xxlch

Česko
filmoholik

4 body

• 29.6.2014  16:15

David Suchet nehraje Poirota,David Suchet Je Poirot a to naprosto excelentní.A.Christie by se jistě dmula pýchou,při pohledu na tohoto skvostného představitele jejího Hercula a na perfektní atmosféru Anglie té doby.Tedy, né že bych se jakkoliv chtěla dotknout pana Ustinova,ale na D.Sucheta coby Poirota nemá.Hudba je skvělá a od samého počátku naprosto úchvatně přechází do děje ,no a herecké obsazení zbylých protagonistů je naprosto dokonalé, (Japp je úplně k sežrání).Neznám žádný jiný detektivní seriál,ke kterému se vždy ráda vrátím a totéž platí i o filmech s tímto elegantním pánem.

• 29.6.2014  16:15

• 29.6.2014  13:31

• 29.6.2014  13:30

• 29.6.2014  13:30

• 29.6.2014  13:07

Nelze brát tento film jako samostatný.Na Potterovskou ságu je třeba se dívat jako na velký seriál o mnoho dílech a potom je velmi dobře srozumitelný a koukatelný i pro nečtenáře.Mám pocit že každý kdo jde skoukat Harryho Pottera,čeká nějakou velkou bombu. Proč? Ať už točil Cuarón,Yates nebo Columbus,každému se podařilo vytvořit velice životaschopné a krásné dílo,které pokračuje čím dál temněji.Je tady napětí,humor a vše podstatné,co je i pro nečtenáře důležité.Přečetla jsem pár recenzí a mám dojem že tento film se dostane mezi nejrozporuplnější.Téměř každý hodnotící nadává a porovnává s knihou, ale pokud je mi známo,hodnocení knih je na jiných www-stránkách! A film samotný je "pouze"podle knihy a né kopie knihy. Inu, ať tak či onak ,pro mou maličkost je i tento potterovský film skvěle zvládnutým počinem.A říkejte si a pište si cokoli chcete.

• 29.6.2014  12:45

Pokus o zpracování Swifta,který se vskutku povedl.Příjemné pokoukání pro celou rodinu.

• 29.6.2014  12:26

Čekala jsem cosi lepčejšího.Nebýt Nikolase,byl by to pouze nezajímavý počin s obstojnými efekty.Takhle skouknout a dost.

• 29.6.2014  11:12

Co pokračování,to větčejší škvár.Pouze jedna skladba,která se stala hitem,no nejní to trochu málo!Zaplať filmbůh že už nic podobného nenatočí.

• 29.6.2014  11:06

No na jedničku to nemá a úplnej odpad to taky nejní.Snad kvůli nostalgii a písničkám.

• 29.6.2014  10:06

Hahaha-hodně útrpný úsměv.Todlenc je nejbéčkovatější béčko a ještě k tomu totální békovina.Ta jedna * je za odvahu.

• 29.6.2014  09:58

Téměř parodické napodobování "Indyho".No pro mrňata určo zajímavé,pro dospěláka na jedno skouknutí a pousmání.Faktem je,že je něco máli lepčejší než jednička.

• 29.6.2014  08:31

A máme tady druhý díl a opět stejně.Královsky jsem se pobavila.Scénář je sice hodně naivní ale přesto z něj dokázal rejža udělat solidní akční filmík na který se dá koukat a pobavit se.Drsní chlapíci,drsné hlášky a ještě drsnější zbraně-prostě správnej akčňák jak má být.

• 28.6.2014  19:08

Kdokoliv by chtěl někdy zpochybnit Zemana a jeho kvality,bude se velice mýlit.Toto je skvělá baladicko- hororová pohádka,spíše pro starší děti a jeden z absolutních vrcholů našeho animovaného umění vůbec.