Diego

Fanda Hladík

okres Ústí nad Labem

• 16.12.2010  01:34
    Město (2010)

Sentimentální krimi plné patetických dojemných plků, s klasickými rolemi ala velký boss a jeho květinky, naprosto nevhodný John Hamm (kde je zapalený al pacino z Nelistostného souboje). Dle hodnocení jsem čekal nářez..dostal jsem armagedon bez asteroidu.

• 10.10.2009  16:20
    Město žen (TV seriál) (2009)

Kupodivu to u mě netáhne Courteney, preci jenom pro mě nejsou problémy 40tnic žhavý téma, ale mužské osazenstvo je awesome :D

• 27.12.2005  02:37

Chlap bez koulí...celý film se diváte na chlapa se smutným výrazem, bez koulí, co prosí o lásku.

• 22.2.2010  14:36

Všechno už jsme viděli, plus jaderná složitá zaplétka s postavou filosofického cool typka, jehož úlohu jsem nepochopil a celý se to snaží být chladně cool, ale když použijete osvedčené triky ještě neznamená, že dostanete novej Payback. Senilní nuda.

• 8.3.2011  20:07
    Na vlásku (2010)

Prostý příběh, ale úžasné hrátky s animací, které mi trochu připomínaly staré léta. Opravdu povedený animák a to jsem zatvrzelý zástance starých disneyovek.

• 17.11.2007  13:49

Trochu povrchni, kdy se Carter pristehuje k babicce a hned se zaplete s nesnasnou matkou a jeji dcerou, ale plyne to jako voda a je to..mile: )..btw.i nase Meg starne, porad jsem v ni hledal Meg z Mesta andelu: )

• 15.4.2013  10:39

Ještěže neměla psa jménem Hačiko. Kdysi nejchůdší stát světa dokáže natočit úžasnou romanci, zatímco naši tvůrci se furt utápí v totalitě.

• 30.6.2006  11:55
    Nakládačka (2004)

Doufám, že už ,,Lil Kim,, v žádnym filmu neuvidim. Taneční kreace jsou jediné proč jsem se vydržel dívat, ale o dva stupně lepší je určitě film Rozjeď to.

• 6.8.2012  00:57

Na tomto filmu je vidět důležitá věc, když máte dobrý soundtrack, máte z poloviny vyhráno.

• 18.9.2008  01:34

Je tu taková snaha o působivé momenty, ale prostě tomu nevěříte, snaží se to mít temně chtivou atmosféru, ale vy víte, že to není to Ono. Navíc Cage s tímhle image a grimasy už hraje snad třetí rozdílnou roli za jeden rok, jak máte pak veřit chladnokrevnýmu vrahovi, který je na rozcestí, když včera běhal za pokladem templářů..

• 2.11.2014  21:11

Většina vyzdvihuje nevstřícnost vyprávění či snad, že právě nulový přiběh dělá velký přiběh. Přijde mi to jako jedna parafrázovaná seminárka na na téma, k němuž bylo napsáno už mnoho a lépe. Vždyť každá postava ve filmu je klišé, které jsme už viděli a svým chováním ničím nepřekvapí.

• 1.8.2014  13:17
    Nejsem do tebe blázen (TV seriál) (2014)

Upřímnost je sexy.

• 4.12.2012  12:57

Celý film čekám, až tam vyleze nějaký goro:), ale v rámci nizkorozpočtu je snad i dobře, že tam nějaký animák nevylezl. Film klade hodně otázek a díky čekáním na odpoveď mě drželo napětí celý film, ač nedostanete žádnou odpoveď - fail.. Proto si myslim, že se z toho dalo vytěžit ještě trochu víc. Ale pořád lepší, než současné vyvraždovačky.

• 10.8.2007  18:00
    Next (2007)

Nicolasi ukáže kam a Julianne stílíi..o tom to je, plus snad její nejhorší herecký výkon.

• 11.9.2009  18:24

Tohle se může opakovat do nekonečna, takže zaleží na kvalitní kreativitě režiséra, však tahle série je jak hračka, pohrát si s kombinacemi...ale...aspon ta logika by měla být v rámci mezích zahována..a tomhle díle chybí všechno, co jsem zmínil.

