Diego

Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 20.5.2012  16:23

Zlatá léta Hallmarku. Připadal jsem si, jako kdybych se díval na sitcomy běžící na Jetixu. A Josh Hutcherson je pro mě nejnesympatičtější herec, skoro v každém filmu bych ho za ten ego-face profackoval.

• 1.4.2006  17:33
    Cobra (1986)

Takhle ho mám rád.

• 3.7.2014  01:05
    Constantine (TV seriál) (2014)

Hodnocení prvního dílu. Jsem fanoušek Constantina, takže jsem byl připraven mnohé odpustit, kdyby měl matt ryan černé vlasy a né tenhle blond přeliv, bylo by to lepší. Ale to je jen moje představa constantina:). A hle, bavilo mě to, i přes tv triky je to zdařile kreativní a jsem zvědavý na pokračování.

• 29.6.2013  23:15
    Crazy Joe (2013)

Čekal jsem další one-face show se stejnou zápletkou jako jeho posledních deset filmů, kterej proklikám během půl hodiny a dostal to, ale určitým způsobem je tenhle film lepší než ostátní a já jsem tlačitko forward nestiskl ani jednou. Samo že je to velkou zasluhou režiséra než hlavního protagonisty.

• 15.4.2013  12:37
    Croodsovi (2013)

Poslední animáky jsou furt o tom samém, jedinec se snaží vzepřít rodině, svý práci, "osudu"? Jako jasně, pro děti je důležitá motivace nebýt jako ovce, ale se už opravdu nenajde originálnější námět? Animace supr, pěkná výprava, odbytá hudba a sterilní Laurel Hardy humor. Nuda pro děti nad 10 let.

• 7.8.2012  14:13

Je to nuda, žádná postava nemá tolik prostoru, aby zazářila. Zvraty nejsou snad žádné, až na poslední minutu. A v prvních minutách vás hrozně irituje nějaký rusák s příšerným hraným přízvukem, až jsem to chtěl vypnout. Vše jde hladce, nikdo není proti ničemu a záporáci žadní, až na jednoho slizouna, kterýho snad ani nejde brát vážně. Je známo, že po každém natačecím dnu se herci sešli v Sinatrově casinu Sands, pili do rána a šli zas natáčet, je to vidět.

• 22.3.2010  10:28
    Defendor (2009)

Bullet doesnt hurt me .

• 12.4.2007  01:16

Tak ten to film se zdál celou dobu zajímavým, až byl nudný, dlouhý a chybělo tomu něco zásadního, nějaká špetka koření(když pominu M.Barton)..a Park Posey mi lezla na nervy, ale asi ta role měla tak vypadat.

• 5.8.2012  17:40
    Divoký Bill (2011)

Snaží se poukázat na spousty problému najednou, které už známe z lepších filmů. Byl by to fajn pilot k seriálu, kdy se nechtěně Bill vrací k moci v ulici, ale taklhe....dvě hvězdy za zrzky.

• 8.4.2006  14:47
    Do hlubiny (2005)

Za tu přírodu

• 7.12.2008  12:36
    Dokaž to! (2008)

U těchto filmů jde vždy o to samé, holka,kluk z maloměsta či z nižší vrstvy se dobije na vrchol empire building, takže story je vedlejší, ale umělecká stránka je tady ještě horší. Přeci jenom dívat se skupinový tanec, či na kluka, co se toči na hlavě je mnohem zajimavější, než holčíčí ladné, ale omezené pohyby.

• 5.2.2013  20:19
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Problém politických výtvorů o USA je, že je skutečně dokáží ocenit jen Američani, ti to nadhodnotí a my se pak vezeme na vlně úžasu jako ovce. Ale tohle je zatím dost dobrý i pro ovce:)

• 16.9.2006  10:17
    Domino (2005)

Držel jsem se na třech hvězdách, ale jakmile začalo hrát Tom Jones & Stereophonics - Mama Told Me Not To Come tak jsem musel přihodit; )

• 27.12.2009  14:28
    Dorian Gray (2009)

Skvělá atmosféra, skvělá hudba, ale nudný scénář. Příliš chladné, nalinkované, málo prostoru vytvořit si nějaké emoce skrz sociální interakce, kterými Dorian proplouvá.

• 17.1.2014  18:24

Sorry, ale životní příběhy aktérů, jsou už několikrát zfilmovány a dějou se dnes a denně, dokážu se nad tím zamyslet aniž bych musel vidět tenhle film.

