomenutelnou kostýmní výpravou je to dobrý filmík na nedělní odpoledne.Do kina bych se ale nehrnula.je to spíše televizní zpracování.Jako motivace ,pro děti školou povinné a učení historie,to není špatné.Alespoň že víme,od kdy se učíme žít mezi vlky!

• 25.10.2009  14:13
    Abonent na lince U (TV seriál) (1964)

Tak todle byl ve své době takový malý "Saw".Dobře podaná dávka napětí z hudbou,která to vše jen umocňovala.Todle bylo ve své době tak dobrý,že se leckdo bál jezdit večer z práce.

• 25.10.2009  14:06
    Sága rodu Forsytů (TV seriál) (2002)

Seriál, vysílaný před lety,byl daleko lepší i když čb.Todlenc je pouze nehezká napodobenina s krásnou výpravou, kde jedině D.Lewis a jeho krásně konzervativní vystupování je koukatelné.Ale pro ty,kdo viděli starou verzi tady chybí dramatičnost.

• 25.10.2009  14:05
    Sága rodu Forsytů (TV seriál) (1967)

Překrásná ukázka seriálu z dob dávno minulých.Naprosto perfektně zahraná postava Soamese,kterou jedna polovina divácké obce nenáviděla a druhá zbožňovala.Skutečně dokázal vylidnit ulice a spousta lidí si mněnila směny v práci,jen aby jim neutekl žádný díl..Ohnivé hovory diváků po odvysílání každeho dílu a odhady co bude dál,tak takováto atmosféra provázela málokterý seriál z 60-tých let.Snad jedině "Kdo chce zabít dr.Killdera" nebo "Abonent na lince U".

• 23.10.2009  06:44
    Minuta z přírody (TV seriál) (2006)

Fantastické,co je možné se dožvědět za pohou minutu a co je možné za pouhou minutu povědít.Tohle je přírodovědný bombónek.

• 22.10.2009  08:31
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Hodně podprůměrný seriál o době již minulé.Chybí tady ale trochu více reality a to nejen ve výpravě ale i v jednání a chování se postav.Jako pamětník sem hodně sklamaná,leč divák který tudlenc dobu nezažil si to možná užije i když asi plně nepochopí.Nacpat do necelých 60´ něco,co obsahuje jistou životní etapu,co je pro danou dobu typické a chtít aby to divák pochopil,no promiňte páni režiséři,todle vám trochu nevyšlo.Po odvysílání 8 epizody to vzdávám a děkuji-nechci!Takže jedna * za odvahu.

• 22.10.2009  07:17
    Comeback (TV seriál) (2008)

Todle je tak úžasně blbý,až je to vlastně docela koukatelný.Jó a pokud máte den-blbec,tak todlenc vřele doporučuji,den-blbec už nebude tak nemožnej a ještě se zasmějete!

• 21.10.2009  09:24

Pokus o remake něčeho,co se asi nedá napodobit.Původní "rodinka" je naprosto nepřekonatelná a nenapodobitelná.Todlenc je naprosto zbytečný filmík,takže jedna * za odvahu.Jinak děkuji, ale vypněte promítačku,DVD,VHS ap. je to ztráta času.

• 21.10.2009  09:14
    Saw 5 (2008)

Kdo neviděl všechny díly,je tak trochu ztracený.Ale v zásadě je to taková chorá,masochistická telenovela,pro milovníky brutalu.

• 20.10.2009  09:39
    Kniha mého srdce (TV pořad) (2009)

Ty dve * jsou za počin.Mám za to že hodnotit knihy by bylo záhodno každých 10 let a pokaždé by vyhrála jiná.Hodnocení podle žánrů by také nebylo na škodu,jinak je neobjektivní..Podle výsledků hodnocení je zřejmé,kdo se zůčastnil a taky které knihy jsou čtené ať už povinně či se zájmem o knihu jako takovou, no a pokud se stane kniha dobrou předlohou k natočení filmíku,pak má o přívržence postaráno.

• 20.10.2009  09:07
    Kinobox (TV pořad) (1993)

Pro moje "já" je todle něco,co by bez moderátora bylo o něčem.Poňádž u nás jiný takovýto pořad zatím nebyl,občas jsem kouknula-ale opravdu jen občas.