• 12.2.2010  02:59

Stupidní Kill Bill Ninja, ale v rámci žánru lepší věcička.

• 7.7.2014  10:33
    Noe (2014)

Když si odmyslíte, že tomuto věří polovina světa, tak je to docela solidní drama.

• 15.10.2011  17:53
    Nákaza (2011)

Krom hereckých es a výkonů je to procházka virovým sadem, kde jen občas zahlédnete emoční kvítek..občas.... Kvalitou a žánrem podobné: Blindness, Happening

• 5.4.2012  17:16

*Spoiler* Jako překladatel tohoto filmu nemůžu být moc objektivní, ze začátku mi to přišlo moc naivní, prvky komedie se tam míchájí s dost smurnými situacemi, sám Will prohodí větu typu "až budu starší, tak mě syročinec vyhodí na ulici" , pak tu máme smrt otce, smrt dítěte v minové oblasti, uff rodinný film?:)) Ale nějak to do sebe zapadá a celkový dojem je velmi dobrý.

• 4.8.2012  13:00

Určitě nejsem jediný, kdo dal čtyři hvězdy jen za maryllin:). Jinak bych musel jít v hodnocení dolů, protože je to opravdu průměr ve srovnání s podobnými komediemi.

• 19.6.2011  12:27
    Obhájce (2011)

Konečně si Matthew vzpomněl, že taky někdy natočil kvalitu jako Čas zabíjet a oblékl si oblek znvou..a udělal dobře :)

• 1.10.2010  17:30
    Obhájci (TV seriál) (2010)

Příjemná seriálová změna. Excelentní James Belushi a po dlouhé době snesitelný Jerry Oconnell jako právnické duo v Las Vegas, které má styl .

• 11.5.2012  08:49
    Oddělen (2011)

Dobře je to jednostranné, ale to neznámená, že né reálné. Je to míchanec depresivních pocitů a určitě si tam najdete ten vlastní. Adrien tím prochází jako prokletý básník, vypraveč, co to dusí v sobě, maskovaně svým one touch pohledem. Pokud milujte tyto filmy a mě to přípomínalo například "Přícházím s deštem" , "Drive" , budete tento film milovat, aniž byste ho dokoukali.

• 23.11.2008  11:21

Nepříliš přesvědčívý film i přes mládé hvězdy, nedostatečné vykreslené postavy a atmosféra 20let jen tak na oko.

• 22.7.2006  15:04
    Ostrov pokladů (TV film) (1990)

Nejzdařilješí filmová adaptace.

• 27.12.2005  03:07
    Othello (1995)

Je vidět, že Kenneth má rád Shakespeara. Velmi dobrá adaptace.

• 8.12.2007  17:52
    Pan Včelka (2007)

Vztah a člověka a včely klidně: )),ale tady to hraničilo se..jak se to nazyva, kdyz se zvire zamiluje do cloveka: ), krom postavy tenisty jsem se nijak nezasmal, klasické prolozeni televiznimi vsuvkami(larry king, zpravy) bylo nudné. I kdyz pominem zadny udiv, že včely mluvi, tak tam bylo dost nelogicnosti.

• 2.6.2012  18:02
    Pařmeni (2011)

Nabízí se srovnání, ale britové nejsou tak vtípní, když se opijou.

• 8.3.2006  15:59

Když jsem viděl v žánru Krimi/Thriller čekal jsem, že to bude něco vážnějšího,ale je to prostě jen teen oddechovka a ty já i rád. Příběh je za hvězdu. Ta druhá je za asiata, který mě opravdu dokázal rozesmát..no a že třetí je pro Scarlett...;)

• 5.1.2010  02:07
    Pevné pouto (2009)

Nepochopil jsem, co chtěl autor říci linií mezi nebem a zemí. Divně omšelý příběh, kde herci jako Weiz, Sarandon nedostavali prostor a když už, tak v neosourodých momentkách, emočně nabubřelé, ale přesto prázdné, nelogické fantasy, které pělo odu na život bez nas po nás..wtf? Casto mi to pripominalo film Jak přicházejí sny, ktery byl stejne krasny napohled, plytky uvnitr. [5.1.10]