• 30.5.2014  17:17

Dal bych víc, kdyby nám byl ukázán i soudní proces nebo vražda, bylo by to delší, ale já mohl usuzovat společeně s dvanácti muži. Takhle jsem byl jen vystaven jejich domněnkami, na které jsem nemohl přijít sám a musel je přijmout bez možnosti je kriticky zhodnotit.

• 28.9.2017  20:46

Ten bracha si tri zaslouzi.

• 18.9.2014  23:28
    Dárce (2014)

Když se děda na režiserském křesle musí vypořádat s teen feelingem, nemohlo to dopadnout lépe. Možná bych hodnotil méně, ale ve srovnání Divergence, která je sračka, je toto pubertální film na úvrovni.

• 19.7.2008  17:13

Ale ne, celou dobu se vam do snazi vnutit naky poselstvi o jedinecnosti, ze zacatku vas to chce navodit na otazku, je opravdu z marsu - barvicky, homerany, semofor =), takze cekate jestli na konci zmizi nebo ne,ale uz pul hodky pred koncem vite, ze v tom bude jen naka pozemska Zenonska myslenka.

• 12.9.2009  14:29
    Děsnej dupák (2009)

Když točíte filmy zhulení, jde jen o jedu věc...dobrej model..nebo špatnej model..

• 20.6.2012  12:13
    Děti moje (2011)

Nemám rád senilní filmy, kde hlavní hrdina pobíhá dokola s psíma očima a je hrozně ublížený, že mu žena zahýbala, když měsíce tráví v práci, řeší se věci, které se dějí dnes a denně. Kdyby ty pozemky prodal a závěř byl na velké plachetnici při západu slunce..dal bych o půl hvězdy víc.

• 31.1.2010  12:48
    Dům ďábla (2009)

Scary nostalgie ve stylu 80tek, vychutnával jsem si každý účelový záběr, tehdy by to bylo klasické tuctové béčko, dnes je to horor roku, prozatím. 31.1.2010

• 27.2.2006  21:39

Nejakym omylem jsem kliknul na Jim Varney a hele,kdo je to...hned se mi objevila vzpominka asi 6 let stara,kdyz jsem ,myslim, na Cabel Plus videl jeden z jeho filmu. Uz nevim, o cem to presne bylo,ale ta radostna vzpominka stoji za ***

• 2.9.2010  23:31

Od scény s willisem, stallonem a terminatorem jsem čekal mnohem víc.

• 5.2.2011  15:41
    Faster (2010)

Nejlepší je ten výraz, kdy má zabít reverenda, kde se hrozně snaží vytvořit lítostivej výraz :D Dwayne ty nejsi Arnold, tak přestaň při natáčení používat viagru.

• 31.10.2009  21:02
    Fenomén (1996)

Klasicky romanticky film z 90.let, které se dneska ani nemohou tocit, vlivem premrstenych diskursu, mixem toho,co moderrni doba vyzaduje, reziseri uz tak nepremysli, nemaj takovou volnost a ta volnost je tady znat. Magic : )

• 16.11.2006  14:33
    Flash Gordon (1980)

Davam 4* z nostalgie a vzpomínky z dětství, které převládaly, když jsem si tento film pustil po skoro deseti letech, foliové efekty, masky jsou k zasmání a film často moralizuje, ale atmosféra a queen jsou nepřekonatelní: )

• 21.1.2007  20:40
    Four Kings (TV seriál) (2006)

Další z komedialních sitcomů roku 2006 a drží latku letošní nabité vlny seriálů. Příhody čtyř přátel, kteří spolu bydlí a často si lezou do zelí, nevyniká jen seth green, ostatní tři jsou nejen rovnocení partneři.

• 2.4.2011  21:45
    Freight (2010)

Syrová agitace na přistěhovalce, kteří mimo veřejné dění jedou svůj drsný byznys, zatímco v 96 hodinách jsme se podívali do Francie na muslimy, tak ted máme na mušce rumuny v Anglii. Nic originálního a na hlubší myšlenku by to chtělo víc času, takhle je to jen o profláklých frázích na efekt. Ale slušná akce, odsejpá a nikdo se s nikým nesere. Jelikož mám rad payback filmy, tak hvězda na víc.

• 18.10.2007  15:26

Docela revoluční vynálezy nemyslíte. ))